אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 4 סויים: 181 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 189
  • פרקים: 752

TsUNaMy WaVe

פורסם לפני שבוע

אני: כותבת בכל הודעה משהו שקשור לנושא, וגם משהו שפחות קשור.
הוא: מגיב רק על המשהו הפחות קשור
אני: הולכת כי אין עם מי לדבר, עדיין מוסיפה משהו שכן קשור לפני
הוא: טוען שאני מחפשת דברים אישיים, שוב מתעלם מהחלקים המהותיים בתגובה שלי, ואז כמובן משתמש בעלבונות אישיים כדי לצאת הגבר שאמר את המילה האחרונה.

כן, מעניין מי מאיתנו בורח ולא יודע לדון (:

W. Minerva

פורסם לפני שבוע

ברוכה השבה (?)

UVERworld

פורסם לפני שבוע

אין כמו צוות ליה D:

TsUNaMy WaVe

פורסם 01/12/2018

cj95egl.png

TsUNaMy WaVe

פורסם 26/11/2018

sb8m0jn.png

TsUNaMy WaVe

פורסם 21/11/2018

TsUNaMy WaVe

פורסם 18/11/2018

אתם יודעים מה? מילא מחקו לי את הפוסט, מילא. הנחתי שזה יקרה יום אחד, ובגלל זה כל מחיקה או צנזור שלי היה די התנאי היחיד שלי לפרישה. אבל זה לא העליב אותי כמו שמשהו אחר הרבה יותר מעליב אותי.

מאגר האנימות של ספין עומד וקיים בזכותי. אני עברתי במו ידי על לפחות 90% ממנו, אני תחזקתי אותו, אני דאגתי שדברים יזוזו או לחלופין הזזתי אותם בעצמי כי לא רציתי לרדוף אחרי אף אחד מה"צוות אנימה" שבא והלך. העובדה שאף אחד מהSO CALLED "הנהלה" אפילו לא בא לדבר איתי על זה שפרשתי, לנסות לראות מה קורה, כלום - זה רק מוכיח כמה כל מה שעשיתי כאן היה מובן מאליו בעיניהם. זה יריקה הרבה יותר גדולה בפרצוף מזה שמחקו לי את הפוסט.

אני מניחה שבגלל שאחרים תפסו גל הפרישה שלי, היא הפכה למן "דבר צדדי" שקרה כחלק מדרמה שבכלל לא הייתה לגמרי קשורה אליי ישירות. מי שהוריד לי את הגישות פרש כמה שעות אחריי. אבל בסדר. אולי בטווח הרחוק, כשהמאגר ישאר לא מעודכן או לחילופין יראה על הפנים ועם מלא טעויות מגוחכות, מישהו שם יתחיל להעריך את כל מה שבניתי פה במו ידי במשך שנתיים.

TsUNaMy WaVe

פורסם 14/11/2018

טוב אחרי שיחה בפוסט של דוד, הוא אמר לי שאני יכולה להחזיר את הפוסט המקורי שלי "עם שינויים קלים" כדי שיתאימו לחוק החדש שהוא הנפיץ אתמול. אז בבקשה:

*לכל מגיבי ה"למי אכפת מזה", "איזה חפירה", "סתם התבכיינות" למיניהם, אני מקווה שאתם נהנים מזה שמתעלמים מכם (: *

