אודות

  • "ישנם שני סוגי אנשים שאיני יכול לסבול; הראשון הוא צבועים, והשני הוא כפויי טובה. טיפשות היא לא תירוץ להיות אחד מהם."
  • 70
  • זכר
  • בן 23
  • הצטרף ב31/01/2017

Otoshigami

פורסם 13/11/2018

טוב, לא מתכוון להרחיב יותר מדי. זה די מיותר ואני מניח שככל שאדבר יותר בכנות, אצונזר יותר.

אז אומר רק שלום ולא להתראות. שלום לאתר שנתתי לו יותר משנה מחיי, שהיה חשוב לי ושהשקעתי בו שעות על גבי שעות למען שגשוגו. שלום לאתר שבו הכרתי חברים יקרים, לאתר שהיה חלק חיובי ושלילי מאוד גדול בחיי. שלום לאתר שספגתי בו את ההשפלה ואי-הצדק הגדולים ביותר שספגתי מעודי.
במשך זמן כה רב, אותו אוכל לסכם פשוט כחוסר צדק.

ארצה להשאיר אתכם עם שאלה אחת למחשבה:
איזה מין דבר צריך לקרות לדעתכם כדי שאדם שהתנדב למען פרויקט במשך למעלה משנה במסירות ותחושת שליחות, יגיע למצב שהוא מסתכל לאחור ומרגיש גועל וסלידה ברמה כזאת?
בבקשה תקדישו עשר שניות לחשוב על זה, אעריך זאת.

בקרוב פעילותי בתחום הפאנסאב תחזור במסגרת אתר מוכר, כך שאם מישהו רוצה לדבר, להתעניין או לראות מה איתי, הוא ימצא אותי שם. אני לכאן בטח לא חוזר.

שלום ולא להתראות.

Otoshigami

פורסם 11/11/2018

25MOnMH.png

אני מניח שחלקכם כבר ראו את הפוסט של @TsUNaMy WaVe  , שאני מעריך מכל לבי על כך שתמיד נלחמת למען חופש הביטוי באתר. לאלו שאינם היו כאן כאשר הסערה ההיא הייתה בעיצומה, אקצר ואומר שהייתי מנהל ראשי באתר במשך כשנה, לצד @leeloo , ויחד נתנו מעצמנו 110% למען האתר וקידומו, ועל תפקודי יוכל להעיד כל חבר צוות מימינו, שאני מאמין שזכה ממני ליחס הוגן וחם כפי שיכולתי, והשקעה למען מטרה משותפת. אך מה, במשך תקופה ארוכה סבלתי מחוסר בכלים טכניים כמנהל, ואף גרוע מכך, ההתנהגות האגוצנטרית והלא-מקצועית שלו פגעה בכל המבנה הניהולי של הצוות והאתר יותר מדי פעמים, עד שאני ולילו לא יכולנו לשאת יותר ופרשנו בתהליך פרישה שהיה מאוד קשה, לא הוגן, מתיש ואף פגע בנו במידה מסוימת בחיינו האישיים.

עד כאן אלו הדברים שקרו בפרישה, שהייתה באפריל האחרון. מספר חודשים אחר כך, בסוף יולי, דוד יישם מספר דברים שהיו דברים שהתחננתי אליהם במשך שנה למען האתר, ונדחיתי בלי סיבה מהותית. כלים ורעיונות שכאשר הצעתי והתעקשתי עליהם בזמני, קיבלתי עליהם יחס מזלזל ואף נזיפות, וכאשר דוד 'חשב עליהם בעצמו', לאחר שכבר נשבר לי ולא יכולתי להמשיך כאן יותר, פתאום הכל זרם ולא היו בעיות. תחושת הרמיסה הלא-הוגנת הזאת עשתה לי רע, ופרקתי את תחושותיי בפוסט קל יחסית.
העסק התחמם ונהיה מאוד מכוער לאחר התערבות לא מרוסנת ודיקטטורית לחלוטין של דוד, ולאחר מספר ימים קשים, פרקתי בצורה הרבה יותר גלויה וחריפה חלק מהעוול שנעשה לי מאת בעל האתר. בצורה מכובדת, ללא שימוש בשמות גנאי, ללא הגזמה וללא שקרים. הפרכתי שקרים שנאמרו, הוצאתי כביסה מלוכלכת כפי שהיא, וסיפרתי באופן כמה שיותר עובדתי את האמת, כשלבסוף אמרתי שלמסקנת דעתי האישית אני חושב שלמען עתיד האתר הזה, דוד צריך לוותר על כל התערבות ניהולית, מהסיבה הפשוטה שהוא לא מסוגל להיות מקצועי ולרסן תגובות אימפולסיביות.

