אודות

 • Law and Chaos
 • נתנאל
 • ציורמדעיםלנסוע בזמן
 • חייל ממורמר, צייר
 • פתח תקווה
 • 70
 • זכר
 • בן 20
 • הצטרף ב06/04/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 1 סויים: 30 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 14
 • סה"כ: 48
 • פרקים: 25

Shaykoko2

פורסם 18/01/2019

הערה קטנה וידידותית:

תשנה מתלמיד חרשן לחייל ממורמר או משהו בסגנון ><

Knightmare

פורסם 18/01/2019

טוב, בדרך כלל אני לא רגיל לכתוב פוסטים על חוויות, אבל אחרי מה שחוויתי אתמול אני פשוט חייב לכתוב על החוויה הנפלאה שעברתי אתמול :)

אז... למי שלא ידע, אתמול היה לי יום הולדת 19, ואולי חלקיכם יודעים שזה יום הולדת כפול, ואני מתכוון שיום ההולדת ה-19 יוצא גם על התאריך העברי וגם על הלועזי שנולדתם ביחד (שאצלנו במשפחה נוהגים להתייחס לשניהם).

לרוב אני לא מבקש הרבה לימי ההולדת שלי, ובאמת אני חוגג אותם בקטנה, רק שהפעם למרבה הפתעתי זה לא היה בשליטתי והפעם זה היה שונה XD

אז אספר לכם על מה שעבר עלי עוד לפני יום ההולדת... חשבתי בהתחלה שזה יהיה כמו כל יום הולדת רגיל שלי, שאני, אחי( @Otoshigami   מי שלא יודע שהוא אחי) ואמא היקרים שלי נלך לעשות משהו נחמד וכיפי לכבוד יום ההולדת, ואכן ככה זה התחיל, אחי ואמא שלנו תכננו לקחת אותי בפעם הראשונה של כולנו למופע סטאנדאפ, אך בעקבות כך שלא היה בתאריך יום ההולדת שלי (שיצא ביום חמישי, בימים שאני חוזר הביתה מהצבא) מופע של סטאנדאפיסט שאנחנו אוהבים, וגם לא בימים שאחרי עד יום ראשון שאני חוזר לצבא, אז הם החליטו לקחת אותי לפני התאריך של יום ההולדת, במוצאי שבת למופע של הסטאנדאפיסט אהוב עלי, גיורא זינגר מי שמכיר. בהחלט אני יכול להגיד שממש הופתעתי (הם לא ספרו לי כלום על זה), והיה ממש כיף ובעיקר מצחיק ;)
אפילו הוא העלה קטע מהמופע שהיינו פה לעמוד שלו ביוטיוב :)

ובזה חשבתי שסיימנו לחגוג את יום ההולדת שלי (חוץ מללכת למקס ברנר, שאנחנו הלכנו לשם היום)... רק חשבתי... לא הבנתי שזה רק התחיל...

אתמול היה לי יום ספורט מטעם הצבא בווינגייט שהיה בהחלט מעייף וכיף, וכשהגעתי הביתה ציפיתי ליום ההולדת השגרתי שכל שנה אני חוגג, עוד אמא שלי אמרה שנצטרך לעכב את המקס ברנר ביום כי יש לה עבודה חשובה, ואני אמרתי לעצמי "בסדר, לא נורא, הכל טוב", ולא הבנתי למה באמת זה התעכב...

 אני נכנס הביתה, הולך לחדר שלי, בא להשים את התיק בחדר, ובום! האור נדלק ואני שומע "מזל טוב!!!" ומוזיקה, כל החדר שלי מפוצץ במתנות, ופתאום רואה שלושה חברים יקרים שהכרתי מפה מהאתר שבוודאי אתם מכירים אותם @Senpai , @Shaykoko2  ו- @Ishailg , ופשוט חטפתי הלם של החיים (תנו לי להוסיף כאן שלין עוד אמרה לי לבוא אליה בשביל שנעשה משהו לכבוד יום ההולדת, ובסוף נפל לי הווינגייט הזה והתאכזבתי שלא יכולתי לבוא, וגם לא הבנתי באמת מה הם תכננו לי).
בכל מקרה, הייתי בהלם מטורף, לא יכולתי בקושי להוציא מילה מהאושר שהיה לי, פשוט הייתי המום איזה חצי שעה, הם עם אחי ואמא שלי פשוט תכננו יום שלם עבורי.