25MOnMH.png

אני נמצאת באנימה ספין כבר המון זמן. כמות הדברים שהשקעתי ותרמתי לאתר הזה גדולה יותר מרוב המשתמשים פה, וזה כולל את רוב חברי הצוות הנוכחיים וגם רוב חברי הצוות בעבר. עד עכשיו, ברוב המהומות שקרו שקשורות לחופש הדיבור וענייני ניהול, פחות לקחתי חלק פעיל. לא כתבתי פוסטים, לא פתחתי נושאים. אם לקחתי חלק פומבי זה היה בעיקר בתגובות. אבל מאחורי הקלעים, תאמינו לי שתמיד הגבתי ונלחמתי. נלחמתי למען המשתמשים, למען חברי הצוות, למען חופש הביטוי, למען יחס טוב יותר מצד דוד. אבל היום הגיע הקש ששבר את גב הגמל.
אני מזהירה מראש את כל מי שמתכוון למחוק את הפוסט הזה (מניחה שזה יהיה יותר דוד מאשר הראשיים): אני מתכוונת לפרסם אותו כל פעם מחדש. תנסו להשתיק אותי, לתת לי באן או כל דבר אחר - ואני הולכת לעזוב את המקום הזה לנצח, ותוכלו להגיד יפה שלום למאגר אנימות מתעדכן ואיכותי. הפוסט אכן נמחק בעבר, וכפי שניתן לראות אני לא בצוות יותר.

אני מניחה שכל מי שנמצא בספין שמע לפחות פעם אחת את בדיחת ה#דקטטורה. ואתם יודעים, גם בלי קשר לפוסט הזה, זה באמת נכון. זה האתר של הבעלים, וזכותם לעשות באתר הזה מה שבא להם. הם לא חייבים לאף אחד מאיתנו שום דבר, ואנחנו גם לא חייבים להם. עממה, הם מנסים לגרום לנו לחשוב שכדאי לנו להיות פה. שהמקום הזה יכול וצריך להכיל דיונים בנושאים קשים, ביקורות, ובכללי שאנחנו יכולים לסמוך על זה שאם נביע את דעתנו כאן - לא נצונזר ולא נושתק. ובכן, לצערי אני יכולה להודיע חגיגית שכל זה לא נכון. אולי באופן כללי, כן זה נכון. אם אתה סתם משתמש רגיל, הסיכוי שימחקו לך משהו הוא לא כזה גבוה (למרות שכבר קרו מקרים. כי גם ההנהלה פה לא משהו). אבל אם מה שיש לך להגיד קשור להתנהלות הצוות בספין? וחס וחלילה, לבעלים? אוי ואבוי אוי ואבוי... זה הרגע בו ספין הופך לרוסיה הסובייטית, ותהיה בטוח שכל הוכחה לכך שאותו מנהל מהולל עשה משהו לא בסדר תגנז, תמחק ותצונזר. ואם יהיה לך מזל ממש רע, אולי אפילו תקבל באן.

מישהו מכם אולי זוכר שלפני כמה חודשים קרה אירוע מצער בו חברי הקרוב, @Otoshigami , הביע את רגשותיו ואת עמדתו לגבי כל מיני דברים שקרו. כל מי שמכיר אותו יכול להעיד שהוא אדם מכובד, שמתבטא באופן מכובד, וגם כל מי שקרא את אותו פוסט יכול להעיד שלא היה בפוסט שום דבר שעובר על חוקי האתר. אבל... כן, ניחשתם נכון - הפוסט עסק בבעלים, ולכן הבעלים חשו צורך וזכות לעשות בפוסט כרצונו. הדבר עורר מהומה גדולה שגררה המון ביקורת כלפי הבעלים, ונראה שזה עזר מעט ושהדברים חזרו למסלולם. הפוסט נשאר, אנשים הגיבו, אלאור חזר מהבאן הלא מוצדק שהוא קיבל, והבעלים אפילו התנצלו בכאילו. טוב, זו כבר התחלה. מכאן אפשר רק לעלות, נכון?
ובכן, אם אתם כאן מספיק זמן, או אם הייתם חלק מהצוות באיזשהו שלב, אני בטוחה שהדבר הבא שאני הולכת להגיד לא יפתיע אתכם - היום הובא לתשומת ליבי שהבעלים מחקו את הפוסט. כן, קראתם נכון, אותו פוסט מלפני כמה חודשים שפרסם אלאור ועורר סערה - נמחק. ללא אזהרה, וללא שום סיבה. כשהראשיים ביקשו לדעת מדוע הנושא נמחק - הם התחמקו ולא ענו. כשאני שאלתי הם אפילו לא טרחו להגיב להודעה ששלחתי. אז אכן, כמו שהכותרת אומרת, ספין הוא בהחלט דיקטטורה.

