אודות

  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב02/08/2018

חברים (3)

Shinkou

פורסם 18/03/2019

אני שוקל לעשות אשכול פרודיה על מחפשי שיטסאברים. כנראה משהו שיביא לי באן, אבל יהיה מצחיק. נראה אם יהיה לי כוח לזה.

Shinkou

פורסם 24/02/2019

להיכנס ולראות אשכולות תוכן ענייניים... אני באנימה ספין?

הייתי שמח להגיב ולהשתתף אילו הייתי במצב, אבל ח"ח קהילה.

Shinkou

פורסם 19/02/2019

היי אנשים, שינקו מוצא שוב תעלומה, והפעם היא ממש מרגיזה אותו. לא חדש לי שרמת הדיון באתר הזה פח אשפה, אבל כשזה מתחיל להיות קנוניה חסרת בסיס זה כבר מרגיז. אני שונא מקטיני ראש, ואם יש משהו שאני שונא יותר מהקטנת ראש, זה שמשתמשים באיזה רושם קדום של בן אדם כדי לפתור דיון או להעיף את הדעה שלו, וזה בדיוק מה שקרה באשכול הזה

אבל יודעים מה? אני לא אהיה כמו אלו שהגיבו כאן. אני אסביר למה אני מתכוון, ואטען טענות אמיתיות. לא יודע אם אתם מסוגלים להכיל את זה, אבל נו, ננסה.

אזהרה - לא לרפי שכל או ילדים שלא יודעים מה זה דיון (aka רוב מי שכאן, אבל נו)

מציין רק שאני בקושי מכיר את האנשים אישית. יצא לי להכיר את ליה ולדבר איתה רק לאחרונה כי היא מתרגמת בפאנסאב שאני חושב שהוא היחיד שבאמת שווה צפייה בעברית חוץ מקאט (הייתי רואה הוצאות שלה באנימס אמנם, אבל לא טרחתי לבדוק את הרמה שלה כשהייתי שם), ואת לילו אני כמעט ולא מכיר. מה שכן, הבנתי שיש איזה אנטיגוניזם כלפי ליה באתר הזה, ואני רואה את ה"תרגיל" הזה של "את עוקצנית!!!" בלה בלה, חוזר על עצמו כבר כמה פעמים כאיזה קלף דפוק כנגד טענות קונקרטיות. בואו נראה איך זה הולך בדיון המפגר האחרון.

ונתחיל מהתגובה הראשונה של ליה, כי הנקודה היא ממש אם לא המדריך הוא טוב או לא.

תגובה של ליה:

עוד מדריך לאותה תוכנה שמלמדת אנשים להיות תוכים וברגע שהם ירצו לעשות משהו טיפה יותר מסובך (שישפר את ההוצאה שלהם) הם לא יוכלו?
מדהים.

אבל הכי מדהים שאתם הופכים קידוד בתוכנות הרגילות והטובות לקשה, לול. זה לא קשה. פשוט המדריכים הקיימים בעברית יותר מדי מפורטים ולא "נראים פשוטים" מספיק לכל אותם עצלנים שמחפשים דרך קלה והאכלה בכפית.

 אתם רואים משהו פוגע פה? אני לא. זו תגובה ביקורתית שמכילה טענה ברורה: המדריך לא מספק אפשרות קידוד יעילה באמת ומגביל את האפשרויות של אחרים. אני לא פאנסאבר, לא מבין גרוש בקידוד ויודע להסיק דברים מהנאמר, אם אתם לא, אולי פאנסאב זה לא בשבילכם.
טענה שנייה שקיימת בתגובה הזאת היא המדריכים האחרים של התוכנות הטובות נראים מסובכים כי הם מפורטים מדי, ולכן עצוב שהמציאות הזאת מעודדת כתיבת מדריכים סוג ב' לתוכנות גרועות רק כי זה נראה קצר יותר.
טענה קונקרטית לגמרי.

עכשיו, אני יודע מה תגידו לי - "אם ליה הייתה כותבת את זה כמו שאמרת בקו התחתון הכל היה בסדר וזה לא היה מפריע לנו!!!"
זה חרטא. לא חסרים דיונים בהם ליה הגיבה בדיוק כמו שכתבתי בקו התחתון והתגרו בה רק כי הטענות הקונקרטיות היו נוקבות ולא ליקוקי תחת. אל תסבנו אותי עם הטענה המיושנת והמפגרת הזאת. אני בעצמי מגיב גרוע יותר מליה ולא מקבל יחס כזה כי הטענות שלי לא נוקבות כמו שלה.

