אודות

Saltboi כתב חוות דעת בדרגון בול זי ספיישל 1: העימות המכריע האחרון

פורסם 08/11/2018 1 מצאו את זה שימושי

דרגון בול היא לא סיפור כזה אפל, הגיבור שלה הוא אדם טוב וחביב שרק רוצה להגן על החברים שלו(ולהילחם באויבים חזקים) סיפור יחסית פשוט של טוב נגד רוע.

אבל בספיישל הזה הדברים די שונים, זה לא סיפור של טוב נגד רוע, זה סיפור של רוע נגד רוע גדול יותר.

בארדוק(הגיבור הראשי של הסיפור) השמיד ציווליזציות שלמות ולא הראה שמץ של חרטה, הייתה סצנה אחת שבה אחת מחברותיו לצוות שואלת אותו על הבן שלו שנולד אתמול, ולא אכפת לו בכלל.

הספיישל הזה מספר את הסיפור האפל והעצוב במידה מסוימת של בארדוק(לפחות עד שבא הוואן שוט צ'אפטר הזה מטוריאמה בשם דרגון בול מינוס, גאד דאמיט)

הקרבות מצוינים כמצופה מדרגון בול, אבל יש להם חוש אדג'יות כזה, הם לא מפחדים להרוג הריגות די ברוטליות על המסך.

בארדוק הוא אחת הדמויות האהובות עליי בדרגון בול בגלל הספיישל הזה, והדרך שבה בארדוק הנציח את חברו המת בכל שהוא לבש סרט ספוג בדם שלו די ריגשה אותי, הסצנה האחרונה גם הייתה מעולה, בארדוק קולט שגוקו הוא זה שיביס את פריזה, ומבין שהוא היה צריך להיות יותר טוב ולהיות עם הבן שלו.

בכל אופן, ספיישל מעולה, לכו לצפות.

Saltboi כתב חוות דעת בהארמוני

פורסם 31/10/2018 4 מצאו את זה שימושי

אנימה נחמדה מאוד.

הסאונדטרק מעולה, האנימציה ממש טובה והבימוי ברמה גבוהה.

הדמויות די נחמדות, הן מרגישות לי די דומות לתלמידים אמיתיים.

הסיפור נחמד מאוד, אהבתי את זה שהאנימה לא מוקצנת במיוחד, היא מדברת על חלומות באופן יפה מאוד, אם כי הסיפור יכול לשעמם בחלקים מסוימים שלו.

בכל אופן, שווה לכם לראות את זה, דמויות נחמדות מאוד, סיפור מחמם לב, ואנימציה על רמה.

Saltboi כתב חוות דעת בהיא והחתול שלה: הכל זורם

פורסם 30/10/2018

בחיים שלי לא בכיתי ככה מסדרה או סרט, כל דבר עצוב שהיה עד עכשיו גרם לי להוריד כמה דמעות במקרה הטוב, במקרה הרע אני פשוט אמרתי לעצמי, הא זה מרגש והמשכתי הלאה, אבל האנימה הזאת היא סיפור אחר.

זה נגע לי בלב ברמות שאני אפילו לא יכול לתאר, זאת הפעם הראשונה שראיתי משהו שגרם לי להגיע למצב כזה, בכיתי כל כך חזק עד שקצת נחנקתי.

ואיפה שהאנימה לא תגרום לך לבכות היא תחמם לך את הלב.

בקיצור, לכו לראות ותביאו הרבה ממחטות נייר, אתם תזדקקו להם:)

Saltboi כתב חוות דעת באומנות החרב אונליין

פורסם 17/04/2018

סאו זה סרטן, קיריטו אידיוט בכיין, אני די בטוח שרוב הבנות שם עם פיגור שכלי, יש יותר מידיי חורי עלילה, וראיתי זוג טוב יותר מקיריטו ואסונה בכל אנימה עם שיש בה איזשהו זוג, בכל אופן, לא אכפת לי אם זאת אנימה למתחילים, אל תצפו בחרא המסרטן הזה, ואני ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל זה כל כך חרא.

Saltboi כתב חוות דעת באקירה

פורסם 25/03/2018