אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 2 סויים: 6 בהמתנה: 1 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 10
  • פרקים: 0

מאט אהב את BansheeMeow

פורסם 02/05/2019

היוש
מצטערת ממש שהתאכזבת מהבחירה שלנו, אבל אני פשוט לא מסכימה איתך. קריוקי הוא תוספת נחמדה לפרק ואין לנו שום כוונה לוותר עליו בפרויקטים שלנו, אבל אני לא אעכב פרקים שלמים רק בגללו, לא בתקופה כזאת.
אני יכולה להגיד לך שפעם גם מאט וגם אני היינו הרבה הרבה יותר זמינות וגמישות ואז לא הייתה בעיה בכלל לחכות עוד קצת, אבל זה כבר ממש לא המצב וגם ככה היה מסובך לפנות זמן לתרגום הפרק הזה.

לטענה שהועלתה למטה בנוגע לתרגום מיפנית – סורי, לא יודעת יפנית. בטח לא מספיק טוב כדי לתרגם שיר שלם. את וכל שאר האנשים שקוראים את זה יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכשאני לא בטוחה בנוגע לתרגום של שורה כלשהי אני בודקת את זה בכל אופן אפשרי, ואם יש פספוסים פה ושם אז סורי וזה בטוח קורה, אבל אני חושבת שבoverall הכללי אני אחלה מתרגמת וניתן ליהנות מהפרק.
שוב, מצטערת אם זה מאכזב אותך, אבל אני רק בן אדם ופאנסאב זה לא כל החיים שלי. אני די בהלם מאיך שזה התפתח, כי בסך הכול באנו ליהנות ממה שאנחנו עושות פה. אנחנו מתרגמות קודם כול בשביל עצמנו ורק אחר כך בשביל אחרים..

בנוגע למה שנאמר על כך שרצינו "לתפוס" את הפרויקט – לא עומדת להתייחס מעבר לשורה הזאת כי זו פשוט הערה מיותרת וטיפשית.

סורי על החפירה ובטוחה שהיו עוד הרבה דברים שתכננתי להגיב בזמן שהשלמתי את כל השיח הזה, אבל זה מה שעולה לי כרגע ו...כן

Best regards וכו' :)

מאט אהב את The Archangel Michael

פורסם 01/05/2019

לא מאמין בזה, מדוע שתגיד את זה? אין פה אף תחרות עמנואל הן בסך הכל עבדו על הפרק סיימו לתרגם אותו ופרסמו זה הכל.. אין פה שום חלק בלתפוס את האנימה.. המון אנשים חיכו לאנימה והיא עבדה על הפרק הוא גמור מין הסתם אז מפרסמים אותו, היא לא תשאיר אותו במחשב שלה לעצמה. חוץ מזה כרגע אין תרגום לזה, אז מדוע לה לחכות מי יודע כמה שיצא תרגום אנגלי לשיר פתיחה וסיום? 

אתה יודע שאני מחכה עד עכשיו לפרק סופט סאב של האובה מתקפת הטיטאנים באנגלית ועד עכשיו זה עוד לא יצא מאוגוסט 2018? מי יודע מתי יצא תרגום לכך??

מאט אהב את Akagami no Shimon

פורסם 01/05/2019

כיף לראות אתכן פעילות שוב! תכננתי לראות את הפרק באנגלית כשאחזור הביתה מהעבודה, אבל יש קבוצה טובה שתרגמה לשפת הקודש. בהצלחה בהמשך!

מאט אהב את אל הברק

פורסם 01/05/2019

תודה על פרק סוף סוף שמח מאוד

מאט אהב את LuffySenpai

פורסם 01/05/2019

תודה על הפרק מעריך את זה מאוד וכל מי שמתלונן סתם דפוק, אני מאמין שיש לכך סיבה..

מאט אהב את Middle Of December

פורסם 01/05/2019

בהצלחה בהמשך הפרוייקט

מאט אהב את השטן

פורסם 01/05/2019

הגעתי