רולטה רוסית לשדרוג

מעכשיו שלושה ראשונים כל סיבוב זוכים! - סיבוב 16

אודות

 • "ישנם שני סוגי אנשים שאיני יכול לסבול; הראשון הוא צבועים, והשני הוא כפויי טובה. טיפשות היא לא תירוץ להיות אחד מהם."
 • 70
 • זכר
 • בן 23
 • הצטרף ב31/01/2017

Otoshigami

פורסם 13/11/2018

טוב, לא מתכוון להרחיב יותר מדי. זה די מיותר ואני מניח שככל שאדבר יותר בכנות, אצונזר יותר.

אז אומר רק שלום ולא להתראות. שלום לאתר שנתתי לו יותר משנה מחיי, שהיה חשוב לי ושהשקעתי בו שעות על גבי שעות למען שגשוגו. שלום לאתר שבו הכרתי חברים יקרים, לאתר שהיה חלק חיובי ושלילי מאוד גדול בחיי. שלום לאתר שספגתי בו את ההשפלה ואי-הצדק הגדולים ביותר שספגתי מעודי.
במשך זמן כה רב, אותו אוכל לסכם פשוט כחוסר צדק.

ארצה להשאיר אתכם עם שאלה אחת למחשבה:
איזה מין דבר צריך לקרות לדעתכם כדי שאדם שהתנדב למען פרויקט במשך למעלה משנה במסירות ותחושת שליחות, יגיע למצב שהוא מסתכל לאחור ומרגיש גועל וסלידה ברמה כזאת?
בבקשה תקדישו עשר שניות לחשוב על זה, אעריך זאת.

בקרוב פעילותי בתחום הפאנסאב תחזור במסגרת אתר מוכר, כך שאם מישהו רוצה לדבר, להתעניין או לראות מה איתי, הוא ימצא אותי שם. אני לכאן בטח לא חוזר.

שלום ולא להתראות.

Otoshigami הגיב בפוסט של Otoshigami

פורסם 12/11/2018

שינוי התנהלות.

אם המציאות והעוול שנגרם לי היה דבר חד פעמי וטעות אנוש שלא משקפת את האופי של הבעלים, תאמין לי שהייתי הראשון לסלוח ולעודד. אבל זו לא, וכל ההתנהלות כנגד הפוסטים (שלהזכירך - התחילה מפריקה תמימה וקלה) רק מוכיחה כמה ההתנהלות הדיקטטורית היא דבר מתמשך ולא טעות.

היום זה אני, מחר זה עשר אנשים אחרים. משתמשים ייפגעו, חברי צוות שבאו לתרום מעצמם ייפגעו (ואני עד ללא מעט נפגעים מהיחס הזה שלו), וכל עוד הכביסה המלוכלכת ממשיכה להיקבר, למה שיקרה שינוי?

ציינת בפוסט של ליה שהוא תכנת את האתר והקרדיט מגיע לו על כך, וכמובן. אבל העובדה שיצרת קהילה לא נותנת לך את הלגיטימציה להתייחס אליה להתייחס באופן דיקטטורי לאלו שבאו להתנדב למען המטרה שלך. אם בעיניך זה כן, אתה חולק איתו בעיית השקפה קשה.

Otoshigami אהב את הפוסט של leeloo

פורסם 11/11/2018

בכנות, אני אפילו לא "מאוכזבת" מדוד.

אני לא מופתעת בשום צורה, אני מכירה את האדם הזה עוד מזמני בניהול. זה היה ברור שהפוסט יימחק בשלב מסויים, והתגובה היחידה שתהיה לו כשהוא נשאל על כך זה אימוג'י ו"ככה".

אני לא מתכוונת להרחיב יותר, ליה ואלאור אמרו כל מה שהיה צריך, ואני עומדת מאחוריהם ומודה להם שהם עומדים גם מאחוריי.

