אודות

 • Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein
 • ינון אוליאל
 • AdventureQuestWorldsAnimeחוקר דתותאתאיסט מקצועימתרגםג'וג'ותולוג
 • תיכוניסט
 • עפולה
 • https://www.anime-spin.net/%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%94/nerealsub/
 • 0
 • חבר מכוכב אחר
 • בן 16
 • הצטרף ב08/03/2019

סטטיסטיקת אנימות

סויים: 30 בהמתנה: 1 נזרק: 4
 • סה"כ: 35
 • פרקים: 24

חברים (7)

Affirmative_Action פרסם נושא חדש פמיניזם.

פורסם 19/07/2019

מה הולך ילדים של אבא, היום ארצה לדבר איתכם על איך לא, פמיניזם.

זה כאילו נושא שכיף לשנוא, סתם שתבינו, אני בעד שיהיה פמיניזם בעולם, אבל לא כי זה צודק, יותר בגלל שזה מצחיק לראות את התופעה ההולכת וגדלה הזאת, לפחות כך לי אישית.

 

מזכיר לכם שאם אתם לא יכולים להתווכח / לקבל דעות אחרות (דבר המתאים לאדם הממוצע) יש לי עצה בשבילכם

 

אז אחרי שעודדנו התאבדות בואו נמשיך.

נו כבר פתח אותי יא יוצא לדייט עם פמיניסטיות
אני לא מעודד התאבדות, אל תתנו לי באן, רק צחקתי ץ-ץ

 

אני אגיד לכם למה אני חושב שהפמיניזם הוא שטות אחת גמורה במספר טיעונים ואתם מוזמנים להפריך אותם במידה ותוכלו.

 

בואו נתחיל מהבייסיק, מה האג'נדה הפמיניסטית אומרת?

אז בגדול האג'נדה הפמיניסטית אומרת שהמין הנשי הוא מין מדוכא בחברה שלנו שאמור להגיע לשיוויון, להשתלב באותם המקומות שגברים עובדים וכדומה.

רוב הפמיניסטיות תומכות ברעיון שנשים ישתלבו בעבודות גם אם הגוף שלהן פחות מתאים לאותם מקצועות, למשל? גולני, אני לא אומר שאין נשים עם יכולות של קרבי בגולני, אבל רוב הנשים לא מסוגלות בשל היכולות הפיזיות הנחותות והנמוכות שלהן ולכן הורידו 30% מהדרישות לקרבי, כי צה"ל רצה להיות שיוויוני בגלל שנשים לא הצליחו להתקבל לקרבי בשל יכולותיהן הנמוכות, מיותר להסביר למה איכות עדיפה על מספר, זה רק יוצר צבא חלש והמון אבדות בנפש, חלקן מסוגלות לקרוע אותי במקום להשתין עלי לגלגל את הגופה שלי בשטיח ולזרוק אותה לים, אבל אני מדבר על הרוב, כלומר, אובייקטיבית עובדתית הגוף שלהן פחות חזק משלנו ולכן אמורים להיות יותר גברים בצבא, כי סטטיסטית סביר להניח שאם יקחו גבר ואישה הגבר יהיה יותר חזק וזה מה שדרוש בשטח, מעבר לכך שאתה לא צריך להחליף טמפונים בשדה הקרב, אחד האנשים שעובדים איתי שקוראים לו אושר והוא היה מפקד, בצוק איתן הוא והיחידה שלו חודשיים היו בשדה הקרב, (נרדמו בעמידה) מה שאומר שנשים בזמן הזה קיבלו פעמיים מחזור, הן ליטרלי היו צריכות לסחוב איתן טמפונים כדי להילחם ולהחליף תוך כדי.

מיותר לציין למה זה עול בשדה הקרב וכל שנייה שמבוזבזת היא מסוכנת, מעבר לכך שמחזור פוגע בכישורים ובביצועים שלך ואפילו חלקן מאבדות קור רוח, (בכל מקום עבודה זה ככה לא בהכרח רק בצבא, פעם אחת מישהי ליטרלי קיללה אותי כי דיברתי עם כמה חברס, והתירוץ שלה? "די כבר לדבר אני במחזור יבן _(*)%(#*JIOKF#*$!!!!!!!!!!!!!"

