אודות

 • רובמן אחי. רק רובמן
 • ינון אוליאל
 • AdventureQuestWorldsOtakuAtheist
 • תיכוניסט
 • גרמניה הנאצית
 • https://retrosub0.wordpress.com/
 • 0
 • חבר מכוכב אחר
 • בן 16
 • הצטרף ב08/03/2019

סטטיסטיקת אנימות

סויים: 30 בהמתנה: 1 נזרק: 4
 • סה"כ: 35
 • פרקים: 24

חברים (10)

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש לופן השלישי, פרק 7 - גשמים אחרי הצהריים הם מסוכנים!

פורסם לפני 5 יום

https://retrosub0.wordpress.com/2020...-%d7%94%d7%9d/
תהנו.
אלך לישון לי, כי אני גמור מעייפות.
לא לשכוח לשתף, וכל השיט הזה... ביי.

אשמח שתשתפו, במילא הפאנסאב שלנו נועד להיות מחתרתי ואנדרדוגי בגלל שהוא רחוק מרחק של אלפי קילומטרים מהמיינסטרים, עוד טיפה הכרה לא תזיק בכלל.

לילה טוב יא בומרים.

מחר אעלה את זה לספין.

לופן השלישי / Lupin III

ארסן לופן השלישי הוא נכדו של אדון הגנבים, ארסן לופן. יחד עם חבריו לקבוצה דאיסוקה ג'יגן, גואמון אישיקאווה השלושה-עשר ומושא אהבתו - פוג'קו מינה, הוא מבצע את השוד הגדול ביותר בכל הזמנים ותמיד מצליח להמלט מידיו של המפקח קואיצ'י זניגאטה. 

 • 7.33
 • גמור
 • סדרה
36

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש קליימור סיקור סדרה | תפלסי את הדרך לעתיד עם חרב קליימור!

פורסם לפני שבוע

אם אהבתם תשתפו 3:

אם שיתפתם, אשמח שתכתבו לי ששיתפתם כאן או ביוטיוב, כדי שאדע מה המצב - יעזור ממש

השקעתי המון זמן, אני מותש

קליימור / Claymore

הסיפור מתרחש על רקע עולם דימיוני בתקופת ימי הביניים בו בני-אדם מתקיימים לצד שדים הנקראים יומה. מפלצות אלה אשר ניזונות מבני אדם, מסוגלות להשתלט על הזכרונות והמראה של טרפן, וכך מצליחות להסוות את עצמן בתוך החברה האנושית עד הרגע בו הן תוקפות.קבוצת לוחמות המשתייכות לארגון חסר-שם יוצאות להילחם ולהשמיד...

 • 8.52
 • גמור
 • סדרה
120

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש הטופ 5 שלכם

פורסם לפני שבוע

מה הטופ 10 שלכם?

הנה שלי:

1) berserk

bx33-Kv7pEVAfrg9v.jpg

2) ashita no joe 2

b2921-QlF2OB2oZcvu.jpg

3) lupin the third (הפרנצ'ייז האהוב עליי)

nx1412-70kA9bzDoleV.jpg

4)  claymore

1818.jpg

5) golden boy

bx268-nlvYRpODlSPO.jpg

 

 

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש איזו אנימה אתם חושבים שהיא עומדת להיות אנימה השנה?

פורסם 13/02/2020

עברתי במשך רבע שעה על האנימות שיצאו ב2020, לא ראיתי משהו מיוחד.

כדי שאנימה תגיע לטופ אצלי היא בראש ובראשונה צריכה לעבור דרך הלב שלי, לא ראיתי שם משהו שיכנס לי ללב.

אם אני צריך להמר?

bx105228-H4Ue718qFmpt.png

Dorohedoro

יש אנימה מרגשת שתצא ב2020? תכתבו אותה אם כן.

איזו אנימה אתם חושבים שהיא תהיה אנימת השנה?

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש הפוסטרים שלי 3:

פורסם 03/02/2020

תמיד אהבתי פוסטרים. הנה מה שיש לי (לא הכל הודבק, מחכה לדבק דו צדדי חדש) ~ מוזמנים לשתף את שלכם/ן

20200203_183806.jpg

20200203_183725.jpg

20200203_183924.jpg

20200203_183928.jpg

20200203_183918.jpg

20200203_183931.jpg

20200203_183735.jpg

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש צפייה ישירה או טורנט?