Otoshigami

פורסם 11/11/2018

25MOnMH.png

אני מניח שחלקכם כבר ראו את הפוסט של @TsUNaMy WaVe  , שאני מעריך מכל לבי על כך שתמיד נלחמת למען חופש הביטוי באתר. לאלו שאינם היו כאן כאשר הסערה ההיא הייתה בעיצומה, אקצר ואומר שהייתי מנהל ראשי באתר במשך כשנה, לצד @leeloo , ויחד נתנו מעצמנו 110% למען האתר וקידומו, ועל תפקודי יוכל להעיד כל חבר צוות מימינו, שאני מאמין שזכה ממני ליחס הוגן וחם כפי שיכולתי, והשקעה למען מטרה משותפת. אך מה, במשך תקופה ארוכה סבלתי מחוסר בכלים טכניים כמנהל, ואף גרוע מכך, ההתנהגות האגוצנטרית והלא-מקצועית שלו פגעה בכל המבנה הניהולי של הצוות והאתר יותר מדי פעמים, עד שאני ולילו לא יכולנו לשאת יותר ופרשנו בתהליך פרישה שהיה מאוד קשה, לא הוגן, מתיש ואף פגע בנו במידה מסוימת בחיינו האישיים.

עד כאן אלו הדברים שקרו בפרישה, שהייתה באפריל האחרון. מספר חודשים אחר כך, בסוף יולי, דוד יישם מספר דברים שהיו דברים שהתחננתי אליהם במשך שנה למען האתר, ונדחיתי בלי סיבה מהותית. כלים ורעיונות שכאשר הצעתי והתעקשתי עליהם בזמני, קיבלתי עליהם יחס מזלזל ואף נזיפות, וכאשר דוד 'חשב עליהם בעצמו', לאחר שכבר נשבר לי ולא יכולתי להמשיך כאן יותר, פתאום הכל זרם ולא היו בעיות. תחושת הרמיסה הלא-הוגנת הזאת עשתה לי רע, ופרקתי את תחושותיי בפוסט קל יחסית.
העסק התחמם ונהיה מאוד מכוער לאחר התערבות לא מרוסנת ודיקטטורית לחלוטין של דוד, ולאחר מספר ימים קשים, פרקתי בצורה הרבה יותר גלויה וחריפה חלק מהעוול שנעשה לי מאת בעל האתר. בצורה מכובדת, ללא שימוש בשמות גנאי, ללא הגזמה וללא שקרים. הפרכתי שקרים שנאמרו, הוצאתי כביסה מלוכלכת כפי שהיא, וסיפרתי באופן כמה שיותר עובדתי את האמת, כשלבסוף אמרתי שלמסקנת דעתי האישית אני חושב שלמען עתיד האתר הזה, דוד צריך לוותר על כל התערבות ניהולית, מהסיבה הפשוטה שהוא לא מסוגל להיות מקצועי ולרסן תגובות אימפולסיביות.

היה מאוד חשוב לי להוציא את האמת לפחות פעם אחת, ושיהיה מקום בו כל מבקש אמת יוכל למצוא אותה ולדעת בכנות גמורה וללא שקרים איזה יחס קיבל אדם שהקריב מעצמו זמן לא מבוטל מחייו עבור האתר, ושאולי עצם קיום הפוסט הזה יזעזע ויגרום לשינוי. ולכן, איימתי שבמידה והוא יימחק וינסו להשתיק אותי, אפרסם אותו מחדש ואם צריך אף במקומות בהם אין גישה לבעל האתר - העיקר שהאמת תהיה גלויה. אין פה שקרים, אין כאן הגזמות , גנאי אישי או מילים גסות, רק אמת. אם בעל האתר מנצל את כוחו לרעה רק כי הוא לא מסוגל לעמוד בהשלכות מעשיו ולקחת אחריות עליהן במסגרת שלו, הדברים יפורסמו בצורה חריפה יותר במסגרות אחרות.
הזמנתי את דוד להגיב, להביא הוכחות סותרות, להתווכח ולהתעמת, וכמובן שהוא בחר בתחילה בהתעלמות. לא היה אכפת לי שהוא התעלם, כל עוד אני את האמת אמרתי, אך לפתע, יותר משלושה חודשים לאחר הדברים, הוא החליט למחוק על דעת עצמו את הדברים ולנסות שוב להסתיר כביסה מלוכלכת.

כפי שליה אמרה בפוסט שלה, חופש הביטוי הוא קודם כל. נכון, זהו האתר שלך ואיני יכול להכריח אותך להתיר לי לומר את דבריי, אך ישנה לגיטימציה וציפייה ממני ומהקהילה שנחזיק בזכות ובחופש ביטוי לדבר בכנות על כל דבר במסגרת הקהילה, כל עוד זה נעשה בצורה מכובדת - וכן, גם אם הדברים לא מציגים את ההנהלה שלה באור חיובי. אם הקמת קהילה, היית צריך להיות מוכן לקבל את דעתה ודבריה גם אם זה לא הכי נעים לך. כל עוד אתה פועל להשתיק ולא מסוגל להכיל זאת, זוהי ההתגלמות של המושג דיקטטורה, ללא טיפת הומור.