אכן, הילדה סתומה, אבל החוסר מודעות שלה מצליח לשקף את ההשפעות של המחזור על האישה, תוסיפו לזה יכולות גופניות ירודות ופי שתיים שומן מגבר (נשים צריכות יותר שומן בשדיים ובישבן בגלל שהגוף שלהן מתאים את עצמו ללידה  כל הזמן, במילים אחרות יותר שומן בשדיים ובישבן זה עוזר בתהליכי לידה והגוף תמיד מתכונן לתהליכי רבייה (גם אצל גבר, רק שאצלנו זה לא פוגע בביצועים אלא יותר יוצר תחושת גירוי), גבר צריך 10 אחוז שומן  בעוד ואישה צריכה 20 אחוז, זה למה לנשים יש ישבן יותר גדול ושופע מגברים.

 

עד כה התייחסתי נטו לעובדות, אז לקרוא לי "שוביניסט" זה לא יעזור כי אני ציינתי עובדות, אם אני אוכיח לכם ששחורים הם מין נחות בעזרת DNA ודברים כאלה אתם לא תוכלו לקרוא לי גזען כי אני מוכיח (לא שאני אומר ששחורים זה מין נחות, המטרה כאן היא להגיד שתעזבו את הליברליות שבטח רובכם גדלתם אליה בצד ותתייחסו לעובדות בצורה אובייקטיבית וקרה).

סיכום הסאגה הזאת במימ:

vrpo174.jpg

________________________________________________________________________________________________________________________________________

ארצה לשאול אתכם חבריי אנטי הפמיניזם, מה הטיעון הכי מעצבן ששמעתם/ן?

 

הטיעון שהכי עיצבן אותי זה הטיעון של "יואו תראו, כבר 2019 ונשים עדיין מרוויחות פחות ב30% מגבר"

זה טיעון של לוזרים.

אני מזרחי ואני לא טוען ש "יואו תראו האשכנזים האלה מצליחים יותר מאיתנו, הם מדכאים אותנו המזרחים" ואתם יודעים למה? כי מאז שבגין עלה לשלטון למזרחים יש כבר הזדמנות 40 שנה להצליח יותר או במינימום להשתוות לאשכנזים, ואם הם פחות מצליחים זאת כבר בעיה שלהם, אתם לא תראו אותי בוכה על זה, אני אלך ואצליח לבד ולא אסתכל על זה אלה שנכשלים בעדה שלי.

אין שום חוק שאומר שצריך לתת פחות כסף לנשים, הסיבה שנשים מרוויחות פחות מגברים זה בגלל עצמן ולא בגלל אף אחד אחר, צריכים עוד סיבות?

לידות

מחזור

כמעט כל המורים הם נשים, מורים לא מרוויחים הרבה כסף (יש המוןן בתי ספר במדינה, משמע, המון נשים שעובדות במקצוע עם משכורת של 6, רק מורה עם ותק של 20 שנה מגיע ל10)

כשאני הייתי בבית ספר לחינוך מיוחד היה לנו רק 3 מורים, היו עשרות מורות, שתבינו במה אתן בוחרות לעבוד, יש עוד מקצועות אך לא ארחיב כאן.

 

אבל הסיבה העיקרית היא הלידות, הבאתן 4 ילדים לעולם? יופי, עוד 4 שנים שלא עבדתן.

 

מבקש לשמור על שיח ראוי ומכבד.

Affirmative_Action פרסם נושא חדש גביית מיסים או שוד לאור יום?

פורסם 12/07/2019

מה קורה שרוליק!

yfkmo9p.jpg

כאן האיש שבזכותו האתר הזה עדיין מעניין איכשהו .-.

היום ארצה לדון איתכם על נושא שלי אישית מפריע מאוד, ארצה לדבר איתכם על שוד לאור יום בחסות המדינה, המבוגרים שביניכם בטח כבר יודעים למה אני מתכוון, ואני מתכוון כמובן ל- מיסים.

אתם בעד או נגד?

למה?

 

אני אישית נגד גביית מיסים בצורה חד משמעית, כשאין לאדם משהו אתם יודעים מה הוא עושה? הוא מתחיל לגנוב, וכמובן שאין צורך להסביר מדוע גניבה זהו מעשה שפל שאין כמותו אבל אתם צריכים להבין שיש דברים שגורמים לאנשים לגנוב (יש גם אנשים שסתם חלאות שגונבות אבל מעטים מאוד)

לא מאמינים?

ארצה להראות לכם סרטון שפורסם היום ע"י ערוץ "כאן" שפשוט עורר בי חלחלה בחילה והרצון להרוג את אבא שלי ולשכב עם אמא שלי (טוב נו האחרון לא), צפייה מהנה:

מה זה?

מניין באו כל הסיגריות האלו?

