רוצים להשתתף בפעילויות כיפיות?
- לחצו כאן בשביל עוד פרטים

אודות

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 9 סויים: 316 בהמתנה: 16 נזרק: 3 מתכונן לצפות: 44
  • סה"כ: 388
  • פרקים: 0

zigkun~ אהב את פפופלדס

פורסם לפני יומיים

יחסית לאנימציה של עונה 2

זה נראה טב

zigkun~ אהב את bravo six

פורסם 29/07/2019

ציור ממש יפה:) הייתי ממליץ לך לעבור על זה עט ~

zigkun~ אהב את חילזון

פורסם 23/07/2019

אני בעד לעשות לכל האנימה העתק הדבק מגוגל! גוגל אף פעם לא טועים:hugging:

zigkun~ אהב את Tal Senpai

פורסם 22/07/2019

מממ יכול להיות שעוד לא הגעתי אליו פשוט~

zigkun~ אהב את קריאה בין השורות| ה*גאונות* של לופי vs קאטאקורי

פורסם 19/07/2019

ucsmgcs.jpg

או בוי, זה יהיה ארוך.

לופי vs קאטאקורי זה הקרב האהוב עליי בוואן פיס, אם לא בשונן בכלל. למה? כנראה שעם כמות החומר שאפשר לקרוא בין השורות יכולתי למלא 5 צ'אפטרים שלמים לפחות.

הקדמה ומידע כללי

לופי vs קאטאקורי מתקיים בארק טוטלאנד בסאגת "יונקו". לפני שניגע בכלל בקצה הקרחון של הגאונות בקרב הזה, נעבור בקצרה על מה שאנחנו יודעים, ללא קריאה בין השורות:

1. קאטאקורי הוא סגן יונקו, וגנרל מתוק

2. קאטאקורי חזק מלופי בכל אספקט אפשרי

3. למרות שהוא לא צריך, במהלך הקרב קאטאקורי מקבל עזרה

4. ואחרון חביב, הקרב מחולק לשני חלקים עיקריים

לא קרב של כוח

לופי vs קאטאקורי, לפחות ברובו, הוא לא קרב של כוח. בשונה מהקרב נגד קראקר למשל, המנצח האמיתי בקרב הוא המנצח האידיאולוגי. מנקודת מבטו של קאטאקורי, לופי פלש למדינה שלו, כמעט הרג אחים שלו, וניסה להתנקש באמא שלו. מן הסתם שלופי יהיה הבחור הרע כאן. לעומת זאת מנקודת מבטו של לופי, חבר שלו נלקח למדינה זרה בעזרת סחיטה באיומים והוא רק מציל אותו. יש לנו פה 2 מניעים שונים, ומצד כל אחד מהם השני הוא הבחור הרע. מה ההבדל מקרבות אחרים? קחו למשל את דופלמינגו vs לופי. דופלמינגו מודע לגמרי לזה שהוא הבחור הרע. הוא מודע לגמרי לעובדה שהוא הבחור שמשעבד אנשים לעבוד בנמל מסחר הנשק שלו, ומשעבד את הגמדים לעבוד במפעל הסמיילס שלו. קחו את סיזר נגד לופי, סיזר מודע לגמרי לזה שהוא מסמם ילדים. קחו את בלאמי נגד לופי, בלאמי מודע לגמרי לעובדה שהוא האחד שצוחק על החלומות של אנשים. וכן הלאה, וכן הלאה. במשך החצי הראשון של הקרב, כל מה שאנחנו רואים זה את קאטאקורי מוריד את לופי שוב, ושוב, ושוב, כי לופי הוא פולש, וצריך לחסל פולשים. ולופי ממשיך לקום. קאטאקורי מוצא את זה מעצבן, ופשוט ממשיך להפיל את לופי. לעומת זאת, לאחר שלופי חושף את ההצבעים האמיתיים של קאטאקורי, הצד הלא מושלם שבו, הקרב לוקח תפנית אידיאולוגית. במקום לחכות שלופי יפול- הוא מעודד את לופי להמשיך. הוא רוצה שלופי יקום. הוא רוצה להוכיח שהאידיאולוגיה שלופי מייצג, שאומרת שהמשפחה היא מה שמחזק אותך, לא יכולה לנצח את האידואולוגיה שהוא מייצג, שאומרת שאתה צריך לחזק את עצמך כדי להתאים למשפחה. הוא רוצה להוכיח שהאידיאולוגיה של לופי לא מספיק חזקה כדי לתת לו לקום.

