אודות

  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב31/03/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 40 סויים: 143 בהמתנה: 9 נזרק: 2 מתכונן לצפות: 10
  • סה"כ: 204
  • פרקים: 0

THE SHAGOD פרסם הודעה אצל TsUNaMy WaVe

פורסם 25/10/2019

יש לי שאלה אליך, אני לא ממש מכיר אותך אבל אני מבין שאת נחשבת פאנסאברית הכי טובה, והתרגום שלך מיפנית באמת טוב אבל למה כל התגובות שלך שליליות, זה לא טוב... 

קחי לדוגמא את אנימה פאן, המתרגם לאו, הוא מתרגם מטורף ולא סתם, הוא תירגם בערך 30 אנימות ולאט לאט השתפר כי היה לו *תגובות חיוביות*, לקרוא לאנשים זבל וחוסר תועלת וליקוק לקהל זה פשוט לא נכון, ואני באמת רוצה להבין מאיפה נובעת השליליות שלך, לא, *השנאה* שלך כלפי כולם, ולמה כל הזמן את חושבת שורדים עליך (שאלה רצינית מבטיח לך, בבקשה תעני)

THE SHAGOD

פורסם 17/02/2019

דחוף מאוד!

מישהו יכול להסביר לי את הקשר בין רייב מאסטר לבין פיירי טייל? כאילו בשניהם יש את אורשיון סייס בשניהם יש את ג'ארד (בערך) וזה והאם יש עונה 2?

(אגב לא ראיתי את הסדרה אני רק בפרק 8 אז אם זה שאלה קצת מטומטת סליחה פשוט אני צריך לדעת בגלל חבר וזה די דחוף אז אם מישהו יכול לעזור(

THE SHAGOD

פורסם 02/11/2018

נמאס לי לבקש... מישהו יכול בבקשה לעשות לי פרופיל? יש לי גם אחלה תמונה שבצלחתי לתפוס באמצע פרק אז אם מישהו יכול לעזור לי..............

THE SHAGOD

פורסם 23/09/2018

מישהו בבקשה יכול לתת לי ספויילר על מי הוא הטיטאן הפרוותי שרואים בעונה 2 בהתחלה וגם בסצנת סיום העונה? כי העונה 3 הוא לא מופיע שוב.... 

אגב ניחוש שלי זה שהוא הדוקטור או מישהו שקשור אליו

THE SHAGOD

פורסם 06/06/2018

וואו, בסדר זה היה מרגש!

רק עכשיו סיימתי סדרה מאוד מוכרת יחסית, אנג'ל ביטס, סדרה שלא נראת כזה מרשים וההתחלה לא מראה סימן של סדרה שהייתי מתלהב ממנה ובכללי זה רק 13 פרקים, מה הם כבר יכולים לעשות מהסדרה הזאת?                                                                                                                   ובכן, הם יכולים לעשות הרבה מאוד!

הפרק האחרון, ואוו! אין לי אפילו מילים לתאר כמה התרגשתי, אולי יש אנשים שייחשבו שזה מוזר או שלא יסכימו איתי אבל הרגע שכל אחד (אזהרה ספויילר! בכללי זה פוסט שהוא ספוילר) בתורו נעלם, והטקס שנראה שטחי אבל לעומק כלכך מוערך!

הפרק האחרון היה אחד מהפרקים המדהימים ביותר שראיתי בכל החיים שלי - וראיתי מלא פרקים -  הצורה שכל אחד נפרד מהשני (אגב חבל שיורי נעלמה כלכך בקלות ובלי בכי)  זה היה פשוט מדהים ואז הדרמה  הסופית, כשהוא פוגש אותו ברכבת כשהיא מזמזת את השיר הפרידה שהוא כאילו עכשיו שיר החזרה (למי שלא הבין).

בקיצור אני ממש התרגשתי ואשמח לשמוע אם יש עוד אנשים שהתרגשו כמוני (תגובות מזלזלות אל תרשמו כי זה סתם מעצבן -_- 

THE SHAGOD

פורסם 17/05/2018

מישהו יכול לשלוח לי רשימה של כל הפייט/אקסטרה/זירו/ מה שלא יהיה... כי בא לי להתחיל לצפות אבל יש כלכך הרבה סדרות שאני לא יודע מאיזה אחת להתחיל (כולל את אלו שמשודרים(Squrriel-Sub מתרגמים אותם)).

קיצר, בבקשה ללשוח לי רשימה ובאיזה סדר לצפות

THE SHAGOD

פורסם 24/04/2018

מישהו יכול לעצב לי את הפרופיל? אני לא יודע להשתמש בCSS ועוד משהו, אפשר לשנות את השם?

THE SHAGOD פרסם הודעה אצל Silver King

פורסם 24/04/2018

טוב.. אז כן אני מעוניין לדעת כל מיני ספוילרים על החטא השביעי כי לא בדיוק הבנתי מה הוא ואיך יכול להיות שהוא יותר חזק ממליאודס... שהרי מליאודס אמור להיות הכי חזק בסידרה, לא?

THE SHAGOD

פורסם 17/03/2018

מישהו יכול בבקשה להמליץ לי אנימות טובות? (ראיתי כבר כל אנימה אפשרית טובה...).

כל ז'אנר ייתקבל בברכה אבל אני ממש מעדיף שתיתנו לי אנימות עם קרבות זירה.:pray:

THE SHAGOD

פורסם 04/04/2017

ראיתי את אומנות החרב אונליין וממש אהבתי. למישהו יש סידרה עם אותו אקשן ומתח כמו שם (יאני סידרה מותחת וטובה)?