אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 2 סויים: 6 בהמתנה: 1 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 10
  • פרקים: 0

מאט הגיב בפוסט מתקפת הטיטאנים עונה 3 חלק 2, פרק 1!~

פורסם 02/05/2019

למה לא חיכיתי שיצא תרגום? כרגע בקושי יש לי טיפת זמן לעצמי, בעוד חצי שנה מהיום? לא יודעת אם בכלל יהיה לי את הזמן הזה.
כל עוד אני יכולה, ומובן שאני רוצה, אני אעבוד על הפרקים של שינגקי ולא אשמור אותם לעצמי במחשב כשאחרים יכולים ליהנות מהם כמוני. אני מצטערת, אבל אני עושה פאנסאב כי אני אוהבת את זה ולא בשביל התגובות. לא אכפת לי מעולם הפאנסאב או מכמות הצפיות - אכפת לי לספק את מי שאוהב שינגקי, וגם אני נכללת כאן.
אז למה לא לתרגם מיפנית? תיראי, אני לומדת יפנית אבל אני רק מתחילה. מבחינתי זה פשוט לא מספיק טוב כדי לתרגם שיר מלא. 
אז אני מבינה שיש כאן המון אכזבה מההחלטה שלנו להוציא את הפרק כרגע בלי תרגום לשירים, אבל אני ממש בסדר עם ההחלטה הזו. ואני לא צריכה להסביר את עצמי מעבר למה שנאמר.

מאט אהב את BansheeMeow

פורסם 02/05/2019

היוש
מצטערת ממש שהתאכזבת מהבחירה שלנו, אבל אני פשוט לא מסכימה איתך. קריוקי הוא תוספת נחמדה לפרק ואין לנו שום כוונה לוותר עליו בפרויקטים שלנו, אבל אני לא אעכב פרקים שלמים רק בגללו, לא בתקופה כזאת.
אני יכולה להגיד לך שפעם גם מאט וגם אני היינו הרבה הרבה יותר זמינות וגמישות ואז לא הייתה בעיה בכלל לחכות עוד קצת, אבל זה כבר ממש לא המצב וגם ככה היה מסובך לפנות זמן לתרגום הפרק הזה.

לטענה שהועלתה למטה בנוגע לתרגום מיפנית – סורי, לא יודעת יפנית. בטח לא מספיק טוב כדי לתרגם שיר שלם. את וכל שאר האנשים שקוראים את זה יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכשאני לא בטוחה בנוגע לתרגום של שורה כלשהי אני בודקת את זה בכל אופן אפשרי, ואם יש פספוסים פה ושם אז סורי וזה בטוח קורה, אבל אני חושבת שבoverall הכללי אני אחלה מתרגמת וניתן ליהנות מהפרק.
שוב, מצטערת אם זה מאכזב אותך, אבל אני רק בן אדם ופאנסאב זה לא כל החיים שלי. אני די בהלם מאיך שזה התפתח, כי בסך הכול באנו ליהנות ממה שאנחנו עושות פה. אנחנו מתרגמות קודם כול בשביל עצמנו ורק אחר כך בשביל אחרים..

בנוגע למה שנאמר על כך שרצינו "לתפוס" את הפרויקט – לא עומדת להתייחס מעבר לשורה הזאת כי זו פשוט הערה מיותרת וטיפשית.

סורי על החפירה ובטוחה שהיו עוד הרבה דברים שתכננתי להגיב בזמן שהשלמתי את כל השיח הזה, אבל זה מה שעולה לי כרגע ו...כן

Best regards וכו' :)

מאט אהב את The Archangel Michael

פורסם 01/05/2019

לא מאמין בזה, מדוע שתגיד את זה? אין פה אף תחרות עמנואל הן בסך הכל עבדו על הפרק סיימו לתרגם אותו ופרסמו זה הכל.. אין פה שום חלק בלתפוס את האנימה.. המון אנשים חיכו לאנימה והיא עבדה על הפרק הוא גמור מין הסתם אז מפרסמים אותו, היא לא תשאיר אותו במחשב שלה לעצמה. חוץ מזה כרגע אין תרגום לזה, אז מדוע לה לחכות מי יודע כמה שיצא תרגום אנגלי לשיר פתיחה וסיום? 

אתה יודע שאני מחכה עד עכשיו לפרק סופט סאב של האובה מתקפת הטיטאנים באנגלית ועד עכשיו זה עוד לא יצא מאוגוסט 2018? מי יודע מתי יצא תרגום לכך??

מאט אהב את Akagami no Shimon

פורסם 01/05/2019

כיף לראות אתכן פעילות שוב! תכננתי לראות את הפרק באנגלית כשאחזור הביתה מהעבודה, אבל יש קבוצה טובה שתרגמה לשפת הקודש. בהצלחה בהמשך!

מאט אהב את אל הברק

פורסם 01/05/2019

תודה על פרק סוף סוף שמח מאוד