כשאין לאדם הוא מתחיל לגנוב, עכשיו, מה מפריע למדינה שהאדם לוקח את כל הסיגריות האלו? מחשש שימכור בפחות משווי השוק ואז קופת המדינה תפסיד כסף (אחמ אחמ אם היה קפיטליזם בשלטון תחרותיות הייתה מתבצעת והיו יורדים מחירים אחמ אחמ), אני חייב להפסיק לערב את הדעות הפוליטיות שלי בפורומים ץ-ץ, טוב אבל כאן זה מתקשר כי מיסים זה עניין יותר סוציאליסטי - קומוניסטי.

 

אנחנו טובעים בעוני ולאחרונה גם סובלים מקרע בעם, כואב לי הלב על המדינה הזאת, אני לא מרגיש אליה קשר כלשהו אבל רק המחשבה שאנשים חיכו אלפי שנים להגיע לכאן ובסוף קיבלו כלום הורגת אותי .-.

גם אלוהים עשה טריק, הוא אמר לנו שזאת תהיה ארץ עשירה בפירות, אז פירות יש אבל האיכות שלהם שווה פחות מאדם שטיפס רק ל200 באייסי טאוור (אני לא התחלתי חלילה להאמין באלוהים אל תילחצו, סתם בדיחה תרגעו).

 

בכל מקרה, מה אתם חושבים על כל עניין גביית המיסים?

 

רק כדי לחדד טיפה את זכרונכם, גם אם אתם בעד מיסים, רוב הכסף הזה הולך לכיסים האישיים של חברי הכנסת המושחטים שלנו ולקליפים כאלה:

שווה? לא נראה לי.

Affirmative_Action פרסם נושא חדש הצל (יואב אליאסי)דמות שפועלת נכון

פורסם 10/07/2019

שלום לכם מעריצי קיי פופ ץ-ץ

ממש משעמם לי אז חיפשתי משהו לדון עליו.

הצל! 

ווהוהוהו

האיש שאתם כל כך אוהבים לשנוא אבל תנו לי להגיד לכם משהו, ככה פועלים אנשים שמשנים דברים.

גם טל גלבוע היא אחת הנשים הכי משפיעות בעולם הטבעונות, למה? איך היא עושה את זה? כי היא צעקה כפייתית והבעיה של השמאל זה שאין לו ייצוג כזה כי "מה פתאום אנחנו ליברלים, לול תראה תמצביעי ליכוד האלה" והנה הליברליות התפוצצה לכם בפנים ותתפוצץ לכם שוב בפנים בבחירות הבאות כשביבי יעלה לשלטון (למרות שאני לא מבין איך שמאל סוציאליסטי מכריז על עצמו כליברלי כי סוציאליזם במהות שלו הוא אנטי ליברליזם אבל נתעלם מזה כי אנחנו קצת סוטים מהנושא המקורי שלנו)

 

הדמות שלו חזקה, דומיננטית ומאיימת
הצל קודם כל הוא אדם שיודע איך לפעול, שיודע שאם כל העולם חירש הוא יתקין לך מכשיר שמיעה שיגדיל לך את השמיעה פי 3000 ויצעק לך בראש את מה שנכון בעיניו עד שזה יקלט לך במוח, והמטרה כמובן מקדשת את האמצעים, הוא יודע שהעם אוהב דרמות והוא יודע איך להגיש את זה, יש לו כישרון שאין להרבה אנשים וזה לדעת איך לדבר, ואם אתה יודע לדבר אתה יכול לגייס אומה שלמה שתרצח אומה שלמה אחרת, מי מכירים את זה יותר טוב מאיתנו, היהודים (אני יודע שמתו עוד בשואה שקט יא סלמונלות)

 

זאת הסיבה שהוא ראפר, הוא יודע מה לכתוב ואיך לכתוב וכמובן ללבות את הכל בפלפל דרמה ומלח ולהצית אש ענקית ולהוריד כל אדם מתחת לרגליו שלו עם פוסט אחד בפאקינג פייסבוק שגם ככה זאת רשת מתה, אני משער שהחברה הצעירים פה שבסביבות הגילאים שלי לא יודעים שהצל וסאבלימינל בערך בשנת 2000 הפכו את המדינה, הם היו המוב דיפ של הארץ, וזה עוד יתרון שיש לו, שהוא ראפר, ראפר לרוב הוא דמות קשוחה ומאיימת שהנשק הכי חזק שלו זה מילים וזה משהו שחסר לשמאל, האיום, ההרתעה (שוב, טל גלבוע שמזיזה הרים וגבעות גם היא מאיימת, אמנם לא ברמה של הצל אבל מאיימת), בקרוב נמשיך לדון ולהגיד למה דמות מאיימת זה חשוב.