פורסם 30/01/2020

כבר חצי שנה בערך שאני מתקין לטורנט פרקים, וחווית הצפייה היא טובה פי מליון. בהתחלה הסתכלתי על זה בתור מנהג אליטיסטי של ישראל ידיים, אבל באמת שזה משנה את חווית הצפייה מקצה לקצה.

חוץ מזה שלא צריך לחכות... אין ממש יתרונות לצפייה בדפדפן. מעבר לכך שההמתנה זה חלק קטן, קבצים פגומים, פרסומות, פרקים באיכות גרועה, תקיעות - אלה דברים שנפוצים בצפייה ישירה.

מהי דעתכם, צפייה ישירה או טורנט?

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש הטירה של כגליוסטרו – כמה רחוק ילך הגנב למען הנסיכה שבטירה?

פורסם 25/01/2020

הטירה של כגליוסטרו – כמה רחוק ילך הגנב למען הנסיכה שבטירה?
'לופן השלישי' היא אחת מסדרות האקשן הגדולות במדיום, בעלת פרנצ'ייז שנאמד על 54 סדרות, סרטים, ספיישלים ואובות. הסדרה התחילה את שידוריה ב־1969, והיא מתעדכנת בסיפורים חדשים – אפילו כיום: מסרטים מטורפים ועד לאובות מדהימות – לופן לא עומד להפסיק בקרוב. הסרט שנעשה עליו סיקור היום בוים על ידי הייאיו מיאזאקי, שנחשב לאחד מהאנימטורים הגדולים ביותר במדיום.

לופן הוא גנב טוב לב שמטייל ביחד עם הכנופיה שלו כדי לשים את ידיו על אוצרות ועתיקות יקרים ביותר. לפעמים הוא גם נתקל במשימות ודברים לא צפויים ונצרך להתמודד איתם. ללופן לא חסר כסף, הוא גונב דברים יקרי ערך בשביל הריגוש והכיף, ויש לו שני חברים בכנופיה: הראשון הוא ג'יגן דאיסוקה, שותף נאמן, אקדוחן וצלף מקצוען ששולף ויורה ב־0.3 שניות כמעט כל כדור שיש לו בנשק; והשותף השני הוא אישיקאווה גואמון, סמוראי שיכול לחתוך כל דבר. גואמון, בניגוד לג'יגן, לא תמיד עם לופן, ולכן הוא לא הופיע כמעט בסרט הזה, למעט בסצנה אחת או שתיים לקראת הסוף, כי משתמשים בו המון כדי לצאת מבעיות – הוא חזק מאוד. דמות ראשית נוספת היא מינה פוג'יקו, שבאה להכניס את הגוון הסקסי והמסתורי לסיפור. אף אחד לא יודע אם היא חברה בכנופיה של לופן, גנבת או מרגלת, אך מה שכולם יודעים עליה זו העובדה שהיא בחורה מסתורית ולא צפויה שיכולה לבגוד בכל רגע. אחרי כולם רודף הבלש זניגאטה, השוטר ששם את המעצר של לופן למטרת חייו, אך נראה שהוא אוהב את לופן קשות ולא מסוגל לחיות בלעדיו. הפעם לופן וחבריו מנסים להשתלט על מפעל שטרות מזויפים שממוקם בטירה של הרוזן כגליוסטרו – שם הוא נתקל בנסיכה תמימה ומחליט להציל אותה.

 
?size=l&q=75
בסרט הושקע תקציב המוערך בכ־5,000,000,000 ין, והוא הכניס $295,200 ברוטו (הרבה לאותה התקופה, בטח כשהמדיום לא היה במיינסטרים). הסרט הגיע לדירוג של 8.18 במאל ו־79% באניליסט, זכה לאהבה ולהערצה רבה והגיע כמעט לכל מקום בעולם – ואפילו זמין בנטפליקס בעברית. הסרט קטף בכבוד את התואר של אחד הסרטים עם הארט סטייל והאנימציה הטובים ביותר בכל הזמנים. למעשה, גם בתקופה שלא הייתה גדושה באפקטים מטורפים הצליחו להגיע לפירוט ויזואלי מדוקדק עד לפרטים הקטנים, דבר שקשה למצוא אפילו בימינו. הסרט עיצב את המדיום באותה התקופה בצורה ניכרת לעין, והוא השפיע עליו גם עד היום.

