אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 10 סויים: 21
 • סה"כ: 31
 • פרקים: 22

Rylog פרסם הודעה אצל achyo

פורסם 13/08/2019

אני מבין שגם את החוקים של האתר אתה לא קורא.
על פי החוקים ואני אצטט

נושא - הגדרה: נושא הוא רשומה בפורום של אנימה-ספין, ועליה ניתן להגיב. על כל נושא בפורום לקדם דיון מסוג כלשהו, או להציג נושא (אנימה\משחק\שיר\תוכן אחר) באופן שנותן מקום לדיון עליו. על שאלות פשוטות ונושאים שלא משאירים מקום לדיון ודברים אשר לא מתאימים לאף קטגוריה של הפורום, ראה ערך: פוסט.

*על כל נושא בפורום לקדם דיון מסוג כלשהו* - עכשיו בנושא שנעלתם היה כתוב: "מה דעתכם על השיר הזה, שירים אחרים של הזמר ואיזה שיר או זמר אתם הכי אוהבים לשמוע?" עכשיו אולי אתה לא רואה את זה אבל אני רואה שחקן שמנסה ליצור דיון.

*על שאלות פשוטות ונושאים שלא משאירים מקום לדיון ודברים אשר לא מתאימים לאף קטגוריה של הפורום, ראה ערך: פוסט* - הנושא שהוא פתח השאיר מקום לדיון מה שאומר שזה לא מתאים לפוסט אלא לנושא.

 • מאת @Rylog
  13/08/2019

  היה נחמד להעביר אצלכם את השעתיים האחרונות של שיעמום אבל הזמן נגמר ואני צריך ללכת אז אולי נמשיך בפעם אחרת.

 • מאת @AltairChan
  13/08/2019

  התגובות פה פשוט קורעות.
  chill m8

 • מאת @Goldenfire
  13/08/2019

  על איזה נושא מדובר?

 • מאת @-SuBaRu-
  13/08/2019

  צ'יל אחי

  • מאת @Rylog
   13/08/2019

   טוב אחי

   • מאת @-SuBaRu-
    13/08/2019

    זה לא נראה שאתה נרגע

    • מאת @Rylog
     13/08/2019

     אני רגוע 100%.

     • מאת @-SuBaRu-
      13/08/2019

      משתגיד אחי

      הריב שנמצא כאן למטה מראה אחרת

      • מאת @Rylog
       13/08/2019

       יש לי הרבה מה להגיד אבל אני רגוע

 • מאת @Rylog
  13/08/2019

  @achyo איפה אתה ? היה לך הרבה מה להגיב בנושא בוא תסביר לי עכשיו על מה נעלת תנושא

 • מאת @Kūjō, Jolyne
  13/08/2019

  חחח, יש כל כך הרבה פאקים בצוות ובאתר שאתה יכול למצוא מבלי להתאמץ בכלל, למה לעזאזל להילחם על משהו שאתה יודע שלא נכון? זה אפילו לא נושא שלך, לול.

  • מאת @Rylog
   13/08/2019

   לא קשור זה נושא של חבר שבמקרה רצה לעלות לצוות פורום וניסה להשקיע טיפה והצוות פשוט דפק לו יריקה בפרצוף

   • מאת @Kūjō, Jolyne
    13/08/2019

    ואתה הסניגור שלו?
    בוא תתן לחבר שלך לדבר עם הצוות אם זה מפריע לו, ושיסביר להם איפה כן היה מקום לדיון בנושא שלו \ יציע תיקון לנושא.
    ממה שאני ראיתי, זה היה ספאם, ואין שום מקום לנושא כזה באתר הזה. ובכ"מ, גם אם אתה במצב יותר גרוע מהצוות ואיכשהו חושב שהנושא תקין, זה לא נושא שלך. תיכול להרביץ לקיר, תלא מעניין אף אחד.

    • מאת @Rylog
     13/08/2019

     ומי אתה ? המזכיר של האתר ? אני לא צריך תשובות מאנשים שמשעמם להם בחיים ורוצים קצת אקשן אז הם באים להציק לאנשים תעשה טובה ותשב בצד.

