אודות

  • עילי לוי
  • דרום
  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב05/04/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 4 סויים: 126 בהמתנה: 9 מתכונן לצפות: 53
  • סה"כ: 192
  • פרקים: 134

עילי 123 כתב חוות דעת ביקירי בתוך הפראנקס

פורסם 20/01/2019

הנה מה שחשבתי על האנימה darling in the franxx

האנימה עצמה היא ממש טובה וישר מהרגע הראשון שלה ידעתי שהיא הולכת להיות אנימה שאני מאוד אהנה ממנה ושהיא תספק אותי סך הכל היא תפסה אותי מהפרק הראשון , ואיך שהעלילה התקדמה הרגשתי שאני נשאב לאנימה יותר ויותר משהו שטיפה ביאס ופגע לי בהנאה מהאנימה הוא הדמויות שלא אהבתי את כל הדמויות כנראה בגלל ההתנהגות ספציפית שלהן. עוד משהו שפגע הוא הסוף שלה שלפי דעתי הוא לא היה טוב.... וציפיתי שהוא יהיה שונה ויותר מרגש סוחף דרמטי ומשמעותי שזה לא מה שציפיתי. סך הכל נהנתי מכל רגע ממנו ב100 אחוז מלבד הסוף 

לסיכום אני נותן לאנימה 9/10 ובהחלט עם הסוף היה שונה היא הייתה מקבלת 10/10

עילי 123 כתב חוות דעת ב91 ימים

פורסם 14/07/2017 1 מצאו את זה שימושי

ביקורת על האנימה 91 ימים:

האנימה 91 ימים היא אנימה ממש טובה סך הכל בהוויתה. אני ממש נהנתי מהדמיות במיוחד מאמיליו פנגו ונרו, אהבתי את הדמויות ואת ההתחכמויות של אמיליו וגם את האישיות של נרו ובמיוחד את השיגעון והקיצוניות של פנגו (אני אהבתי להגדיר אותו כמשוגע). סך הכל כל הדמיות טובות ומעניינות ממש נהנתי לעל אורך הסדרה במיוחד שהיו מאבקי יריות בין המשפחות (כי אין על יריות). למרות שהסוף היה סוף שלפי דעתי היה הסוף הנכון לסדרה וממש אהבתי אותו (למרות שהוא היה טיפה צפוי) בנוסף הסוף השאיר אותי עם טעם לעוד אנימות בסגנון של 91 ימים והיא בהחלט נמצאת בטופ מהאנימות שקשורות לפשע אקשן וכל שאר הסיווגים שלה. עוד דבר שאהבתי באנימה הוא שהשם שלה קשור לזמן העלילה שלה (כל העלילה של האנימה קרתה ב91 ימים). האנימה היא רעיון מקורי (אין לה מנגה) שזה גם דבר שמוסיף לאווירה שלה, האווירה של האנימה היא אווירה מיסתורית וגנגסטרית שזה משהו שגם אהבתי באנימה מאוד (סך הכל אווירה זה דבר חשוב באנימה). גם המוזיקה באנימה היא אחלה, אני אהבתי את המוזיקה שיש באנימה במיוחד בקטעים האחרונים שלה (גם את הפתיחים והסיומות אהבתי). מצד שני דבר שפחות אהבתי באנימה הוא כמה מהדמויות אבל זה כנראה אני, בנוסף אני חושב שאם היו עובדים עוד על כמה מהדמויות והיו מבהירים חלק מהדברים באנימה יותר טוב האנימה יכלה להיות יותר טובה. גם האנימציה של האנימה הייתה טובה אני דווקא הייתי סבבה איתה היא נתנה התחברות לתקופת זמן שבה לכאורה קורת האנימה.

 בהתחלה של האנימה לא הייתי בטוח כמה אני אוהב אותה וכמה אני אתחבר אלייה אבל אחרי שניים-שלושה פרקים אמרתי שזו הולכת להיות אחלה אנימה שאני הולך להמליץ עלייה לאנשים בהחלט.

סך הכל אנימה טובה מאוד ואני נהנתי לראות אותה מאוד נותן לאנימה 7/10. 

לכו תראו אתם לא תצטערו !!! 

נ.ב: אני מקווה שעשיתי טיפה חשק לאנשים לראות את האנימה...