אודות

 • אוהב מאוד לעשות דיבייט (להתווכח עם אנשים!) + שיר אהוב - https://www.youtube.com/watch?v=llcUdIsXjGU
 • עוד אחד שחי ומתעניין באנימה.
 • אנימהמנגהלייט נובלסגיימינג שמשעמם לי
 • כתב מקצועי של טקסטים ארוכים וחסרי פואנטה.
 • יפן או ישראל תבחרו... הכל במילא בדוי.
 • https://4room.co.il
 • 0
 • זכר
 • הצטרף ב13/10/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 9 סויים: 35 בהמתנה: 7 נזרק: 6 מתכונן לצפות: 47
 • סה"כ: 104
 • פרקים: 0

מת-על-אנימה. אהב את עדכון לגבי נושאי המלצות אנימה ומנגה

פורסם 30/05/2019

6mzqczf.gif

שלום קהילה, לאחרונה דנו בצוות על נושא ריכוז המלצות אנימה ומנגה וכמה הוא מועיל לקהילה. בסופו של דבר הגענו למסקנה שהנושא הזה לא עושה את תפקידו היטב ולכן החלטנו להתיר לנושאי המלצות אנימה ומנגה להתקיים. עממה, זה עדיין בספק, כרגע זה בגדר "ניסוי". אם נראה שאין הצפה של נושאים כאלה, על הכיפאק. אם המצב יחזור לקדמותו ותהיה הצפה, נצטרך להחזיר לתוקף את המדיניות הישנה.

בנוסף על כך, יש כמה מגבלות ומצבים בהם נושאי המלצות עדיין ינעלו:

 • פותח הנושא יחד עם משתמשים נוספים גרר את הנושא לספאם.
 • בקשת המלצות הנטאי תנעל ללא אזהרה. כולל דוג'ישינס למיניהם.
 • אין לפתוח אותם בתדירות גבוהה; הפרש של שבוע-שבועיים בין כל נושא. (פר משתמש)
 • אם נפתחו שני נושאי המלצות שמבקשים המלצות דומות, החדש מביניהם יינעל.
 • לנושא המלצות שלא הגיבו בו כמות זמן ארוכה (יום-יומיים) יינעל.

שלכם,
פרי המשתמש.

מת-על-אנימה. אהב את הפוסט של yadin

פורסם 30/05/2019

בכנות, אפילו אני לא בטוח למה אני כותב את הפוסט הזה. אולי אני רוצה לפרוק מה שיש לי על הלב, אולי להסביר, ואולי לחשוף את מה שהלך היום מאחורי הקלעים. אני מניח שאעשה הכל:

אז ככה, הייתה לי דרמה עם ערוץ בשם yishanime. למה? הוא גנב תרגום שלי. אני עומד להסביר בדיוק מה קרה בסוגיית הקרדיט:

אני תרגמתי את המנגה של סמוראי 8. הוא ביקש רשות להשתמש בה לסרטון שלו. אני אמרתי שכן בתנאי שאקבל קרדיט מלא באודיו ובתיאור. הוא רק שם קישור, ולא הזכיר אותי בכלל באודיו. אני לא יודע על איזה כוכב אנחנו חיים שקרדיט לבן אדם זה קרדיט לעבודה שלו בלי שום אזכור אליו וואטסואבר. בלי שם משתמש,כינוי, או שם אמיתי. מן הסתם, רציתי להגן על התרגום שלי והגשתי בקשת קופירייט. הבקשה עברה והוא חטף סטרייק, ובנוסף ירד לו הסרטון. אחרי זה, הוא התחרפן, קילל אותי בדיסקורד(יהיה רלוונטי אחר כך), ולפני שעה-שעתיים, הוא הוציא את הקש ששבר את גב הגמל. הוא שלח אליי מעריצים שלו ושיקר להם על מה שהלך שם. היה בחור אחד שאשכרה ידע יותר מהם, והוא בא בצורה שיכולתי לכבד. בנוסף, אני מגלה שהוא הפיץ שקר על זה שקיללתי אותו בדיסקורד בפרעות. מצחיק שאחרי שהוא עושה אותו הדבר הוא מפיץ עליי את אותו השקר.(או שלא, לא יודע מי הפיץ את השקר הזה. הם לא מוכנים לספר לי). אני ממש רותח ומותש מלענות ל4 אנשים את אותו הדבר ולקבל יחס מזלזל ופוגעני מהם. ועוד עכשיו הוא שלח עוד כדי שיספימו לי את הפוסט. זהו, זה מה שהיה לי לפרוק.

מת-על-אנימה. אהב את התגובה של קוסאי בפוסט של קוסאי

פורסם 29/05/2019

תודה רבה שאתה חשבת על זה לעומק..:) ת'אמת אומנות החרב אונליין יש בנטפליקס ( מה שמאפשר לי לא לצפות רק במחשב או בטלפון..) שמעתי על אובר לורד דברים נפלאים! אבל יש קטעים שהיו מיותרים וגם בגלל שזה 17+ ... אבל הגיל לא כזה מעניין משום שצפיתי בשדי טוקיו.. ( ראיתי הכל..) ואני יודעת מזה כבר +.. חחחח 

אני כמובן מתכננת לראות את שניהם... אבל מכיוון שאני צריכה להחליט על אחת מתוך בלנטהההה לקחתי שתיים ונתתי לאנשים יותר חכמים ממני לבחור:)♥

מת-על-אנימה. אהב את הפוסט של קוסאי

פורסם 29/05/2019

az6ziae.jpg

היי:) מה אתם ממליצים לי להתחיל לראות?

