אודות

  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב02/08/2018

חברים (4)

Shinkou

פורסם לפני שבוע

אני המום מזה שלקחו את הבדיחה שלי ברצינות. בהתחלה חשבתי להגיב לכל אחד ואחד, אבל זה יהיה ארוך מדי וכבר אין לי מחשב אז... פשוט לכו עם זה שזו הייתה ביקורת פרודית. לא באמת באתי "לטשטש את הזהות", לשחק משחק או לתת להם חומר להשתפר ממנו.

כן, רע, מרושע, מה שתרצו. אבל אסביר לכם מאיפה השנאה שלי לשיטסאב.

אני צופה אנימה וותיק, מהתקופה שאנימה הייתה מופצת ברשת אך ורק בפאנסאב אנגלי. לא היה את החרא הזה שנקרא תרגום רשמי, ואמנם גם באנגלי יש מלא שיטסאב וטרולים, אבל לא היו חסרים גם קבוצות איכותיות שעושות עבודה נהדרת בכל המערכת הזאת שנקראת פאנסאב. תרגום בלי לוקליזציה מטומטמת, תזמון טוב, טייפסטינג, תרגום וקריוקי לשירי הפתיחה והסיום - כל אלה דברים שהייתי רגיל אליהם והם היו חלק מהצפייה שלי.

עכשיו בשנים האחרונות אנימות מקבלות זכויות במדינות מערביות, וזה גורם לאיסור הוצאת פאנסאב באמריקה, ופריחה של השיטסאב המזעזע הזה שנקרא תרגום רשמי.

כל זה בפאנסאב אמריקאי. בעברי? אין מה לדבר שהמצב חרא אפילו יותר. באים ילדים שלוקחים את הקובץ של הוריבל, עם התרגום הרשמי שגם ככה גרוע, ומתרגמים אותו באופן גרוע עוד יותר, זה מחזור על מחזור, והתוצאה מזעזעת. בגלל שבסיס העבודה שלהם נטול כל מרכיב של פאנסאב - אין שום דבר ממה שהיה בפאנסאב הישן והטוב - לא תרגום לשירים (שזה הכי חשוב בשבילי) לא קריוקי, לא טייפ, לא תזמון טוב, לא פונט מעוצב. והכל גם בתרגום גרוע יותר, שמכיל שגיאות וטעויות הבנה.

מצטער, אני פשוט שונא את התופעה הזאת. שונא אותה.

הסיבה שאני כל כך מהלל את ALS היא שפעם ראשונה בחיי חוץ מהקבוצה העתיקה KaT, אני רואה קבוצה שגם מבינה מה זה פאנסאב אמיתי, ועושה את זה הכי טוב שאפשר. עם כל מה שהיה בפאנסאב אמריקאי ישן וטוב, ובעברית נהדרת. יפנית אני לא יודע לשפוט, אבל אני כן יכול לומר שבטוח הם לא נצמדו לאנגלית המכוערת של התרגום הרשמי, והתרגום שלהם הרבה יותר טבעי ונעים.

אני לא מדבר רק על יאקוסוקו, או רק על פאן-סאב. אני מדבר בכללי על תופעה רעה שהדבר היחיד שעוצר אותה הוא קבוצות כמו אלס. פאנסאב אמיתי שאכפת לו, שיודע מה היה בעבר ומשמר. אני מאמין שהילדים הצעירים שביניכם בכלל לא מבינים מה תיארתי למעלה, אבל נסו להבין שהייתה תקופה ארוכה ויפה שהתרגום הרשמי והשיטסאב העברי פשוט משמידים אותה יותר ויותר.

זו הגרסה ה"רצינית" לאשכול שלי.

Shinkou

פורסם 09/01/2019

oxos168.jpg

משני האחוזים שהספיקו לרדת בטורנט. בעוד חצי שעה נדע אם צפויה לנו אנימת העונה או אכזבת אדפציה.

Shinkou

פורסם 06/01/2019

אני רואה שהקהילה כאן מתה על גיפים ואנימה מימז. בתור אחד שאוהב לשוטט ולחפש את השטויות האלה, אני מכיר כמעט כל גיף שאתם משתמשים בו, וזה מביא אותי לשאלה:

אתם יודעים שאפשר בקלות ובמהירות להכין גיף משלכם מכל אנימה שראיתם וכל קטע שאהבתם? בקלות רבה אפשר גם להוסיף לו כיתוב משעשע ולהפוך אותו למימ. אל תגבילו את עצמכם למה שיש בגוגל תמונות ובגיפי.

אם זה מעניין אתכם ואתם לא יודעים איך - תרצו שאפתח מדריך קצר על שליפה ויצירה קלה של גיפים ומימז?

Shinkou

פורסם 03/12/2018

> שיטסאב מפליץ פרקים.
> אני:
cdc.jpg

מוקדש לשיטסאבים בשנאה 3>

UVERworld

פורסם 27/10/2018

הרגשתי צורך לשתף בגלל הthumbnail...

 

Shinkou

פורסם 18/10/2018

למה בכל פעם שההזוי הזה מצטט אותי, זו התוצאה?

k1bv727.png

נראה לי אפילו המערכת של האתר מעודדת ספאם.

UVERworld

פורסם 04/10/2018

אני חש בטיפת השפיות שנותרה בספין?

Shinkou

פורסם 20/09/2018

תמונת פרופיל חדשה, בהשראת מה שהולך באנימה-ספין.

Shinkou

פורסם 19/08/2018

אני עובר בנושאים ונדהם לגלות כמה ספאם יש בכל נושא שני. מערכת אזהרות הייתה עושה כאן פלאים.

Shinkou פרסם הודעה אצל ItsTaco :D

פורסם 10/08/2018

ובחזרה אליך, אחלה תמונה של שינקו.