רוצים להשתתף בפעילויות כיפיות?
- לחצו כאן בשביל עוד פרטים

אודות

 • אני נערה בחטיבת הביניים עם הרבה שאלות אבל לצערי אני לא תמיד מקבלת תשובות ואני מתה על אנימות (כן ויש אנימות שלא כוללות ברשימת האנימות שלי שראיתי כי אני לא מוצאת את השם שלהם הכל היה ברוסית או בסינית ולא הבנתי כלום), ספרים ופנטזיה ואני נערה מאוד אופטימיתית אבל לפעמים יש פעמים שאני מגזימה בקטע של דיכאון ומי שרוצה לדבר אני בפנים!
 • ההורים שכחו לקרוא לי בשם אז הייתי יצירתית וקראתי לעצמי אנונימית730
 • לקרואלכתובלצייר ולהגיע לחופש הגדול (הגעתי אבל אני רוצה גם להגיע לשנה הבאה) לראות אנימה טוב זה ברור אחרי הכל מה אני אעשה באתר הזה עם אני לא רואה אנימה?
 • ליצור את שביל המיץ ולמרות התקציב הנמוך אני עושה הרבה כדי לקדם אותו
 • אני גרה בשביל החלב זה קרוב לשביל השוקו (וחבל שאני לא גרה בו)
 • נראה לי סדרות tv זה האתר שאני הכי רוצה לקדם אבל נראה לי שהוא כבר התקדם בהרבה
 • 0
 • נקבה
 • בת 14
 • הצטרף ב26/09/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 24 סויים: 88 בהמתנה: 4 נזרק: 11 מתכונן לצפות: 12
 • סה"כ: 139
 • פרקים: 626

אנונימית730 אהב את dorafriat

פורסם 19/02/2019

להתחלה נגיד שכל הכבוד לכם שאתם עושים את זה כבר מלא זמן בשבילינו ותודה על כל הזמן שאתם משקיעים בזה גם אם הפרק מאחר שזה מובן מאליו שלכל אחד יש את העיסוקים שלו והוא לא יכול לעשות את זה כל היום וכל הלילה.

כל האנשים חסרי בושה האלה הכפויי טובה המסריחים האלה שלא יודעים להעריך עבודה והשקעה של אנשים יכולים ללכת לעשות את העבודה בעצמם אם לא טוב להם ולא בנוח להם שהפרק מאחר ולא יוצא בזמן, לא מגיע לאנשים כאלה בכלל שיתרמגו להם את הפרקים ושאנשים אחרים יעבדו בשבילהם!!! 

לגבי האנשי צוות הייתי שמח להצטרף ולעזור אבל כמו כל תלמיד בתיכון שמפוצץ במבחנים ובגרויות שאפילו אין לו זמן פנוי ושיעבור הלחץ אני אשמח לעבוד אתכם ולעזור לתרגם או לעשות משהו בשבילכם על כל השנים האלה שעשיתם בשבילי ובשביל כולם. 

:yellow_heart:

 

אנונימית730 אהב את Senpai

פורסם 19/02/2019

אין צורך לקלל ולרדת לרמה נחותה שכזו :P
אנחנו לא באמת מתרגשים מהדבר הזה, שלא תטעו.
אני בכלל הייתי נגד הרעיון, אני רוצה להמשיך לתרגם ולהוציא רגיל את הפרק. מה אכפת לי מה מישהו אחד אמר? שידבר עד מחר. אני דווקא ממש נהנית מזה, ברצינות. זה מצחיק אותי שמישהו טוען שאני מתרגמת לאט (ששעה וחצי זה ממש מהיר לתרגום), והוא אפילו לא יודע או מבין איך מתרגמים. מצד אחד הוא טוען שהוא יכול לעשות עבודה יותר מהירה ממני, אבל מצד שני הוא לא באמת מבין איך זה עובד ואיפה.
ופה נוצרת הבעיה.
לתרגם מהר כל אחד יכול (כמעט), השאלה אם הם יודעים לתרגם מספיק טוב.
קופי פייסט מטרנסלייט כל טיפש יכול לעשות (ובטח זה מה שהוא התכוון לעשות), לא צריך להיות מומחה בזה.

בכל מקרה, זה לא משהו חדש בשבילנו. והוא לא הראשון שיצא עלי ברמה כזו.
היה אחד שהתחיל לדבר איתי בסבבה, ולאחר מכן קילל אותי הרבה בסקייפ וכאן.
ועד כמה שאנשים מקללים ומתבכיינים, הם בכל מקרה צופים אצלנו (וזה החלק הכי משעשע בסיפור).
אין לנו מה להתרגש מהסיפור, גם אם נחליט להוציא פרק כפול בעוד שבועיים - זה עדיין יחזור על עצמו. וזה ימשיך לחזור על עצמו. אין מה לעשות, זה בדם הישראלי להתלונן ולהתבכיין.
אנשים (רובם לפחות) יודעים רק להתלונן, אבל לעשות? מה פתאום, לא בכבוד שלהם.
הישראלים הם עם מפונק, צריך לתת להם קצת חינוך רוסי שילמדו קצת מה זה כבוד עצמי:P