לסיכום: מדובר באחד הסרטים האהובים עליי, אפילו נתתי לו פייבורייט. באמת שאני לא מבין איך אדם מסוגל לקרוא לעצמו אוטאקו לפני שהוא ראה את הסרט הזה, הפירוט הוויזואלי שבו מגיע לרמות מדהימות שאפילו בימינו אין כאלה, וזה עוד סרט משנות ה־70. באמת שעשו שם עבודה מדהימה ומושלמת – מפסקול פשוט מצוין ועד לאנימציה. כמעריץ ותיק של לופן שסיים את כל הפרנצ'ייז, אני ממליץ על הסרט הזה ממש, אני ממליץ עליו כי אני יודע שגם מי שלא עף על לופן, יעוף על הסרט הזה. ההמלצה שלי היא להוריד את הסרט ולא לצפות בצפייה ישירה. אני יודע שיש הרגל מגונה של ישראלים לראות דרך צפייה ישירה, אבל אם לא תורידו – לא תצליחו להגיע לפירוט הוויזואלי המדהים שיש שם. מי שלא הוריד לפני כן ולא יודע איך המלאכה עובדת, שפשוט ייכנס לאתר "Nyaa", יחפש את שם הסרט במנוע החיפוש ויוריד. אתם יודעים למה אני צפיתי בכל הפרנצ'ייז? בגלל שהסיפור פשוט, לא מתיימר, הוא פשוט מעביר לך את הזמן בכיף. יש סדרות שמתיימרות להיות עמוקות, והן פשוט נראות כמו בדיחה. יש את ג'יגן, שהוא Badass, לא מתרגש מנשים יותר מדי, ויש לו סקילז מטורפים בכל מה שקשור לעולם האקדחים. יש את לופן, שהדמות שלו פשוט משעשעת, הוא לא רציני אף פעם, והוא פותר בצ'יל שלו דברים בסדר גודל של מלחמות עולם. אני יכול לתת פירוט על כל הדמויות, אבל במקרה כזה אנחנו נסיים מחר, אז ניגש לסוף הביקורת – אני חותם על זה שמדובר בסרט האנימציה הטוב ביותר שיצא בשנות ה־70, ולכן הדירוג בהתאם:


10/10 במדד הניגרים

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש אומארו הכלבה היא מושלמת (סיקור מקצועי ולא דרדלה)

פורסם 21/01/2020

Himouto! Umaru - chan

אומארו היא סדרה המשתייכת לז'אנר תרבות האוטאקו, חיי משפחה, קומדיה ובית ספר. הסיפור המקורי נוצר על ידי סנקאקו הד ובוים על ידי מסהיקו הוטה, אשר ביים סדרות נוספות ומצליחות כמו "לאהוב את רו" ואת העונה החדשה של האג'ימה נו איפו, "רוח לחימה". כמו רוב האנימות הסטנדרטיות, לאומארו יש 12 פרקים ועונה נוספת, ועוד מעט פרנצ'ייז. הסדרה מתבססת (לא בצורה רשמית, אלא לפי דעתי) על הילדים ביפן שאינם רוצים לצאת החוצה, והם שקועים כל היום באנימה, אך בסדרה הזאת נתנו לילדה שנקראת אומארו טוויסט קטן. אומארו היא הילדה הכי מוצלחת, אינטילגנטית ויפה כלפי חוץ.
 

UnlinedHospitableAgama-size_restricted.gif
אומארו היא המוצלחת ביותר בשכבה, אך כשאומארו מגיעה לבית ומתעייפת מהעמדת הפנים, היא מתחילה להתגמד, ללבוש גלימת עכבר, לצפות באנימה או לשחק במשחקים. ואיך היא כל כך מצליחה בלימודים? אחיה הגדול טאיהאי, שבניגוד אליה באמת היה מצליח בתיכון, מכין לה את כל שיעורי הבית. בכל פעם כשרואים את אומארו, יש הילה מסביבה, יש תחושה שהיא מורמת מהעם, ונשים וגברים כאחד בעניין שלה. אומארו מכירה עוד חברות בבית הספר, היא חוברת אליהן, והן מלוות אותה עד סוף הסדרה. חברותיה הן קיריה מוטובה, נאנה אבינה וסילפינפורד טצ'יבנה הבעייתית והתחרותית. החבורה הזו עוברת תהליך ביחד, אשר כל אחת חושפת את פרצופה האמיתי לאט לאט ולא באופן עקיב, משום שהסדרה אפיסודית. אף על פי שהחבורה עוברת סוג של תהליך, עדיין הסדרה נשארת סאטירית ומצחיקה, כמו שהיא אמורה להיות. "אומארו" מתיימרת להיות סדרה שמעבירה לך את הזמן אך נשארת רלוונטית לכל תקופה, ובעיניי סדרה קורעת מצחוק.

