אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 12 סויים: 28 בהמתנה: 71 נזרק: 1 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 113
  • פרקים: 29

achyo הגיב בפוסט של Angel_of_Death

פורסם לפני שבוע

המלנכוליה של סוזומיה הארוהי? 

achyo הגיב בנושא שירים אנדרייטד VS אוברייטד

פורסם לפני שבוע

הו. נושא מעניין. 

אומן: אמינם.

להלן השיר האוברייטד, שיר שהצליח רק בגלל הופעת האורח בו. מבחינה ליריקלית הוא די טוב, אבל לא מיליארד-צפיות-טוב
והנה השיר האנדרייטד, אחד השירים הטובים ביותר של אמינם לדעתי, אין לו אפילו פזמון, פשוט 3 דקות של ראפ הארדקור שלא מפסיק. הוא שיר מהסאונדטראק של הסרט "8 מייל", שנפל בצל של הלהיט "Lose Yourself". 

 

 

achyo הגיב בנושא אמני הראפ האהובים עליכם

פורסם 04/09/2019

הו, נושא מעניין. הייתי שמח אם קצת היית מרחיב על למה אתה אוהב כל אחד, אבל שיהיה. 

אני אפתח עם מאקלמור - שהוא בעצם הסיבה שאני מקשיב היום לראפ. עד רגע זה לא ממש חשבתי על איזה שיר שלו אני הכי אוהב, אני נהנתי משני האלבומים שלו עם ריאן לואיס באותה המידה, קשה לבחור שיר. אם לבחור אחד, אז שיר הפתיחה של The Heist, שהוא Ten Thousand Hours. אני אוהב את מאקלמור בגלל הליריקה המתוחכמת שלו והסגנון שלו. הוא מדבר בשירים שלו בעיקר על בעיות אישיות של עצמו עם קמצוץ של פוליטיקה חברתית. והוא עושה את זה מעולה. 

אמשיך עם טונה. מאקלמור וטונה מאוד מזכירים לי אחד את השני. הם מדברים הרבה על אותם הדברים, הם דומים בתחכום שלהם ובסגנון ראפ שלהם. יש אפילו שני שירים שלהם שמדברים על נושא דומה והפלואו שלהם נשמע דומה בצורה מחשידה (מדבר על קאובוי וJimmy Iovine). לאחרונה (אני מדבר על יותר משנה) אני מקשיב בעיקר לטונה, יש ימים שרק. הוא פשוט כל כך טוב, אני לא יכול להפסיק. מתלבט בין נשאר בחיים לבסיבוב

וכמובן, אמינם. אחד הראפרים הכי חשובים והמשפיעים בהיסטוריה, אם לא ה-. בתחילת דרכו המסר שלו היה חזק, וזה שהוא לא שם זין על אף אחד, והמוזיקה שלו הייתה מדהימה, ועובדה שהיא מחזיקה מעמד עד היום. הוא מדבר על בעיות אישיות, על פוליטיקה חברתית או שהוא פשוט סתם מספר סיפורים שהוא רוצה. קשה לי מאוד לבחור שיר אחד. אני באמת לא מצליח. לטובת הנושא, אגיד Sing For The Moment. האלבום האהוב עליי שלו הוא The Eminem Show. לפרוטוקול, אני גם אוהב את האלבומים החדשים שלו. 

רביד פלוטניק מעולה. הוא הוציא רק אלבום אחד נכון לעכשיו, ואני ממש אוהב את האלבום הזה. בעבר הוא הוציא אלבומים תחת השם "נצ'י נצ'", וממש לא אהבתי אותם. לא היה תחכום, לא הייתה רמה. הם היו משעממים ויבשים. אבל עכשיו, האלבום החדש שלו "ועכשיו לחלק האומנותי" פשוט מתעלה על קודמיו בכל צורה. הוא מדהים. השיר האהוב עליי בו זה סמוראי

convolk הוא ראפר אינטרנטי והוא מעולה. אני ממש נהנה מהמוזיקה שלו. זה סגנון אחר של ראפ, סגנון חדש. קשה לי לתאר אותו, פשוט תנסו להקשיב לו מתישהו. השירים האהובים עליי שלו הם dog in a cage וlonewolf.

יש לי עוד כמה שלא כתבתי (ועוד הרבה מה להגיד על מי שכן כתבתי...), אז אשאיר את זה שם לכרגע. אין לי ממש כוח להרחיב, אולי אערוך את זה עוד מעט ואוסיף P:

 

achyo הגיב בפוסט של Freeze

פורסם 01/09/2019

סביר. 

achyo הגיב בפוסט של Freeze

פורסם 26/08/2019

אתה קודם

achyo הגיב בפוסט של Freeze

פורסם 26/08/2019

תשבע

achyo הגיב בפוסט של Ashifu-Sama

פורסם 24/08/2019

תבדוק במורפיקס

achyo הגיב בפוסט של Ashifu-Sama

פורסם 23/08/2019

בהצלחה!