אודות

Saltboi פרסם נושא חדש תיאום מפגשים לכנס כאמ"י

פורסם 25/07/2019

Golden Goldenboy GIF - Golden Goldenboy Anime GIFs
היי ספינרים שלי!

למי שלא יודע, כל שנה יש כנס בשם כאמ"י בראשון לאוגוסט בבנייני האומה, כפי שהבנתם מהכותרת בנושא הזה אתם תוכלו לקבוע להיפגש אחד עם השני בכנס המתקרב.

ואם אתם לא רוצים לבוא לכנס, לדעתי לפחות אתם די מפסידים.

יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות בכנס, יש שלל הרצאות על המון נושאים, יש הרצאות על אנימות מסוימות, אני לדוגמה אלך להרצאה בשם "ברוכים הבאים לחדרה של מימה" היא על הסרט האהוב עליי, יש גם הרצאות על נושאים כלליים יותר באנימה (אם נהיה ספציפיים אז יש הרצאה שמדברת על כתיבה של סדרות שונן ואני מאמין שזה יעניין חלק נכבד מהגולשים באתר, ואם אתם לא בעניין של הרצאות זה בסדר גמור! יש עוד דברים לעשות בכנס, הולכים לבוא כמה מדבבים ישראלים כאורחי כבוד, הולך להיות אירוע קוספליי שנתי וזה תמיד כיף, וגם אם אתם לא תתחברו לזה עדיין יהיה לכם מה לעשות, תוכלו לקנות פיגרים, פופים, מנגות, פוסטרים ועוד המון דברים, לדעתי לפחות שווה לכם לקנות כמה קומיקסים ישראלים,לדעתי לפחות זה מה שיפתח את הקהילה הקטנה הזאת בארץ, אם נביע קצת הערכה ליוצרים ישראלים אני חושב שעוד אנשים בקהילה שלנו יתחברו לרעיון של להיות יוצר תוכן אוטקואי או גיקי בישראל.

אבל הדבר הכי חשוב בכנס אלה האנשים שאתה מסתובב איתם, זה מה שבאמת עושה לך את החוויה, עזבו הרצאות על נושא רנדומלי, עזבו פופים בשישים שקל, מה שבאמת משנה אלה החברים שלך, לא משנה לכמה הרצאות תלך ולא משנה כמה דברים תקנה זה פשוט לא יהיה באמת מהנה אם אתה לבד, ובשביל זה נוצר הנושא הזה!

זכרו שאם אתם רוצים לקבוע להיפגש עם מישהו, תייגו אותו ותדברו על זה.

Saltboi פרסם נושא חדש זוכי תחרות הפיקאפ ליינס

פורסם 28/06/2019

מאירועי פעילויות הקיץ


      p09ttqk.jpg

 החליטו לצייר את הדרך שבה עבדכם הנאמן(אני) ניגש למישהי שהוא מחבב

שלום לכולם!

תודה רבה לכל מי ששלח שורות פיקאפ, זה היה מצחיק מאוד לקרוא אותן.

במקום השלישי - @Alter והוא זוכה ב25 נקודות ונקודת פעילות אחת!

תגידי, את המלכה של מלרומרק? כי משהו עולה וזה לא גיבור המגן.

במקום השני - @Akagami no Shimon והוא זוכה ב50 נקודות ושתי נקודות פעילות!

וואלה, למחברת המוות לא הייתי מכניס את השם שלך, אבל לאנשי הקשר שלי כן.

במקום הראשון - @Ashifu-Sama והוא זוכה ב100 נקודות, שלוש נקודות פעילות ובתג של לב!

תגידי את אוונגליון? כי את גורמת לי למשבר אקזיסטנציאלי ואני לא יודע מה לעשות עם החיים שלי אחרי שאני גומר אתך.