     • מאת @Kūjō, Jolyne
      13/08/2019

      "רוצה קצת עקשן"
      > אתה ליטרלי רב על זה שנעלו לחבר שלך נושא שעובר על החוקים הנוכחים ומשתמש בנושא ישן כדי להצדיק את ההגיון השבור שלך.
      + זה נראה כאילו זה בכלל לא מעניין את חבר שלך.
      ולא יעזור לך להיכנס לשום פינה עם מי אני, זה לא נושא שלך. אתה לא עומד בשום מצב טוב יותר אם עדיין לא קלטת.

      • מאת @Rylog
       13/08/2019

       כנראה שיש לך בעיה או שהראש הקטן שלך לא מצליח להבין את זה כשבן אדם רוצה לעלות לצוות להשקיע פה את הזמן שלו בשביל לעזור ולעורר קצת תפורום הוא לא יכול לבוא להנהלה בטענות כי יש פה "דיקטטורה" אלה הם החוקים ואני מסתכל על זה מהצד ורואה שהחוקים דפוקים אז אני בא לצוות ומנסה להוכיח לו שזה לא נכון. אתה לעומת זאת לא קשור בשום נושא לדיון הזה אז אתה מוזמן ואפילו יותר ממוזמן לקחת את עצמך ולצאת לי מה"דיון".

       • מאת @Kūjō, Jolyne
        13/08/2019

        מצחיק אותי שאתה מנסה להוציא אותי מהדיון כי אתה קולט שכנראה יש לי טיעונים יותר טובים משלך, ולא תצליח לצאת צודק.
        אז תכיר, באתר (יותר נכון בפורום משוב) הזה יש חוק שאומר שאם אתה בוחר לפתוח דיון בצורה פומבית על הצוות, כל אחד מהמשתמשים באתר יכולים לקחת בו חלק חופשי ואין לך שום זכות לצנזר אותם כי לא טוב לך שהם פונים נגדך. ושזה נאמר, אנחנו בכלל לא בתוך דיון על הצוות אלא בפוסט, ככה שהחוק הזה אומנם לא עובד כאן, אבל לא רואה סיבה שלא אגיב כאן את דעתי כשזה פוסט בפרופיל של אכיו ולא שלך. אכיו יבחר אם זה בסדר שאני מגיבה כאן או לא.

        --> ובחזרה לדיון:
        קודם כל חבר שלך לא מפסיד הרבה מלא להיות בצוות של האתר, אבל בכ"מ, אם כל מה שהוא מסוגל זה לפתוח נושא בעל 3 מילים, עם קשר מיקרי ביותר לאנימה\מנגה, כנראה שאין לו באמת מה לחפש בצוות גם ככה.
        לא לשכוח שגם חבר שלך לא מסוגל לדבר בעצמו, הוא צריך את הסניגור שילחם בשבילו, ככה שבכלל אין סיכוי שהוא היה מתקבל לצוות.

        • מאת @HalNz
         13/08/2019

         טוב אז ככה, היי שלום, אני "חבר שלו" מה קורה איתך הכל טוב בסדר? נהנת פה באתר?

         יופי, אז אתחיל.

         דבר ראשון אני כן מסוגל לדבר בעצמי, אומנם את תופתעתי אבל בחיים יש מלא הפתעות אז שוב, היי :)
         דבר שני, "ניסיתי" אפשר להגיד לתקבל לצוות, אני לא שולל את זה, אבל כאשר אני פותח נושא (וכן הנושא לא היה "מושלם" כי היי, אני לא מתעניין בפורום כי אין לי מה לעשות בפורום, אני לא הכי עוקב אחרי חוקי האתר כי מה אני רובוט? אני פה לצפות באנימה ופעם ב... לדבר עם אנשים.
         אני מסוגל לפתוח נושא בעל 3 מילים? חחחחחחחחחחחחחחח אל תצחיקי אותי... רק פה אני מוכיח ש3 מילים זה יותר ממה שאני מסוגל, חוץ מזה, זה לא מעניין אותי מה את או אלף כמוך חושבים. אם אני מפרסם נושא כדי לעלות לצוות או כדי לפרסם לכיף שלי מה זה משנה אם זה פוסט או נושא? כי לנושא יש חוקים ברורים? בפוסט כולם יכולים להגיב? אני יכול לשנות ולערוך מה שאני רוצה בכל רגע שאני רוצה. כנ"ל כל חוקי האתר פה.

         אפשר להגיד שחבר שלי "סנגור" ואפשר להגיד שהוא סתם רוצה לעזור לי. אבל בתאכלס? אני "לא מגיב" או "לא מסוגל לדבר בעצמי" כי אני נהנה לצפות במה קורה פה. כמו שאלטייר אמר? "דרמה זה מה שכולם מחפשים פה".

