אודות

  • אני סתם יצור שקיים בחלל הזמן שמחפש להיות איש שיחה של מישהו. אין לי משהו יותר טוב לעשות במקום הזה, בכל מקרה~ אין לכם ממש מה לחפש כאן, אבל אתם מוזמנים לנסות.
  • צרצרולוגית מוסמכת
  • 0
  • נקבה
  • בת 14
  • הצטרף ב26/10/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 6 סויים: 37 בהמתנה: 7 נזרק: 3 מתכונן לצפות: 38
  • סה"כ: 91
  • פרקים: 19

P.G. Eye הגיב בפוסט יואו כמה זמן!! יותר מדי

פורסם 03/12/2018

מישהו אמר ביקורת ולא קרא לי? <: חח, זה פשוט שאנשים אומרים לי שאני ממש ביקרותית~ אבל זה פשוט נחמד להביע דעה על דברים.

(חפירה עם שימוש במושגים יומרניים כי ככה אני מדברת, מסתבר.)

אממ, אוקיי, הציור הראשון. הוא מאוד יפה, והפורפורציות מעולות (פלוס מינוס, פשוט המרחק בין העיניים לא משו), אבל משהו לא מסתדר לי בפנים. לקחת רפרנס? אם כן, יש סיכוי שהבלטת יותר מדי את ההבדל בין הסגנון שלך לאחד שלקחת ממנו את הרפרנס, או שהפרופורציות בין הכתפיים לראש פשוט לא מסתדרות לי מספיק בזווית העין. נסה לעשות ממש דיטיילס עמוקים כשאתה מגיע לחלק של הז'קט (אם אתה מתכוון להמשיך לשם) זה אולי יעזור. הצביעה בטושים ממש טובה, ובנוגע לרקע, לדעתי זו הייתה בחירה לא כזו טובה לעשות את זה בעפרונות (אם אני לא טועה) יש להם הרגשה מאוד נעימה, וכאן לציור הספציפי היית צריך יותר עומצתיות. וחוץ מזה, השימוש בעפרון היה בלי שיידינג מוצלח ככ, והתנועתיות של האש וה... משהו הכחול הזה שם, טיפה חוזרת על עצמה ולא ממש חופשיה כמו שצריך כזה נוגע לכל הדברים של 'מאנה' וכאלה.

הציור השני בעל שימוש מאוד חלק בעיפרון (שוב, אם אני לא טועה P:) אבל הוא לא ממש מובן לדעתי (שזה מעולה מבחינתי, רק שאני מאמינה שזה לא מה שרצית ללכת עליו), ויש חלק שבו ערבבת כחול עם ירוק... אני לא חושבת שאלה עפרונות שטובים לזה ככ, הם גורמים לזה להיראות מאוד בולט. אם כבר אתה הולך על ערבוב צבעים בעפרונות האלה, עדיף לך לעשות ערבוב בכל דבר שאתה עושה. אתה תראה את ההבדל~ סך הכל, הציור מדהים. נסה ללכת עם קונספט של פנטזיה ותשלב את זה עם זה ראליסטיקה, נראה לי שזה יתאים לך.

בשלישי השתמשת גם בעט שחור, גם בעפרונות, וגם בצבעים? וואע, מצאת שילוב לא כזה טוב. כלומר, הם יכולים להיות מדהימים אחד עם השני, אבל ניסית למזג אותם ביחד. בדך כלל, עושים את זה כדי להבדיל צד קרטוני מראליסטי או להבליט אם כבר צדדים מסויימים בציור. אפשר לעשות מיזוג, אבל למשל, כשאתה משתמש בעפרון ועט ביחד, חשוב להשתמש בעפרון שחור ובצעים מאוד כהים ליד הקווים של העט, כדי שלא יבחינו בו. בציור הזה ספציפית, יכולת להחליף את העפרון בצבע, וזה היה יוצר לך סגנון קרטוני שיכולת לשחק איתו עם הקו של העט, שיוצר אפקט דיי טוב על צבעים, בניגוד לעפרון. אם אתה מתעקש להשתמש בעפרון ועט ביחד, לדעתי אתה צריך להתאמן על שיידינג בצבעי עפרון וערבוב צבעים כדי לא להבליט את העט יותר מדי. 

ברביעי יש את אותו שילוב של עט עם עפרון אז אני אדבר יותר על העפרון הפעם. היית צריך לראות מודל או לקחת רפרנס לדלעת, כי אפשר לדעת שלדלעת מסוג כזה יש שיידינג מאוד ספציפי ועמוק בחלקים מסויימים (שאני דיי בטוחה שזה מה שניסית לעשות... אולי?) אז החלק הבעייתי כאן זה כבר בשלב של הסקץ'.

החמישי לדעתי יצא הכי טוב, רק שכנראה יש לך קטע עם לא למזג את האוט לין עם שאר הצביעה של הדברים שאתה מצייר, כי כאן למשל זה בולט אפילו שהשתמשת רק בעפרון. קח למשל, מודל של שולחן עץ. בהתחלה אתה עושה לו סקץ', רואה איך הוא בנוי ואיפה אתה צריך לעשות הצללות וזה, ואז אתה מתחיל לצבוע אותו, עם עפרון רגיל, נגיד. אם אתה לא מערבב את האוט ליין עם שאר הגוף, זה כבר סגנון קרטוני/דברים אחרים שאפשר להעלות על הדעת שהם לא ראליסטיקה. האוט ליין הוא לא קו שחור, אלאסיום המודל שלך בצבעים מאוד מאוד כהים, לא משנה מה זה. וכדי להגיע למצב של צבע כהה מבלי שהוא יפריע בזווית העין, אנשים לאט לאט עוברים מבהיר לכהה עוד לפני שהם מגיעים אל האוט ליין.

