אודות

  • חייםאוכלחבריםמלחמה במעוותי הציטוטים
  • מובטל
  • שם, שם
  • שיחה עם Inhorman
  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב22/06/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 4 סויים: 3 בהמתנה: 1 נזרק: 1 מתכונן לצפות: 2
  • סה"כ: 11
  • פרקים: 0

Inhorman הגיב בפוסט של Nir

פורסם 05/12/2018

נעלבתי! 

Inhorman הגיב בנושא מה דעתכם על המצב הנוכחי של האתר?

פורסם 13/11/2018

הממ, אז זה המקום להביע בו את דעתי על האתר הא? אוקיי למה לא, נעשה את זה קצר. 

אני לא יודע אם זה האתר או אני או גם וגם אבל כבר הרבה זמן להיות באתר לא היה לי כיף, במקום להיות חלק מקהילה הרגשתי מנותק, בפייסבוק ורשתות אחרות לפחות מראים לך מה שאתה מעוניין בו אבל כאן זה גם לא יעבוד בגלל העובדה שאין באמת מספיק אנשים כדי שזה יקרה, אם יהיה סינון כזה אז לא תראה תוכן (חח, תוכן, אודה שלא בדקתי באמת את האתר מאז הפרישה שלי אבל אז לא היה באמת תוכן ומה שכן היה טבע ב"תוכן"). אז כן, האתר היווה נקודה משמעותית בשבילי מכמה כיוונים, אבל כיום הוא מרגיש קצת כמו לראות פוקימון - פעם זה היה נחמד, היום זה לא כיף ואפילו גורם לקרינג' (כש"קרינג' " הוא אנלוגיה לטעם הרע שאני מרגיש בעקבות דברים כמו פרשת הפוסטים המחוקים שאני מתוודע אליהם דרך חברים ואז נכנס לאתר רק כדי לראות איך פגעו באנשים). 

מבטיחים לנו שוב ושוב שהשדרוג קרב, באייקון גם יצא לי לדבר עם @Kadosh עליו והובטח לי ש(כאן לא אציין שמות כדי לא לחטוף באן על פגיעה אפשרית שעלולה להשתמע מהמשך דבריי) עובדים על זה במרץ. אז לא, אם למי שעובד על זה יש זמן ללכת, למחוק פוסטים ישנים, לנהל ויכוחים עם חברי הנהלה ולהעביר חוקים חדשים כנראה שהוא לא עובד מספיק במרץ. 

@Saber אמר שהחוקים מתנהלים באופן שונה עם אנשים שונים, לדעתי בנקודה שלו יש דבר נכון וגם לא נכון, המטרה אכן משנה אבל היו מקרים שבהם אמרתי לעצמי פשוט "אוקיי, אז הוא אמר משהו רנדומלי לגמרי והחלטת להיפגע, למה זה העסק שלי? הוא אמר דבר בסדר לגמרי, לא צריך לטפל בזה", אבל כמו שהחוקים מתנהלים שונה בנוגע לאנשים שונים, הם מתנהלים שונה אצל אנשים שונים, כמה דקות לאחר מכן יבוא כנראה חבר צוות אחר ויחליט לטפל בנושא בקשיחות המלאה שלדעתו מתאימה לנושא, ככה זה כשהחוקים נתונים כמעט לחלוטין לפרשנות אישית, אם הם היו פחות כאלו אולי אנשים היו מקבלים את העונשים שלהם כשהגיע להם. 

Inhorman הגיב בפוסט של W. Minerva

פורסם 29/09/2018

מה, בדיבייט מותר להיות לא מנומס? O:

Inhorman הגיב בפוסט של W. Minerva

פורסם 28/09/2018

@Ishailg כל השחצנות שלך ואפילו טבעונית אחת אתה לא מצליח להאכיל בבשר? 

רק רוצה לציין שבשחמט לארבעה המדובר הייתי ככה קרוב ללנצח [מצמיד אצבעות] והפסדתי רק כי הזוג שלי (זה בזוגות) שיחק כמו לוזר ואסור לי לייעץ לו (אלו חוקי הפורמט), אז איתמר, תעשה לעצמך טובה ואל תנסה להשוויץ על מישהו שניצחת בפעם הראשונה שהוא משחק במשחק הזה (יש לו מלא חוקים מוזרים שאיתמר החליט לשנות תוך כדי כי הוא "נזכר"), שלא לדבר על זה שכמעט הפסדת. 

