אודות

  • האתר התדרדר לתחתית, גועל נפש להיות פה. אם תרצו לדבר יש קישור לסטים למטה.
  • https://steamcommunity.com/id/dan_tkk_ey/
  • 420
  • זכר
  • הצטרף ב18/08/2016

UVERworld הגיב בפוסט של Galilo

פורסם 15/10/2019

עוד מעריצה לאשיפו סאמה הארמו קולאבו :^)

UVERworld

פורסם 01/10/2019

פוסט סיכום לעת עתה.

את האתר פגשתי במקרה באוגוסט 18, בדיוק התעדכנתי באותו היום בפייס בזמן שהייתי ביפן ואמרתי וואלה מעגניב, בדיוק ראיתי ואן פיס כי חבר הציע והמשכתי עם בליץ' ובלהבלהבלה שוננים.

לאתר נכנסתי כילד "תמים" כבשה שהולכת לשוחט, באותה תקופה האתר היה נראה שונה בהרבה ממה שהוא כרגע, באותה תקופה האכיפה לא הייתה קיימת, נושאים היו נפתחים על ימין ועל שמאל, גם אם הם היו ספאם, הפורום הרגיש הרבה יותר חיי מספאם של "איפה פרק 6", משתמשים תמימים היו נשחטים ע"י משתמשים רעילים, מושפלים בפומבי וכו'. כמובן שאי אפשר לשכוח את הדרמות עם קיריטו קון, ריבי פאנסאב של OLDSCHOOLS, חושב שזה היה ההיי-לייט באותה תקופה.
ואם כבר מדברים על אי אפשר לשכוח, גם את המשתמשת הכי סקסאפילית בספין והE-BOI שלה מר ק' הגרביון :^)
עם הזמן הפורום נלקח בידיים יותר רציניות וספאמרים כמו ק' כבר לא היו בהנהלה, הפורום עדיין זרח ולאחר תקופה הגיעה הכהונה של דובוני אכפת לי, שם כבר חל שינוי רציני בפורום, התוכן נעשה יותר רציני ומעניין, הגיעה משתמשת חדשה הישר מבית ספר "יסודי" שנתנה בראש עם כל אשכול ואשכול, ואפילו קבוצת המעריצים של א' & וב' נכנסו לתמונה כבר בשלב הזה (אם אני זוכר נכון).
בזמן תקופה זו האכיפה הייתה קיימת אבל ההנהלה הייתה רכרוכית ומוותרת למשתמשים כי הם "חדשים" (ולא יודעים לקרוא עברית וחוקי תקנון שהם מאשרים שהם נכנסים לאתר), והעסק היה: ננעל אשכול ספאם => נפתח עוד אחד ע"י אותו משתמש, כי מוותרים לריטארד שלא מבינים עברית, בשלב הזה של האתר המשתמש האהוב עליכם כבר היה ילד רעיל שכל מה שהוא עשה זה לשרוף משתמשים חדשים שחוזרים על אותה טעות ולמחוק כאלו שלא באים בטוב בעין, הדובון אולי יגיד שאני קיצוני אבל במרבית הפעמים אני לא ישר שורף משתמשים. בכ"מ, בתקופה הזאת הבילד לשם הרע כבר היה בקצב עולה וגובר.
קרה מה שקרה וההנהלה נשברה לחתיכות, "ימי הזוהר" נגמרו ולאט לאט הפורום התחיל לדעוך, ריבים רק גדלים וגל הפרישה רק גדל.
פה נכנסו זוג שחיים בסרט (או אנימס) שהאתר יכול לקום לתחייה מאיזה רדמפשיין שיבוא משום מקום, ההנהלה שהייתה כבר שבורה לרסיסים אחרי שהכוהן הגדול שלהם נעלם, דחתה אותם עקב סיבות (לא אכנס על מי התחיל) והדירדור רק המשיך. 
האכיפה בשלב הזה כבר היה לא קיים ובשביל שיאכפו ספאם של מישהו המשתמש האהוב עליכם היה צריך לפתוח אשכול פרודיה כדיי להסביר להם שהאשכול עליו נעשת הפרודיה לא בסדר, כמובן שהוא היה מקבל באן ואולי כ"צ'ופר" האשכול עליו נעשת הפרודיה היה ננעל. (תמיד מדהים כל פעם מחדש לראות שרק אם פותחים אשכול פרודיה פתאום ההנהלה רואה באשכולות לא כלגיטימיות, ותמיד הפותח כפרודיה מקבל באן לעומת הפותח ה"תמים" שלא ידע שהאשכול לא בסדר).
אחרי שגם מאמיני דובוני אכפתלי פרשו, האתר היה זקוק לעוד עמודי תמיכה שרק יחזיקו את האתר.
לשם נכנסו הסקאוטים החדשים שעשו את עבודתם והאתר עוד איכשהו שרד, אך גם הם פרשו כמובן.
הדיווחים כאן כבר נעשו לגיטימיים ואני חושב שמבחינת שיקול דעת כמנהלים ההנהלה הייתה מעולה, אולי כי א' סחב אותם וחידש את התקנון מי יודע :x 
כעת נותרנו עם פורום מת, "הנהלה" שמורכבת מאדם אחד פר צוות וחלקה משתמשת בכוחה לרעה.
משתמש מגיב לאשכול את התגובה הכי לגיטימית שהוא יכול להביא והוא מקבל באן עליה, מה הסיבה? כנראה למשתמש יש שם "רע" מכל היותו בספין וכל פעולה/תגובה שלו מכילה כוונת זדון.
גם היום ניסיתי לדווח על אשכול שקיבל מענה וצריך להינעל כי התגובות אחריו מתדרדרות לויכוח שלא קשור לנושא הפורום וספאם, אבל קיבלתי מענה מזלזל כתמונה
חושב שהבהרתי את הדירדור המשמעותי שחל בספין, ואת מצבה המגעיל כיום.

אז אני הייתי משתמש שהיה פעיל לאורך כל התקופות, למרות כל הבאנים ומשתמשים משניים, זו הייתה נקודת מבטי מהצד בקצרה (כמובן שנשמטו דברים רבים). מקווה שהוא לא יקבל עריכה/סתימת פיות ושלא אסיים דובון V2, אם יש למשתמש דעה בנושא אשמח לשמוע.

מקווה שיחול שינוי בעתיד ויהיה סיבה לחזור לפה, עד אז צ'יס~

UVERworld הגיב בנושא קרוסאוברים

פורסם 30/09/2019

מוזר לי שהזכרת את DREAM9 אבל לא את ISEKAI QUARTET...

UVERworld הגיב בנושא בדיחות גרועות לכווולם

פורסם 28/09/2019

צוטט: milki

כפתור אחד פתוח בחולצה - נורמלי

שני כפתורים פתוחים - קול

שלושה כפתורים פתוחים - ערס

ארבע כפתורים פתוחים - דוד שלי ניסים שיכור בחתונה

0 כפתורים פתוחים - מתאבד.