Otoshigami הגיב בפוסט קיר של god's weapon

פורסם 09/11/2018

מאוד מחמם את הלב לשמוע זאת, תודה רבה ^^
אני אצפה לקרוא את הסיקורים שלך לאחר השכתוב. אני מבין מאוד את התחושה הזאת של הקושי לראות תוצר ישן שלך שאתה כבר לא ממש יכול להתגאות בו, ותהיה בטוח שאקרא ואתייחס לסיקורים המשוכתבים במלוא תשומת הלב.

בהצלחה רבה, רק אל תשכח ליהנות מהכתיבה! (;

Otoshigami אהב את התגובה של god's weapon בפרסום הקיר של god's weapon

פורסם 09/11/2018

וואו, איזה פירוט(אני ממש אוהב פירוט ברמה כזאת)

אוקיי בנוגע לסיקורים שלי, אני כתבתי אותם לפני הרבה מאוד זמן ואני מרגיש שהם פשוט לא טובים מהרבה בחינות, אפילו סיקרתי כמה מהאנימות האהובות עליי באופן שממש לא מגיע להן, ככה שאם אני אשיג את האומץ להעלות סיקור כלשהו לכאן, אני אפרט הרבה יותר ואנסח הרבה דברים מחדש.

עכשיו בנוגע לשאלות

לדעתי זה די מובן למה אתה מתגאה בסיקורים שעשית על סרטי דיסני, ככל שאתה כותב את זה יותר מוקדם ככה אתה תקבל תוצאות הרבה יותר טובות שמתארות באופן יותר אמין את דעתך, וברור שישנם דברים שלא תהיה מרוצה מהם בסיקורים, מטעויות לומדים אחרי הכל, זה מה שהניע אותי כשכתבתי סיקורים, חוץ מאהבה לאנימות ובאופן כללי לאהוב לכתוב סיקורים, אני ממש רציתי להשתפר, אמנם די הצלחתי(לא ברמה של להעלות אחד מהם לכאן אבל היה שיפור משמעותי), ואני עדיין רוצה להשתפר.

בנוגע לשאלה השנייה, טוב אני פשוט מחלק את הסיקורים שלי לפסקאות(גם חשבתי על לעשות תתי פסקאות בכל פסקה אבל זה לא משהו שיצא לפועל, אבל אולי בעתיד), זה הרבה יותר מאורגן ככה והקורא מסוגל להבין את הסיקור הרבה יותר טוב, אבל אני חושב שכיוון מסוים לסיקור חשוב לא פחות מסדר וארגון, מה שאתה רוצה להעביר חייב להיות נוכח בסיקורים, אחרת לסיקור עצמו לא יהיה כל כך טעם, אני חושב שזה מה שאני הכי מעריך בסיקורים שלך, אתה מעביר את הנקודות שלך באופן מאוד ברור אבל אין נקודה ספציפית  שמשתלטת לך על הסיקור.

בכל אופן, אחרי התגובה הנחמדה שלך, אולי אני באמת אשקול להעלות סיקורים לכאן(עם שכתוב רציני)

באמת נהנתי מלכתוב סיקורים ושקלתי לחזור לזה.

אתה מעורר השראה, תודה:)

Otoshigami הגיב בפוסט קיר של god's weapon

פורסם 08/11/2018

היי, ערב נעים~
ראשית אומר שמאוד מחמיא לי לשמוע שנהנית לקרוא את הסיקורים שלי. זה אומר בשבילי הרבה, ונותן לא מעט סיפוק, כך שתודה על הקומפלימנט ^^
לפני שאענה לשאלות, אם זה בסדר ארצה לשאול ממה אתה חושש בנוגע להעלאת הסיקורים שלך לאתר? ממה שיצא לי לראות פה ושם באתר אתה כותב נהדר, כך שאני בטוח שהסיקורים שלך הם תוכן שחבל שיפספס חשיפה בפלטפורמה הזאת.