         • מאת @Kūjō, Jolyne
          13/08/2019

          אע, אתה יכול לדבר? חשבתי הלשון התאדה או משו, טוב לדעת :>

          אתה לא מסוגל לעקוב אחרי חוקי האתר ומצפה להתקבל לצוות? כנראה שהצוות הוא רק לרובוטים, מראש לא היה לך סיכוי בכלל.
          אתה לא מתעניין בפורום ואין לך מה לעשות בו? רגע, אז ניסית להתקבל לצוות אנימה בכלל? כי אם כן, מה לפתוח נושא בפורום יעזור בכלל?
          כאן זה לא נושא, לא הוכחת כלום. ועד שלא תיצור נושא עם קצת יותר תוכן המצב לא ישתנה, תפסיקו עם ההגיון הלא רציונלי שלכם.
          כן, זה משנה. לפי חוקי האתר בפוסט זה היה מתקבל בעוד שבפורום יש חוקים אחרים ובהם זה לא מתקבל. אתה תמיד מוזמן לפרסם בפורום משוב או לפנות לצוות ולדון על החוק, לעבור עליו הוא לא פתרון.

          --
          אתה צעיר ב 100 שנים כדי לנסות להצדיק משהו שאלטר אמר, תחזור בעונה הבאה.

          • מאת @HalNz
           13/08/2019

           טוב, אני אחזור עם רדת השלכת, כשהציפורים ישובו לצייץ, כשהפרחים יתחילו לפרוח, ושאנשים כמוך יפסיקו לחיות בסרט ולהיות מפגרים :>
           אחדד לך את זה כי אני לא חושב שהבנת, "ניסיתי" זה לא הדבר שהכי רציתי, זה לא הדבר שישבור לי את הלב אם אתקבל לצוות או לא, ניסיון לא בהכרח אומר שאני הכי רוצה את זה בעולם או שאני אכנס לדיכאון אם אכשל. "ניסית להתקבל לצוות אנימה בכלל" אם היית קצת קצת קצת "מבינה" בפורום היית מבינה שלצוות אנימה יש קריטריונים מסוימים ולצוותים אחרים יש קריטריונים אחרים. אני לא יודע אם את יודעת אבל יש משהו שנקרא פה "צוות פורומים" שזה קצת קצת קשור למה שפרסמתי. חוץ מזה, "ליצור נושא עם קצת יותר תוכן?" מה, כדי לפרסם שיר אני צריך לספר את קורות חייב של הזמר? להגיד למה התכוון המשורר? אני צריך לדעת מי הוא, מה הוא, מה מידת התחתונית שלו, איך קוראים לאמא שלו ומתי היא התחתנה וכמה פעמים? זה פאקינג שיר, אני לא אמור להסביר כל כך הרבה דברים בפרסום שיר אחד קטן ועלוב.
           המון יגידו "אני לא מתאים" נכון, יכול להיות שאני "לא מתאים" אבל זה לא בהכרח נכון, יגידו שאני "לא מתאים" רק להתסכל על דרך מסויימת שבא אני מתנהג וישר לשלול, אבל כל בנאדם יכול לשנות את הגישה שלו ולהראות שהוא מסוגל לעשות כל דבר כאשר הוא רוצה.

           "

           אתה צעיר ב 100 שנים כדי לנסות להצדיק משהו שאלטר אמר, תחזור בעונה הבאה." אמל'ה אנחנו בצבא מה צריך פה פזאם כדי לדבר אל מישהו? אני צריך אישור ממנהל כדי לכתוב לך? אני צריך להצביע כדי לכתוב לחבר שלי משהו? אמל'ה, "צעיר ב100 שנה" ואו... אני מאוכזב, יותר לא אעלה את שמו של אלטייר האגדי והקדוש לשוא. סלח לי אלטייר לא אחזור  על אותה טעות בשנית.

           • מאת @שם חסוי
            13/08/2019

            כדי לפרסם שירים וכו' יש פוסטים.

            למה? כי פרסום שיר לא מקדם דיון.

