אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 3 סויים: 202 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 209
  • פרקים: 752

TsUNaMy WaVe כתב חוות דעת בלאב לייב! סאנשיין!! סרט איידול בית הספר: מעבר לקשת

פורסם 03/09/2019

הסרט היה דווקא ממש חמוד. יותר טוב מהעונות לדעתי.

החלק הראשון שלו היה מבלבל ומיותר. אבל מעבר לזה, הרעיונות שהסרט ניסע להעביר וגם העביר בפועל היו טובים. שמחתי לראות שלא ויתרו על כל מיני החלטות שהיו לא אופייניות ללאב לייב (כמו להמשיך בלי הי"בניקיות), עם כי עשו זאת בצורה די עדינה.

TsUNaMy WaVe כתב חוות דעת בקאגויה-סאמה רוצה שיתוודו בפניה: מלחמת האהבות והמוחות

פורסם 25/06/2019 5 מצאו את זה שימושי

הסדרה הייתה... בסדר.
לא אהבתי את הקונספט ממנו היא התחילה, אבל זה עבד בתור מסגרת כללית וזה היה משעשע וקומדי. לא עמוק מדי, פשוט משעשע ונחמד. לאט לאט הם ניסו לצאת מהקונספט הזה ולתת עוד עומק לדמויות. אם זה עבד או לא... היו רגעים שכן, היו רגעים שלא. אבל אני כן שמחה שהורידו את הדגש מהרעיון המטומטם של 'בכל מערכת יחסים יש שולט ונשלט'.
צפיתי בזה רק כי זכרתי כמה זה היה הייפד כשזה יצא. ולא, זה ממש לא שווה את ההייפ שזה קיבל. במיוחד צ'יקה לא שווה את ההייפ הזה, סתם דמות קומיק רליף טמבלית גנרית חח. עשתה את התפקיד שלה כמו שצריך, אבל לא איזה משהו מיוחד.

אמ;לק: אנימה משעשעת בתור קומדיה. לא מאסטרפיס או חייבת צפיה באף אחד מהז'אנרים שהיא שייכת אליו.

TsUNaMy WaVe כתב חוות דעת בתאים בעבודה

פורסם 28/05/2019 2 מצאו את זה שימושי

סדרה ממש חמודה סה"כ, אבל לא איזה מאסטרפיס.
דברים שאהבתי: עיצובי הדמויות טובים; התגובות המוגזמות שיש לדמויות לפעמים ממש משעשעות; המון פירוט על סוגי תאים ותפקידם, למדתי לא מעט; השירים היו מקסימים.
דברים שלא אהבתי: הרבה יותר מדי CGI שגם לא נראה טוב; בכללי האנימציה די בינונית עם המון שוטים 'עצלניים'; יותר מדי פרקים על דברים דומים שחוזרים על עצמם (כניסה של וירוס כזה או אחר). היה אפשר לפרט יותר על תפקידים של הגוף בשגרה ולא רק בחירום.

אנימה נחמדה להעביר איתה את הזמן~