בנוגע לשאלות, אודה שמעט טריקי בשבילי לענות על שתיהן.
כשאני חושב על כל אחד מהסיקורים שכתבתי, אני מוצא בהם פגמים שמקשים עלי להתגאות באחד ספציפי. באמת שלא מצנעה, אני מרגיש שלא כיסיתי והקפתי כפי שהייתי רוצה או מצפה לסקר... אם זה הסיקור של גנזך אורות הסער (שהוא ללא ספק המושקע ביותר שלי) שלמרות האורך העצום שלו, קשה לי להרגיש שלם איתו ותמיד משהו מרגיש לי חסר כשאני קורא אותו... או הסיקור על רביו סטארלייט שכעת כשהתחלתי צפייה חוזרת מרגיש שהתמקדתי יותר מדי בנקודה מסוימת והחסרתי מהקסם שלה, אותו הייתי רוצה להעביר לקוראים...
מצחיק קצת לחשוב שדווקא הסיקורים שקל לי יותר להתגאות בהם הם אלו של סרטי דיסני. את שניהם כתבתי ממש כמה שעות אחרי הצפייה, ומרגיש לי שהם מעבירים את הדברים שהייתי רוצה להעביר לקוראים בצורה די מקיפה ומדויקת. אני מניח שזה כי מדובר בסרטים שהרבה יותר קל לדחוס את הרעיון שלהם לטקסט קצר-יחסית, ועוד להתייחס גם לנקודות קטנות אחרות לצד זה כמו אלמנטים טכניים של אנימציה ושאר ירקות... אז אפשר לומר שבהם אני גאה יותר, אם כי אני אוהב יותר את הסיקורים של הגנזך וסטארלייט.

ולשאלה השנייה... מאתגר מעט לענות על זה חח. יש לא מעט דברים שבונים סיקור שנחשב ל'טוב', ואני בעצמי לא עונה על כולם חח... אבל אנסה להצביע על הדברים שמרגישים לי הכי מהותיים.
קודם כל, אם אני קראתי סיקור ונהניתי, אין סיכוי שהוא לא היה כתוב מסודר. טעות מתחילים נפוצה היא להתפזר בכתיבה, שזה מתבטא בכמה דרכים. או שהם קופצים בין נושאים, או שהם כותבים על דברים שמצריכים ידע מקדים שלא אמור להיות לקורא. ברגע שאני מרגיש שהכתיבה 'מחוררת' ולא מקיפה, אני נוטה להסתייג במקום מהסיקור. חשוב מאוד לזכור ליצור מראש מבנה לסיקור, לדעת על מה מדברים בכל חלק וחלק, לא לערבב בין חלקים, וכמה מקדישים לכל חלק. לא לקפוץ להרחבה על הדמויות כשמספרים על העלילה הכללית, לא לספר על הקשר בין דמות X לדמות Y לפני ששמענו בכלל שדמות Y קיימת... סדר ומבנה זה חשוב.
דבר נוסף שלי אישית חשוב כשאני כותב סיקור (או כל תוכן שהוא) הוא להעביר נקודת מטרה. כשאני כותב לך את התגובה הזאת, אני משתדל להיות מקיף, מסודר וברור בתשובה למה ששאלת, וכך גם כשאני בא לחשוף תוכן שאהבתי או שהתרשמתי ממנו לקהל קוראים - אני דואג לתפוס את הנקודות אותן אני רואה כמרכזיות בתוכן, ולא מהסס לדבר, לספר, לכתוב ולשפוך באופן הכי טבעי שיש את מה שאני חושב ומה שאני רוצה שהקוראים יקבלו ממני. אם הנקודה האומנותית בסטארלייט תפסה לי את העין, ארחיב עליה עד שאוכל להסתכל עליה כקורא מהצד שאין לו חצי היכרות מוקדמת עם התוכן, ובכל זאת ארגיש שהנקודה עברה. כנ"ל לגזענות בזוטופיה, או בהתמודדות עם משבר ב-6 גיבורים. תמיד יש איזה דבר שמאוד 'תפס' אותי והוא יקבל את אור הזרקורים, ולאחריו ולצדו יקבלו מקום קטן יותר העניינים הטכניים שאמורים לעניין את הנחשפים לתוכן. הרי בסופו של דבר, הדעה והחוויה האישית שלי היא מה שמבדילה סיקור מערך יבש בוויקיפדיה, לא?
אממ יש עוד כמה טעויות מתחילים נפוצות, אבל אלו שתי הנקודות שמרגיש לי שהן הכי מהותיות. כמובן, מיותר לציין שיש חשיבות רבה לכתיבה רהוטה, עברית תקינה ומשלב אחיד... לי לפחות, זה דבר מאוד משמעותי כשאני קורא סיקור או כל תוכן אחר. כמו כן אסתטיקה, פיסוק נכון וכל הדברים הטכניים האחרים.

