רולטה רוסית לשדרוג

מעכשיו שלושה ראשונים כל סיבוב זוכים! - סיבוב 16

אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 1 סויים: 193 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 198
  • פרקים: 752

TsUNaMy WaVe כתב חוות דעת בליז והציפור הכחולה

פורסם 05/12/2018 4 מצאו את זה שימושי

למרות שהסרט די עומד לבדו, אני ממליצה מאוד כן לראות את הסדרה "צליל! אופוניום" (שתי העונות), מאחר והסרט קורה באותו עולם ועושה שימוש באותן דמויות, וכמו כן מאזכר אירועים ופרטי עלילה שקרו בסדרה.

ליז והציפור הכחולה הוא סרט על קשר לא ברור. נוזומי ומיזורה, גיבורות הסרט שלנו, אמורות להיות חברות טובות, אבל בפועל יש בינהן איזשהו קצר. הסרט מעביר לנו את הניסיון שלהן להבין מה קורה ואיך לתקן את הקצר הזה בעזרת הקבלה שלו לסיפור ילדים הנושא את שם הסרט. אבל אל לנו לשכוח שהסיפור מתרחש בסופו של דבר כחלק ממועדון כלי נשיפה, ולכן זה רק טבעי שגם חזרות להופעה מעוררות חלק מההתפחויות בסיפור.
אני חושבת שהסרט עושה עבודה טובה בהעברת הסיפור. אין יותר מדי זליגה לדמויות או תת-עלילות שלא קשורות לסיפור הראשי, וכל מה שיש נועד כדי לקדם את העלילה. בנוסף, לקראת הסוף והפתרון יש איזשהו טוויסט קטן, שאני אישית לא ראיתי אבל אהבתי מאוד.

סגנון האנימציה שונה מאוד מהאנימציה של הסדרה, אבל לדעתי זה לא גורע. אולי אפילו להפך - מאחר ויש לא מעט קטעים שבעצם "מחיים" סיפור ילדים, זה גורם לאותם קטעים להשתלב טוב יותר גם בשאר חלקי הסרט, בזכות זה שהאנימציה "פשטנית" יותר.

קצת קשה לדבר יותר מדי מעבר בלי לספיילר, לכן אסיים כאן ואומר שאני מאוד נהנתי מהסרט, והוא תוספת נהדרת לפרנצ'ייז.