כמו סדרת קומדיה טובה במדיום האנימה, לא נראה שהשקיעו תקציב מיוחד באפקטים מרהיבים, אלא באיכות האפקטים ובמה שהם משדרים החוצה, כמו שצריך. העונה הראשונה זכתה במאל לדירוג של 7.30, בעוד שהעונה השנייה זכתה לדירוג של 7.44. נראה שבאניליסט פחות אהבו את הסדרה, והעונה הראשונה זכתה לדירוג של 68%, בעוד שהעונה השנייה זכתה לדירוג של 71% (אבל בלב שלי היא תמיד 100/100). יש לי אפילו תאוריה בנוגע לדירוג הזה, אם אתם מעוניינים לשמוע: אני משער שלרוב האנשים לא היו תקופות שהם צפו בהם כל הזמן רק בסדרות לא רציניות וקומיות, ולמי שיש נסיון בסדרות מהז'אנר הזה אמור לדעת שרוב הסדרות האלה פשוט לא טובות ולא מצחיקות. הסדרה של אומארו ידעה בדיוק איפה להשקיע את התקציב, כמה בדיחות לדחוף ואיך לשחזר כמה שצריך. עד שמגיעה סדרה כמו של אומארו? אני אסגוד לה!

 

x9r7klx.jpg


טוב, אז כמו שראיתם לפני כן אני ממש אוהב את הסדרה הזו, יש לי אפילו שלושה ווליומים של המנגה בבית. מה אגיד, הסדרה מושלמת מכל בחינה לדעתי, אני יכול ליפול מצחוק רק מלשמוע את הקולות של המדובבים. האנימטורים היו עם ניסיון, הם לא ניסו להשקיע יותר מדי בדברים לא נחוצים, בניגוד להמון סדרות מהסוג הזה במדיום – אחרי הכול מדובר בכולה סדרת קומדיה, לא מדובר כאן בסרט דרגון בול שרוב התקציב שלו הושקע באנימציה ובארט, והבימוי והסיפור פח. הסיפור של אומארו לא מתיימר להיות משהו שהוא לא, ואני אוהב את זה. דברים טובים לא צריכים להיות מורכבים – הם צריכים להיות טובים ואיכותיים, הם צריכים בימוי טוב (כמו הבמאי כאן, שיש לו מעל לעשרים שנות ניסיון). במה מדובר בסך הכול? ילדה חצי טרולית שהולכת לבית הספר ונמצאת בסיטואציות מביכות וקורעות מצחוק, כל עוד זה מבוים טוב, מה אני צריך יותר מזה? אני התאהבתי בסיפור של אומארו מהרגע הראשון, הפרצופים, חוסר הרצינות, הבימוי, הקומדיה ובגדול הכול, לכן אתן לה את הציון הכי גבוה שאוכל להציע, אני מבטיח שאם היה יותר הייתי נותן יותר.

10/10 במדד הניגרים

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש פמיניזם.

פורסם 19/07/2019

מה הולך ילדים של אבא, היום ארצה לדבר איתכם על איך לא, פמיניזם.

זה כאילו נושא שכיף לשנוא, סתם שתבינו, אני בעד שיהיה פמיניזם בעולם, אבל לא כי זה צודק, יותר בגלל שזה מצחיק לראות את התופעה ההולכת וגדלה הזאת, לפחות כך לי אישית.

 

מזכיר לכם שאם אתם לא יכולים להתווכח / לקבל דעות אחרות (דבר המתאים לאדם הממוצע) יש לי עצה בשבילכם

 

אז אחרי שעודדנו התאבדות בואו נמשיך.

נו כבר פתח אותי יא יוצא לדייט עם פמיניסטיות
אני לא מעודד התאבדות, אל תתנו לי באן, רק צחקתי ץ-ץ

 

אני אגיד לכם למה אני חושב שהפמיניזם הוא שטות אחת גמורה במספר טיעונים ואתם מוזמנים להפריך אותם במידה ותוכלו.

 

בואו נתחיל מהבייסיק, מה האג'נדה הפמיניסטית אומרת?

אז בגדול האג'נדה הפמיניסטית אומרת שהמין הנשי הוא מין מדוכא בחברה שלנו שאמור להגיע לשיוויון, להשתלב באותם המקומות שגברים עובדים וכדומה.