אה, וגם ביטחון עצמי הוא חלק לא קטן במשוואה. נתקלתי כאן בסיקורים של כאלה שפשוט לא היו בטוחים בעצמם ומאוד חששו, וכתוצאה מכך הם ירדו על עצמם בכל מיני 'הערות קטנות' עם קו חוצה על כמה ש'הסיקור שלי לא מוצלח' וכל זה... חשוב להבין שאין מטרה לרצות מישהו, אלא להעביר הלאה את הרושם והחוויה שלך - וכמה שיותר טבעי, יותר טוב. אני מודה שגם אני בעצמי, בסיקור פחות-מוצלח שכתבתי בעבר בפלטפורמה אחרת, הייתי כל כך חסר ביטחון ומרגיש לי היום ממש כאילו כתבתי 'לרצות מישהו'. חוסר הביטחון הזה גורם לנו לתת משקל לדברים שהם פחות חשובים בעינינו, ולכתוב באופן מאוד מלאכותי. נכון, יש כללים לכתיבה נכונה וחשוב לשמור על מבנה מסודר וברור, אך לא לתת לזה לעוות את אופי הביטוי הטבעי שלנו. אני לדוגמה בתחילת דרכי התרשמתי מאוד מסיקורים שמוסיפים הומור בכתיבה, וחטאתי בכך שהתבדחתי בצורה מלאכותית יותר מדי בסיקור הראשון שלי... זה הביא לוייב די לא-רציני ויותר גרוע - זו לא הייתה הכתיבה הטבעית שלי.

אז... אני מניח שברור קצת יותר למה השאלה הזאת טריקית בשבילי חח... שאלת מה אני ממליץ, ונראה שחפרתי כמה וכמה המלצות. מקווה שזה היה בסדר וברור~
כמובן, גם אני בעצמי טעון לא מעט שיפור כך שיש דברים שלומדים עם הזמן והניסיון...
וכמובן, הכלל החשוב ביותר שהכי חשוב לא לשכוח אף פעם - העיקר הוא ליהנות מהכתיבה.
ומעבר לכך שזו המטרה בכלל - כשאתה נהנה מהכתיבה, אתה גם כותב טבעי, וטבעי יוצא הכי טוב (;

Otoshigami אהב את [דיון] מה אתם חושבים על עיצובי הדמויות של האנימה YNN/TPN? והאם אתם מתכוונים לצפות באנימה?

פורסם 03/11/2018

צוטט: Otoshigami

הו, מריחים את האנימה כבר מגיעה...

 • מה חשבתם על העיצובים?
  בשיא הכנות? משהו מפריע לי בהם. הם אכן נעשו בצורה טובה מבחינת אדפציה, אבל יש משהו בעיניים של אמה שפשוט מרגיש לי off. כאילו גדולות ובולטות מדי מבחינת פרופורציה. אותה תופעה קיימת גם אצל חלק מהילדים (שבכלל הפה הפתוח שלהם עוד יותר מעוות את הפרופורציה), ואצל איזבלה.
  לא שהן נעשו זוועה, פשוט קצת מציק~
   
 • מה העיצוב האהוב עליכם?
  ריי. הוא מרגיש לי 'בול', מכל בחינה. קרונה גם יצאה נחמד אם כי גם במקור לא אהבתי אותה חח.
   
 • אתם מתרגשים לקראת האנימה? אם כן, למה? ואם לא, למה?
  האמת שלא. יותר מדי חששות וחוסר רצון לפתח ציפיות. המנגה הזאת היא פשוט יין משובח בכלי שביר. קל מאוד להרוס אותה באדפציה, בין אם זה כיסוי לא טוב של קטעים מהותיים (ויש לא מעט כאלה בכל משחקי המוחות המטורפים ששם), בין אם זה לעשות אותה יותר מדי rushed כדי לכסות את הארק הראשון (שהוא לא כזה קצר, ולסיים עונה באמצע שלו זה בלתי אפשרי), ובין אם זה לא להעביר היטב את הדיאלוגים המרובים שיש שם.
  לא יודע, יותר מדי קל להרוס אותה ואני מעדיף לבוא עם אפס ציפיות. הכי בריא חח.
   