           • מאת @Kūjō, Jolyne
            13/08/2019

            אני יותר מקצת קצת קצת מבינה בפורום. אני לא מבינה למה שתרצה להתקבל לצוות פורום אם אין לך קצת קצת קצת עניין בו? ("היי, אני לא מתעניין בפורום כי אין לי מה לעשות בפורום")
            כדי לפרסם שיר אתה לא צריך ללכת לפורום. כדי לפרסם שיר שלך אתה יכול בפלטפורמה מתאימה כמו יוטיוב, ולפרסם קישור לשיר שאהבת אתה יכול בפוסט. ולא, אני לא ממציאה דברים, זה ממש רשום בחוקים שלא קראת.
            אם אתה רוצה לעשות משהו עם השיר, כמו דיון סיפרותי \ חקירה עמוקה שלו אז הפורום כן יפתח לך דלת ויאפשר לך את זה.

            לא, זה לא שאני ישר שוללת, אני אומרת שאם אין לך עניין בפורום, אתה לא מסוגל לקרוא חוקים וכשאתה מבין שעברתה עליהם אתה מסוגל רק להסתמך על חבר שילחם בשבילך, אז כן. כמה שתשנה גישה אתה לא תתאים.
            נ.ב,
            שלא לדבר על זה שאתה עדיין לא קולט שמה שעשית היה *לא* בסדר.

            ---
            כן, אתה צריך אישור בכתב מאלטר כמובן.

        • מאת @Rylog
         13/08/2019

         אני לא ניסיתי להעיף אותך בכלל ובמיוחד לא כי הטיעונים של יותר טובים משלי כל ה"דיון" הזה לא באמת דיון אני סה"כ רוצה לשאול למה הנושא נסגר ועל הנושאים בפורום רק הצוותים אחראיים ובגלל שאת לא חלק מהצוות את לא עוזרת לי פה.

         • מאת @Kūjō, Jolyne
          13/08/2019

          לא, אתה כן ניסית להוציא אותי מהדיון, להלן:
          "תעשה טובה ותשב בצד."
          "אפילו יותר ממוזמן לקחת את עצמך ולצאת לי מה"דיון""
          -> האם אפשר להתייחס ברצינות למישהו שאפילו לא מודע למה שהוא עצמו רשם? i think not
          ---
          קיבלת 50 פעם כבר תשובה ללמה הנושא ננעל, אתה מתעקש שזה לא נכון, אבל זה לא יעזור לך. תהיה חייב להשלים עם העובדה שהצוות הוא זה שיחליט אם יש מקום לדיון או לא. במיוחד בנושא עם 3 שורות שמתדרדר בקלות לספאם שאין לך באמת משהו חיוני להגיב בו עם 0 קשר לאתר.

          • מאת @Rylog
           13/08/2019

           אני אסביר שוב את התשובה זה לא דיון זה סה"כ שאלה פשוטה ששאלתי את הצוות יש הרבה נושאים שלא נסגרים והם בדיוק כמו הנושא הזה ואני רוצה לדעת למה דווקא זה כן נסגר.

           • מאת @Kūjō, Jolyne
            13/08/2019

            כל הנושאים האלה הם כאלו שנפתחו בתקופה של החוקים הישנים, בהם זה כן היה נושא שמתקבל. אף אחד מהצוות לא מוכן להקדיש מזמנו לעבור על האתר ולסנן נושאים לפי החוקים החדשים, אתה תמיד מוזמן לדווח על נושאים כאלה והצוות יטפל בהם \ ישיב לך למה הם כן תקינים. ותמיד אם התשובה בדיווח לא טובה לך, אתה יכול לדווח עוד אחד ולבקש הסבר עמוק יותר.
            -- זה אני לא אומרת בתור חברת צוות, אלא בתור משתמשת שמדווחת הרבה.

            • מאת @Rylog
             13/08/2019

             טוב אדון שוטר, מאיזה תאריך השתנו החוקים לחוקים חדשים ?

       • מאת @שם חסוי
        13/08/2019

        כמה אני צריך להסביר לך את זה? הנושאים שהבאת לי עוברים על החוקים, הם לא ננעלים כי יש דיקטטורה. זה לא משנה את העובדה שהנושא של חבר שלך עובר על החוקים. אתה מוזמן לנסות לשנות את האופי הדיקטטורי של האתר, אני מאחל לך בהצלחה עם זה.

