אודות

סטטיסטיקת אנימות

סויים: 57
  • סה"כ: 57
  • פרקים: 0

Key הגיב בנושא אם הייתם יכולים להרוג אדם אחד בעולם, מי זה היה?

פורסם 25/03/2017

צוטט: ShoujoPrincess

צר לי להגיד לך אך את טועה.

ההגדרה לאובדני הוא אדם שמסוכן לחיים של עצמו. meaning: אדם שרוצה/מראה סימנים של התאבדות.

בחיים האמיתיים, לא הייתי לוקחת את החיים של עצמי ואני גם לא חושבת לקחת אותם כי אני לא יצור אגואיסטי ואני לא רוצה לפגוע בסובבים אותי בגלל גחמה בלבד. יש הרבה מאוד אנשים שחושבים בדיוק כמוני- שלחיים אין משמעות. אנחנו בסך הכול שקי בשר שימותו בסוף אז מה המשמעות?

השאלה הזו היא היפותטית בלבד ועניתי בצורה היפותטית בלבד, זה כמו שעכשיו כל מי שיענה איזה אדם הוא היה רוצה להרוג- אני אגיד לו ''צר לי להגיד לך אך אתה פסיכופת עם בעיות אלימות.''

 

את רוצה למות פשוט יש משהו שמחזיק אותך 

קיצור את אובדנית מאמי

 

Key הגיב בנושא שמות של סדרות?

פורסם 25/03/2017

רק אומר צוות אנימה הכי איכותי פה והדוגמה שהבאת היא ההוכחה לכך

למרות שתרגום יותר נכון היה

אקאמה הרצח הוא פשע של המתת אדם בידי הזולת בכוונה תחילה. בכל התרבויות והדתות הדבר נחשב למעשה פשע חמור ביותר, אך חברות נבדלות זו מזו בהגדרה אילו מעשי קטל נחשבים לרצח ממש, ואילו מקרים יוצאים מהכלל. ככלל שיעור ההחרגות נמצא בסימן ירידה מתמשכת, אך קיימים יוצאי דופן רבים.

Key הגיב בנושא אם הייתם יכולים להרוג אדם אחד בעולם, מי זה היה?

פורסם 25/03/2017

צוטט: ShoujoPrincess

יועצות בתי-ספר מחפשות את הדברים האלה- כי זו העבודה שלהן. אצלנו היא מוציאה ילדים כל חודש מכל כיתה לשיחה ומנסה לדוג מידע. אני פשוט מסרבת ללכת אליה. פעם אחת כשהיא נכנסה לכיתה שלנו ידיד שלי אמר בצחוק: ''שרון, רצחתי סנאי. את רוצה לדבר איתי?'' ואז היא אמרה לו לבוא אליה לשיחה בהפסקה, והוא לא הגיע כי הוא צחק (T-T) והיא התקשרה לאמא שלו בערב ואמרה שהיא חושבת שיש לו בעיות אלימות ._.

אממ לשאלה, אם הייתי יכולה להרוג אדם אחד בלי שיהיו לזה השלכות ושזה לא ישפיע על הקרובים שלו (פשוט להעלים אותו)- כנראה שזו הייתי אני. ואני לא אובדנית או משהו. אני פשוט חושבת שאין טעם לחיות ואם לא היה לי אכפת מהחברים ומהמשפחה שלי ומההשלכות של המעשה הייתי מתאבדת- כמו רוב האידיוטים האגואיסטים שמתאבדים מבלי להתחשב באף אחד.

צר לי להגיד לך אך את אובדנית

 

Key הגיב בנושא re zero

פורסם 25/03/2017

לעונה השנייה שיוצאת מחר קוראים

ORE NO KAA-SAN ABAZURE DA!! RE;ZERO KEN

Key הגיב בנושא דיון| איך הכרתם/באתם לפורום

פורסם 25/03/2017

איך לעזאזל בגללך הגעתי לפה גם כן 

הגעתי לפה לפני כל הניופאגס עוד באתר הישן והייתי משקיען רושם סיקורים אבל בגלל שאף אחד לא מעריך את הכתיבה הנהדרת שלי החלטתי להספים ולהפגין טרור!

Key הגיב בנושא Amino

פורסם 22/03/2017

אני מכיר אותה וכל אחד שמשתמש בה הוא חסר חברים שצריך למצוא חברים במציאות ולא לברוח מהמציאות דרך תוכנות אינטרנטיות