Saltboi פרסם נושא חדש [פעילות קיץ] פיקאפ ליינס (שורות פתיחה) שקשורות לאנימה

פורסם 09/06/2019

תוצאת תמונה עבור ‪gif hey anime‬‏

מאירועי פעילויות הקיץ

שלום! האם קרה פעם לכם שנתקלתם בוויב/ית כמוכם שנראה/ית לכם חמוד/ה ורציתם להתחיל איתו/איתה, אבל לא ידעתם איך? בשביל זה אני כאן! פיקאפ ליינס אף פעם לא מזיקות, נכון?
כשאני אומר על פיק אפ ליין אני מתכוון למשהו כזה:

"תגידי, קוראים לאבא שלך דוד? כי אני הולך להספים אותך כל הלילה."

למרות שכאן פיק אפ ליין בגרסת אנימה תהיה רלוונטית יותר.

"תגידי, את קרובת משפחה של דיו? כי כשאני רואה אותך הזמן נעצר."

בכל אופן התחרות הזו תהיה פשוטה, אתם תגיבו את הפיק אפ ליינס (בגרסת אנימה, אפשר גם מנגה אם יש) הכי טובות שלכם, הפיקאפ ליינס הכי טובות יזכו.

פרסים

- מקום ראשון - 100 נקודות ו3 נקודות פעילות + תג לב.
- מקום שני - 50 נקודות ו2 נקודות פעילות.
- מקום שלישי - 25 נקודות ונקודת פעילות אחת.

Saltboi פרסם נושא חדש שאלות לצוות של אנימה ספין

פורסם 27/03/2019

אני לא יודע אם ינעלו לי את הנושא הזה, אבל לא כל כך אכפת לי.

מטרת הנושא היא פשוט לשאול את הצוות של ספין(וזה כולל את דוד) שאלות לגיטמיות ורציניות שאתם באמת רוצים לדעת ומשם אמור להתפתח דיון איתם, תרגישו חופשי לענות למשתמשים חדשים יותר גם אם אתם לא מנהלים(וכמובן שהמנהלים לא חייבים לענות על שום שאלה, למרות שאשמח מאוד אם הם ישתתפו) כל מה שאני רוצה לעשות כאן זה לחולל דיון, אני גם מבקש לא לשאול שאלות טרוליות כי זה סתם יספים את הנושא.

חלקכם יגידו שעל דברים כאלה אמורים לדבר עם המנהלים בפרטי אבל אני איאלץ לחלוק על מי שאומר את זה, אנשים צריכים לראות את מה שהמנהלים או המשתמשים יגיבו על שאלות רציניות שקשורות בספין, חלק מהשאלות והתשובות הללו יכולות לעזור מאוד למשתמשים אחרים.

השאלות שלי

1.(לצוות הפורום וההנהלה) אם אתם נועלים נושאים של בקשה לתרגום אנימה או בקשה להמלצת אנימה ואומרים להם ללכת לנושא שקשור לבקשה שלהם, למה אתם לא מצמידים לראש העמוד(כמו שעשיתם עם הנושאים שלכם) את הנושא של ריכוז בקשות תרגום פרקים ואת נושא המלצות האנימה? זה יוריד ברמה מסוימת את כמות הספאם.

2.(לדוד) למה אתה מכין טיימר וכל מיני פעילויות שטותיות בעמוד הראשי במקום לעבוד על האתר? זה שאנשים זורמים עם הגימיקים הזולים שלך(כולל אותי) לא אומר שהם ישכחו מהבעיות של ספין. בכלל כל הרעיון של הטיימר הוא מיותר, למה בכלל ליצור טיימר? זה לא סביר שתדע מתי תסיים לעבוד על האתר.

אוקיי בדיעבד זו הייתה שאלה  קצת טיפשית

 

דיון נעים!

Saltboi פרסם נושא חדש אומנות החרב אונליין, האנימה שפיצלה קהילה שלמה

פורסם 07/11/2018

אני שונא את אומנות החרב אונליין.

 כמה מקורי

ואני בטוח שיהיו עוד מלא שיסכימו איתי על זה, אבל יהיו גם מלא אנשים שיגנו על האנימה הזאת ויגידו שהיא מדהימה.

עכשיו, איך בדיוק לאנימה יכולים להיות כל כך הרבה מעריצים והייטרים בו זמנית?

מה אתם חושבים?