        • מאת @Rylog
         13/08/2019

         לא מנסה לשנות שום דבר מנסה להבין למה הנושא ננעל שהוא עומד בקריטריונים של האתר, אני רואה דיון אתה לא רואה דיון זה למה אנחנו פה

         • מאת @שם חסוי
          13/08/2019

          בפעם העשירית, הנושא עובר על חוקי האתר וכבר הסברתי לך למה.

          • מאת @Rylog
           13/08/2019

           ואני הסברתי לך בפעם העשירית למה הוא לא עובר על החוקים ואם אתה רוצה אתה יכול לחזור לתחילת הפוסט ולראות את זה.

           • מאת @שם חסוי
            13/08/2019

            חזרתי, אתה פשוט נתת לי נושא מלפני שנתיים.

            בוא תסביר לי מה אתה כבר יכול להגיד חוץ מכן/לא או לפרט למה כן/לא.

     • מאת @שם חסוי
      13/08/2019

      שאלת שאלה והוא עונה לך. לא מבין מה לא בסדר בתשובה שלו או בזה שהוא ענה.

      • מאת @Rylog
       13/08/2019

       @שם חסוי  אתה מדבר אליי ?

       • מאת @שם חסוי
        13/08/2019

        כן.

        • מאת @Rylog
         13/08/2019

         הוא שאל אותי למה אתה נלחם על נושא שלא שלך אז עניתי לו לא רציתי שהוא יחזיר לי תשובה.

         • מאת @שם חסוי
          13/08/2019

          ברגע שאתה פותח פוסט או כל דבר ציבורי ומתלונן, אסור לך לבוא בטענות שאנשים מגיבים בו.

          • מאת @Rylog
           13/08/2019

           אני לא בא בטענות תגיד לי מה אתה רוצה ?

           • מאת @שם חסוי
            13/08/2019

            אתה מתלונן על זה שלא ביקשת את דעתו(דעתה?) של @Kūjō, Jolyne  למרות שזכותו(זכותה?) להגיב כאן.

            • מאת @Rylog
             13/08/2019

             אני לא התלוננתי על זה סה"כ רשמתי שאני לא צריך תשובות מאנשים שהם לא צוותים פה.

             • מאת @שם חסוי
              13/08/2019

              אותו דבר. אם לא היית צריך תשובות מאנשים אחרים, היית פונה לחברי הצוות בפרטי. ברגע שהחלטת לפרסם את זה בפומבי, זכותו של כל אדם לענות.

 • מאת @Freeze
  13/08/2019

  לא

  • מאת @Rylog
   13/08/2019

   מה לא

   • מאת @Freeze
    13/08/2019

    חד משמעית לא

    • מאת @Rylog
     13/08/2019

     אחלה תשובה ממנהל מאוד בוגר עכשיו אני מבין למה החוקים ככה.

     • מאת @Alter
      13/08/2019

      עד לחוקים!!!

      • מאת @Rylog
       13/08/2019

       והנה עוד אחד מגיע

       • מאת @Alter
        13/08/2019

        תשמע תייגת בערך חצי צוות בפוסט הזה, אתה מופתע שאנשים מגיעים לפה? דרמה זה מה שמושך את כל הספינרים.

        בכל מקרה, החוקים בסדר, יש מקומות אחרים לעשות פוסטים כמו הנושא ההוא, אפשר אפילו לפתוח קבוצה ולנהל אותה איך שאתה רוצה ועם איזה תוכן שאתה רוצה שיהיה בה בלי יותר מידי התערבות של הצוות (לא יאכף שם ספאם ורמה של "נושאים" אם לא תרצה בכך)

        • מאת @-SuBaRu-
         13/08/2019

         את כל הספינרים

        • מאת @Kūjō, Jolyne
         13/08/2019

         "דרמה זה מה שמושך את כל הספינרים"
         פפפ, זה ספין שחייה על דרמה.

        • מאת @Rylog
         13/08/2019

         תייגתי סה"כ 2 אנשים שהם צוות בפורום כי אחד מהם נעל את הפורום ואני רוצה לדעת למה.

         אני רואה דיון ברור.

         • מאת @שם חסוי
          13/08/2019

          אני אגיד את זה שוב:

          אתה יכול לענות רק כן/לא. במקסימום לפרט למה כן/לא. אתה פשוט בחרת להתעלם מהטענה שלי כי נוח לך יותר, ומביא לי נושאים מלפני שנתיים כדי להצדיק את ההיגיון השבור שלך.

