אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 2 סויים: 189 בהמתנה: 3
  • סה"כ: 194
  • פרקים: 752

TsUNaMy WaVe אהב את נפסח בקידוד - המדריך להטמעת כתוביות - על-פי TecNight (מעודכן לשנת 2017)

פורסם לפני 7 שעות

צוטט: TsUNaMy WaVe

כשיש עברית בשמות של התיקיות זה לפעמים עושה בעיות. אז דבר ראשון אמליץ לשנות לאנגלית/להחליף את המיקום של הדברים לתיקיות אחרות עם שמות באנגלית.

שיניתי את המיקום והשם של התיקיות והתחלתי לקודד שוב עם מאגווי. בינתיים זה רץ נראה איך יצא. ממש תודה.:)

TsUNaMy WaVe אהב את AltairChan

פורסם לפני יומיים

יש! זו העונה האהובה עליי מכל מה שיצא עד כה ללאב לייב!
הקריוקי ממש יפה, כרגיל (:

TsUNaMy WaVe אהב את kazuto kirigia

פורסם לפני יומיים

הווו תודה!

נהנתי לצפות בו כל כך!

TsUNaMy WaVe אהב את [דיון] אירוויזיון 2019 ישראל בשבת?

פורסם לפני 3 יום

צוטט: CaptainCook

לקח לי קצת לראות את הפוסט הזה חחח, בנוגע אלה שעובדים בשבת כי הם חייבים (לפי החוק) משטרה,בתי חולים, (בתי מרקחת לא) וכיבוי והצלה אלו משרות חשובות לישראל ולא יכולה לוותר על זה. נו באמת, אני רוצה לראת את המדינה תתסדר בלי משטרה ותהרוס את הכלכלה שלה או שהרופאים יפסיקו יום אחד בשבוע ולא תיתן מענה לאנשים זקוקים לרפוא דחופה וימותו ויסבלו בשקט, לגבי חברת חשמל האחוז הוא מאוד מצומצם שעובדים וגם הוא אם יקרה משהו צריכים אותם בשביל לא לפגוע בכלכלה לאומת אוטובוסים רואים שניתן בלידהם.

בשבת מקבלים יותר כסף כי אין אנשים שיעבדו אם היה חובה לאנשים לעבוד בשבת הכסף הגדול שהשבת הזה עושה לא היית רואה.

אבל זה לא עניין של חובה או לא, גם אין להמון זכות בחירה לעבוד בשבת במלא עבודות ולא יתפטרו ויעברו לעבודות המאפשרות. אם הייתה זכות בחירה בכל עבודה אפשרית זה לא בהכרח היה מבטל את השכר שבתון. והמון מקומות שעובדים בשבת יש חוק מדיני שלא ניתן לעבוד יותר משבוע ברצף ולכן אם בנאדם עבד משני עד שני הוא ינוח בשלישי

מנגד קח את שדה התעופה, למה הוא עובד בשבת? כי המדינה עושה ממנו מלא כסף אז על הזין הדת, בקיצור הכל זה אינטרס ולאו דווקא עקרון יהודי

כל הכפיה פה פשוט נוראית, ואמנם אפשר להגיד שניתן לחיות בלי תחבורה בשבת אבל למה? זה מקשה, זה מגביל, זה כן תוקע הרבה אנשים שאין להם ופשוט לא רואים אותם כי הם מתחת לשטיח אבל למה? אין סיבה. ואם היינו פעילים כרגיל בשבת להמון היה נוח עוד יותר ולחלק זה היה ממש תוסף ושדרוג לאורח החיים. לדוסים זה מפריע? שיסגרו את עצמם בגטאות כמו בני ברק... גם ככה אף אחד לא רוצה לעבור שם  

TsUNaMy WaVe אהב את leeloo

פורסם לפני 4 יום

למה לעזאזל כל כך הרבה יוצאים מנקודת הנחה שאם אתם תפסיקו, באמת מישהו מהיר יותר יבוא? או ש"יותר חברי צוות" זה הדבר שיגרום לפרק להיות מוכן באופן קסום מהר יותר? (שלא אתחיל אפילו לדבר על איכות)
זה לא פאקינג עובד ככה..... יש מתרגם אחד, יש עורך אחד. אם כבר, אם שניים יעשו את זה במקביל, העבודה תהיה איטית יותר כי תהיה יותר מחלוקת ? ? ?