רוב הפמיניסטיות תומכות ברעיון שנשים ישתלבו בעבודות גם אם הגוף שלהן פחות מתאים לאותם מקצועות, למשל? גולני, אני לא אומר שאין נשים עם יכולות של קרבי בגולני, אבל רוב הנשים לא מסוגלות בשל היכולות הפיזיות הנחותות והנמוכות שלהן ולכן הורידו 30% מהדרישות לקרבי, כי צה"ל רצה להיות שיוויוני בגלל שנשים לא הצליחו להתקבל לקרבי בשל יכולותיהן הנמוכות, מיותר להסביר למה איכות עדיפה על מספר, זה רק יוצר צבא חלש והמון אבדות בנפש, חלקן מסוגלות לקרוע אותי במקום להשתין עלי לגלגל את הגופה שלי בשטיח ולזרוק אותה לים, אבל אני מדבר על הרוב, כלומר, אובייקטיבית עובדתית הגוף שלהן פחות חזק משלנו ולכן אמורים להיות יותר גברים בצבא, כי סטטיסטית סביר להניח שאם יקחו גבר ואישה הגבר יהיה יותר חזק וזה מה שדרוש בשטח, מעבר לכך שאתה לא צריך להחליף טמפונים בשדה הקרב, אחד האנשים שעובדים איתי שקוראים לו אושר והוא היה מפקד, בצוק איתן הוא והיחידה שלו חודשיים היו בשדה הקרב, (נרדמו בעמידה) מה שאומר שנשים בזמן הזה קיבלו פעמיים מחזור, הן ליטרלי היו צריכות לסחוב איתן טמפונים כדי להילחם ולהחליף תוך כדי.

מיותר לציין למה זה עול בשדה הקרב וכל שנייה שמבוזבזת היא מסוכנת, מעבר לכך שמחזור פוגע בכישורים ובביצועים שלך ואפילו חלקן מאבדות קור רוח, (בכל מקום עבודה זה ככה לא בהכרח רק בצבא, פעם אחת מישהי ליטרלי קיללה אותי כי דיברתי עם כמה חברס, והתירוץ שלה? "די כבר לדבר אני במחזור יבן _(*)%(#*JIOKF#*$!!!!!!!!!!!!!"

אכן, הילדה סתומה, אבל החוסר מודעות שלה מצליח לשקף את ההשפעות של המחזור על האישה, תוסיפו לזה יכולות גופניות ירודות ופי שתיים שומן מגבר (נשים צריכות יותר שומן בשדיים ובישבן בגלל שהגוף שלהן מתאים את עצמו ללידה  כל הזמן, במילים אחרות יותר שומן בשדיים ובישבן זה עוזר בתהליכי לידה והגוף תמיד מתכונן לתהליכי רבייה (גם אצל גבר, רק שאצלנו זה לא פוגע בביצועים אלא יותר יוצר תחושת גירוי), גבר צריך 10 אחוז שומן  בעוד ואישה צריכה 20 אחוז, זה למה לנשים יש ישבן יותר גדול ושופע מגברים.

 

עד כה התייחסתי נטו לעובדות, אז לקרוא לי "שוביניסט" זה לא יעזור כי אני ציינתי עובדות, אם אני אוכיח לכם ששחורים הם מין נחות בעזרת DNA ודברים כאלה אתם לא תוכלו לקרוא לי גזען כי אני מוכיח (לא שאני אומר ששחורים זה מין נחות, המטרה כאן היא להגיד שתעזבו את הליברליות שבטח רובכם גדלתם אליה בצד ותתייחסו לעובדות בצורה אובייקטיבית וקרה).

סיכום הסאגה הזאת במימ:

vrpo174.jpg

________________________________________________________________________________________________________________________________________

ארצה לשאול אתכם חבריי אנטי הפמיניזם, מה הטיעון הכי מעצבן ששמעתם/ן?

 

הטיעון שהכי עיצבן אותי זה הטיעון של "יואו תראו, כבר 2019 ונשים עדיין מרוויחות פחות ב30% מגבר"

זה טיעון של לוזרים.

אני מזרחי ואני לא טוען ש "יואו תראו האשכנזים האלה מצליחים יותר מאיתנו, הם מדכאים אותנו המזרחים" ואתם יודעים למה? כי מאז שבגין עלה לשלטון למזרחים יש כבר הזדמנות 40 שנה להצליח יותר או במינימום להשתוות לאשכנזים, ואם הם פחות מצליחים זאת כבר בעיה שלהם, אתם לא תראו אותי בוכה על זה, אני אלך ואצליח לבד ולא אסתכל על זה אלה שנכשלים בעדה שלי.

אין שום חוק שאומר שצריך לתת פחות כסף לנשים, הסיבה שנשים מרוויחות פחות מגברים זה בגלל עצמן ולא בגלל אף אחד אחר, צריכים עוד סיבות?

