אודות

Saltboi הגיב בפוסט קיר של paz1234

פורסם לפני שבוע

כן

Saltboi הגיב בפוסט של AltairChan

פורסם 24/11/2019

עקרונית לא, גם ביפן יש תעשייה שבנויה על אותו עיקרון(א.ק.א תעשיית האיידולים), אבל היא הרבה פחות קיצונית מהתעשייה בקוריאה, אני די בטוח שמתייחסים יותר טוב לאיידולים ביפן, והתעשייה פשוט מחזיקה אותם קצר כמו שאומרים, אבל תנאי העבודה טובים יותר וכך גם השכר.

Saltboi הגיב בפוסט של AltairChan

פורסם 24/11/2019

בין אם בקוריאה יש את שיעור ההתאבדויות הכי גבוה בעולם או לא, את חייבת להסכים איתי שלסבול את כל מה שהתעשייה עושה לך בהחלט לא עוזר למצב הנפשי של אותו אמן, ובמרצ', אני מתכוון לאלבומים ודברים כאלה, אני מתכוון גם ללכת להופעות שלהם, אם כמות רצינית של מעריצים תפסיק להביא לחברות האלה כסף זה אמנם לא ימוטט אותם אבל זה אכן יראה על סוג של מחאה שהחברות האלה לא יוכלו להתעלם ממנה, כי מה לעשות, אחת הדרכים שבהן חברות מרוויחות את הכסף שלהן היא הקונים הנאמנים שלהן.

חוץ מזה אני לא ממש דיברתי ספציפית על הבחורה המסכנה הזאת, אמרת בעצמך שבשנה הזאת מתו יותר אמנים מכל שנה אחרת, אמנם היא סבלה דרסטית יותר משאר האמנים הללו, אבל רואים שההתייחסות של תעשיית הקייפופ היא ללא ספק פקטור משמעותי בזה שאמנים ממשיכים למות, אני לא חושב שטיפול בתגובות הייט תעשה הבדל משמעותי, אלא אם את מדברת על הייטרים כלשהם שמנסים לאתר אמנים ולפגוע בהם איכשהו, אבל אישית אני חושב שהתעשייה עצמה היא בעיה גדולה יותר מההייטרים, אם אלה מעשים פיזיים או משהו בסגנון הזה שהייטרים עושים אז לדעתי התעשייה עדיין מהווה סכנה גדולה יותר לבריאות הפיזית והמנטלית של האנשים האלה כי אחרי הכל הם חווים את מה שהם חווים מהתעשייה על בסיס יומי, מצד שני זה כבר תלוי בחומרת המעשה של אותם הייטרים או משהו כזה, שמעתי גם שמוכרים שיער של אמני קייפופ בשוק השחור או משהו כזה אבל אני לא בטוח שזה נכון.

אז בעיקרון אני אשמח לדעת יותר על כל זה, שלחי פה סרטונים או משהו כזה או שתשתפי אותי במידע שיש בהם או במאמרים אם את לא מוצאת אותן.

Saltboi הגיב בפוסט של AltairChan

פורסם 24/11/2019

עד כמה שזה עצוב, התעשייה חסרת המוסר הזאת ממשיכה רק כי אנשים ממשיכים לפרנס אותה, גם אנשים שמודעים לרעל מאחורי התעשייה הזאת, מה שאני לא מצליח להבין זה אם יש מעריצים שמודעים לכמה נוראית ולדרכים שבהם התעשייה מתייחסת לטאלנטים שלה, למה להם לתת לה כסף? היא תשתמש בכסף הזה כדי לחזק את עצמה כלכלית ואי לכך שיווקית וככה היא תחתים עוד טאלנטים ותתתייחס אליהם כמו לחרא. זו מכונה משומנת של סבל ומעריצי קייפופ הם הדלק, וכאילו, כל מי שיקרא את זה בטח יחשוב לעצמו שאם רק הוא יפסיק לקנות מרצ' של קייפופ זה לא יעשה משהו(בעיקרון הוא צודק) אבל שינויים כאלה מתחילים מבן אדם אחד, ואני בטוח שיש עוד הרבה מעריצים שיודעים כמה נוראית התעשייה הזאת אז למה לא להפיץ את זה למעריצים אחרים ולשכנע אותם להפסיק?