 

הוא לוחם בסטייל, השמאל לעומת זאת יוצר כזה אנטגוניזם של "היי כולנו בני אדם איזה יופי, נמרוד תחלוב את התרנגולת שגידלנו בקיבוץ" שפשוט אתה לא רוצה לקחת חלק מזה, לעומת זאת, הצל עושה פוסט אחד בפייסבוק והוא משנה הרבה יותר מהפגנה בת 100 אלף אנשים, אושרת קוטלר פרשה מהחדשות לשנה ואשכרה בכתה כשהיא ראתה מה עשו לה בגלל פוסט אחד שלו.
"אבל הוא טיפש, טיפש טיפש מטופש חגדכח" זה בערך הטיעון הכי מטופש ששמעתי כי מה זה משנה לך איך המצב השתנה? מה אכפת לך אם אדם טיפש או אדם אינטילגנטי שינה את המצב? מה אכפת לך אם הדרך שלו אינטילגנטית? הוא מצליח ועם הצלחה לא מתווכחים, אתם חושבים שזה במקרה שנותנים למישל טרוני להיות בפרונט של המאבק הטבעוני? כמובן שלא יא קציצות סרטן, זה בגלל שהוא דמות מאיימת ודומיננטית והחברס האלה הבינו מה נכון ואיך משנים דברים, אמנם הוא פעיל מאוד ברשת אז טל גלבוע מפצה על מחסורו כשהוא לא נמצא.

 

חשוב שהדמות תהיה קשוחה?

כן, הגוף שלנו לא עד כדי כך מתוחכם וכרגע הגוף שלכם בטוח שאתם נמצאים בג'ונגל מלא טורפים ומי שלמד קצת אבולוציה יודע על מה אני מדבר, התפתחנו במשך מליוני שנים וההרגל הזה של חיות טורפות והרגשת סכנה עדיין נשאר טמוע בנו ויקח לו המון זמן להעלם, כרגע נדפקנו, בקיצור, הגוף שלנו תמיד יצמד אל זכרי האלפא הקשוחים והחזקים שמזיזים הרים וגבעות בעזרת העוצמה והנוכחות שהם מפגינים, למה? כי הגוף מזהה שותף עם סיכויי הישרדות יותר גבוהים בג'ונגל שאנו מבחינתו חיים בו ולכן הגוף שלנו בוחר לתמוך בו ולהיות לצידו, בסופו של דבר תמיד תמיד בכל נושא אשר יהיה צריך לחזור אל הטבע ולראות אם שיטה מסוימת תואמת את חוקי הטבע, כי האדם הוא חיה שבטית, ובגלל זה גם אונס הוא חלק בלתי נמנע מהמהות של החיה השבטית שנקראת בן אדם, האנשים שאונסים הם ברובם אנשים שאם אתם תדברו איתם בחיי היום יום אתם תגידו "בואנה איזה בחור נחמד" אבל מה שאתם לא יודעים זה שלפני רגע הוא קשר מישהי ואנס לה תצורה כי זה הפטיש שלו, במידה והשיטה שלך לא תואמת את חוקי הטבע אתה תנחיל כישלון חורץ (אחמ סוציאליזם)
"אבל ברית מילה זה גם לא טבעי" לול מבקש לא להגיד לי שאלות כאלה כי לא בא לי לבזבז את זמני על שאלות מטופשות שכאלה.

 

יש לי כל כך הרבה סיבות ללמה האדם הזה לוחם מעולה אבל רוב האנשים הם עצלנים שלא אוהבים לקרוא אז שיהיה לכם יו יו יום טוב.

Affirmative_Action פרסם נושא חדש אחרי הירגעות המצב עם יוצאי אתיופיה

פורסם 08/07/2019

אז המחאה או שמה לומר אנרכיה ו-ונדליזם, תלוי את מי שואלים - של יוצאי אתיופיה הסתיימה ורציתי לשאול אתכם איך אתם יוצאים מכאן? איזו תחושה מלווה אתכם אחרי אירוע זה? ועוד שאלה, למה לדעתכם האתיופים עדיין לא מצליחים כבר משנות ה80 להשתלב בחברה?