היה מאוד חשוב לי להוציא את האמת לפחות פעם אחת, ושיהיה מקום בו כל מבקש אמת יוכל למצוא אותה ולדעת בכנות גמורה וללא שקרים איזה יחס קיבל אדם שהקריב מעצמו זמן לא מבוטל מחייו עבור האתר, ושאולי עצם קיום הפוסט הזה יזעזע ויגרום לשינוי. ולכן, איימתי שבמידה והוא יימחק וינסו להשתיק אותי, אפרסם אותו מחדש ואם צריך אף במקומות בהם אין גישה לבעל האתר - העיקר שהאמת תהיה גלויה. אין פה שקרים, אין כאן הגזמות , גנאי אישי או מילים גסות, רק אמת. אם בעל האתר מנצל את כוחו לרעה רק כי הוא לא מסוגל לעמוד בהשלכות מעשיו ולקחת אחריות עליהן במסגרת שלו, הדברים יפורסמו בצורה חריפה יותר במסגרות אחרות.
הזמנתי את דוד להגיב, להביא הוכחות סותרות, להתווכח ולהתעמת, וכמובן שהוא בחר בתחילה בהתעלמות. לא היה אכפת לי שהוא התעלם, כל עוד אני את האמת אמרתי, אך לפתע, יותר משלושה חודשים לאחר הדברים, הוא החליט למחוק על דעת עצמו את הדברים ולנסות שוב להסתיר כביסה מלוכלכת.

כפי שליה אמרה בפוסט שלה, חופש הביטוי הוא קודם כל. נכון, זהו האתר שלך ואיני יכול להכריח אותך להתיר לי לומר את דבריי, אך ישנה לגיטימציה וציפייה ממני ומהקהילה שנחזיק בזכות ובחופש ביטוי לדבר בכנות על כל דבר במסגרת הקהילה, כל עוד זה נעשה בצורה מכובדת - וכן, גם אם הדברים לא מציגים את ההנהלה שלה באור חיובי. אם הקמת קהילה, היית צריך להיות מוכן לקבל את דעתה ודבריה גם אם זה לא הכי נעים לך. כל עוד אתה פועל להשתיק ולא מסוגל להכיל זאת, זוהי ההתגלמות של המושג דיקטטורה, ללא טיפת הומור.

Otoshigami

פורסם 31/10/2018

zj1eera.jpg

שלום, וברוכים הבאים ללנקייה האישית שלי ^^

כאן ארכז את כל הנושאים היותר-מעניינים שכתבתי ברחבי האתר ונעלמו במרוצת הזמן. אם אלו סיקורים שתוכלו לקרוא בזמנכם החופשי, דיונים שלמרות שקיעתם עדיין רלוונטי להגיב עליהם, או דברים שיצרתי ואשמח לשתף אתכם בהם.

מכיוון שהחשיפה באתר לא נותנת במה לאותם נושאים בטווח הארוך, אני אדאג שהפוסט הזה יהיה 'נעוץ' כביכול. זאת אומרת שהוא יימחק ויפורסם מחדש ברגע שפוסט אחר יפורסם לי בפרופיל ויוריד אותו. מקווה שתמצאו כאן נושאים לטעמכם.

שימו :blue_heart:: ניתן להעביר את העכבר מעל התכנים ולראות בקצרה במה מדובר.

ביקור נעים~


ka0kd0q.jpg2o8jj7d.jpg b8xf7r6.jpg
kut3374.jpg 1utz3w5.jpg


ermldlz.jpg

5ffl6gc.jpg


h57ave7.jpgowttkeq.jpg  zk6q0nr.jpg

SumberTime

פורסם 21/10/2018

חחח תוהה מה הסיכוי שתענה , מאחר ואני יודע כמה שאתה אוהב שיחות חולין.

 

אבל בכל אופן

מה קורה ? 

איך אתה ? 

הרבה זמן לא שמעתי ממך :) 

 

(אם תרצה , אשמח אם תענה בפרטי או היכן שנוח לך )

Futaba Sakura

פורסם 21/08/2018

d1ie7f2.png

גם אלאור תומך באסיף אנד באני

Otoshigami

פורסם 27/07/2018

הייתי רוצה לשאול לדעתכם בנוגע לדבר מה, או לפחות לפרוק זאת.

בשבוע~שבועיים האחרונים לא יצא לי יותר מדי להיות באתר, אבל ממה שכן לא הייתי יכול לפספס את הפעילויות והתחרויות השונות שהצוות ארגן, ולהסתכל עליהן בעין מרירה. אמנם לא פתחתי הרבה מסיפור הפרישה שלי מהניהול, אבל זה היה קשור בעיקר למחדלים של הבעלים בנוגע לבקשות ולדעה שלנו.

