אודות

  • 0
  • חבר מכוכב אחר
  • הצטרף ב17/06/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 2 סויים: 21 בהמתנה: 1 מתכונן לצפות: 7
  • סה"כ: 31
  • פרקים: 3

Nora כתב חוות דעת בברוכים הבאים לכיתת העילית

פורסם 23/03/2018 27 מצאו את זה שימושי

בהתחלה כשרק מצאתי את האנימה, חשבתי שזו עוד אנימה רגילה על בית ספר, שבה בעלי העוצמה והכוח שולטים ונמוכים והפגומים סובלים, עוד גיבור ראשי קלאסי, ושאין משהו גדול שאפשר לצפות מן האנימה. אבל רק עכשיו הבנתי עד כמה טעיתי.

האנימה מתחילה להדגיש את המסר שהיא רוצה להעביר ואת הזאנר הפסיכולוגי בה כבר מן ההתחלה, והיא כבר מקסימה ביחודיות שלה. שתי הדמויות הראשיות מיוחדות במינן באופינן, זה לא עוד גיבור ראשי קלישאתי שלא מבין מה עליו לעשות ומה למען כל הרוחות הוא שכח פה. אלא דמות לא חד משמעית, בחיים אי אפשר לדעת מה הוא יעשה בהמשך, ומהי האמת שהוא מסתיר. הדמויות הן אחד מן האלמנטים שמודגשים בצורה הטובה ביותר באנימה, והן גורמות לעיניין ולסקרנות לדעת מה יעלה בגורלן בהמשך.

רעיון העלילה הינו קלאסי, השאיפה של המעמד הנמוך להצליח ולהעלות אל המעמד הגבוה יותר, בכל מחיר. אך הדרך שבה העלילה עשויה באנימה, והמקום בו היא מתקיימת (בית הספר עצמו וחוקיו) מאוד מרשימים, יוצרי האנימה הפכו רעיון סטנדרתי לאנימה מאוד מעניינת ובה טוויסטים שונים בעלילה אשר הופכים הכל, והשילוב של האמצעים הפסיכולוגיים והדרמה בהחלט הופכים אותה להרבה יותר טובה. האנימה גרמה לי לחשוב על דברים שגרתיים בדרך שונה, ולקבל אותם בצורה שונה לחלוטין.

כמו כן, הגרפיקה הטובה והאנימציה הנחמדה בהחלט תורמים לאנימה, הם מאוד נאים לעין, וגורמים עוד יותר להנות מן הצפייה. בנוסף לכך, אני חייבת לציין דבר שמאוד אהבתי באנימה והינו המשפטים המופיעים בתחילת כל פרק, הם בעלי משמעות גדולה, ובהחלט התחברתי לכמה וכמה מהם, הם מתקשרים בצורה טובה עם האנימה.

לסיכום, אני ממליצה בחום לצפות באנימה, אין הרבה אנימות טובות כאלו מן אותו הגאנר, לאנימה יש הרבה מסרים חשובים להעביר, והיא בהחלט הצליחה בזה. 

 

 

Nora כתב חוות דעת בגיבורי ששת הפרחים

פורסם 24/09/2017 5 מצאו את זה שימושי

זו אחת האנימות הראשונות שצפיתי בהן, אך למרות הכל מאוד נהנתי לצפות בה. כמו כן זוהי בין האנימות היחידות שסיימתי לראותן ביום אחד, ולאורך כל האנימה לא איבדתי את המתח והסקרנות לגלות מה יקרה בהמשכה. 

הדבר העיקרי שתפס בי באנימה הזו, הינו הרעיון עם ששת גיבורי הפרחים שנבחרים ע''י אל השדים וכמובן סיבוך העלילה עם הגיבור השביעי - שהוא בעצם המתחזה. כבן אדם שמאוד אוהב מיסתורין ואלמנטים של בלשות מאוד התעניינתי באנימה, ובקוצר לב והתעניינות רבה המשכתי לצפות באנימה בכדי לגלות מה יקרה בסוף, ומיהו המתחזה?

הדמויות באנימה די מושקעות, לכל אחת מהן סיפור שונה, אופי ומראה וכמובן כוח שונה שניתן לכל אחת מהדמויות ע''י אל השדים. התנהגות הדמויות באנימה לעיתים גורמת לנו לחשוד בדמות מסוימת, בכך שהיא המתחזה. ועובדה זו בהחלט מוסיפה הרבה לאנימה.

כמו כן פלוס אחד גדול של אנימה הינה הגרפיקה המצוינת, אופן ציור יפה ונאה לעין והאנימציה הטובה. וכל זה מוסיף לעלילה הנפלאה תמונה נפלאה שבהחלט משפרת את איכות הצפייה עוד יותר. כמו כן הפס קול באנימה נאה, והאופנינגים ממש נחמדים.

ישנו רק דבר אחד שלא אהבתי באנימה, והוא הסיומת שלה, טוויסט עלילתי שגרם לי לעצור שנייה ולהגיד "רגע, מה קורה כאן?!", מרב פיצוץ השכל, והסוף הלא צפוי.