בקיצור, תהיו חזקים. צר לי שאתם מקבלים כל כך הרבה תגובות כאלה כי אתם מתרגמים משהו פופולרי. כל מי שהגיב לכם ככה, אלו אנשים סתומים שלא מבינים את המשמעות של מה שפאנסאברים עושים גם אחרי שאומרים להם את זה.

TsUNaMy WaVe אהב את עזרה בתרגום

פורסם לפני 4 יום

מציעה לך כבר עכשיו ללמוד תזמון ואז הפלא ופלא לא תצטרך להסתמך על סופט סאב בלבד D:

זה ברצינות פי 10000 יותר קל מלתרגם.

TsUNaMy WaVe אהב את Kaminagod

פורסם לפני 4 יום

מדהים! 

אהבתי ממש את הקריוקי שלך. זה רק גורם לי להבין יותר כמה שקריוקי טוב משנה את איכות הפרק תמיד! 

פרסומת סודית? 

TsUNaMy WaVe אהב את Shaykoko2

פורסם לפני 4 יום

הקריוקי שלך אף פעם לא מאכזב אותי :)

בכל מקרה ממש נהנתי וכרגיל עשית אחלה התאמת פונטים ואפקט במקום לדעתי~

מצפה לתרגום שלך (ואם את תצטרכי עזרה עם העריכה הלשונית או סתם למצוא ניסוח חלופי אני עדיין פה!) ^-^

לגבי השיר עצמו, הוא שיר שאני ממש אוהב לשחק אותו במשחק (ובכללי שיר שנשמע נחמד והוא בין האהובים עליי של אקווה), מהיר ועם הספמת תווים בדיוק כמו שאני אוהב- לא פחות מדי ולא יותר מדי.

TsUNaMy WaVe אהב את [דיון] - המצב של ז'אנר האיסקאי

פורסם לפני 5 יום

איסקאי מעולם לא היה ולא יהיה ז'אנר. זה פשוט סוגה שאנשים מצאו לעצמם עם אלמנטים דומים של סדרות מהשנים האחרונות שהראשי נופל לתוך עולם אחר. שהאמת? את רוב אלו שצפיתי מהשנים האחרונות כמצאתי די גרועים. 

הרעיון שאנשים מייחסים לזה ז'אנר זה מטופש. זה "ז'אנר" שהיה קיים מאז ומתמיד. 12 הממלכות, Magic Knight Rayeath (שגם התבססה על רעיון של RPG. ב1994!!! איזה מין קסם זה???), Fushigi Yuugi, Kyo Kara Mao, אינויאשה, ודיג'ימון למען השם, היו קיימים שנים. 

כל מה שאיסקאי אומר זה "עולם אחר". אז פתאום Ni no Kuni (שליטרלית שם המשחק מתפרש כ"הארץ האחרת") הוא פתאום משחק האיסקאי האהוב עליי!! זה ממש לא רלוונטי שבYoujo Senki טאניה נולדה מחדש בעולם אחר. גם ככה אין יחס לעולם המקורי שלה חוץ מה5 דקות הראשונות. ככה גם בGrimagar (שהיא מיץ הזבל של האיסקאי), Log Horizon שמעבר לשלוש שורות שירואה לא מדבר בכלל על עולם המקור שלו. אז מה זה כבר רלוונטי שהם תקועים בעולם אחר? לא רלוונטי בכלל למעשה.

TsUNaMy WaVe אהב את הפוסט של Shinkou

פורסם לפני 6 יום

שינקו מצא תעלומה. לשינקו יש השגות. בואו תסבירו לשינקו מה קורה כאן!

3lnt98m.jpg

או שהמבנה ההיררכי הוא שלכל חבר צוות יש מנהל ראשי שעושה לו בייביסיטר, או שכמה חבר'ה בהנהלה הגבוהה נמצאים בנופש תמידי.

אה כן, ואז מגיע "משתמש" שמבקש הצעות לפעילויות, איפה הוא בהיררכיה? עוד הנהלה גבוהה?