אודות

  • 0
  • חבר מכוכב אחר
  • הצטרף ב15/11/2018

סטטיסטיקת אנימות

מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 1
  • פרקים: -1

חברים (9)

yadin

פורסם 03/07/2019

כל הקטע של מחאת האתיופים יצא לגמרי משליטה. אנשים ליטרלי ברחו מהעבודה שלהם בעיר שלי בגלל זה. וכולם בסדר עם זה שהם ברחו, כי גם הבוסים ברחו. משרדים שלמים התפנו בגלל חבורת המטורפים האלה.

yadin פרסם הודעה אצל -SuBaRu-

פורסם 03/07/2019

איך זה לגור בחול תולעת בחלל ובזמן?

yadin

פורסם 02/07/2019

ת××× × ×§×©×ר×

yadin

פורסם 30/06/2019

בדיקה לעיצוב החדש :)

yadin

פורסם 30/05/2019

בכנות, אפילו אני לא בטוח למה אני כותב את הפוסט הזה. אולי אני רוצה לפרוק מה שיש לי על הלב, אולי להסביר, ואולי לחשוף את מה שהלך היום מאחורי הקלעים. אני מניח שאעשה הכל:

אז ככה, הייתה לי דרמה עם ערוץ בשם yishanime. למה? הוא גנב תרגום שלי. אני עומד להסביר בדיוק מה קרה בסוגיית הקרדיט:

אני תרגמתי את המנגה של סמוראי 8. הוא ביקש רשות להשתמש בה לסרטון שלו. אני אמרתי שכן בתנאי שאקבל קרדיט מלא באודיו ובתיאור. הוא רק שם קישור, ולא הזכיר אותי בכלל באודיו. אני לא יודע על איזה כוכב אנחנו חיים שקרדיט לבן אדם זה קרדיט לעבודה שלו בלי שום אזכור אליו וואטסואבר. בלי שם משתמש,כינוי, או שם אמיתי. מן הסתם, רציתי להגן על התרגום שלי והגשתי בקשת קופירייט. הבקשה עברה והוא חטף סטרייק, ובנוסף ירד לו הסרטון. אחרי זה, הוא התחרפן, קילל אותי בדיסקורד(יהיה רלוונטי אחר כך), ולפני שעה-שעתיים, הוא הוציא את הקש ששבר את גב הגמל. הוא שלח אליי מעריצים שלו ושיקר להם על מה שהלך שם. היה בחור אחד שאשכרה ידע יותר מהם, והוא בא בצורה שיכולתי לכבד. בנוסף, אני מגלה שהוא הפיץ שקר על זה שקיללתי אותו בדיסקורד בפרעות. מצחיק שאחרי שהוא עושה אותו הדבר הוא מפיץ עליי את אותו השקר.(או שלא, לא יודע מי הפיץ את השקר הזה. הם לא מוכנים לספר לי). אני ממש רותח ומותש מלענות ל4 אנשים את אותו הדבר ולקבל יחס מזלזל ופוגעני מהם. ועוד עכשיו הוא שלח עוד כדי שיספימו לי את הפוסט. זהו, זה מה שהיה לי לפרוק.

yadin

פורסם 30/05/2019

יש! רק כותב את זה בלהט הרגע. מוקדם יותר היום ביקשתי עזרה כאשר ערוץ יוטיוב גנב תרגום מנגה שלי ללא קרדיט, ודיווחתי על הסרטון שלו בגין הפרת זכויות.

למרות כל הסיכויים, ולמרות שאין לי זכויות על המנגה, ואין הגנת זכויות על התרגום, הסרטון שלו הוסר והוא חטף סטרייק!

yadin

פורסם 18/05/2019

אני תוהה אם לפרסם את צ'אפטר 1 של סמוראי 8 היום או מחר...