 

אני באופן אישי יכול להבין את יוצאי אתיופיה אך לא מצדיק אותם כי לא אתמוך בשום סוג של אנרכיה, אבל, כשאדם מגיע למצב שאין לו מה להפסיד או שהוא מרגיש שאין לו מה להפסיד הוא יוצא למשימת התאבדות ככה שלשפוט אותם קשה לי.

אישית יצאתי מכאן עם תחושה של קרע ופילוג  עוד יותר גדול בעם ממה שהיה לפני כן ומצאתי עוד סיבה לעזוב את הארץ, גם בגלל האתיופים וגם בגלל המשטרה, אין לי כוח לקום בבוקר לפתוח חדשות ולראות גזענות אלימות ו-ונדליזם, למה לא יכול פשוט להיות שלום ברחובות?

 

ולמה לדעתי האתיופים לא השתלבו עדיין בצורה נורמאלית בחברה? בגלל שכשהם עלו הם תקעו אותם בתוך שכונות עוני ולדעתי היו צריכים לשלב אותם עם חברות מתפתחות יותר כי אתיופיה לכל הדעות היא מדינה פרימיטיבית, במיוחד אתיופיה של פעם, והאתיופים כשעלו לארץ עזבו בתים שעשויים מבוץ, ליטרלי לקחו בוץ והקשו אותו ואמרו "הנה הבית שלנו איזה יופי", ואם היינו משלבים אותם בחברה שלנו אני מאמין ודי בטוח שכיום הם היו יכולים להגיע כמעט לרמת ההצלחה של שאר האוכלוסיות בארץ.

 

מבקש לשמור על שיח תקין ומכבד, אנחנו לא צריכים עוד שנאה כי יכול להיות שהפצת השינאה שלך היא זאת שתביא את המוות הבא.

תודה.

Affirmative_Action פרסם נושא חדש שריפת הבית של המטפלת המתעללת

פורסם 07/07/2019

אתם בעד או נגד?

הפריע לי שפתאום כולם בעד אבל כשחסמו כבישים והפכו רכבים והיכו שוטרים אמרו "זאת אנרכיה!!!!!!"

אבל גם לשרוף בית על דעת עצמך זאת אנרכיה, גם אתם שמתם לב לצביעות? 
אין לך שום זכות להתערב לבית המשפט בדין שנפסק אלא אם כן אתה אדם אנרכיסט פורע חוק (אפילו לא דעה, זאת הוכחה שתקיפה לכל מדינה דמוקרטית).
ווהוף, בכל מקרה, מה אתם חושבים על המצב הזה? בעד או נגד, נמקו.
@Saltboi 
@Middle Of December 
@Blago 

Affirmative_Action פרסם נושא חדש [דיון] קפיטליזם וסוציאליזם.

פורסם 07/06/2019

3vw4fx6.jpg
אז בגלל שחברינו כאן רשם שאין לו כוח לענות אשמח לשמוע תשובה שמאלנית לטענה הזאת, אתייג כמה שמאלנים שאני ארצה לשמוע מהם את תשובתם, אך כמובן שכל אחד מוזמן להגיב.

@Saltboi 
@Middle Of December 

מבקש לא לענות לאמירה "אין דבר כזה שיוויון" כי זה כבר עניין של מוסר אישי ואין סיבה להתווכח על מוסר.

Affirmative_Action פרסם נושא חדש יום הולדת 20 לישראל פאקינג ידיים

פורסם 02/06/2019

כולם לברך את ישראל ילד הבר מצווה שלנו שחוגג 20!  תשתדלו ברכה פחות אוטיסטית ממני למאו.

 

ישראל ימלך אני רוצה לאחל לך מזל טוב, שתעלה ותצליח וכשאתה יורד שיהיו רק ירידות על שיט טייסטרים מובן?!

ראית 1200 אנימות בערך יחולרע מאחל לך שתעקוף את שלמה הממזר הזה ויהיו לך 1200 נשים.

אושר

עושר

כושר

יושר

ועוד כל מינה ברכות ברירת מחדל של אנשים ממוצעים.

שתהיה לך משכורת פצצה.

אישה נאמנה שתחכה לך בבית.

מאחל לך שלא תשתה חלב מקולקל.

שמפלצת הספגטי המעופפת תשמור אותך מכל נגע ומחלה

שלא תדרוך עם גרביים על מים.

שלא תתקל עם הזרת בשולחן.

 

עכשיו רגע של רצינות.

תעלה ותצליח חבר שלי, 120 שנה הן לא מספיקות לאחד כמוך.

שתצבור הרבה חוויות ושכל קושי שתיפול אליו תקום ממנו.