קאטאקורי הוא הדמות הראשית

בקרב הזה, קאטאקורי הוא הדמות הראשית שלנו. וכן, אני יודע, לופי קיבל מצב חדש לגיר 4 והכל, אבל סנייק מן אפילו עזר לפתח יותר את קאטאקורי מאשר שהוא עזר לפתח את לופי. בכל הקרב הזה קאטאקורי מסתכל על גרסא נחותה יותר של עצמו מתפחת מהר יותר משהוא עצמו אי פעם התפתח. ברור, אנחנו רואים את הקרב מנקודת מבטו של לופי, אבל בניגוד לקרבות אחרים בוואן פיס, בהם הקרב של לופי משפיע על גורם חיצוני מסוים, קאטאקורי הוא האחד שמקבל את כל הפיתוח בקרב הזה. לא לופי. לא כל גורם חיצוני. קאטאקורי הוא הדמות הראשית פה.

קרב הוגן

מהחצי השני של הקרב, קאטאקורי מנסה לשמור על זה הוגן. לופי מקבל דקירה עקב גורם חיצוני? גם קאטאקורי צריך לקבל. הפעולה הזו מראה לנו, שזה לא ניצחון בקרב שהוא מחפש, אלא ניצחון אידיאולוגי. ואם גורמים חיצוניים יפריעו לקרב, הוא לא יהיה הוגן, כלומר האידיאולוגיה של קאטאקורי לא תנצח. בגלל זה הוא מרגיש שהקרב צריך להיות הוגן. 

נלחם בשביל עצמו

לאחר שקאטאקורי דוקר את עצמו, כל בני המשפחה שלו פשוט נגעלים. ברגע שאשליית השלמות שהוא יצר במשך השנים מתרסקת, המשפחה שלו נוטשת אותו. ברגע הזה קאטאקורי מבין שהאידיאולוגיה שלו הפסידה. אז מה הוא עושה? במקום להילחם כי לופי פולש, ובמקום להילחם כדי להתאים למשפחה- הוא סוף סוף נלחם בשביל עצמו. הנטישה הזו של האידיאולוגיה הישנה שלו היא גם מה שמוביל להורדת הצעיף, וחשיפת הפה האמיתי שלו.

המכה הסופית

הגענו לסוף הקרב. קאטאקורי ולופי נותנים את המכות הסופיות שלהם. האבק מתפזר ואנחנו מגלים שקאטאקורי סוף כל סוף נפל. לופי מפגין כבוד לקאטאקורי ומכסה את הפה שלו, ולאחר מכן הולך. לאחר מכן אנחנו מגלים שקאטאקורי יכל להמשיך להילחם- ולא עשה זאת. למה? מכיוון שעוד לפני המכה הסופית, קאטאקורי חווה תבוסה אידיאולוגית. עכשיו הוא מכיר באידיאולוגיה של לופי. הוא הבין שהיא חזקה יותר, ולכן הוא הפסיד. לא כי הוא חלש פיזית, אלא כי האידיאולוגיה של קאטאקורי נחותה משל לופי.

זה מה שהיה לי להגיד על הקרב. מקווה שחידשתי לכם משהו!

 

 

zigkun~ אהב את הפוסט של Kamui

פורסם 18/07/2019

טוב השלמתי את כול טוקיו גול כדי שאוכל אשכרה להגיד שזה חרא (לא מדבר על המנגה כי לא קראתי אותה וגם לא אקרא, בחיים לא יקרה.) 

קודם כול קאנקי אחד הדמויות הכי גיי ובכיינית שקימות בעולם האנימה, אולם הוא מקבל פיתוחים לדמות שלו אבל בסופו של דבר הוא נישאר אותו בכיין כול הסדרה, ובוא נהיה אמיתיים הפיתוחים שלו ושל שאר הדמויות נראים דרמטים מדי ולא ריאליסטים (כאילו מדמות בכיינית ופחדנית לדמות דיכאונית שלא מציגה אפילו לא טיפת רגש מלבד להיות מדי פעם בכיינית...).