אחרי הכל זו אחלה אנימה, שווה צפייה, ממליצה בחום לאוהבי מיסתורין, הרפתקאות ואקשן, אנימה מלאת מתח. מעניינת לצפייה לאורך כל שניים עשר הפרקים. 

Nora כתב חוות דעת ביורי!!! על הקרח

פורסם 19/08/2017 16 מצאו את זה שימושי

זו בהחלט אנימה קלילה ומצחיקה.

העלילה קלילה, בעלת טוויסטים שונים ומעניינים, כיף לעקוב אחרי הגיבורים ואחרי ההופעות האנגרטיות ומלאות רגש שלהם על הקרח, קטעי ההומור ממש נחמדים באנימה. 

הדמויות מושקעות, וסיפוריהן מעניינים, האופי של כל דמות ודמות שונה והוא מודגש בהופעה של כל אחת. לכל דמות קשיים משלה, ושעיפות שונות - מטרות לאן היא תרצה להגיע. לכן מעניין לעקוב אחרי כל דמות ודמות, ואף לעודד אותן.

הדבר העיקרי האהוב עלי באנימה הינו אופן הציור והגרפיקה הטובה והנעה לעין, זהו תענוג שלם לראות את קסם ההחלקה על הקרח בליווי של מוסיקה מקסימה, שמביעה רגשות אדירים. 

אתם לא תמצאו משהו אדיר באנימה, לא עלילה בנויה ומורכבת שיוצרת בסופה מבט שונה לחלוטין על האנימה ולא פילוסופיה עמוקה. זוהי פשוט אנימה נחמדה וקלילה, בשביל לצפות בה בזמן הפנוי, לצחוק ולהנות מהקסם שלה. 

Nora כתב חוות דעת ביומן העתיד

פורסם 20/06/2017 20 מצאו את זה שימושי

לא חבל על הזמן אשר בוזבז לצפייה באנימה זו. 

הדבר העיקרי האהוב עלי באנימה הינו הדמויות, בעיקר אוחזי היומנים, כל אחד מן ה-12 שונה זה מזה, ולכל אחד שיגעון משלו, כל דמות מיוחד במינה. ובזכות כך מעניין יותר לצפות ולעקוב אחר המהלכים העתידיים של הדמויות, וברב הסוף אינו צפוי כלל. הדמויות די מושקעות וקל למצוא דמות שתמצא חן בעיניכם.

כמו כן, חלק גדול מהאנימה בנוי על העלילה והרעיון המרכזי, בעצם על יומני העתיד ומשחק המוות. הרעיון הלהיב אותי, ודי אהבתי את הדרך בה הוא מודגש באנימה. כל דמות לוקחת חלק בעלילה, שינוי במהלך של דמות אחת ויחידה עלול לגרום לשינוי של כל העולם וכל דמות קשורה בדמויות האחרות.

רבים לא אהבו את סוף האנימה, אך לפי דעתי הסוף היה מרתק על אף שהיה לא צפוי כלל. אחד מן הגורמים להמשך הצפייה באנימה הינו לגלות כבר מי יהיה האלוקים אשר יבחר על ידי דאוס, ומה יעלה בגורלן של שאר הדמויות? - אך הסוף הרבה יותר מסובך ומרגש מכך.

דבר נוסף אשר מאוד אהבתי באנימה הוא האופנינגים והפסקול באנימה, כמו כן גם את הגרפיקה הנאה לעין ואופן הציור הנחמד.

למרות כל הטוב וכל היתרונות יש גם חיסרון משמעותי בעיני, אך אולי חלק מן הצופים יאהבו דווקא את החלק הזה. כל יחסי הרומנטיקה בין גסאי לאמאנו לעיתים מופיעים במקומות הכי לא נכונים ובזמן השגוי - המקיף מתפוצץ ומה הדמויות הראשיות צריכות לעשות? כמובן להתנשק! הקטעים הללו הורסים את אווירת המתח והמיסתורין באנימה.

בסה''כ אנימה מומלץ לצפייה לאוהבי אקשן ומתח, דם וקרבות. מעניין לצפייה לאורך כל האנימה, כמו שנאמר כבר לא חבל על טיפת הזמן אשר בוזבז לצפייה. 

Nora כתב חוות דעת בנוראגמי

פורסם 17/06/2017 2 מצאו את זה שימושי

העלילה מקורית ומרתקת, דמויות נפלאות שבקלות ניתן להתחבר אליהן, אנימה עם הרבה חוש הומור (בעיקר יאטו), אקשן ופייטינג, הרבה רצון להמשיך ולצפות הלאה בכדי לגלות מה יקרה לדמויות בהמשך. 

שתי העונות בהחלט מעניינות ומרתקות, ואהובות במיוחד ;).

כל פרק ראיתי בהתלהבות, ממליצה בחום לכל אוהבי האנימה, אם תחילה לא אהבתם את המתרחש באנימה, תנו לאנימה ניסיון שני ובטוח לא תתאכזבו.