אומנות החרב אונליין / Sword Art Online 

או

אוברלורד / שליט עליון / overlord

מה שהרוב בוחר אני אראה:)

 

מת-על-אנימה. אהב את התגובה של DeadlyAngle בפוסט של AltairChan

פורסם 28/05/2019

וכל מי שאמר את זה, לא מבין מה הוא הפסיד. את היית הפוש הראשון שלי להתקדמות בפאנסאב. אני יודע עד כמה חשוב לך לשפר את המצב. 

ואנשים, המינמום עצלנות שאפשר לעשות בימינו, זה טייפ לא מושקע או פרויקט ללא תרגום שירים. חבל שגם עריכה לשונית הצטרפה למסיבה ותרגום של גוגל טרנסלייט שחוגג פה בכמויות. 

המקסימום שיקח מכם לערוך לשונית פרק, זה לצפות בו מההתחלה עד הסוף (שוב פעם) ולתקן שגיאות. פאק, הקושי. 

מת-על-אנימה. אהב את הפוסט של $KiNg$

פורסם 28/05/2019

jynjc7x.gif

מה קורה אנשים?

סתם הרגשתי צורך לשתף את הגיף הזה~

מת-על-אנימה. אהב את הפוסט של AltairChan

פורסם 28/05/2019

איבדתי תקווה באופן רשמי בכל מה שקשור לקהילת הפאנסאב הישראלי. לראות את דרך ההתנהלות של האנשים וכמה שהיא מדרדרת מיום ליום פשוט כבר עושה לי רע בקטע שיש לי בחילה רק מלהכנס לאתר ולראות את כל הקקה שהולך כאן. (אני מוציאה קיטור, מוזמנים לסבול את זה או פשוט לא להמשיך לגלגל למטה חבר'ה)

כשבן אדם מנסה לעזור בטוב למתחיל ואז פונים אליו בכינויים כמו "את סתם אפסית כושלת שלא מבינה כלום" או עם משפטים כמו "מה את עושה הרצאות ילדה", אני נעשת יותר ויותר מתוסכלת מדור ההמשך של הפאנסאב בארץ. כן, אני חלק ממנו בסופו של דבר, אבל לראות איך יותר ויותר אנשים מצטרפים לקהילה הזו מהסיבות הלא נכונות ומתנהגים בדרכים הכי מזלזלות ומגעילות שראיתי מימיי, באמת עלו לי כבר עד כאן. וזה אפילו גורם לי להתבייש קצת, כי הצופים ימשיכו לקבל אחוז גבוה של תרגומים שנע נטו מתוך רצון לקבל אהדה, ללא כל עניין בדברים כמו ניסוח תקין, תרגום מדויק, או הפשוט שבדברים (כן! גם אותו לא עושים!) - פיסוק. ואני אפילו לא אדבר על דברים מסובכים יותר כמו תרגום פתיח (לא מסובך בכלל, פשוט ממש מסובך לאנשים שכאן משומה כשבסך הכל מדובר בפעולה פשוטה) או טייפ.

יצא לי כבר לשמוע מחברות או סתם אנשים שאני מכירה מקהילות אחרות שאומרים "כן, אני יודע שהתרגום בארץ דפוק, אבל אין לי ברירה אלא לצפות בהם ולא להבין מחצית סדרה כי זו האפשרות היחידה שיש לי". 

ואתם יודעים מה החלק הכי גרוע פה? אי אפשר לשנות את המצב הזה. לא משנה כמה ננסה, לא משנה כמה נעיר, לא משנה כמה נדבר על הדברים האלה. כשמישהו עונה לך בדברים כמו "מה את עושה הרצאות", "מה אכפת לי", "זה כן מנוסח נכון, את סתם בלהבלהבלה מה את מחפשת מה להעיר בלהבלהבלה", כנראה שמשהו כאן פשוט לא יתקדם לשום מקום. יש אנשים שבאים מרצון להשתפר ולהביא תרגום מדויק לצופים, אבל הם מעטים כל כך שהם פשוט נבלעים בתוך גל התרגומים הלא-מדויקים-בעליל, ואז הדבר היחיד שנראה לעין הוא כל האנשים האלה שרק מחפשים את התודות והצפיות.

 

אולי מתישהו אוכל להכנס לכאן מבלי לחטוף בחילה מכל מה שהולך כאן, אבל כולנו יודעים שזה לא יקרה.

בכל מקרה, זה כל מה שהיה לי להוציא. מוזמנים להסכים איתי או לצלוב אותי. כבר לא אכפת לי.

מת-על-אנימה. אהב את kiler joke

פורסם 27/05/2019

לדעתי  אתה מלכתחילה לא הייתה צריך להתווכח איתם הם צריכים להודות לך שהוצאת את הפרק במקום שיחכו עוד זמן, לדעתי התרגום היה טוב מאוד

מת-על-אנימה. אהב את הפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם 27/05/2019

אני צריכהה אנימההה!!!!!!!

רומנטיקה :) למישהו יש?

אין לי בעיה עם יאוי(למעשה עדיףף)