          • מאת @Rylog
           13/08/2019

           היגיון שבור ? חצי מהנושאים הם עם הפירוט הזה ולא סוגרים אותם כי הם חוקיים ואל תבלבל לי תמוח עם דיקטטורה.

 • מאת @Rylog
  13/08/2019

  בקיצור @achyo @Saltboi  מי החכם שנעל את זה אני צריך תשובה על למה הנושא ננעל.

 • מאת @שם חסוי
  13/08/2019

  השאלה שנשאלה בדיון שננעל הייתה שאלה פשוטה שלא משאירה מקום לדיון.

  • מאת @Rylog
   13/08/2019

   מה לא משאירה מקום לדיון הוא שאל אותך מה דעתכם על השיר ואיזה שירים אחרים של הזמר אתם אוהבים אני לא מבין כולם פה אנאלפביתים.

   • מאת @שם חסוי
    13/08/2019

    איזה מקום לדיון זה משאיר פה?

    אתה יכול לענות אהבתי ולא אהבתי. זהו.

    • מאת @Rylog
     13/08/2019

     הוא גם רשם לך איזה שירים או ז'אנרים אחרים אתם אוהבים לשמוע אם את זה לא.

     • מאת @שם חסוי
      13/08/2019

      לשאול אילו שירים או ג'אנרים אתה אוהב זו שאלה פשוטה, לכן מתאימה כפוסט.

    • מאת @Rylog
     13/08/2019

     אתה ילד מקובע מאוד.

     אתה יכול לענות 50 אלף אפשרויות קח כמה דוגמאות נלמד אותך להרחיב אופקים יעזור לך בעתיד,

     אני פחות מתחבר לסגנון מוזיקה הזאת אבל את השיר הספציפי הזה ממש אהבתי.

     אני ממש אוהב את הזמר אבל לשיר הזה פחות התחברתי.

     שיר ממש טוב שומע אותו בריפליי למשך חצי שעה.

     לא מתחבר למוזיקה הזאת מעדיף מזרחית.

     לא כל כך הכרתי את הז'אנר הזה אבל כששמעתי תשיר אהבתי ואני אתחיל לשמוע יותר.

     • מאת @שם חסוי
      13/08/2019

      אתה רציני?

      בכל המקרים האלו אתה עדיין אומר אהבתי/לא אהבתי ופשוט מפרט את זה.

      לא משנה את העובדה שאין מקום לדיון פה.

      • מאת @Rylog
       13/08/2019

       אז לפי מה שאתה אומר פה: https://www.anime-spin.net/פורומים/נושא/9750/פתיחים-של-אנימה אין מקום לדיון.

       אתה סה"כ רושם איזה פתיח לאנימה אתה מעדיף זה אפילו לא דיון זה שאלה-תשובה.

       אם אתה לא יודע דיון צריך להתפתח, דיון לא יכול להגיע משום מקום אחרי שבן אדם אחד מגיב כנראה יש למישהו אחר תשובה לתגובה שההוא פרסם.

       אין לי כוח לדבר עם מישהו ילדותי שרואה רק שחור ולבן אני צריך מישהו רציני.

       • מאת @שם חסוי
        13/08/2019

        הנושא ההוא לא אמור להינעל כי הוא משחק(לפחות מוצג כך).

        אהבתי איך אתה קורא לי אדם שרואה רק שחור ולבן למרות שכבר הסברתי לך למה אתה יכול לענות רק כן או לא.

        ליטרלי אין לך איך לדון על זה כי מוזיקה זה דבר סובייקטיבי. התשובה היחידה שאתה יכול לתת זה כן/לא.

        • מאת @Rylog
         13/08/2019

         משחק ? תגיד לי אתה מדמיין דברים כולה שאלו אותך אם אתה שומע פתיחי אנימה ואיזה פתיחים אתם שומעים זה שאנשים הובילו את זה למשחק (שאני עדיין לא מצליח לראות) זה בגלל שהדיון שהם פתחו בעצמם הוביל לכך כמו שאמרתי דיון לא יכול פשוט להיווצר.

         אז לפי מה שאתה אומר הפורום מוזיקה אמור להיסגר כי יש רק תשובות של כן/לא אי אפשר לפתח את זה יותר מזה.

