אודות

  • 15
  • חבר מכוכב אחר
  • הצטרף ב25/08/2018

TheGod'sEye

פורסם לפני 6 יום

שבת שלום לכולם. 

תתייגו את המשתמש הכי מצחיק/חכם/מפנים/מקשיב/תומך/רציני/ציני וכו.. בספין.

לא חייב משתמש שיש לו הכל. אתם יכולים לתייג משתמש 1 ולרשום ככה: @someone - מצחיק וחכם. 

 

TheGod'sEye

פורסם לפני שבוע

מה נסגר עם האתר הזה לעזאזל? 

למה יש פה ילדים שמסכימים לעצמם לפתוח על אנשים מאחורי המסך? אתם רק בני אדם, וכך גם הם. לנסות לצאת "סולטי" על בעיה תחבירית שמישהו עשה, או סתם כל שטות אחרת, זה פשוט טמטום. 

אני אומר דבר כזה: את הביטחון העצמי שלכם אל תנסו לבנות בספין על ידי כך שתנסו "להשפיל" ילד אחר. אני בטוח שאם הייתי אומר למישהו להגיד לי או לכל ילד אחר משהו בפנים באותה דרך שבה הוא כתב/הביע את דעותיו, זה היה מתנהל שונה לגמריי. ואני בספק אם הוא בכלל היה טורח לדבר אחר כך, או שרוב הסיכויים שהוא היה מגמגם לי בפנים. (לא מדבר עליי ספציפית, פשוט יותר קל לקחת את עצמי כדוגמא). 

בכל אופן, מה שאני אומר כאן, זה סך הכל תהיו בני אדם אם אתם רוצים לקבל יחס של בני אדם. 

 

TheGod'sEye

פורסם לפני שבוע

טוב אז היום יצא לי להכנס למשחק בשם "מיקמק", אחרי כמעט שנתיים שלא זכרתי את הקיום של זה. בכל אופן, בהפסקה אני וחברים נכנסו והיה איזה פרמידה מוזרה שאם לוחצים עליה יש שאלון טריוויה. 

עכשיו הכל טוב ויפה, אבל מאיפה המקורות שלהם לעזאזל? השאלה הייתה "האם סרי לנקה נמצאת באסיה?" ויש שתי תשובות, נכון או לא נכון. אז עשיתי נכון, כי וואלה זה נכון. אבל הם הפסילו אותי ועשו שזה לא נכון. אני חושב שהמשחק הזה לא חינוכי לילדים :joy:

TheGod'sEye

פורסם 27/11/2019

איזה מרמור הולך פה באתר. 

TheGod'sEye

פורסם 05/12/2018

לונג טיים בייבי. 

TheGod'sEye

פורסם 07/10/2018

אפשר עזרה קטנה? אני דיי נתקעתי בחלק של הטייפ ואני לא ממש מצליח להבין מה לעשות.. 

נגיד יש לי משפט מסויים, איך אני גורם לו להתעקם? ועל הדרך גם לחלק אותו לשני צבעים שונים לדוגמא כתום ושחור? תודה לעוזרים :) 

TheGod'sEye

פורסם 13/09/2018

יואו שומעים רגע, לא נעים לי להרוס לכם תחגיגת בית ספר שלכם אבל ביחיאת דינק אכלתם תמוח.. תתבגרו. אפילו אחי הקטן (בן 9) לא "משחק" בבית ספר. מבין שהכל חארטה וזה.. אבל ברצינות תתבגרו

TheGod'sEye

פורסם 13/09/2018

אוף נו באמת.. באמת שאהבתי את פייריטייל עד הקטע 

ספויילר
שבו האי "התפוצץ".. עכשיו ניהיה חרא עם הקטע הזה של הספר והמחוג העלוב הזה..  משעמם.

TheGod'sEye פרסם הודעה אצל Shaykoko2

פורסם 12/09/2018

תתחדש על התפקיד גבר

הוויב הקטין

פורסם 11/09/2018

אני מת על הפרופיל הזה. 

(↑ω↑)

ariel kun

פורסם 11/09/2018

תיתחדש על הפרופיל ^^

TheGod'sEye

פורסם 11/09/2018

חחחחח אני נכנס לחדר אוכל אין אף אחד *חושב שסגור* הולך לחדר. אחריי עשר דקות חוזר לחדר אוכל, נכנס *קולט שאין אף אחד* הולך להזמין אוכל. עובר בלובי כדי לקחת את האוכל פתאום רואה קבוצות של אנשים נכנסים. העיקר אני שילמתי כסף 

TheGod'sEye

פורסם 11/09/2018

יצא איוונט חדש בbleach brave soul אבל ינעל העולם מה זה החרא הקשה הזה?! על מנת לעבור את האיוונט בהצלחה ניתן להשלים את כל השלבים והדרישות הם: ששום דמות לא תמות במהלך הקרב ואתם צריכים לסיים את זה בתוך 4 דקות לפחות. (לי לקח 2 דקות פחות או יותר.) לפעמים אם יש לכם מזל זה יביא לכם כרטיסי זימון דמויות של 4/5 כוכבים! חוץ מזה יצא חנות חדשה עם דמויות דיי חזקות לדעתי. איזה 300 orbs בזבזתי על זימון דמויות ויצא לי רק 3 כוכבים כל פעם! אגב יצא גם איוונט להשיג מטבעות לאייזן הלבן הזה אבל עצה שלי זה הולך לפי שלבים: נורמאל/קשה/קשה מאוד/נייטמאר. בנרמאל יש לכם הולואים ברמות 30 אז שימו שחקנים חדשים כי על כל 5 שלבים הדמות שהשתמשת בה היא לא זמינה אז תבחרו בחוכמה. את ההכי חזקים שלכם תשמרו לסוף. אגב יצא אתמול איוונט לאקססוריז/כרסיטי פרימיום/כרטיסי נורמאל/גולד/ומה שבינהם. במהלך האיוונט ניתן לצבור אקססוריז בעלי 2 כוכבים. שיכולים להועיל לכם על מנת לשפר אקססוריז רמות 3/4/5. 

TheGod'sEye

פורסם 11/09/2018

הרגע הזה שאתה מתקשר לקבלה לשאול מה הסיסמא לוויפיי ואז איזה בחור שנשמע כמו הטינה עונה לך *ניתוק*