יאללה, בואו נראה לאן הדיון מתקדם.

תגובה של אסקנור:

אני בסך הכל כאן בשביל להביא למי שאין להם ממש זמן לקודד בתוכנה שלוקחת יותר מידי זמן, משהו זריז שלא ממש פוגע ברמה ההכי קריטית.. באסה שאת מבזה אותי כך~ אבל נלמד להבא(:

"באסה שאת מבזה אותי כך". ביזוי? מי ביזוי? לא אמרה שום מילה עליך (בניגוד אליך שתגובה אחת למעלה אמרת שזה טמטום מה ש @Kūjō, Jolyne אמרה), ופשוט הסבירה בצורה נוקבת מה לא בסדר.
ברמת הטענה, זה גם לא משיב על מה שליה טענה, וגם לא נכון. כפי שיאמרו בהמשך, אין הבדל זמן בין התוכנות. וזה גם לא משיב כי עדיין הטענה של המדריך מגביל את האפשרויות למקודד קיימת.
הלאה.

תגובה של ליה:

מי שאין לו זמן להשקיע שלא יעשה פאנסאב.
חוץ מזה, איזה זמן צריך להשקיע בקידוד? לשנות סקריפט מוכן מראש ולדחוף אותו לתוכנה לוקח שתי דקות וחצי. על איזה זמן אתה מדבר בדיוק?

 המשפט הראשון הוא פעם ראשונה שדעה נכנסת לדיון. היא נאמרה, ואני מבין למה לא להסכים איתה, וזו זכותך. אני כן מסכים, ובגלל זה בדיוק אני לא פאנסאבר.
המשפט השני הוא טענה - לא משנה באיזו תוכנה ובאיזו שיטה, קידוד לא אמור לקחת זמן, בין בשיטה המקובלת ובין בשיטה שהצעת.

תגובה של אסקנור:

הוא משקיע על הפרק סבבה, אבל יש תוכנות שלוקחות לקידוד המון זמן מהרגיל, ואפילו את הדרך. 

הטענה בכלל לא עונה על הנאמר, ובכלל לא ברורה. אפילו אני יודע שקידוד זה דבר שתלוי בהגדרות התוכנה ויכולת המחשב, וממש לא קשור לתוכנה או לדרך שהבאת. זה... לא קשור. בכלל לא קשור.
עכשיו, איך מסבירים לבן אדם שלא מבין על מה הוא מדבר ולא עונה לעניין שזה לא קשור? זה מתסכל, וליה הגיבה הרבה יותר עדין מאיך שאני הייתי מגיב (ורמז - הייתי זורק מימ מתחכם והולך פשוט):

 

תגובה של ליה:

Over It Facepalm GIF by RuPaul's Drag Race S8

קידוד לוקח זמן בגלל הגדרות (לא משנה באיזה תוכנה) ובגלל תכונות המחשב (לא משנה באיזה תוכנה). בבקשה, לפחות תפסיק לדבר שטויות ולהטעות אחרים.

משפט ראשון הוא בדיוק הטענה שאמרתי מקודם.
משפט שני הוא בקשה לגיטימית שאני ועוד עשרות משתמשים היינו יכולים באותה מידה לומר בצורה הרבה יותר מכוערת. אם יש בעיה עם האופן שהיא ביקשה להפסיק לבלבל ת'מוח, לא היה לגיטימי להשתמש בצורת הדיבור הזה בעצמך גם כן דקה אחר כך:

תגובה של אסקנור:

בתוכנה שאני מציג זה לא לוקח זמן כלל, לא יותר מ 5 דקות.

אז בבקשה ממך, תפסיקי להגיד גם שטויות לפעמיים.

חוץ מזה, התגובה לגיטימית. אם כי זה אומר באמת ש"5 דקות" או כל זמן מהיר אחר שווה לקידוד מאוד גרוע. זה ידע בסיסי בקידוד. וכמובן... זה בדיוק מה שליה טוענת.

תגובה של ליה:

אתה רוצה להגיד לי שתוך 5 דקות הפרק מוכן עם כתוביות עליו?
אז זה רק אומר שאתה לוקח את הפרק והופך אותו לקקי מפוקסל. עוד סיבה לא להמליץ על המדריך הזה.