לידות

מחזור

כמעט כל המורים הם נשים, מורים לא מרוויחים הרבה כסף (יש המוןן בתי ספר במדינה, משמע, המון נשים שעובדות במקצוע עם משכורת של 6, רק מורה עם ותק של 20 שנה מגיע ל10)

כשאני הייתי בבית ספר לחינוך מיוחד היה לנו רק 3 מורים, היו עשרות מורות, שתבינו במה אתן בוחרות לעבוד, יש עוד מקצועות אך לא ארחיב כאן.

 

אבל הסיבה העיקרית היא הלידות, הבאתן 4 ילדים לעולם? יופי, עוד 4 שנים שלא עבדתן.

 

מבקש לשמור על שיח ראוי ומכבד.

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש גביית מיסים או שוד לאור יום?

פורסם 12/07/2019

מה קורה שרוליק!

yfkmo9p.jpg

כאן האיש שבזכותו האתר הזה עדיין מעניין איכשהו .-.

היום ארצה לדון איתכם על נושא שלי אישית מפריע מאוד, ארצה לדבר איתכם על שוד לאור יום בחסות המדינה, המבוגרים שביניכם בטח כבר יודעים למה אני מתכוון, ואני מתכוון כמובן ל- מיסים.

אתם בעד או נגד?

למה?

 

אני אישית נגד גביית מיסים בצורה חד משמעית, כשאין לאדם משהו אתם יודעים מה הוא עושה? הוא מתחיל לגנוב, וכמובן שאין צורך להסביר מדוע גניבה זהו מעשה שפל שאין כמותו אבל אתם צריכים להבין שיש דברים שגורמים לאנשים לגנוב (יש גם אנשים שסתם חלאות שגונבות אבל מעטים מאוד)

לא מאמינים?

ארצה להראות לכם סרטון שפורסם היום ע"י ערוץ "כאן" שפשוט עורר בי חלחלה בחילה והרצון להרוג את אבא שלי ולשכב עם אמא שלי (טוב נו האחרון לא), צפייה מהנה:

מה זה?

מניין באו כל הסיגריות האלו?

כשאין לאדם הוא מתחיל לגנוב, עכשיו, מה מפריע למדינה שהאדם לוקח את כל הסיגריות האלו? מחשש שימכור בפחות משווי השוק ואז קופת המדינה תפסיד כסף (אחמ אחמ אם היה קפיטליזם בשלטון תחרותיות הייתה מתבצעת והיו יורדים מחירים אחמ אחמ), אני חייב להפסיק לערב את הדעות הפוליטיות שלי בפורומים ץ-ץ, טוב אבל כאן זה מתקשר כי מיסים זה עניין יותר סוציאליסטי - קומוניסטי.

 

אנחנו טובעים בעוני ולאחרונה גם סובלים מקרע בעם, כואב לי הלב על המדינה הזאת, אני לא מרגיש אליה קשר כלשהו אבל רק המחשבה שאנשים חיכו אלפי שנים להגיע לכאן ובסוף קיבלו כלום הורגת אותי .-.

גם אלוהים עשה טריק, הוא אמר לנו שזאת תהיה ארץ עשירה בפירות, אז פירות יש אבל האיכות שלהם שווה פחות מאדם שטיפס רק ל200 באייסי טאוור (אני לא התחלתי חלילה להאמין באלוהים אל תילחצו, סתם בדיחה תרגעו).

 

בכל מקרה, מה אתם חושבים על כל עניין גביית המיסים?

 

רק כדי לחדד טיפה את זכרונכם, גם אם אתם בעד מיסים, רוב הכסף הזה הולך לכיסים האישיים של חברי הכנסת המושחטים שלנו ולקליפים כאלה:

שווה? לא נראה לי.

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש הצל (יואב אליאסי)דמות שפועלת נכון

פורסם 10/07/2019

שלום לכם מעריצי קיי פופ ץ-ץ

ממש משעמם לי אז חיפשתי משהו לדון עליו.

הצל! 

ווהוהוהו

האיש שאתם כל כך אוהבים לשנוא אבל תנו לי להגיד לכם משהו, ככה פועלים אנשים שמשנים דברים.