         ועוד משהו אם אתה אומר שהתשובה היחידה שאתה יכול לתת זה כן/לא בדיון שhainz העלה אז חצי מהדיונים שפתחו בפורום הזה אמורים להיסגר.

         https://www.anime-spin.net/פורומים/נושא/3113/הקטעים-שהכי-הפתיעו-אותכם-בדאנגנרונפה-2-ספוילרים קח את זה דוגמא.

         בנושא הזה אתה בסה"כ עונה על השאלה ששאלו אותך וזה לא נחשב דיון כי זה נושא סובייקטיבי אחד הופתע בסוף ואחד לא הופתע בכלל אין לך דרך להגיב לאחרים כי כל אחד הופתע ממשהו אחר.

         • מאת @שם חסוי
          13/08/2019

          אתה שולח לי כאן נושא מלפני שנתיים, בזמנו הוא היה חוקי. עכשיו הוא לא.

          • מאת @Rylog
           13/08/2019

           סבבה קח את זה https://www.anime-spin.net/פורומים/נושא/9910/grand-theft-auto-vi--דיון

           אני יודע שזה ננעל אבל זה ננעל על סיבות אחרות.

            האם תקנו את המשחק? תשובה: כן.
           האם אתם חושבים שהמשחק הולך להיות מהנה? תשובה: נראה לי
           מה אתם חושבים על גרפיקת המשחק? תשובה:חמוד.

           • מאת @שם חסוי
            13/08/2019

            אם הנושא הזה היה מדבר על משחק קיים, הוא היה ננעל בכל זאת כי הוא לא מציג דיון.

            • מאת @Rylog
             13/08/2019

             תשובות של ילד קטן באמת.

             https://www.anime-spin.net/פורומים/נושא/9682/מה-המשחק-האהוב-עליכם

             איזה משחק אתה אוהב ולמה? תשובה: אני אוהב CSGO כי הורגים אנשים.

             • מאת @שם חסוי
              13/08/2019

              אני חושב שהנושא הזה אמור להינעל. אתה צריך להבין שלהנהלה אין אלף עיניים. לפעמים מתפספס נושא או שניים, ולפעמים אלו מסיבות שלא קשורות בכלל לחוקים.

              • מאת @Rylog
               13/08/2019

               הנושא הזה לא אמור להינעל ושום נושא אחר שהבאתי לא אמור להינעל אני אמרתי שלפי הקריטריונים שלך הם צריכים להינעל.

               עכשיו אני מבין שההנהלה רוצה למנוע ספאם אבל היא הציווה סטנדרטיים יותר מדי גבוהים לפתיחת נושא ולא השאירה סיכוי לכל הנושאים האחרים, כל משתמש פה צריך לחשוב חמש פעמים לפני שהוא פותח נושא והוא סה"כ רוצה לפרסם שיר ולדעת את הדעה של אנשים אחרים בכדי שיפתחו יותר לז'אנר הזה.

               • מאת @שם חסוי
                13/08/2019

                לפי הקריטריונים של האתר הם אמורים להינעל. אלו החוקים. לא אוהב אותם? אתה מוזמן לא לגלוש כאן. אבל אם בחרת לגלוש כאן, אתה צריך לציית לחוקים. הסטנדרטים שלה לגיטימיים לגמרי, וכל מה שלא נכנס בהם, אתה מוזמן לפתוח כפוסט. גם בפוסט אנשים יוכלו לענות לך ולחלוק את דעתם.

                • מאת @Rylog
                 13/08/2019

                 https://www.anime-spin.net/פורומים/נושא/1635/איזה-שיר-אתם-שומעים-ברגע-זה/11 זה פוסט שעדיין פעיל מלפני שנתיים והוא עדיין לא נסגר והוא לא עומד בחוקי האתר אז למה לא נועלים אותו ?

                 • מאת @שם חסוי
                  13/08/2019

                  זה משחק. 

                  • מאת @Rylog
                   13/08/2019

                   איך משחק מה אתה עושה צחוק ? שאלו שאלה איזה שיר אתה שומע לא משחקים איתך.

                   • מאת @שם חסוי
                    13/08/2019

                    זה משחק, וכולם רואים את זה כמשחק. אם תשאל את פותחת הפוסט, היא תגיד לך שזה משחק.

                    • מאת @Kūjō, Jolyne
                     13/08/2019

                     הוא צודק, תכלאס זה לא בפורום משחקייה ולא מנוסח כמשחק, אז או שמעבירים פורום או שנועלים את זה. אבל הצוות אשפה, אין מה לצפות יותר מידי.