ואם אתה מתכוון ל"כמה זמן לוקח להתחיל לקודד" אז לא רק שאתה לא ברור, אני בעצמי אמרתי שבתוכנות הנורמליות זה לוקח 2 דקות וחצי (שזה פחות מ5 דקות) אז שוב, מה אתה רוצה?
התוכנה הזאת לא טובה בשום צורה, היא רק מקנה הרגלים רעים.

פסקה ראשונה זו טענה פשוטה: אם 5 דקות הקידוד מוכן, התוצאה גרועה מאוד וזו סיבה מאוד טובה לא להמליץ על השיטה הזאת שפוגעת מאוד באיכות.
אה, רגע! היא אמרה מילה לא יפה כמו "קקי" ולא אמרה בצורה יפה "תוצאה גרועה"!!!!! אוי ואבוי, איזו תרבות דיון רעה, נכון?! :scream: 
די, תתבגרו אם זה מה שמפריע לכם.

הטענה השנייה שלה גם ברורה: אם הטענה של אסקנור מתייחסת לזמן התחלת הקידוד, אז בתוכנות שהיא משתמשת להתחיל את תהליך הקידוד זה דבר מאוד מהיר ולא אמור לגרוע.

חברים, לא יודע מה איתכם, אבל מכל הדיון עד כאן אני מבין בצורה מאוד ברורה למה לא להשתמש בשיטה של אסקנור, ומטענות קונקרטיות לחלוטין. העקיצות כאן לא קיימות או מינוריות שלהתקטנן עליהן זה דפוק עד כאן. מה כואב? שהטענות שמסבירות למה היעילות של השיטה/תוכנה המוצגת היא גרועה - פשוט נכונות?

שנמשיך? בואו. אקצר את התגובות הקטנות:
אסקנור: חשיבה שלך(:
ליה: נכון. ואנשים שבאמת ירצו לייצר תוצרים ראויים וגם להתקדם בעתיד יוכלו לדעת לבד למי להקשיב (:
אסקנור: אין פה שום דבר לא ראוי, בסך הכל מדריך לקידוד ועוד שלא פוגע במשהו קריטי... 
ליה: יש הרבה, וכבר פירטתי אותם במדריך האחר שנפתח, מוזמן לעיין שם. בכל מקרה, בזאת אני סיימתי.
חבל שרוב האנשים בפאנסאב הישראלי תמיד מחפשים את הדרכי קיצור ואיך אפשר הכי לחפף כדי שהכל יהיה מוכן תוך דקה כדי לקבל כמה שיותר תודות. אח"כ אנשים תוהים למה אנשים מסתכלים על הפאנסאב הישראלי כמו שמסתכלים עליו.

אין לי ממש מה לומר על כל זה. כאן זה דעות, כל אחד יכול לומר מה שהוא רוצה וזה סבבה.
זה מתחיל להיות חרא אמיתי מכאן:

תגובה של אסקנור:

ליה, זה בסך הכל הטמעת כתוביות לפרק... לא דיברתי איתך על התרגום ודברים נוספים על הפרק. 

פאקינג קידוד.. למה את צריכה להיות עוקצנית כלכך לגביי.

מי קורא למי בשמות?? מי יורד לפסים אישיים??? הא???
מעצבן אותי כל כך שכל פעם אומרים שליה יורדת לפסים אישיים, וההפך הוא הנכון.
כמו שהראיתי עד כאן, ולמי שלא ברור לו שיקרא את כל מה שכתבתי עד לנקודה הזאת - הכל היה קונקרטי ולעניין. איזו עוקצנות יש כאן? כי זה לא נאמר בצורה של "חמודי, התוכנה שלך היא נונו ויש תוכנות שעושות דברים יופי טופי, אבל אתה תותח ותמשיך ככה!" ?

די. להיות. ילדים. קטנים.
וכמו שאמרתי לפני כן, אני שונא שאנשים משתמשים בירידה לפסים אישיים ויציאה מתחום מערכת הטענות כדי לצאת מנצחים או צודקים כשנגמרים להם הטענות. זה כל כך מרגיז אותי שבגלל זה אני הכי מיואש מקהילות אינטרנטיות ומדיונים אחד נגד השני של ילדים קטנים שלא מסוגלים לקבל טענות קונקרטיות, יורדים לפסים אישיים, משתמשים ברשמים ישנים כדי להבעיר את הצד השני ואז מצרפים אליהם עוד אנשים שחושבים ככה ומוציאים את הצד עם הטענות הלגיטימיות קטן.