גם טל גלבוע היא אחת הנשים הכי משפיעות בעולם הטבעונות, למה? איך היא עושה את זה? כי היא צעקה כפייתית והבעיה של השמאל זה שאין לו ייצוג כזה כי "מה פתאום אנחנו ליברלים, לול תראה תמצביעי ליכוד האלה" והנה הליברליות התפוצצה לכם בפנים ותתפוצץ לכם שוב בפנים בבחירות הבאות כשביבי יעלה לשלטון (למרות שאני לא מבין איך שמאל סוציאליסטי מכריז על עצמו כליברלי כי סוציאליזם במהות שלו הוא אנטי ליברליזם אבל נתעלם מזה כי אנחנו קצת סוטים מהנושא המקורי שלנו)

 

הדמות שלו חזקה, דומיננטית ומאיימת
הצל קודם כל הוא אדם שיודע איך לפעול, שיודע שאם כל העולם חירש הוא יתקין לך מכשיר שמיעה שיגדיל לך את השמיעה פי 3000 ויצעק לך בראש את מה שנכון בעיניו עד שזה יקלט לך במוח, והמטרה כמובן מקדשת את האמצעים, הוא יודע שהעם אוהב דרמות והוא יודע איך להגיש את זה, יש לו כישרון שאין להרבה אנשים וזה לדעת איך לדבר, ואם אתה יודע לדבר אתה יכול לגייס אומה שלמה שתרצח אומה שלמה אחרת, מי מכירים את זה יותר טוב מאיתנו, היהודים (אני יודע שמתו עוד בשואה שקט יא סלמונלות)

 

זאת הסיבה שהוא ראפר, הוא יודע מה לכתוב ואיך לכתוב וכמובן ללבות את הכל בפלפל דרמה ומלח ולהצית אש ענקית ולהוריד כל אדם מתחת לרגליו שלו עם פוסט אחד בפאקינג פייסבוק שגם ככה זאת רשת מתה, אני משער שהחברה הצעירים פה שבסביבות הגילאים שלי לא יודעים שהצל וסאבלימינל בערך בשנת 2000 הפכו את המדינה, הם היו המוב דיפ של הארץ, וזה עוד יתרון שיש לו, שהוא ראפר, ראפר לרוב הוא דמות קשוחה ומאיימת שהנשק הכי חזק שלו זה מילים וזה משהו שחסר לשמאל, האיום, ההרתעה (שוב, טל גלבוע שמזיזה הרים וגבעות גם היא מאיימת, אמנם לא ברמה של הצל אבל מאיימת), בקרוב נמשיך לדון ולהגיד למה דמות מאיימת זה חשוב.

 

הוא לוחם בסטייל, השמאל לעומת זאת יוצר כזה אנטגוניזם של "היי כולנו בני אדם איזה יופי, נמרוד תחלוב את התרנגולת שגידלנו בקיבוץ" שפשוט אתה לא רוצה לקחת חלק מזה, לעומת זאת, הצל עושה פוסט אחד בפייסבוק והוא משנה הרבה יותר מהפגנה בת 100 אלף אנשים, אושרת קוטלר פרשה מהחדשות לשנה ואשכרה בכתה כשהיא ראתה מה עשו לה בגלל פוסט אחד שלו.
"אבל הוא טיפש, טיפש טיפש מטופש חגדכח" זה בערך הטיעון הכי מטופש ששמעתי כי מה זה משנה לך איך המצב השתנה? מה אכפת לך אם אדם טיפש או אדם אינטילגנטי שינה את המצב? מה אכפת לך אם הדרך שלו אינטילגנטית? הוא מצליח ועם הצלחה לא מתווכחים, אתם חושבים שזה במקרה שנותנים למישל טרוני להיות בפרונט של המאבק הטבעוני? כמובן שלא יא קציצות סרטן, זה בגלל שהוא דמות מאיימת ודומיננטית והחברס האלה הבינו מה נכון ואיך משנים דברים, אמנם הוא פעיל מאוד ברשת אז טל גלבוע מפצה על מחסורו כשהוא לא נמצא.

 

חשוב שהדמות תהיה קשוחה?