דבר שני שאר הדמויות שמספיק קרובות אליו שאמור להיות לך אכפת מהם כן מקבלות פיתוח לדמות שלהם (לא מדבר על הדפקת עם השיער הסגול), אבל אף אחת מהם לא הייתה מספיק מעניינת וסוחפת שאשכרה יהיה לי או לכול צופה אחר אכפת מהם. מעבר לזה כול שאר הדמויות יותר אוטיסטיות מכול דמות שתצליח למצוא היום במדיום, אשכרה כול דמות שם צוחקת עם עצמה כאילו מינמום היא על נייס. מעבר לזה האנימה מדלגת על יותר מדי פרטים חשובים ודוגלת בפירוט דברים ממש לא מעניינים או נראים חשובים בדרך כולשהי (כאילו קאנקי בבית קפה...  הרומן של ההוא שנלחם רוב הסדרה בקאנקי...), בגלל כול הדילוגים  במהלך הסדרה פשוט תמצא את עצמך בשלב מסויים עם כמה דמויות ואירועים שאין לך מושג מאיפה הפליצו אותם (א-א-א-אמ עונה 3 כאילו..). ומיותר לציין שהגזימו שם עם כמות הדיכאון שזה נהיה פשוט התבכיינות גדולה על כמה שהשדים שם מסכנים ובני האדם הם האנשים הרעים שצדים אותם ואז פתאום החליטו לשים את קאנקי בצד של בני האדם "הרעים', מעניין...

טוב אז לסיכום טוקיו גול היא חרא ואין בה שום דבר טוב מלבד הקרבות המגניבות שלה וגם זה בסוף נמאס (תאמינו לי...).

zigkun~ אהב את הפוסט של Shaharpi

פורסם 17/07/2019

הטיפ היומי:

 

כשילד אפריקאי בא לבקש ממך קצת מים למשפחה שלו תקשור אותו תסיע אותו לים ותזרוק אותו פנימה

 

 

 

עם הוא יצליח לא לטבוע הוא יקבל מים לשנים + הליכה של חודש הביתה

zigkun~ אהב את FreeKy

פורסם 15/07/2019

אהבתי את הרעיון של מה שניסית להעביר. אבל אני חושבת שיכולת לתקן הרבה דברים פשוטים שהיו יכולים להפוך את זה להרבה יותר טוב.
להבא, אני ממליצה לך לשם לב לאורך המשפטים שלך, כלומר, פחות להשתמש ב-ו' החיבור ויותר בפסיקים או משפטים קצרים יותר. כתיבה וניסוח של משפטים קצרים יותר יעזור להבנה של הקורא ויהפוך את הסיפור לפחות מבלבל.
בנוסף לכך, יש כמה שגיאות כתיב. ממליצה לך לעבור על מה שאתה כותב לפניי שאתה שולח, או לבקש ממישהו לעבור על זה בשבילך לפני שאתה מעביר את זה הלאה.
לא הצלחתי להין מה זה "להביד" בשורה הראשונה?
תיקונים:
"ההיתי"-> הייתי
"יצתי"->יצאתי
"התקשרתי לחבר שלי מעיר קרובה ושאלתי אותה בצעקות מפוחדות "אני חייב לבוא אלייך!!!" "מה קרה???" הוא שאל."-
אני מבולבלת.. זה בן או בת? מצד אחד רשמת "אותה" ו"אלייך", ומצד שני רשמת "חבר"
ו"שאל".
"לעסוף"->לאסוף
"כשהתאוררתי"->כשהתעוררי
"בעמצה"->באמצע
"מוצה"->מוצא

מחכה לראות עוד דברים שאתה כותב ולראות איך אתה משתפר כי אתה יכול . בהצלחה :)

 

 

zigkun~ אהב את הפוסט של Shaharpi

פורסם 22/06/2019

הטיפ היומי!:

 

כדי להפוך עדר של פילים לתרנגולת אתם צריכים פשוט לשים את כול הפילים עם תרנגולת בכלוב ענק בלי אוכל, הם יהיו רעבים, יתחילו קניבליזם ובסוף כשאחרון הפילים ישאר הוא יאוכל את התרנגולת ויתמזג עם ה D.N.A שלה כדי ללכת להשמיד כפרי גובלינים מסריחים

הסוף...

 

הטיפ היום בחסות @מרהאיתן עם יש לכם תלונות על עוגמת נפש לכו אליו לא אליי

zigkun~ אהב את הפוסט של Shaharpi

פורסם 17/06/2019

הטיפ היומי:

 

עם אתם רוצים לאכול משהו טעים תאוכלו אש, הטעם אש, באמת!