 • מה הם החששות שלכם לקראת האנימה?
  ציינתי לעיל~
   
 • אילו דברים הייתם רוצים לשפר/לשמר באדפטציית האנימה?
  הכל. האיחול שלי הוא 100% נאמנות למקור. מבחינתי שהאנימה תהיה 100 פרקים רק כדי לכסות כמו שצריך את הארק הראשון - זה בסדר גמור מבחינתי, כל עוד כל דיאלוג יישאר במקומו. הקליף-האנגרים והטוויסטים שסיימו את הפרקים במנגה היו ממש מוצלחים ומפתיעים, ואני מקווה שהם ידעו לשים את אותם המעצורים גם בפרקי האנימה.
  מעבר לכיסוי העלילה אני מקווה שגם הדמויות יתנו את הווייב שלהן. שלושת הראשיים מקסימים, כל אחד בדרכו שלו, ואני מקווה שאת אותו חיבור רגשי שהם יצרו אצלי במנגה, הם ייצרו גם באנימה. זה תלוי בעיצוב (שנראה בסך הכל נחמד ואמין למקור למרות מה שאמרתי מקודם), בדיבוב שלהם וכמובן באופן שבו יציגו אותם בסדרה.

אני בסך הכל מייחל לטוב, אבל משתדל לא לצפות יותר מדי עד שלא נראה זאת בפועל~

 

תוכן

צוטט: ❧KΛ℄ΞID⎔§C⊗PE☙

 מה חשבתם על העיצובים?

מעצב הדמויות עשה עבודה מעולה :ok_hand:אהבתי מאוד! הוא שמר על המראה של המנגה, אך בכל זאת הפחית את הצ׳יביות של הדמויות. 

אני חושב שזו תהיה אנימת אימה ממש נעימה לעין! (כן, כן, האנימה היא אימה מדע בדיונית :) לא הייתם מנחשים הא?)

מתרגשים לקראת האנימה? אם כן, למה? ואם לא, למה?

מאוד! המנגה שואבת אותך עוד מהצ׳אפטר הראשון! אם הסטודיו יחסה את כל המנגה ולא יעלים פרטים, זו תהיה אחת האנימות הטובות ביותר של העונה אם לא ה-.

*ספויילרים מהמנגה שעשויים להשפיע על הצפייה שלכם באנימה*
אני כבר מצפה לראות איך הם יעשו את כל עניין השדים...הם נראים די מצחיקים במנגה, אולי האנימה תוסיף להם קצת מאפקט האימה?
נוכל רק לחכות ולגלות :) הם אמורים לצוץ בסוף הפרק הראשון או השני ביחס לצ׳אפטרים.

מה הם החששות שלכם לקראת האנימה?

אם הם לא יכסו את כל המנגה בעיקר...

או שהם לא יעשו את האחות קרון מפחידה בקטעים שהיא צריכה להיות...

אבל אני סומך עליהם ;)

אילו דברים הייתם רוצים לשפר/לשמר באדפטציית האנימה?

על זה אוכל לענות רק כשהאנימה תצא :)

ח"ח על הדיון! 

תודה על הח"ח!  שמח לראות שיש ציפיות שונות בין המשתמשים! ומקווה שכולנו נוכל להנות מהאנימה!

Otoshigami הגיב בנושא לחובבי the promised neverland ציורים של אמה ונורמן!

פורסם 03/11/2018

אמה יצאה חמוד ולא רע בכלל. כפי שקרן אמרה, קצת משהו בפנים מפריע, וגם ה'אנטנה' הכפולה שלה יצאה קצת משונה חח. חוץ מזה מבנה הגוף נהדר (:
התמונה השנייה של אמה (שקצת קל לפספס בגלל הבעיה בספויילרים) יצאה פחות מוצלחת לדעתי. אם לא המספר והחצאית אפילו הייתי חושב שמדובר באיזה בחור שונן עצבני לרגע חח...

נורמן יצא ממש טוב בחלק מההבעות, ובחלק אחר קצת פחות אמין. השני מימין הדף, הפרופיל והמלא שלו יצאו ממש נהדר.

בסך הכל אתה מצייר מקסים. אשמח לראות עוד אם יצא לך לצייר כביטוי ההתלהבות לקראת האנימה (;

Otoshigami הגיב בנושא [דיון] מה אתם חושבים על עיצובי הדמויות של האנימה YNN/TPN? והאם אתם מתכוונים לצפות באנימה?