Inhorman הגיב בפוסט של Ishailg

פורסם 28/09/2018

הוא היה יותר מצחיק אם היינו מצליחים להקריב את ישי. 

Inhorman הגיב בפוסט של puma161~

פורסם 28/09/2018

אה, ראיתי את זה. 

חבילות חינם, לא מאשים אותך. 

Inhorman הגיב בפוסט של ZeroA

פורסם 28/09/2018

הD&D ששיחקת היה רק טעימה, בדרך כלל הדברים רצים לאט יותר, פחות מרגיש כאילו השה"מ דוחף לכיוון מסוים, והדמוית מתפתחות ומתחזקות אבל ככה זה כשיש שעה אחת וזה לא מתפרש על מספר מפגשים. 

Inhorman הגיב בפוסט של Oppai Dragon

פורסם 28/09/2018

נפלא, כמו תמיד. 

Inhorman הגיב בפוסט של Ishailg

פורסם 28/09/2018

קוראים לזה כפש, והיא הגיעה לך. (ותודה לאלאור כי בזכותו לא חטפתי בעורף כשנשרפתי באותו יום). 

וישי, אל תדאג בנוגע לנוביותך, זו הייתה גרסא שלא הכרתי אז גם לי היה מוזר כזה. 

מה שכן: חה! נוטשים אותי בשביל לאכול לא כשר ואז המסעדה מלאה, אני מזהה פה רמז מלמעלה! 

Inhorman הגיב בפוסט של puma161~

פורסם 28/09/2018

צריך סדנא למג'יק? 

Inhorman הגיב בפוסט של puma161~

פורסם 27/09/2018

כשאני אומר אני עושה. 

לרוב. 

בכל מקרה, רק כי אני מתעצל לעשות פוסט משלי אז ברשותך אסכם את הכנס שלי פה בקיצור נמרץ: 

שלישי: יציאה מוקדם, בלתם, הגעה בחמש, מפגש גיקדוס, משחק קופסא,  ספרים, @Kadosh  , גאיה, מסתובבים, להקה מגניבה, אוטובוס חזור. 

רביעי: יציאה עם חברים, הם מאחרים, התעכבות. הגעה, ספרים, הסתובבות הסתובבות, קדוש, הסתובבות, מפגש קוסמייר( @ימ"ר  , פעם באה קח את הכרטיס, זה חינם)  גאיה ו @MrsJapan לכלום זמן, אוטובוס חזור כי פעילות כיתתית. 

חמישי: פעילות שבטית (כמו שכבה אבל מהיישוב ולא רק מאותו בית ספר) אז מגיע בארבע וחצי, אין סוכה, הולך לאוכל בסודוך, קולט את @Shaykoko2 @Eden.A @FREEZU @Ishailg איתמר (מצטער, לא זוכר את שם המשתמש שלך ומתעצל לחפש אותו, בכח מקרה זוכר שהוא היה מציק לתיוג) וגאיה, מסתובב איתם, אומר היי ל@otoshigami ו@knightmare (ו... פה נגמרים התיוגים כי באג).  שוב קדוש (אני רוצה גלידה על חשבון האתר) ואז כולם מתאגדים שוב, כמה חברים לא צפויים מהיישוב, D&D 5E בפעם הראשונה, אם כי מעט מעפנה, משם לארוחת ערב איםשהו עם סוכה וטרמפ הביתה. 

Inhorman הגיב בפוסט של puma161~

פורסם 27/09/2018

היום בהחלט היה היום הכי כיף, חבל שהייתי בו הכי פחות זמן ;-;

Inhorman הגיב בפוסט של DeadlyAngle

פורסם 17/09/2018

אם אוכל להביע את דעתי בנושא: 

זכותו של אדם להאמין במה שבא לו, אם אתאיסט מסוים מלגלג עליך כי ביקשת סליחה אז הוא בהחלט מבצע דבר שגוי שראוי להתנצל עליו.  

אבל! מפה ועד ללקלל אתאיסטים, לצאת עליהם, ולהכליל אותם כחבורת חלאות יש מרחק גדול מאוד. רובם הגדול ממש לא כאלו וגם על מי שכן אין סיבה לעשות את זה, במיוחד בתקופה שבה אנחנו נמצאים, תמחל ותעזוב. 

לשנה טובה תיכתבו ותיחתמו, גם מי שלא מאמין בזה. 

Inhorman הגיב בפוסט של Tahel

פורסם 16/09/2018

בגרסא העברית חילקו כל ספר לשניים (והמציאו עוד שמות לכל חלק שני [או ראשון, לא יודע]).