קבלתי המון מתנות מטורפות, אכלנו עוגה מפוארת, ואם חשבתי שזה הכל... טעיתי בענק! ממש הם תכננו עוד המשך ליום המטורף הזה.
הלכנו לאחר מכן אני אחי, לין, ישי ושי לחדר בריחה מדהים (שהיה אמור להיות סוד עבורי, אם לא שי שפלט את זה בטעות), "ויקינגים" מי שמכיר, שעליו לא אוכל לספר יותר מדי לצערי כדי לא לחשוף ספוילרים, אבל אני חייב להגיד שזה חדר ממש מושקע ואחד הטובים שהייתי בהם אם לא הכי מדהים (אומנם הייתי רק ב-4 חדרי בריחה, אבל רואים את האיכות) כמו "בקלף של ג'ק", הייתה אווירה מדהימה, חידות נהדרות, והשחקן... וואי השחקן שם מדהים ברמות מטורפות; יש כמה שחקנים לפי מה שהבנתי, ואנחנו קבלנו את השחקן הכי טוב שלהם שמכשיר את השאר. עוד בשביל אחי, זה היה החדר הראשון שלו, ולפי התגובות שלו, אני מאמין שאני אבלה איתו בעוד המון חדרי בריחה, מקווה רק שלא הצבנו רף גבוה מדי עם החדר המדהים הזה ;)
לאחר שסיימנו את החדר, עוד ישבנו עם הבעלים של החדר לדבר (בחור ממש נחמד וחביב), ואכלנו מהכיבוד הממש מושקע שהם הביאו (יש שם באמת כיבוד טוב, קולה, ספרייט, משקאות חמים, ואפילו לואקר! איזה חדר בריחה מביא לואקר? חח), ולאחר מכן הצטלמנו עם פריטי תפאורה מגניבים מהחדר, חוץ מלין שתמיד עושה בעיות בצילומים (לא הצלחתי לקשור אותה ולהכריח אותה להצטלם לצערי חחח)
בקיצור, אני ממש ממליץ על החדר הזה, זה באמת חדר ששווה כל שקל!

ואם חשבתם (וחשבתי) שזה הסוף, אז לא... היה עוד סוד שלין פלטה בטעות לאחר החדר (חבר'ה, מה קרה איתכם? ביחידות סודיות ובמוסד כבר לא תהיו זה בטוח חחח), הם רצו לקחת אותי לבאולינג.
לפני שלין פלטה את הסוד, ישי קשר לי את העיניים והתחלנו לנסוע לשם, ובדרך היא כבר פלטה את זה אז הקשירת עיניים הייתה מיותרת, זה היה מצחיק ממש חחח... בכל מקרה, כשהגענו לאיזור, אח שלי אמר שאנחנו נרד כאן, והוא ילך הביתה כדי לתרגם את הפרק החדש שיצא ל"ארץ לעולם לא המובטחת" שהוא היה בלחץ לתרגם (הוא מתרגם בפארדייס), אבל אנחנו לא הסכמנו 3:
אמרנו שנלך כולנו הביתה, ולאחר שהוא יתרגם את הפרק נלך כולנו לבאולינג, כי גם רצינו שנלך לבאולינג כולנו ביחד, וגם הם רצו לראות אותו מתרגם בפעולה חחח

בסוף הגענו הביתה, אבל הפרק החדש עדיין לא יצא לרשת, ובעקבות כך התעכבנו הרבה מעבר למה שציפינו :(
אבל בסוף צפינו בפרק החדש כולנו ביחד, והיה ממש כיף :)
ולגבי הבאולינג... טוב וויתרנו על זה והחלטנו ללכת לאכול פיצה ביחד במקום, שזה בעצם חתם את הערב הנפלא הזה, היה ממש כיף, כמובן שבזמן שישבנו לאכול גם נפתחה לה שיחת לאב לייב בין אח שלי ושי בעיקר חחחח

