אודות

anime.and.manga.il

פורסם לפני 3 יום

כל שבוע אנו מפרסמים באינסטגרם שלנו המלצה והשבוע:
סדרת גורל.
מלחמת הגביע הקדוש, זו מלחמה בין 7 קוסמים המכונים "מאסטרים" שכל אחד מהם מזמן "משרת" שהוא ישות מפורסמת ומוכרת מהעבר, למשל: המלך ארתור, הרקולס, אלכסנדר נהדר, ז'אן ד'ארק ורבים אחרים. המאסטרים ומשרתיהם נלחמים זה בזה כדי לזכות ב"גביע הקדוש". הגביע הקדוש יכול להעניק לך כל משאלה כך שכולם רוצים אתותו מסיבותיהם האישיות. זה מאבק בין אידיאולוגיות ואמונות.
סדרת פייט נמצאת במקום ה-4 ברשימת האנימות האהובות עלי. בהתחלה זה קצת מפחיד להיכנס לזה כי אתה לא יודע איך להתחיל אבל יש המון מדריכים המקלים עליך. לסדרת יש את האנימציה הטובה ביותר שראיתי אי פעם, הקרבות הם הכי טובים שראיתי באנימה, ה- OST's טובים מאוד והסיפור, הסיפור ללא ספק אחד הטובים שראיתי (לא בכל העיבודים) 
המריבות בין אידיאולוגיות ואמונות מטורף והדמויות מרהיבות בעיקר בפייט זירו 
אני ממליץ לכולכם לצפות בה ואני מבטיח שתיהיה לכם את אחת התקופות הטובות  ביותר בחייכם.ov1zy9r.jpg

anime.and.manga.il הגיב בנושא דיון| האם עולם האנימה השתנה?

פורסם 14/01/2020

אני משרת ביחידה קרבית בצהל ולא הפסקתי לצפות באנימה אף פעם גם שהייתי בצבא ואני יכול להגיד לך שלא הרבה השתנה 

anime.and.manga.il

פורסם 14/01/2020

כל יום שלישי אנחנו מעליםבעמוד האינסטגרם שלנו קרב בין שתי דמויות אנימה, השבוע זה יהיה קצת שונה במקום קרב שמבוסס על כוח השבוע זה יהיה קרב של בישול.
מי ינצח בשוקוגקי סאנג'י או סומה? swl4y07.jpg

anime.and.manga.il

פורסם 11/01/2020

כל שבת אנו מעלים המלצה על אנימה/ מנגה והשבוע: וינלנד סאגה
 זאת תקופת הוויקינגים והעלילה מספרת על ילד בשם תורפין שחי ונושם את שדה הקרב מטרתו היא לנקום את מות אביו על ידי הריגת רוצחו. 
וינלנד סאגה הפכה למנגה האהובה עלי ולאחת הסדרות הטובות ביותר שראיתי אי פעם הסיפור שלי עם וינלנד סאגה הוא שצפיתי באנימה ואז קראתי את המנגה. הסדרה שינתה לי את נקודת המבט שלי על החיים ובתוך 2 פרקים בלבד זה עבר מסדרה בסדר ליצירת מופת בשבילי. הטון של הסדרה כתוב כל כך טוב, הוא רציני, עצוב ואכזרי ובכל זאת יש בו קומדיה מסוימת ובחלקים מהסדרה יש תחושה מוזרה, תחושה של סדרת סלייס אוף לייפ לא של סיפור אכזרי על ויקינגים. 
למנגה 168 פרקים שמכילים ציור ודיאלוג מדהימים ובאנימה יש 24 פרקים שכל אחד מהם מכיל מוזיקות יפות שנוגעות ללב , פתיחים וסיומות מדהימים ואנימציה ואיכות מדהימים. לכו לקרוא ולצפות בסדרה הזאת היא לא סתם עומדת ראש בראש עם אגדות כמו ברזרק, קינגדום ווגהבונד הסדרה הזאת היא אחת למיליון.q8koo65.jpg

anime.and.manga.il

פורסם 01/01/2020

 

2020 כבר כאן ואיתה הסתיים עשור מדהים של אנימות מדהימות.w7gtqsc.jpg בעשור הזה יצאו מאות אנימות שחלקן ריגשו אותנו נכנסו ללב ונתנו לנו השראה ועכשיו מתחיל עשור חדש עם עוד מגוון של אנימות חדשות ומטורפות ואנחנו בטוחים ש 2020 תהיה שנה מדהימה כמו העשור הזה אבל לפני זה רצינו לשאול אתכם מה היא אנימת העשור ? איזו אנימה חדשה שיצאה בעשור הזה הצליחה לתפוס אצלכם מקום בלב ? 

anime.and.manga.il

פורסם 30/12/2019

בואו נדבר על טוקיו גול, אחת האנימות הפופולריות של העשור את מה אתם מעדיפים עת האנימה או המנגה ? w05ns8z.jpg

anime.and.manga.il

פורסם 24/12/2019

כל יום שלישי אנחנו מעלים לעמוד האינסטגרם שלנו  קרב בין שתי דמויות מאנימה ומנגה השבוע: 
שיניצ'י איזומי נגד קאנקי קן
מי ינצח מבין שניהם בקרב של כוח? 0vvfgql.jpg