אודות

UVERworld

פורסם 21/12/2019

 

UVERworld

פורסם 01/10/2019

פוסט סיכום לעת עתה.

את האתר פגשתי במקרה באוגוסט 18, בדיוק התעדכנתי באותו היום בפייס בזמן שהייתי ביפן ואמרתי וואלה מעגניב, בדיוק ראיתי ואן פיס כי חבר הציע והמשכתי עם בליץ' ובלהבלהבלה שוננים.

לאתר נכנסתי כילד "תמים" כבשה שהולכת לשוחט, באותה תקופה האתר היה נראה שונה בהרבה ממה שהוא כרגע, באותה תקופה האכיפה לא הייתה קיימת, נושאים היו נפתחים על ימין ועל שמאל, גם אם הם היו ספאם, הפורום הרגיש הרבה יותר חיי מספאם של "איפה פרק 6", משתמשים תמימים היו נשחטים ע"י משתמשים רעילים, מושפלים בפומבי וכו'. כמובן שאי אפשר לשכוח את הדרמות עם קיריטו קון, ריבי פאנסאב של OLDSCHOOLS, חושב שזה היה ההיי-לייט באותה תקופה.
ואם כבר מדברים על אי אפשר לשכוח, גם את המשתמשת הכי סקסאפילית בספין והE-BOI שלה מר ק' הגרביון :^)
עם הזמן הפורום נלקח בידיים יותר רציניות וספאמרים כמו ק' כבר לא היו בהנהלה, הפורום עדיין זרח ולאחר תקופה הגיעה הכהונה של דובוני אכפת לי, שם כבר חל שינוי רציני בפורום, התוכן נעשה יותר רציני ומעניין, הגיעה משתמשת חדשה הישר מבית ספר "יסודי" שנתנה בראש עם כל אשכול ואשכול, ואפילו קבוצת המעריצים של א' & וב' נכנסו לתמונה כבר בשלב הזה (אם אני זוכר נכון).
בזמן תקופה זו האכיפה הייתה קיימת אבל ההנהלה הייתה רכרוכית ומוותרת למשתמשים כי הם "חדשים" (ולא יודעים לקרוא עברית וחוקי תקנון שהם מאשרים שהם נכנסים לאתר), והעסק היה: ננעל אשכול ספאם => נפתח עוד אחד ע"י אותו משתמש, כי מוותרים לריטארד שלא מבינים עברית, בשלב הזה של האתר המשתמש האהוב עליכם כבר היה ילד רעיל שכל מה שהוא עשה זה לשרוף משתמשים חדשים שחוזרים על אותה טעות ולמחוק כאלו שלא באים בטוב בעין, הדובון אולי יגיד שאני קיצוני אבל במרבית הפעמים אני לא ישר שורף משתמשים. בכ"מ, בתקופה הזאת הבילד לשם הרע כבר היה בקצב עולה וגובר.
קרה מה שקרה וההנהלה נשברה לחתיכות, "ימי הזוהר" נגמרו ולאט לאט הפורום התחיל לדעוך, ריבים רק גדלים וגל הפרישה רק גדל.
פה נכנסו זוג שחיים בסרט (או אנימס) שהאתר יכול לקום לתחייה מאיזה רדמפשיין שיבוא משום מקום, ההנהלה שהייתה כבר שבורה לרסיסים אחרי שהכוהן הגדול שלהם נעלם, דחתה אותם עקב סיבות (לא אכנס על מי התחיל) והדירדור רק המשיך. 
האכיפה בשלב הזה כבר היה לא קיים ובשביל שיאכפו ספאם של מישהו המשתמש האהוב עליכם היה צריך לפתוח אשכול פרודיה כדיי להסביר להם שהאשכול עליו נעשת הפרודיה לא בסדר, כמובן שהוא היה מקבל באן ואולי כ"צ'ופר" האשכול עליו נעשת הפרודיה היה ננעל. (תמיד מדהים כל פעם מחדש לראות שרק אם פותחים אשכול פרודיה פתאום ההנהלה רואה באשכולות לא כלגיטימיות, ותמיד הפותח כפרודיה מקבל באן לעומת הפותח ה"תמים" שלא ידע שהאשכול לא בסדר).
אחרי שגם מאמיני דובוני אכפתלי פרשו, האתר היה זקוק לעוד עמודי תמיכה שרק יחזיקו את האתר.
לשם נכנסו הסקאוטים החדשים שעשו את עבודתם והאתר עוד איכשהו שרד, אך גם הם פרשו כמובן.
הדיווחים כאן כבר נעשו לגיטימיים ואני חושב שמבחינת שיקול דעת כמנהלים ההנהלה הייתה מעולה, אולי כי א' סחב אותם וחידש את התקנון מי יודע :x 
כעת נותרנו עם פורום מת, "הנהלה" שמורכבת מאדם אחד פר צוות וחלקה משתמשת בכוחה לרעה.
משתמש מגיב לאשכול את התגובה הכי לגיטימית שהוא יכול להביא והוא מקבל באן עליה, מה הסיבה? כנראה למשתמש יש שם "רע" מכל היותו בספין וכל פעולה/תגובה שלו מכילה כוונת זדון.
גם היום ניסיתי לדווח על אשכול שקיבל מענה וצריך להינעל כי התגובות אחריו מתדרדרות לויכוח שלא קשור לנושא הפורום וספאם, אבל קיבלתי מענה מזלזל כתמונה
חושב שהבהרתי את הדירדור המשמעותי שחל בספין, ואת מצבה המגעיל כיום.

אז אני הייתי משתמש שהיה פעיל לאורך כל התקופות, למרות כל הבאנים ומשתמשים משניים, זו הייתה נקודת מבטי מהצד בקצרה (כמובן שנשמטו דברים רבים). מקווה שהוא לא יקבל עריכה/סתימת פיות ושלא אסיים דובון V2, אם יש למשתמש דעה בנושא אשמח לשמוע.

מקווה שיחול שינוי בעתיד ויהיה סיבה לחזור לפה, עד אז צ'יס~

MMD

פורסם 01/10/2019

כאשר אתה מקבל באן כי ספין לא אוהבים ששיח מתפתח

UVERworld

פורסם 21/09/2019

אתר מת עם שום redemption, נפתח נושא חדש!

נושא חדש שנפתח => הגרלה על נקודות שלא מביאות כלום.

UVERworld

פורסם 05/09/2019

כמה מת הפורום מ1 ל-

Kūjō, Jolyne

פורסם 22/08/2019

כשאתה מתדרדר לריב עם בת 12:face_palm:

UVERworld

פורסם 01/08/2019

לא משהו :^)

UVERworld

פורסם 26/07/2019

שEVE הפך למיינסטרים בספין חח

UVERworld

פורסם 25/07/2019

יתברך מי ששם את הבאנר של קיואני.

עצוב שאין כלום בפורום אחרי שבועיים xp

UVERworld

פורסם 13/07/2019

222180 OwO

UVERworld

פורסם 12/07/2019

>בא לקרוא חוות דעת באשכול על פרק חדש
>רואה שהאשכול עבר לפורום פאנסאב :/

UVERworld

פורסם 05/07/2019

המלצות לשירי JPOP? 

Kūjō, Jolyne

פורסם 05/07/2019

o9uhpfl.jpg
אללה, תיצור את נושא הארוגה המובטח :>

UVERworld

פורסם 01/07/2019

 

 Dan.tkk_ey