אז מה בעצם אני באה להגיד בכל הפוסט הזה? טוב, אפשר לסכם את זה בכמה נקודות:

  • אל תסמכו על זה שתמיד תוכלו להביע את דעתכם. חופש הביטוי שלכם לא חשוב לבעלים, וכל הודעה שלכם יכולה להמחק בכל רגע נתון, גם אם היא לא עוברת על אף חוק של האתר.
  • צוות האתר, מצוות פורום ואנימה הפשוטים ועד המנהלים הראשיים לא יכולים לעשות כלום כנגד החלטה שרירותית כזו או אחרת של הבעלים. לא אכפת להם מהצוות שלהם, לא אכפת להם מדעתם, לא אכפת להם מהקושי שלהם. מבחינתו הם כאן אך ורק כדי לשרת את האתר שלו, וכל הסיפור עם אלאור ועם @leeloo הוא הוכחה קטנה לכך. הוכחות אחרות בנושא הן למשל שהצוות צריך לעבוד כפול בגלל דברים ש"יפתרו בשדרוג" שאף פעם לא מגיע, ובכללי העובדה שהשדרוג רק נדחה ונדחה במשך ליטרלי שנים.
  • המקום הזה לא שווה את ההשקעה שלכם. אם אתם נהנים סתם להיות פה ולהסתובב, סלאמתק. אם אתם חושבים להשקיע פה, אם אתם חושבים לעשות מעבר - זה לא שווה את זה. אתם לא מעניינים אף אחד, וברגע שתעשו את הטעות הכי קטנה, או שתהיה לכם דעה ששונה מהדעה של הבעלים אפילו באות - כל מה שעשיתם פה לא יהיה שווה כלום בעיניו. (הוכחה לכך היא הפרישה שלי שלאף אחד לא היה אכפת - למרות שמאגר האנימות באתר הזה קיים ועומד 90% בזכותי)

כל הדברים פה נאמרו מתוך חוויות ומקרים אמיתיים שקרו לי כאן ביותר משנתיים האחרונות. נמאס לי לנסות לסדר הכל מאחורי הקלעים, אני רוצה שכולם כאן ידעו. אם גם אחרי שאתם יודעים את כל זה, דעתכם בנושא לא השתנתה - זה בסדר. אני, בניגוד לבעלים, יכולה לקבל את זה שלאחרים יש דעה שונה משלי.

המשך שבוע נעים.

~shiro~

פורסם 13/11/2018

תמונה יפההההההההההה

TsUNaMy WaVe

פורסם 13/11/2018

שלום לכל קהילת אנימה ספין.

מהרגע הראשון שלי באתר ובמיוחד בצוות, היה לי תנאי אחד מאוד ברור - לא ארשה שישתיקו או יצנזרו אותי. למרות שלא עברתי על החוקים (ולא, חוק שהומצא היום כדי להצדיק את המחיקה לא נחשב), מחקו בכל זאת את הפוסט שלי. זו חציית הקו היחיד שהצבתי, ואני לא מתכוונת לעבור על זה בשתיקה.

לכן אני פורשת מהצוות, ולאט לאט אני גם מאמינה שאפרוש לגמרי מספין. אמשיך לפרסם פה הוצאות של אלס, אבל כנראה שלא יותר מזה. מי שרוצה למצוא אותי, אני תמיד זמינה באתר של אלס/בסקייפ.

שלום~

Zoë, Hange

פורסם 13/11/2018

תוהה לעצמי, האם את מסוגלת לעמוד במילותייך?
c5nbd3i.png

Ye Xiu

פורסם 12/11/2018

סנפאי איך את?

TsUNaMy WaVe

פורסם 06/11/2018

2bt1xj6.png
לתשומת ליבכם, שיטסאבים.

kennnnny

פורסם 30/10/2018

מה זה השם הזה ?