                • מאת @Rylog
                 13/08/2019

                 אז חצי מהדיונים שהצוות עצמו עונה עליהם ומשתתף בהם לא עומדים בחוקי האתר.

                 • מאת @שם חסוי
                  13/08/2019

                  בדיוק.

                  אני לא יודע אם אתה חדש לזה, אבל האתר מלא בדיקטטורה. 

                  וזה ממש לא חצי, זה הרבה פחות.

                  • מאת @Rylog
                   13/08/2019

                   אז למה שאתה הנושא שהוא פתח יסגרו ואת שאר הנושאים לא ?

                   • מאת @שם חסוי
                    13/08/2019

                    כי יש פה דיקטטורה.

                    ואתה מאוד מגזים עם "שאר הנושאים".

                    חצי מהנושאים שנתת לי היו מהזמן שזה היה חוקי. החצי השני או שהתפספס להנהלה ואמור להינעל או שלא ננעל כי יש פה דיקטטורה.

                    • מאת @Rylog
                     13/08/2019

                     טוב אני מבין שנגמרו לך המילים אז אתה מנסה להיות מצחיק ולא עובד לך.

                     • מאת @שם חסוי
                      13/08/2019

                      לא לא, אני רציני. באמת יש פה דיקטטורה. לא שמעת על כל הדרמה שהייתה עם #בננה?

                      • מאת @MISTER X D
                       13/08/2019

                       אתה ממש לא מצחיק אבל

                      • מאת @Rylog
                       13/08/2019

                       אם יש פה דיקטטורה שלא יחרטטו סיבות ויגידו "הדיון בנושא לא מובן ואין שום תוכן יצירתי, מתאים כפוסט. ננעל." הכל מובן ושום תוכן שיש באתר הזה לא יצירתי הכל מועתק מחו"ל שפשוט ירשמו הנושא לא בא לי טוב בעין ולא רוצה שהוא יהיה פה.

                       • מאת @שם חסוי
                        13/08/2019

                        לא לא, הנושא ננעל בצדק. הנושאים האחרים שנתת לי לא ננעלו כי יש פה דיקטטורה או שנפתחו בתקופה בה הם היו חוקיים.

                      • מאת @Rylog
                       13/08/2019

                       לא יודע מי זה בננה אני סה"כ נכנסתי וראיתי שלמישהו נסגר נושא על הדבר הכי טיפשי בעולם.

                       • מאת @שם חסוי
                        13/08/2019

                        הנושא נסגר כי הוא לא משאיר מקום לדיון.

                        נושאים אחרים שהבאת לי לא ננעלו כי הם מתקופה בה נושאים כאלו היו חוקיים, או בגלל הדיקטטורה.

                         

                       • מאת @Rylog
                        13/08/2019

                        הצוות פשוט עושה צחוק מעצמו

                        • מאת @שם חסוי
                         13/08/2019

                         מגניב לך

                         • מאת @Rylog
                          13/08/2019

                          כן אחי מה אתה מדבר עליי מאחורי הגב מה לא נעים לדבר בפרצוף ?

                          אז יש לי תמונה של בורוטו מי ישמע אני אוהב תגיף הזה האנימציה נחמדה ובקושי ראיתי את ה 10 פרקים הראשונים של הסדרה.

                          אתה צריך ללמוד לא לשפוט אנשים מרושם ראשוני

                          • מאת @שם חסוי
                           13/08/2019

                           מדבר עליך מאחורי הגב?

                           מה הקשר?
                           לא כתבתי לך את זה כי לכתוב לך שאתה מטומטם לא יועיל לדיון שלנו בשום צורה.

                           הנה, אם ככ חשוב לך לקבל את זה בפרצוף:
                           אתה מטומטם. אחרי שהבנת שהנושא של חבר שלך עובר על חוקי האתר החלטת להתבכיין כמו ילד ולהגיד "למה להם לא נועלים?". בוא אני אגיד לך, נתת לנו נושאים מלפני שנתיים. והנושאים החדשים יותר שנתת היו משחקים, או שלא ננעלו בגלל האופי הדיקטטורי של האתר. חבר שלך פרסם שיר, זה הכל. אין פה דיון, והסברתי לך למה. אבל אני מניח שגם מהתגובה הזאת תתעלם כי היא לא נוחה לך, נכון?