כן, הגוף שלנו לא עד כדי כך מתוחכם וכרגע הגוף שלכם בטוח שאתם נמצאים בג'ונגל מלא טורפים ומי שלמד קצת אבולוציה יודע על מה אני מדבר, התפתחנו במשך מליוני שנים וההרגל הזה של חיות טורפות והרגשת סכנה עדיין נשאר טמוע בנו ויקח לו המון זמן להעלם, כרגע נדפקנו, בקיצור, הגוף שלנו תמיד יצמד אל זכרי האלפא הקשוחים והחזקים שמזיזים הרים וגבעות בעזרת העוצמה והנוכחות שהם מפגינים, למה? כי הגוף מזהה שותף עם סיכויי הישרדות יותר גבוהים בג'ונגל שאנו מבחינתו חיים בו ולכן הגוף שלנו בוחר לתמוך בו ולהיות לצידו, בסופו של דבר תמיד תמיד בכל נושא אשר יהיה צריך לחזור אל הטבע ולראות אם שיטה מסוימת תואמת את חוקי הטבע, כי האדם הוא חיה שבטית, ובגלל זה גם אונס הוא חלק בלתי נמנע מהמהות של החיה השבטית שנקראת בן אדם, האנשים שאונסים הם ברובם אנשים שאם אתם תדברו איתם בחיי היום יום אתם תגידו "בואנה איזה בחור נחמד" אבל מה שאתם לא יודעים זה שלפני רגע הוא קשר מישהי ואנס לה תצורה כי זה הפטיש שלו, במידה והשיטה שלך לא תואמת את חוקי הטבע אתה תנחיל כישלון חורץ (אחמ סוציאליזם)
"אבל ברית מילה זה גם לא טבעי" לול מבקש לא להגיד לי שאלות כאלה כי לא בא לי לבזבז את זמני על שאלות מטופשות שכאלה.

 

יש לי כל כך הרבה סיבות ללמה האדם הזה לוחם מעולה אבל רוב האנשים הם עצלנים שלא אוהבים לקרוא אז שיהיה לכם יו יו יום טוב.

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש אחרי הירגעות המצב עם יוצאי אתיופיה

פורסם 08/07/2019

אז המחאה או שמה לומר אנרכיה ו-ונדליזם, תלוי את מי שואלים - של יוצאי אתיופיה הסתיימה ורציתי לשאול אתכם איך אתם יוצאים מכאן? איזו תחושה מלווה אתכם אחרי אירוע זה? ועוד שאלה, למה לדעתכם האתיופים עדיין לא מצליחים כבר משנות ה80 להשתלב בחברה?

 

אני באופן אישי יכול להבין את יוצאי אתיופיה אך לא מצדיק אותם כי לא אתמוך בשום סוג של אנרכיה, אבל, כשאדם מגיע למצב שאין לו מה להפסיד או שהוא מרגיש שאין לו מה להפסיד הוא יוצא למשימת התאבדות ככה שלשפוט אותם קשה לי.

אישית יצאתי מכאן עם תחושה של קרע ופילוג  עוד יותר גדול בעם ממה שהיה לפני כן ומצאתי עוד סיבה לעזוב את הארץ, גם בגלל האתיופים וגם בגלל המשטרה, אין לי כוח לקום בבוקר לפתוח חדשות ולראות גזענות אלימות ו-ונדליזם, למה לא יכול פשוט להיות שלום ברחובות?

 

ולמה לדעתי האתיופים לא השתלבו עדיין בצורה נורמאלית בחברה? בגלל שכשהם עלו הם תקעו אותם בתוך שכונות עוני ולדעתי היו צריכים לשלב אותם עם חברות מתפתחות יותר כי אתיופיה לכל הדעות היא מדינה פרימיטיבית, במיוחד אתיופיה של פעם, והאתיופים כשעלו לארץ עזבו בתים שעשויים מבוץ, ליטרלי לקחו בוץ והקשו אותו ואמרו "הנה הבית שלנו איזה יופי", ואם היינו משלבים אותם בחברה שלנו אני מאמין ודי בטוח שכיום הם היו יכולים להגיע כמעט לרמת ההצלחה של שאר האוכלוסיות בארץ.

 

מבקש לשמור על שיח תקין ומכבד, אנחנו לא צריכים עוד שנאה כי יכול להיות שהפצת השינאה שלך היא זאת שתביא את המוות הבא.

תודה.

Mechanical_Heartbeat פרסם נושא חדש שריפת הבית של המטפלת המתעללת

פורסם 07/07/2019

אתם בעד או נגד?

הפריע לי שפתאום כולם בעד אבל כשחסמו כבישים והפכו רכבים והיכו שוטרים אמרו "זאת אנרכיה!!!!!!"

אבל גם לשרוף בית על דעת עצמך זאת אנרכיה, גם אתם שמתם לב לצביעות? 
אין לך שום זכות להתערב לבית המשפט בדין שנפסק אלא אם כן אתה אדם אנרכיסט פורע חוק (אפילו לא דעה, זאת הוכחה שתקיפה לכל מדינה דמוקרטית).
ווהוף, בכל מקרה, מה אתם חושבים על המצב הזה? בעד או נגד, נמקו.
@Saltboi 
@Middle Of December 
@Blago