P.G. Eye הגיב בנושא להמשיך או לא?....

פורסם 24/10/2018

ארט בלוק ויאוש מציור זה דבר שקורה לי לעיתים רחוקות, אני חייבת לומר. הייתה תקופה אחת שאני מחשיבה כאחת ארוכה ושבאמת עצבנה אותי, שבה אמרתי לעצמי שאני נוראית והפסקתי לצייר למשך חודש. אבל אני חייבת להודות, תמיד הייתי מחשיבה ארט בלוק כדבר נפלא. עצם זה שזילזלתי בעצמי ולא אפשרתי למוח שלי לבטא דברים בציור נתן לי אפשרות לאגור ככ הרבה דברים במקרים הקטנים, והארוכים ההם. במילים אחרות, הייתי פשוט צופה, מקבלת השראה, ושומרת אותה. ככה דברים היו מתגלגלים להם, וארט בלוק הפך לסימן ההתפתחות שלי בציור. 
מה שאני מנסה לומר, זה שהחששות שלך להפסיק בגלל הציפיות שלך מעצמך ומאחרים, הם אלו שיקדמו אותך. את לא צריכה לראות בהם כסימן להעלות את הביטחון העצמי שלך, ועדיין, גם לא סימן לפרישה המוחלטת שלך מציור.
ארט בלוק - החששות, החוסר ביטחון, הרעיונות שלא באים, הקשקושים שלא באמת הופכים לציור, זה מה שנותן לך את האפשרות לעצור רגע מהמירוץ שקבעת לעצמך. תעצרי, ותנצלי את זה. בשביל להסתכל מסביב ולראות מה את פספסת בזמן שהתרכזת ביכולות שלך, כדי לקבל השראה מאחרים ומציורים קודמים שלך, מהאומנות עצמה, מהסביבה. 
עצם זה שאת לא בטוחה בעצמך, בציור שלך או מה את רוצה לעשות איתו מכאן והלאה, כולם נותנים המון אפשרויות להתקדם, או פשוט, ללכת לאן שהזרם לוקח אותך. קבלי את ההתלבטות הזאת כיכולת החדשה שלך לתת חוות דעת על הציורים שלך בעצמך, ואת זה שאת לא צריכה להתלות יותר בדעות של אחרים, אלא בדרך שלך לעשות את האומנות שלך. כשאת מסתכלת על עצמך מלמעלה ונותנת לך את האפשרות לבחור, זה הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות לעצמך, לדעות ולחשיבה שלך. רק חשוב לזכור שהאפשרויות שיש לך כרגע הם לא לפרוש או להישאר, אלא כל מה שתרצי.

P.G. Eye הגיב בחוות דעת של P.G. Eye בספר החברים של נאטסומה

פורסם 12/10/2018

אני זוכרת שלא אהבתי את ההתחלה ככ. העונה השניה דווקא הייתה נחמדה, בחלק מהפעמים הייתה אנימציה ממש יפה, חבל שלא המשיכו איתה

P.G. Eye הגיב בחוות דעת של P.G. Eye בספר החברים של נאטסומה

פורסם 28/09/2018

תודה~ שמחה שאהבת

כבר התחלתי את העונה השלישית, האמת 0: יש לי על שאר העונות כבר דעות אחרות, אני מקווה שתהיה לי הזדמנות לכתוב גם עליהן בהמשך

P.G. Eye הגיב בנושא דיון | בני אלמוות, האם הם חיים בכלל?

פורסם 26/09/2018

אחלה נושא, חבל שהוא התגלגל לכיוון כזה.
הייתי כותבת דעה מפורטת שהיא לא ממש מפורטת אבל העצלנות חזקה ממני. ועדיין, לפחות אשאיר אותך עם שני סרטונים מעולים שמשאירים שאלות בכיוון הנושא ומחדדים קצת את כל הנושא של חיי אלמוות~
 

ספויילר

 

P.G. Eye הגיב בפוסט של P.G. Eye

פורסם 22/09/2018

ספויילר
ת××× × ×§×©×ר×

P.G. Eye הגיב בפוסט של P.G. Eye

פורסם 22/09/2018

אני מתחילה לחשוב שאנחנו לא מדברים על אותו 'לוח גרפי'.
שלח לי תמונה למה אתה מתכוון

P.G. Eye הגיב בפוסט של P.G. Eye

פורסם 22/09/2018

לצייר, בעיקר. אולי גם לosu אבל זה פרט שולי

P.G. Eye הגיב בפוסט של P.G. Eye

פורסם 22/09/2018

איבדתי גם אותך 0:

P.G. Eye הגיב בפוסט של P.G. Eye

פורסם 22/09/2018

מזתאמרת לפרוץ
לוח גרפי זה כלי, זה כמו שתגיד שאפשר לפרוץ כוס

P.G. Eye הגיב בפוסט של P.G. Eye

פורסם 22/09/2018

דיגיטלי?