אודות

  • 0
  • חבר מכוכב אחר
  • הצטרף ב15/11/2018

סטטיסטיקת אנימות

מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 1
  • פרקים: -1

חברים (9)

yadin פרסם נושא חדש עזרה| ווטרמארק

פורסם 05/06/2019

אז כפי שחלקכם שמעתם ורובכם לא, הייתה סוגיה שבה גנבו תרגום שלי. אני לא אפרט פה. זה נגמר(למרות שאני עדיין סובל מזה בדרכים שלא אפרט פה). מאז התקרית הזאת החלטתי שאני לא מעז להמשיך לפרסם בלי ווטרמרק. הבעיה היא שאני לא קבוצה, אז אין לי מה לשים שם. גם אין לי איפה. אני לא רוצה לשים משהו גדול מדי, כי זה יהרוס את הציור של הצ'אפטר. למישהו מכם יש רעיון? זה בייסיקלי הדבר היחיד שמעכב אותי.

yadin פרסם נושא חדש [עזרה] תוכן גנוב

פורסם 29/05/2019

לאחרונה ערוץ בשם yishanime גנב תוכן שאני יצרתי. התוכן היה מנגה שאני מתרגם כרגע כדי להתאמן, ומפרסם בספין. (ראו כאן, אשמח לביקורת) הוא לקח את זה, ושם את זה בערוץ היוטיוב שלו. ללא שום קרדיט אליי. מן הסתם שהזכויות על המנגה עצמה הן לא שלי, אלא של מאסאשי קישימומטו ואקירה קובו(אני לא זוכר מה שם המשפחה המדויק של אקירה, אבל הבנתם את הרעיון)

הקטע הוא, שבהתחלה הוא כן קיבל רשות, אבל רק בתנאי שאקבל קרדיט בסרטון עצמו ובתיאור הסרטון. מה שלא קיבלתי. הוא מחשיב את זה שיש קישור לצ'אפטר 1 בתגובות לנתינת קרדיט.
הגשתי בקשת קופירייט ואני מחכה לתשובות מיוטיוב. באתי לשאול אתכם, מה אני צריך לעשות?

yadin פרסם נושא חדש [פרסום/דיון/ריכוז] סמוראי 8: סיפורו של האצ'ימארו.

פורסם 19/05/2019

אז לפני שבוע פרסמתי את ההצצה.זוכרים שאמרתי שכנראה לא אוציא את האחד הזה בזמן?
אחרי דם, יזע, דמעות, ולהישאר ער עד שלוש בלילה, הספקתי. זה היה גיהינום. אבל אני כן מרגיש שממש השתפרתי.

קישורים:
צ'אפטר 1(לחיץ)

אני עומד להשתמש בנושא הזה בתור ריכוז לכל הצ'אפטרים, ופשוט לערוך כשאסיים.
כמו בפעם הקודמת, אשמח לביקורת.

מן הסתם גם מוזמנים לדון.

קריאה נעימה~

yadin פרסם נושא חדש [פרסום] סאמוראי 8: סיפורו של האצ'ימארו. הצצה.

פורסם 13/05/2019

אז אני עובד עם מנגה. אבל כפי שאתם יודעים, למנגה ואנימה יש סגנונות ציור שונים. ועם מנגות בכלל יש ענייני פרופורציות. כדי להרחיב את כישוריי תרגום המנגה שלי, החלטתי לתרגם סדרה מהצד, ולפרסם למי שרוצה. למה בחרתי בזאת? ראיתי שמישהו ביקש בבקשות תרגום מנגה וזה יחסית חדש, ככה שאוכל להתקדם ביחד עם המנגה. למה רק עכשיו? אני משתדל להישאר מאחורי הקצב הנוכחי כדי לעודד קנייה של עותקים פיזיים. 
זהו לא פרויקט של קבוצה. סתם משהו שאני עושה כדי להרחיב את הכישורים שלי. מה שאומר שאני בן אדם אחד, מה שאומר שאני לא מתכוון להוציא שבועי, רק מכוון לזה.
ביקורת תתקבל בברכה. אם יש בעיות עם הפונט,תגידו לי. כרגע אני בין פונטים.
אז זוהי בעצם ההצצה(אפשר גם להגיד "צ'אפטר 0"). לצ'אפטר הראשון יש 77 עמודים. זה עצום. כנראה שאותו לא אוציא בזמן.
לחצו פה כדי לקרוא(מצגת בסליידס)

 

yadin פרסם נושא חדש [דילמה] עובד חדש

פורסם 03/05/2019

שב"ש, בעקבות תכנית שראיתי מוקדם יותר היום עלתה לי דילמה.

אתם בעלי מסעדה. כרגע יש לכם עסק לא הכי יציב בעולם ודרוש לכם מלצר. אתם מקבלים עובד ללא כבוד או מקצועיות, ועובד נוסף שמראה רצון והשקעה במקצוע, ומוכן לעבוד תחת שכר נמוך. אתם יכולים לקבל רק עובד אחד.
עד עכשיו אני מניח שכולכם בעד העובד השני כן? הקטע שהעובד השני הוא בעל צרכים מיוחדים. הוא כל הזמן מקבל טיקים חמורים מאוד שגורמים לו להפיל דברים, ליפול על הרצפה, לצעוק, וכו'. הטיקים האלו מגיעים יחסית הרבה ואין דרך לשלוט בהם.
יש לכם 3 אפשרויות:
1. לקבל את עובד א' 
2. לקבל את עובד ב
3. לא לקבל אף אחד ופשוט רגל.

השאלה שלי אליכם, היא מה הייתם עושים?
אני אישית הייתי בוחר בעובד הראשון. לפחות אחד מכם- "אוי איזה בן אדם חסר לב לא מקבל אדם עם צרכים מיוחדים חושב שהוא לא מסוגל לעבוד ובלה בלה בלה". חכו, תנו לי להסביר. הוא יכול ועוד איך לעבוד ורוצה מאוד כל עוד אין לו טיקים, אני אפילו לא צריך להשקיע בשכר. אבל אני, בתור בעל של עסק לא יכול להסתכן בזה שהוא יחטו, טיק ויפגע בעצמו או בלקוח כשהוא מגיש אוכל או לוקח הזמנה. גם אם אני משלם שכר נמוך, המוניטין של המסעדה יפגע וזה סימפלי לא רווחי לטווח הארוך. אני אישית לא אסתכן בהסבה מקצועית בשביל עבודה שאני לא רוצה לעבוד בה, ולכן פשיטת רגל היא לא אופציה בשבילי.

רשמו בתגובות במה אתם הייתם בוחרים, ולמה.

yadin פרסם נושא חדש רגעי WTF

פורסם 21/04/2019

אני מניח שהכותרת מסבירה את עצמה, אז שתפו ברגעי WTF שאתם חוויתם.