לאחר מכן, כל אחד הלך לדרכו, נפרדנו בהתחלה מישי שהייתה לו תחנת אוטובוס קרובה לאיזור שאכלנו בו, ואחר כך שמנו את שי בתחנת אוטובוס אחרת, ואת לין בתחנת רכבת, ואני ואחי חזרנו הביתה. אני מאמין שאני יכול לומר בשם כולם שחזרנו עייפים אך מרוצים (בעיקר אני, גם ווינגייט וגם יום הולדת מטורף כזה חח)

בהחלט עבר עליי אחד הימים הטובים ביותר בחיי, אני לא זוכר מתי פעם אחרונה נהניתי ככה אם בכלל :)

אני באמת מודה לאחי ולאמא היקרים, ולחבריי הטובים והיקרים ישי, לין ושי שתכננו עבורי את היום הנפלא הזה, אתם חברי אמת, ואני כל כך שמח שנפל בחלקי להיות במשפחה נפלאה כזו ושיש לי חברים נהדרים כאלה. ותודה גם לכל שאר המשפחה שלי, ולחברים היקרים שזכרו את יום הולדתי, ושלחו לי ברכות נפלאות ומתנות, באמת תודה רבה על הכל :)
אני לא אשכח את היום הזה לעולם! ;)

the black kitty

פורסם 11/12/2018

הווו שינית תמונה תיתחדש :) 

W. Minerva

פורסם 25/11/2018

תראה איזה אסונות אפשר ליצור עם המדריך שלך XD

W. Minerva

פורסם 11/11/2018

נתנאל מחובר?!

מה קורה?

Knightmare

פורסם 06/10/2018

2d4x57k.jpg

טוב, אז בעקבות כל התחרויות המוזרות האחרונות שרצות באתר, וכל הצחוקים שעושים מהשדרוג, שמתי לב שיש על השדרוג המון, אבל המון מימס!
כמות מימס שנראה לי מתחילה להתחרות אפילו בכמות המימס שיש על ג'וג'ו!

אז החלטתי לעשות סקר (ובטח שאין לזה קשר בכלל לזה שלא הגיבו לי בפוסט הקודם T-T):

על מה יש יותר מימס?19 הצבעות

 • ג'וג'ו12 קולות

  63%
 • השדרוג של אנימה ספין7 קולות

  37%

 

 

Knightmare

פורסם 05/10/2018

היי היי אנשי ספין!^^
ערב טוב לכם!^^

אז ממש היום שוטטתי לעצמי מרוב שעמום ביוטיוב (משהו שאני לא עושה הרבה בכלל בכלל, ולא יודע למה החלטתי היום לעשות את זה) ולהסתכל מה היוטיוב מציע לי לראות, וגיליתי סרטונים מדהימים שקרצו לי עין.
סרטון של מישהו המכונה Alumitube שמכין בעצמו את הפיגיון המיוחד של מארון דגון (Mehrunes Dagon), מארון רייזור (Mehrunes Razor) מהמשחק האהוב, The elder scrolls skyrim, ממש מברונזה!

בתור, אחד שחולה על נשקים קרים כמו קשתות, חרבות, חניתות ושאר נשקי ימי הביניים, זה פשוט היה מדהים לראות את הסכין הזו באמיתי! והאמת שהיוטיובר הזה מעביר את הסרטון ממש בצורה נחמדה, הוא פשוט מראה את התהליך יחסית במהירות, בלי דיבורים, ובסוף מראה את היכולות של הסכין על אבטיח :)

לאחר מכן, ראיתי שהבחור הזה הוא וויב! יש לו עוד כמה וכמה סרטונים נחמדים שהוא מכין נשקים ממשחקים יפניים ואנימות (אבל הרוב משחקים וסדרות אמריקאיות), ומיד עלה לי לראש לבדוק אם הוא הכין את החרב מאחד המשחקים האהובים עלי ביותר, המאסטר סוורד מהאגדה של זלדה, ואכן מצאתי!