ולפני שאתם מתפרעים כאן, תזכרו שזה בסדר לשנוא משהו וזה בסדר שמישהו אחר יאהב אותו, ככה דעות עובדות.

תרשו לי להכניס את דעתי ללמה יש כל כך הרבה הייטרים ולמה יש כל כך הרבה מעריצים לסדרה.

דעתי האישית
למה לסדרה יש כל כך הרבה הייטרים לדעתי?
טוב, אני מאמין שאלה ששונאים את הסדרה שונאים אותה בגלל:
1. הדמויות הגנריות והטיפשיות שלה(קיריטו הוא מרי סו, ואין לו אישיות בכלל, הוא פשוט מצליח בהכל וכולן מתאהבות בו, ואסונה היא סתם טסונדרה, לא יותר מזה) הייתה דמות אחת שהייתה באמת בסדר לדעתי, קליין, כל שאר הדמויות או סוג של נשכחו או שהם לא היו מעניינות מספיק בשביל שיהיה לי אכפת מהם.

2. חורי העלילה העצומים של הסדרה וחוסר ההיגיון שלה באופן כללי, קייבה הורג את קיריטו(ליטרלי כתוב לקיריטו שהוא מת) ואיכשהו קיריטו חוזר לחיים ומביס את קייבה(טכנית שניהם דקרו אחד את השני וזה יצא תיקו אבל הבנתם את הקטע) ואחרי שהם מתו, גם קיריטו גם קייבה גם אסונה שלא הייתה קשורה לחור העלילה הגיעו לאותו מקום(איך? אחי בסאו לא נותנים תשובות לחורי עלילה) קיריטו שואל את קייבה למה הוא יצר את העולם הזה ולכד בו כל כך הרבה אנשים, קייבה עונה לו שהוא שכח!(אחי מה לא ידעת? בסאו גם לא מסבירים את המניעים לנבלים הראשיים שלך) יש עוד הרבה חורי עלילה וחוסר היגיון באופן כללי אבל אני חושב שהסברתי את עצמי טוב בנקודה הזאת.

3. הנבלים העלובים, כאן אני לא אפרט הרבה(ולא אני לא עוקב ולא אעקוב אחרי העונה החדשה)

נבל ראשון: רוצח חסר מניע ובלי אישיות

נבל שני: אנס פדופיל

שני הנבלים בעונה השנייה: הראשון הוא רוצח שסתם אוהב לרצוח והשני הוא אנס.

מבינים אותי?

טוב אני חושב שפירטתי מספיק בנוגע ללמה אני חושב ששונאים את הסדרה.

ויש לה כל כך הרבה מעריצים מסיבות אחרות לחלוטין.
קודם כל אתם חייבים להודות שאמנם הקונספט של סאו לא ממש מקורי, אבל הוא מעניין באופן כללי, לדעתי לסדרה(בארק הראשון שלה) הייתה אווירה כזאת של אימה, זה נראה כאילו אנשים באמת הולכים למות, והסיכונים הרגישו די אמיתיים, אני מאמין שהיו אנשים שהתחברו לזה בגלל שהם רוצים לראות מה יקרה בעולם הזה שבו כל אחד יכול למות(זה לפחות למה אני התחלתי לצפות בסדרה, לצערי הסדרה לא נשארה ככה, אפילו לא בכל הארק הראשון)
האנימציה בסאו ממש טובה(ממש לא אהבתי את הארטסטייל אבל הסדרה נראית די מרשימה ויזואלית) גם הסאונד בסאו היה ממש טוב(לפחות חלק גדול ממנו). וגם הקרבות, אמנם לא כולם, אבל חלק גדול מהם היה פשוט מגניב, סוג של חטיף כזה לעיניים, ובסאו יש כמה רגעים די מחממי לב(די אהבתי רק אחד מהם אבל אני מניח שהמעריצים התרגשו מיותר רגעים כאלה)
 
 

יש שתי שאלות מנחות: למה אתם חושבים שיש לסדרה כל כך הרבה מעריצים? ולמה אתם חושבים שלסדרה יש כל כך הרבה הייטרים?

דיון נעים!