מאחל לך להצליח לשנות את העולם,

שלא תתפשר על מערכת יחסים.

שלא תתקל באנשי זדון ורק באנשים אמיתיים שלא יתקעו לך סכין בגב.

ישראל, מאחל לך שתצליח בכל דבר שרק תיגע בו, בין אם זה לפתוח פיסטוק עם הלשון ובין עם זה להיות נשיא ארצות הברית.

באהבה, ינון ל- @ישראל ידיים .

 

עכשיו תורכם לברך את המלך הזה שחוגג 20.

Affirmative_Action פרסם נושא חדש ביקורת - מגאלו בוקס

פורסם 29/05/2019

אז סיימתי את כל מגאלו בוקס.

טוב אז קודם כל ארצה להגיד שאני מאוד מעריך את היצירה ובאמת ממליץ לכם לראות אותה והיא לא מביישת את אשיטה נו ג'ו ואני וסובארו עומדים לתרגם בפאנסאב שלנו אשיטה נו ג'ו (זה בערך הפרויקט הכי אהוב עלינו).

היו חסרונות בתרגום העברי והתרגום האנגלי, אגיד לכם את החסרונות ואתם תבחרו במה לצפות.

התרגום בעברית לא היה מתורגם טוב אבל התזמון שלו היה טוב, בחלק מהתרגום הוא היה טוב למשל כשיש שורה כמו "damn you little rat" המתרגמים יתרגו את זה ל-"סעמק איתך יבן זונה" שזה מאוד מתאים בגלל שמדובר כאן על שפת רחוב וככה נשמעת השפת רחוב בארץ, מה שכן לפעמים רשום למשל "isn't it?" והמתרגמים רושמים "הלא כך?" ושוכחים שזאת שפת רחוב ולא נאום של איינשטין.

התרגום באנגלית היה יותר טוב אבל התזמון היה חרא ככה שתתפשרו על מה שאתם אוהבים.

 

במידה ולא סיימתם את האנימה *תעצרו הכל ולכו לראות*

טוב אז אני אמנה לכם מעט מן היתרונות של הסדרה.

 

#1תמצות

הסיפור של האנימה היה מאוד מתומצת וזה טוב כי להרבה אנשים אין פשוט זמן לאנימה ארוכה שמורחת את עצמה, כל פרק ממש הסיפור מיצה את עצמו בצורה הכי טובה שיש בכמה שפחות זמן, בניגוד לנארוטו שאם אתם זוכרים בזבזנו כמעט שמה רק כדי לראות את מאדרה מובס.

רואים שליוצרים יש כבוד לאשיטה נו ג'ו, אחלה רימייק לא מבזבז זמן על קקה.

 

#2המוזיקה

אז בדרך כלל המוזיקה לרוב לא מתקשרת לאנימה והיא נוצרת בגלל שהתרגלנו לכך שיש שיר פתיחה ושיר סוף, אבל כאן המוזיקה משתלבת בצורה מעולה, מוזיקת היפ הופ ישנה שהיא צמחה מלמטה, היוצר הבין את המסר שג'ו שלנו צמח מלמטה וג'אז והיפ הופ אלה מוזיקות שצמחו מלמטה, הוא בחר בהיפ הופ וגם הייתה לזה יותר זרימה באנימה מג'אז אז אחלה בחירה, פשוט מוזיקה מעולה.

 

3#האנימה נותנת תחושה של סדרות שהן לא בהכרח של אנימה אבל נותנת להן אנימציה של אנימה - טוב אז הסעיף די מיוחד, בדר"כ אנחנו רגילים לצפות באנימה ואנחנו יודעים למה לצפות, נכון, כל אנימה יש לה סיפור שונה (אף על פי שאני יכול למנות איזה 50 אנימות שהן אותו הדבר) אבל עדיין רגילים שכשאחנו מחליפים אנימה שיהיו דברים שיש בכמעט כל אנימה, למשל איך שהדמויות מדברות, ההומור, ובגדול יודעים לאיזה סוג של תרבות וסדרות לצפות.

אבל תשמעו כל הזמן הזה אני הרגשתי שצפיתי ברוקי, היה פשוט מדהים, זה הרגיש שלקחו פשוט את רוקי ונתנו לו אנימציה של אנימה, וכמובן שרובנו מתים על אנימציה של אנימה ומי שאוהב סרטים כאלה זה פשוט מעולה, יש 3 חודשים להתקדם ועד אז אתה צריך להגיע לפסגה, קיצר רוקי.