בכ"מ אני לא יודע מי הזמרת הזאת, אבל זה בהחלט עצוב ואומר המון על המקום והחברה שבה היא נמצאת אם היא התאבדה, טוב... אני מניח שלפחות היא הפסיקה לסבול...

Saltboi הגיב בנושא שוביניזם ואי שוויון מגדרי.

פורסם 12/11/2019

צוטט: 天使&サタン~♡☆

אז על תתעלמי מזה,בפעם במיליארד.

נצנצים?לפחות תגיד דברים נכונים.

לא ידעתי,אבל מעניין לדעת.אחקור את הנושא.

עכשיו,התכוונתי שנמאס לי מהבדיחה הזאת.

שמים תגים על אנשים,כי-ככה..

אז במקום להסתכל על כל טעות שלי .מה דעתך לעזור לי?עם אני עד כדי קטנה ולא מבינה. אתה מוזמן להטיף לי מוסר על זה,שאני אבין.

כי לא נותן לך שום דבר למצוא טעות בפאקינג כל דבר שאני אומרת.

אני צריך קצת כיוון, כי שוב, החברה שלנו מסובכת, ויש כמה אספקטים לסקסיזם, פמיניזם, ואי שיוויון מגדרי, תקראי מאמרים על הנושא, תקראי ספרים על הנושא, זו הדרך להחכים וללמוד, וכן, יש סרטונים יותר מפורטים על הדברים האלה, אבל אני חושש שאת צריכה ללמוד קצת בשביל להבין אותם.

Saltboi הגיב בנושא שוביניזם ואי שוויון מגדרי.

פורסם 12/11/2019

צוטט: 天使&サタン~♡☆

אני מבינה. תפסיקו לחושב שזה שאני בת 13 אני לא מבינה.

אנחנו בעולם המודרני,ילדים יותר מודעים.תפנימו.

וזה שאני ילדה קטנה לא קשור.גם מבןגרים "טועים" ולא מבינים.

ולנושא,אי שווין מגדרי ושוביניזם זה לא אותו דבר.אבל שוביניזם זה חצי מזה. 

נתחיל בביטוי,"נשים למטבח" ידעת שהשפים הטובים ביותר הם בנים?אבל,הם שפים. לא פשוט מכינים אוכל..

כי כשיש לך תחביב "שלא נועד למגדר שלך" אתה מנצל את זה,עד הסוף. 

נגיד מישהו שבר שיא בקפיצה לרוחק.אני עשיתי אותו שיא,אותו מספר,ויריעו לי יותר..,כי אני ממין שונה.

למה אין..פשוט שוויון?

בכל תגובה שלך את רק מוכיחה יותר שאת באמת לא מבינה כלום.

נשים למטבח נאמר כנטו בדיחה בימים האלה, אף אחד לא לוקח את זה ברצינות, ואין דבר כזה שף שנחשב להכי טוב בעולם, כאחד שיודע על שפין ובשלנים קצת ראיתי ייצוג של שני המגדרים בעולם הקולינריה.

ועקרונית במקרה הספציפי הזה של קפיצה לרוחק יריעו לך יותר על אותו תוצאה בגלל שלבנים יש מסת שריר גבוהה יותר יותר בממוצע מבנות.

החברה שלנו מסובכת וגם הגברים סובלים מחסרונות, הידעת שבבית משפט נותנים לגברים עונשים כבדים יותר מנשים על אותו הפשע?

Saltboi הגיב בפוסט של -SuBaRu-

פורסם 12/11/2019

לא לא, הקטע כאן הוא שאם הוא לא רוצח אנשים בעזרת המוות שלו(כמו בפיצוץ) הוא לא מקבל בתולות, לא מספיק להרוג אנשים בכללי, וכולה זרמתי עם הבדיחה מה אתה רוצה.