החרב הזו כל כך מדהימה, אני מת לאחת כזו!! T-T

בכל מקרה, הוא ממש טוב, יש לו תוצאות ממש מעולות, וממש אהבתי את הסרטונים שלו (זה נראה ממש כיף להכין את הנשקים האלו), אז החלטתי לבדוק אם יש עוד סרטונים כאלו של אנשים אחרים ולמצוא את הטוב ביותר, ואכן מצאתי אותם.

אומנם Alumitube טוב, אבל נראה שהדרך שבה הוא מכין את הנשקים היא לא כמו נפח אמיתי, אבל החבר'ה האלה (עם 6.9 מיליון עוקבים) שמצאתי הם משהו אחר, הם קבוצה שהכינוי שלה הוא AWE me והם נפחים אמיתיים וממש כיף לצפות בהם מכינים את הנשקים, ונחשו מה? גם הם וויבים! אפילו יותר גדולים מהקודם! וגם להם יש סרטון שהם עושים את המאסטר סוורד, אבל הם בליגה אחרת (לצערי, הסרטון הזה ספציפית פחות מפורט בתהליך היצירה של החרב, לרוב הם עושים סרטון של רבע שעה, אבל זה סרטון של שש וחצי דקות):

עכשיו ברצינות, החרב הזו מושלמתתתת, נתנאל רוצה כל כך כזו!!!! T-T

היתרון בהם, שהם הרבה יותר טובים, אבל הסרטונים שלהם יותר כבדים, והם ממש מסבירים על מה שהם עושים (וגם הם לפעמים יותר קופצים בסרטון בתהליך היצירה של הנשק, אל אף שלרוב זה לא מורגש, את הרוב רואים).
אז... Alumitube יותר בשביל הסבבה, וAWE me הם אם אתם רוצים לראות משהו רציני באמת, וליהנות מאיכות אדירה ומרהיבה ממש ;)

אז זה הכל חחח
הנה סרטון לחולי הנארוטו שביניכם:

הסרטון הקליל של Alumitube:

הסרטון הכבד של AWE me:

ועכשיו למתאבן, כי זה פשוט מדהים בטירוף, הנה החרב של גריפינדור מהארי פוטר מאת AWE me האדירים:

זה פשוט מושלםםםםםם!

אז... מי שמתעניין בזה, אני ממליץ לכם לשוטט במה שהם עשו, אולי תראו נשקים מאנימות שאתם מכירים כמו האקסקליבר מפייט זירו, או שתראו כלי נשק מדהימים ומיוחדים כמו קורסבוו מיוחד מאססין קריד שלא קיים באמת (לפחות ממה שאני יודע, לא חקרתי) והם עשו את הקרוסבוו הזה והוא ממש עובד (למתעניינים זה קרוסבוו מיוחד שיורה סכינים כאלו, ממש מדהים)

בכללי אני גם ממליץ שאולי תשוטטו בין עוד יוטיוברים כאלו, ראיתי עוד אנשים שעושים דברים ממש מרשימים גם ברמה מדהימה, ובקיצור תהינו!^^

the black kitty

פורסם 22/07/2018

נתאלושש ממצב?

Ishailg

פורסם 13/07/2018

נ. ת. נ. א. ל.

the black kitty

פורסם 02/07/2018

מימך לא שמעתי מלא זמן :( מה קורה?

Knightmare פרסם הודעה אצל MrsJapan

פורסם 29/06/2018

וואו, אחרי כל כך הרבה זמן שינית את התמונת פרופיל?

תתחדשי, תמונה יפה!^^

the black kitty

פורסם 28/06/2018

נתאנלשוששש מה קורה?

the black kitty

פורסם 26/06/2018

נתאלושששש

the black kitty

פורסם 16/06/2018

נתאלוששש שליי מה קורה?.

איך אתה מרגיש ? איך עבר השבת ?

the black kitty

פורסם 10/06/2018

היי נתאלוששש מה קורה?