למרות שאם אהיה כנה, מופתעת שעד עכשיו לא קפץ מישהו והתחיל לקלל ולצאת עלינו.
ציפיתי לקבל עד עכשיו כבר איזו תגובה או הודעה של "לא מספיק אתם מתעכבים בפרק עכשיו אתם גם דוחים בכוונה?!?!?!?! [הכנס קללות של ערסים ועברייני מקלדת כאן]" 
באמת נחמד לדעת שעד עכשיו כולכם קיבלתם את זה (למרות שאני עדיין קצת נגד זה).
שמחה לדעת שיש לא מעט תומכים וכאלה שמעריכים ^^

סו, תודה לכל התגובות החמות (כאן, בצ'אט ובווצאפ)~
נתראה עם דאבל בעוד שבועיים D:

אנונימית730 אהב את נועם1131

פורסם 19/02/2019

וואוו באמת לוקח לך רק שעה וחצי? לי זה לוקח איזה חמש שעות כיף לך זה ממש מהר בכללי ממש התעצבנתי כי אני גם מתרגמת ככה שבאמת שזה עלה לי על העצבים שככה אנשים מתייחסים אליכם כשאתם כל כך משקיעים בשביל אנשים ובשביל עצמכם באמת לא צריך להתייחס לאנשים כפויי טובה כאלה תמשיכו עם העבודה שלכם חבל שבגלל אנשים כאלה הפרק צריך להתעכב בשביל כולם כשיש אנשים שממש מעריכים את התרגום והעבודה הקשה הם צריכים להבין שלא חייבים להם כלום ואם יש להם בעיה שיהיו בשקט ולא יקללו ויצאו על אנשים אף אחד לא מכריח אותם לראות את הפרקים יש להם בעיה שילכו למקום אחר אבל שלא יוציאו את זה על אנשים מדהימים שמשקיעים ומוציאים פרק כל שבוע וגם אם מתעכב הם מסבירים למה ולמרות שיש להם חיים הם עדיין מקדישים את הזמן שלהם לאנשים שהם בכלל לא מכירים

נ.ב-יש ווטסאפ? כאילו קבוצה או או משהו? אם כן יש כאילו אפשרות להצטרף אם אני רוצה?

מ.צ(ממש מצטערת)-וואוו חפרתי לכם:sweat_smile:

אנונימית730 אהב את Middle Of December

פורסם 19/02/2019

קודם כל אני מבין אתכם, זה באמת מתסכל לקרוא דברים כאלה ומוריד את המוטיבציה.

אתם מתרגשים מילדים קטנים (אם הם היו משקיעים טיפה מחשבה הם לא היו מגיבים כך) וקצת קשה לשפוט ילדים קטנים כי... הם ילדים קטנים.

תגידו את האמת, אתם פועלים מתוך עצבים או שאתם חושבים שתשיגו משהו? אל תצחיקו אותי. התגובות המפגרות האלו לעולם לא יפסיקו וגם לא יופחתו. הילדים האלה הייטרים שלא מכבדים בשיט כל מי שנמצא באינטרנט כי הם לא רואים אותם פנים מול פנים ומקשרים שהם גם בני אדם. לא תצליחו לחנך אף אחד מהם, המקסימום שתגיעו זה טיפה פחות תגובות מהסוג הזה לשני פרקים (פינקתי).
תסתכלו בכל מקום אחר באינטרנט (אתם אפילו לא חייבים לצאת מספין) האנשים האלה נמצאים בכל מקום, אין לכם כוח לשנות את זה. לקבוצה הזאת יש נסיון של כמה שנים וזאת לא פעם ראשונה שאתם נתקלים בדבר כזה. עברתם דברים יותר קשים עוד בתקופה הקצרה שאני נמצא כאן (כשאיתי פרש למשל ולא היה צוות, אם אני זוכר נכון).

מה"עונש" הזה כולם יוצאים מפסידים. הצופים הנורמאליים שלא עשו כלום. אתם שמתעסקים בשטויות האלה וחסרי התקנה שעכשיו מתנפח להם האגו.

אולי תצליחו להביא לשינוי, אני לא מאמין.

באמת שלא אכפת לי אם תדחו את הפרק אפילו בחודש ויותר, פשוט חבל לי לראות את השנאה מנצחת.

אנונימית730 אהב את No one

פורסם 19/02/2019

פעם ראשונה שאני קורא את התגובות האלה וזה פשוט מזעזע, מסכים לגמרי עם ההחלטה שלכם.

אנונימית730 אהב את Senpai

פורסם 19/02/2019

אחרי השיחה האחרונה איתו (רק מזה שהוא עירב הורים, וזה לא מקובל כבר), מצידי לדחות את הפרק בחודש (אבל אני נדיבה מדי).

אני כבר אמרתי את דבריי בפוסט הפרק. למי שיש בעיה, תלונה, ביקרות וואטאבר - יתקבל אך ורק אם זה נעשה בצורה מכובדת. לערב הורים ולהיות עבריין מקלדת - בהחלט לא יתקבל. 

אני עדיין חושבת שזה לא הוגן שכולם צריכים לסבול בגלל חסר חיים אחד, אבל השיחה האחרונה עלתה כבר על הגבול שלי. צר לי שנאלץ להוציא דאבל, לא הייתי מוכנה לזה - עכשיו כבר idc. 

הצד החיובי, לא אצטרך לתרגם בלחץ :)