פורסם 03/11/2018

הו, מריחים את האנימה כבר מגיעה...

 • מה חשבתם על העיצובים?
  בשיא הכנות? משהו מפריע לי בהם. הם אכן נעשו בצורה טובה מבחינת אדפציה, אבל יש משהו בעיניים של אמה שפשוט מרגיש לי off. כאילו גדולות ובולטות מדי מבחינת פרופורציה. אותה תופעה קיימת גם אצל חלק מהילדים (שבכלל הפה הפתוח שלהם עוד יותר מעוות את הפרופורציה), ואצל איזבלה.
  לא שהן נעשו זוועה, פשוט קצת מציק~
   
 • מה העיצוב האהוב עליכם?
  ריי. הוא מרגיש לי 'בול', מכל בחינה. קרונה גם יצאה נחמד אם כי גם במקור לא אהבתי אותה חח.
   
 • אתם מתרגשים לקראת האנימה? אם כן, למה? ואם לא, למה?
  האמת שלא. יותר מדי חששות וחוסר רצון לפתח ציפיות. המנגה הזאת היא פשוט יין משובח בכלי שביר. קל מאוד להרוס אותה באדפציה, בין אם זה כיסוי לא טוב של קטעים מהותיים (ויש לא מעט כאלה בכל משחקי המוחות המטורפים ששם), בין אם זה לעשות אותה יותר מדי rushed כדי לכסות את הארק הראשון (שהוא לא כזה קצר, ולסיים עונה באמצע שלו זה בלתי אפשרי), ובין אם זה לא להעביר היטב את הדיאלוגים המרובים שיש שם.
  לא יודע, יותר מדי קל להרוס אותה ואני מעדיף לבוא עם אפס ציפיות. הכי בריא חח.
   
 • מה הם החששות שלכם לקראת האנימה?
  ציינתי לעיל~
   
 • אילו דברים הייתם רוצים לשפר/לשמר באדפטציית האנימה?
  הכל. האיחול שלי הוא 100% נאמנות למקור. מבחינתי שהאנימה תהיה 100 פרקים רק כדי לכסות כמו שצריך את הארק הראשון - זה בסדר גמור מבחינתי, כל עוד כל דיאלוג יישאר במקומו. הקליף-האנגרים והטוויסטים שסיימו את הפרקים במנגה היו ממש מוצלחים ומפתיעים, ואני מקווה שהם ידעו לשים את אותם המעצורים גם בפרקי האנימה.
  מעבר לכיסוי העלילה אני מקווה שגם הדמויות יתנו את הווייב שלהן. שלושת הראשיים מקסימים, כל אחד בדרכו שלו, ואני מקווה שאת אותו חיבור רגשי שהם יצרו אצלי במנגה, הם ייצרו גם באנימה. זה תלוי בעיצוב (שנראה בסך הכל נחמד ואמין למקור למרות מה שאמרתי מקודם), בדיבוב שלהם וכמובן באופן שבו יציגו אותם בסדרה.

אני בסך הכל מייחל לטוב, אבל משתדל לא לצפות יותר מדי עד שלא נראה זאת בפועל~

 

Otoshigami הגיב בפוסט ♥ סקאוט יום הולדת של רין!

פורסם 03/11/2018

מזל טוב, סקאוט נהדר ^^

היואר של החתול פשוט כזה מקסים! אחד האהובים עלי של רין. ומזל טוב גם על הדאבל אינישיאל SSR שלה, ועל הקוטורי~
משעשע שיש לך יותר מדי יוארים ירוקים כשלי יש יואר ירוק אחד מתוך עשרת היוארים שלי חח... אבל לפחות הוא לימיטד כך שאני מתנחם בזה.

Omedetou-nya!

Otoshigami אהב את התגובה של god's weapon בפוסט של Otoshigami

פורסם 01/11/2018

כל הנושאים שלך במקום אחד, מי צריך יותר מזה?

בכל אופן אני אפילו לא ידעתי שעשית סיקור ל6 גיבורים, אהבתי אותו מאוד(גם את הסרט וגם את הסיקור לאחר שקראתי אותו), הסרט הוא אחד האהובים עליי מדיסני(אבל אף סרט דיסני לא יעקוף את טרזן או את הנסיכה והצפרדע לדעתי)