 

בקיצור אני ממליץ מאוד, במיוחד לאנשים שצמחו מלמטה זה ירגש אתכם, גם אם אתם לא יודעים אנגלית ויש לכם סטנדרטים גבוהים לתרגום עדיין תצפו, זה פשוט שווה את זה כי הסדרה פשוט טובה.

10/10

מגאלו בוקס / Megalo Box

סדרת אנימה חדשה לכבוד שנת החמישים ליציאתה של המנגה "ג'ו של המחר". הסדרה מתמקדת בג'אנק דוג/ג'ו, מתאגרף תת קרקעי שביחד עם השותף שלו, נאנבו, מזייף קרבות. יום אחד הוא מחליט שנמאס לו לזייף קרבות ורוצה להילחם באמת. לאחר שהוא נכנס לתקרית שגוררת קרב בזירה התת קרקעית בינו לבין האלוף (יורי), האלוף אומר לו שאם הוא רוצה...

 • 8.95
 • גמור
 • סדרה
196

Affirmative_Action פרסם נושא חדש דיון איזה סרט אתם רוצים שאתרגם?

פורסם 23/05/2019

טוב אז שלום.

פעם ראשונה שזאת לא ביקורת על סדרה למאו.

בכל מקרה, אני רוצה מאוד לתרגם סרט, אשמח שתרשמו לי איזה סרט תרצו שאתרגם והסרט שיהיה לו הכי הרבה קולות הוא ייבחר.

 

תבדקו את התגובות שיש כאן כי יכול להיות שתחשבו שאתם רוצים סרט ואז מישהו יציע משהו שאתם תרצו יותר.

מיותר לציין שאם זה סרט שלא אהנה מהתהליך שלו אני לא אתרגם אותו.

אני לא אפסול כל מה שבמיינסטרים או אנימות חדשות אבל לרוב כן, אם הסרט ברמה גבוהה למרות האנימציה החדשה אני אוכל להנות מהתהליך, בכל מקרה אשמח שתמליצו לי על סרטים מהשנים 1971 - 2008

Affirmative_Action פרסם נושא חדש דיון - וואן פאנץ' מאן

פורסם 03/04/2019

טוב אז ככל הנראה עד יום מותי כל הביקורות שלי יהיו שליליות כי זאתי משמעות החיים.

בכל מקרה רציתי לשמוע את דעתכם למה וואן פאנץ' מאן זה טוב אני מניח שאתם חושבים שזה טוב בגלל שזאת הדעה הרווחת בקהילה, שוואן פאנץ' מאן זה סוג של אלוהות במידה ואתם מתעבים את הסדרה עד עמקי נשמתכם (כמוני) תכתבו לי למה^.^

בכל מקרה הבאתי כמה טיעונים, אשמח אם תטענו טיעוני נגד כי בגדול ויכוח בשבילי זה יותר טוב מהבלאק מאמבה על אסיד

טוב נתחיל.

 

טיעון מס' 1) מוטיב חוזר של השקעה בקרבות ,אפקטים , אנימציה ברמה הכי גבוהה שיש ובסוף הכל מסתיים בפאקינג אגרוף , אתה מודע לזה שהאנימטורים והיוצר סתם מורחים אותך חמש דקות על המסך על אותה סיטואציה של יצור שתוקף את סאיטמה ומראים אותו יעני נפגע למרות שהוא סבבה אגוזים ושהכל יסתיים באגרוף זבל אחד. תסתכלו על הרמה המטורפת של האנימציה, ובסוף המצב נשאר באותו מקום וסאיטמה לא קיבל אפילו לא שריטה אחתzzypqou.gif

מדוע?!

אני מבין שהביאו פה משהו חדש שלא ראו בעבר ותמיד שמשקיעים כ"כ הרבה אנרגיה ואפקטים יש התפתחות בקרב ופה לא ,אבל זה לא מאסטרפיס!

טיעון מס' 2) הדמות לא מתפתחת בעליל, סאיטמה הוא דמות מונוטונית להחריד ולא התפתחה באף נקודה בסדרה, כל הסדרה זה קרבות חסרי משמעות שנגמרות באגרוף אחד וכשאין קרבות רואים את סאיטמה חי את החיים הכי שגרתיים ומונוטונים שיש קונה בסופר , חוזר לבית, יושן וכו' , בסדרות שונן אחרות כמו בליץ' תמיד תמיד יש תעסוקה,  סדרת שונן בלי שמירה על אקשן זה יותר מהחיים שלי לעזאזל.