Saltboi הגיב בנושא שוביניזם ואי שוויון מגדרי.

פורסם 12/11/2019

צוטט: 天使&サタン~♡☆

לא.אני מעוניינת להכניס אמשים לבועה שלי.שהיה קצת היגיון..

כאילו,בוא.

יש שוביניזם בעולם,והוא ליטרלי גזענות.

זה אולי היה לפני הרבה זמן,אבל זה דוגמא. פעם כל מי שלא היה גבר לבן,היה עבד.זה נראה לך הוגן?

 

אני מתעמק בנושא הזה פי עשרים ממך וכבר בתגובה הראשונה שלי אני אומר שיש אפלייה כלפי נשים בחברה שלנו, אני מסכים איתך על זה, הבעיה מתחילה בזה שאת לא מודעת לאיך האפלייה הזאת מתבטאת ומדברת מהתחת, כאילו שחזייה זה משהו סקסיסטי(זה פריט לבוש שעוזר לנשים, אפילו עם בעיות גב לפעמים)

Saltboi הגיב בנושא שוביניזם ואי שוויון מגדרי.

פורסם 12/11/2019

צוטט: 天使&サタン~♡☆

 

עשיתי מחקר.יכול להיות שלא התעמקתי בו מספיק,אבל עשיתי אותו. עובדה שמצאתי את הסרטונים האלה..

חוץ מזה,למה לי לעשות מחקר על משהו שברור מאליו?

כי את טועה, את בבירור טועה, לחפש סרטונים זה לא פאקינג מחקר, אלא אם את מחשיבה מחקר של ילדים ביסודי למחקר קביל, יש סוגים שונים של אפלייה וסקסיזם ואיך הוא מתבטא בחברה שלנו, את לא דיברת עליו. והסרטונים ששלחת(ממה שראיתי) היו סבבה אם כי לא מעודכנים במיוחד, אבל אני בספק שאת הבנת מה המסר שלהם על אי שיויון מגדרי.

Saltboi הגיב בנושא שוביניזם ואי שוויון מגדרי.

פורסם 12/11/2019

צוטט: 天使&サタン~♡☆

כן. אתה הולך להגחד עעשיו "העולם לא הוגן" בטח,הוא יכול להיות.כל דבר ישתנה עם נפעל לשנות אותו.הכל אפשרי,עם מנסים.

ולפני שתתווכח,המצאנו טלפון מדברים עם זה ממרחקים גדולים.ומטוס ומכוניות.אתה מסוגל לראות את עצמך בלי הדברים האלה?

אז הכל אפשרי.

אוקיי אני מוותר, חזייה זה לא דבר לא הוגן, זה אמור לתמוך בגוף האישה, את לא מעוניינת להקשיב לאף אחד ולהישאר בבועה שלך.

Saltboi הגיב בנושא שוביניזם ואי שוויון מגדרי.

פורסם 12/11/2019

אוקיי זה הספיק לי, רואים שאת ילדה קטנה שסך הכל חיפשה כמה סרטונים עלובים על פמיניזם, שיוויון מגדרי ושוביניזם ומצאה כמה שמתארים את המצב במונח הכי בסיסי שלו עם המון אבל המון טעויות, ואני מסכים שנשים סובלות מאפלייה בחברה שלנו, אבל היא הרבה יותר מורכבת ממה שהצגת אותה, את באמת לא יודעת על מה את מדברת, את מוצאת דברים ממש ממש לא רלוונטים להתלונן עליהם כמו בדיחות או פריטי לבוש כשאת יכולה לדבר על הנושא בצורה חכמה יותר כמו הסרטונים שהצגת, חלקם היו סבבה האמת אבל היו להם כמה פגמים, תעשי טובה ותעשי מחקר בתחום שאת רוצה לדבר עליו בפעם הבאה.

Saltboi הגיב בפוסט של -SuBaRu-

פורסם 12/11/2019

בשביל המימ, האמת שאם הוא מת בלי שהוא הרג אנשים בעקבות המוות שלו, הוא לא מקבל בתולות.