אודות

  • תדברו איתי בבקשה ;-; חסר לי למי לחפור ;-;...
  • בלו D: ..
  • דברים P:
  • בעולם
  • 0
  • נקבה
  • בת 16
  • הצטרף ב16/01/2017

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 22 סויים: 124 בהמתנה: 3 נזרק: 24 מתכונן לצפות: 18
  • סה"כ: 191
  • פרקים: 2

Luna ♥

פורסם לפני 5 יום

מה קורה? 

 

Tal Senpai

פורסם לפני שבוע

סליחה על האיחורר;-;

מזל טוב!!  המון אושר ובריאות ושתצלחי בכל מה שתעשיXD

בכל מקרהה

מתנההה
wbxds3d.jpg

 

bravo six

פורסם לפני שבוע

תיבת דואר!!:mailbox_closed:
מכתב:envelope:
יאא נוו את פותחת את המכתבב??:envelope_with_arrow:

:confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon::confetti_ball::ribbon:
מזל טובבבבבב !!!! 

יאאא נראה שעברה עוד שנה שבא גדלת והפכת למישהי יותר נחמדה אדיבה ומיוחדתת כלפי אנשים אחריםם ועוד שנה מיוחדת שיצא לי לדבר איתך קצת יותר ^^ 

הוו אז למרות הכל, אני יודע שאת לא חוגגת הכי בעולם ימי הולדת באופן משוגע אל הפעם את משנה את זה!! לכי תחגגי ותהיא בבית קפה או תנוחי קצת ותעשי חיים! כי בהחלט מגיע לך ואל תשכחי שלא דופקים חשבון לבריאות!! אז מותר לאכול מאלינתאלאפים דברים לא בריאים XD  רק תשאירי לי פרוסה מהעוגההה :stuck_out_tongue_closed_eyes:  

הוו ואולי אגיד לך  את זה בשפה שאת מבינה !

お誕生日おめでとう !! הוו ראית ראיתת ? אזמה אם אני לא יודע יפנית עדייו אפשר לאחל לך בשפה הזו יום הולדת שמח ואל תשכחי לנצל את השנים האלו ואת הזמן הזה היטב כי להיות בגיל של בני נוער זה הכי כיף בעולם!! תמיד יש אנגיה וכוח אבל תמיד גם שבוזים חחח אבל בשלב מסויים את תרגישי אנרגיהה ואל תתעלמי ממנה לכי תטרפי את העולם איתה ותצברי כישרונות וחברים וחברות טובים :) 

אז בכל אופן, שיהיה לך יום הולדת שמח ומושלם ואל תשכחי לקחת תמונה מהיום הולדת הזה ולהפוך אותו בעצמך ליום הולדת הכי טוב שרק יש לךךך וזה לא יקרהה אם תשארי בבית אז לא להשאר בבית!! אפילו לכי לפארקק  או משהו ואל תשכחי שמותר לך לשגע היום את כולם ואסור להם להחזיר לך כי יום הולדת XDD אז זה שווה ממש תנצלי את זה !! 

הוו והכי הכי חשובבב גיףף!! את בטח שואלת למה אני שולח גיף? והתשובה היא כיי כככהההה!! זה מנהג יום הולדת אין מה לעשות :grin::grin:

תוצאת תמונה עבור ‪happy birthday gif anime‬‏

:gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada::gift::tada:

Gamekillers

פורסם לפני שבוע

יאאאא ילדונתתת מזלל טובבבבב♡

star tail

פורסם לפני שבוע

מזל טוב לילדה הכי מושלמת ביקום! 

אני כל כך שמחה ומאושרת שיצא לי להכיר אותך! 

שיהיו לך חיים מאושרים! ושתצליחי בכל מה שתרצי :heartpulse:

אוהבת אותך לנצח :heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:

blue-chan:P פרסם הודעה אצל star tail

פורסם 10/01/2019

סטארי ! 

blue-chan:P

פורסם 10/01/2019

;-;

Tal Senpai

פורסם 08/01/2019

שלום שלוםם;-;

kazuto kirigia

פורסם 07/01/2019

היייייייייייייייייייי

ספויילר
יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
הי.

star tail

פורסם 05/01/2019

סטאר לרצות חיבוק של בלו!

סטאר לרצות שוב לראות חיוך של בלו! 

סטאר לאהוב בלו!

סטאר הכי שמחה שבעולם!

בלו רק של סטאר!!!!!!!! 

אני מאושרת בלו!

כיף לי לכתוב בקיר שלך בלואי ^.^

בלואי... משעמם לי...

blue-chan:P פרסם הודעה אצל star tail

פורסם 04/01/2019

בוקר טוב לך D:

blue-chan:P

פורסם 03/01/2019

זוכרים את הסוכריות מיפן ? 

 

 

עכשיו קיבלתי שקית שלמה שלהם D: 

star tail

פורסם 03/01/2019

בלואי את נסיכה! 

blue-chan:P פרסם הודעה אצל star tail

פורסם 02/01/2019

סטארי את מלאך 

blue-chan:P

פורסם 30/12/2018

WAAA 

 

חזרתי לחיים D: