רולטה רוסית לשדרוג

מעכשיו שלושה ראשונים כל סיבוב זוכים! - סיבוב 16

אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 1 סויים: 193 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 198
  • פרקים: 752

TsUNaMy WaVe אהב את התגובה של god's weapon בפוסט של TsUNaMy WaVe

פורסם לפני 3 יום

בכנות אני לא חושב שיש לך טעם בלשכנע אותם, אם הם לא רוצים להקשיב אז שלא יקשיבו, גם אני חשבתי על הטיעון שלך, אין ממש דרך להפריך אותו, אבל זה לא משנה כמה הטיעון הגיוני אם הבן אדם השני לא רוצה להקשיב.

TsUNaMy WaVe אהב את התגובה של o.p.o.v בפוסט של TsUNaMy WaVe

פורסם לפני 4 יום

כן, מסכים לחלוטין. אמנם זה מציק לפעמים שנכנסים לעמוד הראשי ומה שרואים זה "אני פורש והחיים שלי בזבל" אבל הי, זה אתר שמתיימר להיות רשת חברתית ואם זה מה שמתמש מרגיש זכותו המלאה להביע את זה, במיוחד שזה בפוסט.... אני לא ידעתי על החוק הזה ואם זה נכון אז לכאורה זה נראה שהוא נועד כדי להציג מצג שווא של "הכל טוב" ו"החיים סבבה" ויש לנו אתר שכל המשתמשים שלו שמחים ורעננים.... וזה חמור בעיניי כי זה הופך מרשת חברתית לח%& תעשייתי. 

TsUNaMy WaVe אהב את התגובה של Shaykoko2 בפוסט של ♡~Rem

פורסם לפני שבוע

אני אישית חושב שהדרך שליה הראתה בסרטון הרבה יותר יעילה. פשוט תתרגמי בוורד או משהו בסגנון ותעבירי לאגיסאב, משם זה לתזמן שורה-שורה בדיוק כמו שליה מראה בסרטון. להקליד מספרים זה סתם סיבוך ולוקח הרבה זמן מיותר לטעמי.

את עושה מהתפקיד הכי קל בפאנסאב פיל לחינם.

TsUNaMy WaVe אהב את [מדריך] קידוד לא צריך להיות מסובך - גם בתוכנות הטובות

פורסם 08/04/2019

מדריך יפה, סגנון מיוחד^^

-תמיד רציתי לקודד את האודיו, זה יוצר שלימות (להרגשה).

רק לודאות, אחרי שזה לא יועיל להוסיף בגודל של הוידאו מעל 500 מגה, אז זה אומר שמה שקודדתי פעם על מספר 10 ב config וגרם לפרק לשקול גיגה וחצי (כולל הזמן שהמתנתי) היה מיותר לגמרי?... 

TsUNaMy WaVe אהב את [מדריך] קידוד לא צריך להיות מסובך - גם בתוכנות הטובות

פורסם 08/04/2019

איזה מדריך נהדר! אני חושבת שאחד הדברים המרשימים שאפשר לעשות זה להצליח ללמד את הבסיס של הבסיס של הבסיס בצורה כזו שגם אדם עם אפס אפס אפס נסיון יצליח להבין, בעיקר כי שוכחים כבר מה הבסיס. וגם יש פה הרחבה על הדברים למי שמעוניין! נהדר עד מאוד.