וגם אם היו שומרים על אקשן, האקשן בוואן פאנץ' מאן עלוב כי אתה יודע כבר מראש איך הקרב יראה, קריאת תיגר על סאיטמה ,ימבה מכות לסאיטמה , סאיטמה לא יעשה כלום למרות שהוא יכול לגמור תבן אדם ולבסוף יתן לו אגרוף מסריח.

טיעון מס' 3) עולמות נפרדים - אני אסביר למה אני מתכוון כשאני אומר עולמות נפרדים.

זה אומר שמבחינת האויבים של סאיטמה הם חיים בעולם שיש בו קרבות כוח כבוד וכו' וסאיטמה חי בעולם שבו הוא פשוט אדיש למצב והוא לוקח כל קרב באיזי ובצ'יל וזה סבבה לגמרי ליצור אנימה שהוא יותר מצחיקה ופחות רצינית אבל זה רעיון גרוע בעיניי לאנימות שונן וגם זה בכלל מעצבן כל כך בעיניי  כי דמות אחת מראה רציניות ודמות שנייה מראה רוגע ואתה כבר לא יודע במה לבחור , ואני מבין שיכול להיות שזאתי בעיה אישית שלי אבל זה פשוט שיגע אותי.

 

טוב זהו אני גמור מעייפות העיקר אני מרוצה שתקפתי עוד משהו שצורך קרינה  ופוגע בכדור הארץ לחינם עזבו אתכם וואן פאנץ' מאן תראו ברזרק עדיף לכם חבל על זמנכם

0cvxfyh.gif

וואן פאנץ' מן / One Punch Man

הסיפור עוקב אחר גיבור על אנונימי בשם סאיטאמה ואחר שותפו הקיבורג, ג'נוס, ומתרחש ביפן עתידית-דמיונית אשר שרויה תחת מתקפות מתמדות של מפלצות, שדים וחייזרים.סאיטאמה הוא גיבור על שנוהג להציל את העולם בתור תחביב וחזק בצורה בלתי רגילה ולרוב מכניע את אויביו במכת אגרוף אחת. אי לכך, סאיטאמה נעשה משועמם וחסר סיפוק...

 • 8.12
 • גמור
 • סדרה
1379

Affirmative_Action פרסם נושא חדש אנימות ארוכות או קצרות?

פורסם 20/03/2019

שלום לכם גולשי אנימה ספין!

אז לפני הכל בוקר טוב וקסום יותר מהקסמים של פיירי טייל

5uvfe69.gif

כן הגיף הזה יתקע לכם עוד הרבה זמן בראש

בכל מקרה יצרתי את פוסט זה כדי להגיד לכם שאנימות ארוכות זה גרוע.

מבחינתי זאת אלטרנטיבה לאנשים שקשה להם להפרד מאנימה אבל תמיד מורחים שמה תעלילה בקטע דפוקק.

זוכרים את מלחמת השינובים השלישית? אני חושב שזה נמשך מעל שנה אני אפילו די בטוח.

או בליץ? עד פרק שישים ומשהו הייתה טובה ומשם עד פרק 360 פלוס מינוס זאת הייתה אשכרה אותה הסאגה שזה פשוט מטורף לבזבז על סאגה 300 פרקים זה יותר מכל הפרקים של נארוטו (לא שיפודן)

בתור ילד קטן תמיד ברחתי לאנימות הארוכות כי שנאתי לסיים סדרות אמנם זה נעלם עם השנים והעדפתי איכות מאשר אינסוף פרקים.

האנימה אמורה להיות מתומצטת עם קונספט מובן, לא להסביר ב100 פרקים למה ככה ולמה ככה.

לא חושבים ככה? תסבירו למה אם אתם מסכימים תגידו גם, אם אתם מסכימים מסיבות אחרות תרשמו את הסיבות.

רוצים אנימה ארוכה טובה אבל באמת טובה? תצפו בדרגון בול, לא זי ולא סופר סופר פשוט עלובה בעיניי ובזי אין את הבדיחות המעולות הסוטות שיש בדרגון בול הרגיל וגם הכל טו מאץ' OP הסיבות לכך שזי שונה מדרגון הרגיל זה בגלל שהיוצר של זי הוא לא היוצר של דרגון בול הרגיל.

jq8387i.gif

 

Affirmative_Action פרסם נושא חדש אנימה מומלצים

פורסם 11/03/2019

 • אוקיי, תמליצו לי על סדרות אנימה לראות. ומה הכי טובים של הארבע שנים האחרונות.