אולי במהלך כל הקדנציה שלי כמנהל ראשי השתוקקתי שדוד יתכנת מערכת גמול כלשהי כמו הנקודות האלו, אבל תמיד הוא דחה אותן לשדרוג שוב ושוב, ואפילו ננזפתי כשהעזתי לשאול מה המצב איתן, עד שהפסקתי פשוט לשאול ולקוות, וכפי שחלקכם יודעים, הפעלתי תחרויות ללא מערכות גמול כלשהן, כשהמירב שהצלחתי לגרום לדוד לתכנת זה את דרגת הכבוד הלא-ממש משכנעת הזאת, וגם זה אחרי שאני, שמעון, אור ולילו יחד התחננו ונלחמנו.

חלמתי לעשות תחרויות מגוונות בעלות פרסים שווים, אבל כל רעיון נדחה ל'אחרי השדרוג' בגלל שלא היו מערכות גמול ואף אחד לא רצה להשתתף בתחרויות 'סתם'. דוד לא התייחס לבקשות שלי בנושא אף פעם ברצינות, ורוב מה שאני והצוות עשינו נפל.

וכעת כשפתאום הוא החליט שהרעיון הזה שהתחננתי אליו עשרות פעמים הוא כן לגיטימי - הוא מבצע אותו במלוא הדרו ואף מעודד את הצוות לערוך את כל מה שאני תמיד תכננתי והשתוקקתי לו. וכעת יש מערכות גמול - גם נקודות וגם תגים. כל מה שביקשתי במשך שנה של ניהול וננזפתי עליו.
וסתם ככה, זה לא הכל. ישנם עוד דברים 'סודיים יותר' שהתחננתי והפצרתי בדוד לעשות והכל נדחה 'לאחר השדרוג' עם כל מיני טענות ומענות שגרמו לריבים ומלחמות בהנהלה, והנה בחודש האחרון הכל יצא.
רק מוכיח לי כמה הדעה שלי ושל לילו לא הייתה שווה מעולם פה.

אז זו קצת מהאמת שמאחורי הפרישה שלי. ורק מעט ממנה. הייתי רוצה לשאול אתכם -
איך הייתם מרגישים במקומי? איך אני אמור להסתכל על הפעילויות האלו? לגיטימי להרגיש שירקו לי בפרצוף ושלא בא לי להישאר כאן, נכון?

Otoshigami פרסם הודעה אצל AliceZepp

פורסם 20/07/2018

Hey, cousin-sama. It's been a while~

טיפה באיחור, אבל ברוכות הבאות ובהצלחה ליוקי-אוג'י סניף ספין (;

W. Minerva

פורסם 17/07/2018

שלום~

SumberTime

פורסם 17/06/2018

רואה עכשיו את האנימה השניה שתרגמת.. ובעצם את האנימה שבגללה קבוצת oms קיימת ^^

 

מתגעגע לתקופה הזאת..

SumberTime

פורסם 13/06/2018

סנפאי

מה קרה לעמוד הטוורף והמעוצב שהיה לך?

Futaba Sakura

פורסם 06/06/2018

אוקיי אבל אני מתגעגעת לג׳וקר--

bravo six

פורסם 06/06/2018

הוו מזה סוניק האפל XD <?>

Otoshigami

פורסם 05/06/2018

MMSF_LEO_BoxFront.jpg

למי שתוהה, תמונת הפרופיל המרעננת היא לרגל סיום המשחק MegaMan Star Force: Leo, המשחק הראשון בסדרת MegaMan Star Force.
בתור מעריץ ותיק של סדרת המשחקים העתיקה MegaMan Battle Network, ולאחר שחזרתי וסיימתי מחדש את המשחקים החמישי והשישי בסדרה, החלטתי לתת צ'אנס לסדרת Star Force, סדרת הבת וממשיכת דרכה של הסדרה האהובה עלי... ו-וואלה, ממש לא התאכזבתי ^^
כבר שכחתי כמה משחקי DS יכולים להיות מהנים, ואכן הופתעתי לטובה מהמשחק הזה, החל מהעלילה שלו (שבניגוד לעלילות המצוצות מהאצבע של סדרת Battle Network, העלילה כאן הצליחה לגרום לי להתרגש ולהזדהות בחלק מהארקים, והרעיון הכללי שלה ממש חמוד), הגיימפליי המיוחד שמבוסס על סדרת BN, ואפילו האיכות הויז'ואלית שבדרך כלל אכזבה אותי ב-DS. ממש נהניתי מהמשחק, וזו הפתעה נחמדה אחרי כל השנים שראיתי את הסדרה ופסחתי עליה.
כעת אני משלים דברים של פוסט-גיים ועובר למשחק השני בסדרה (יש שלושה). מקווה שלא יאכזב או יהרוס את הטעם הטוב שהשאיר הראשון ^^

אז לכל מי שמתכוון לשאול אותי מאיפה תמונת הפרופיל החדשה - היא של הדמות הראשית במשחק הזה (Geo Stelar, או MegaMan. איך שתרצו לקרוא לו).
אחזיר חזרה לג'וקר בעוד כמה ימים~

W. Minerva

פורסם 05/06/2018

בוקר (אל)אור