ENOUGH WITH THAT WAY.
אבל יודעים מה? ליה בניגוד לאימג' הנורא שטענתם שיש לה, התעלמה מהירידה לפסים אישיים הזאת. איזה פלא, הא? פשוט נס שהיא בוגרת יותר מכם, נכון?
ואתה, @עידן | sabo , זכור את הטענה שטענתי בפסקה הזאת, מר יפה נפש, שאולי תטרח לעבור על דיון כמו שצריך לפני שאתה מבלבל ת'מוח עם ניתוחי האופי ו"למה מישהו מתווכח מלכתחילה".

וטוב, בואו נראה איך זה ממשיך.

תגובה של אסקנור:

לקריוקי יש תוכנות יותר מתקדמות... אז פשוט תשתמשי במדריך אחר(: אני בסך הכל נותן מדריך למתחיל~ ולא חסר מתחילים השנה בנושא הפאנסאב

בסדר, טענה שכתובה סבבה, אבל לא נכונה ולא לעניין. מוזמנים להתסכל על ההסבר של התגובות של ליה למעלה אם קשה לכם להבין מתוך הטענות הברורות שלה עצמן.

 אבל מה? ליה יותר נחמדה ממני ולא אמרה לו "הסברתי לך מקודם מה הבעיה, תסתכל למעלה" ושוב מסבירה

תגובה של ליה:

בגלל זה אני אומרת שהמדריך הזה מקנה הרגלים רעים.
במקום ללמוד מראש איך לקודד (בפחות מ2 דקות) בתוכנה רגילה, שאח"כ אפשר גם ללמוד בה דברים יותר מסובכים (כמו איך לשלב טייפים באפטר), אתה מנסה לגרום לאנשים ללמוד אלף תוכנות אם הם רוצים לא להתקע במקום ואשכרה להתקדם.
מה הבעיה ללמוד מלכתחילה את התוכנה הטובה? באמת, מה כל כך כואב לכם בזה, אני לא מבינה?

וכאן, חברים, תהרגו אותי אם יש משהו "עוקצני". זה כתוב פשוט נהדר, טענה לעניין, ברורה, ושאלה נוקבת לעניין. שלמקרה שלא שמתם לב - עוד לא קיבלה מענה. לא ברורה השאלה? אסביר במילים שלי כי "ליה עוקצנית ואוי אוי אוי", נכון?
למה ללמד שימוש בשיטה/תוכנה פחות יעילה ולהיתקע בשלב כלשהו במהלך הפאנסאב כשאפשר מלכתחילה ללמוד תוכנות יעילות שמקנות הרבה יותר, לא קשות לשימוש יותר, קיימים להן מדריכים מפורטים וברורים יותר - ובכל זאת כל מקודד יצטרך ללמוד אותן כדי למצות את המקסימום?

וסתם ככה, אני יודע מה זה "טייפ באפטר". תוכנה שלא מאפשרת לקודד טייפ באפטר מגבילה המון את המשתמש בה. כך שאני גם מבין את הטענה אפילו יותר.

תגובה של אסקנור:

ליה, קידוד זה לא תואר שלישי.. אפשר ללמוד לקודד בכל זמן אפשרי, אבל את צריכה לדעת שמתחילים צריכים להתחיל בקטנה ואז לעלות לגדולה.. ואני בטוח שאת מכירה את זה בתור מישהי שמתרגמת מגיל 13?

אה, כן. אתה סרקסטי ואז אומר ש"ליה עוקצנית"? יופי לך.
ואמנם זו לא עקיצה ברמה אישית, אבל היא לא דיברה מילה על העבר או החיים האישיים שלך, למה אתה נכנס לשלה? ולמה אתה חושב שזה משנה משהו או מחזק את הטענה שלך?

וטוב, לטענה שלך - מתחילים בקטנה ואז עולים.
היא הסבירה קודם שבאותה מידה שאפשר להתחיל בשיטה שלך, אפשר להתחיל בשיטה שלה שהיא יעילה יותר, אז עדיין אין מענה לטענות הקונקרטיות שלה!!
KILL ME PLZ. THIS IS A SHITSHOW, NOT A DISCUSSION.

תגובה של ליה:

שוב, אתה מפספס לגמרי את הפואנטה של כל מה שאני אומרת.

למה לגרום לבן אדם ללמוד 1000 תוכנות ככל שהוא מתקדם, במקום ללמד אותו מההתחלה את התוכנה בה הוא יוכל לעשות הכל, גם את הדברים הקלים וגם את הדברים הקשים?

שוב, טענה בשאלה. יבש לחלוטין, אפס "עוקצנות". לעניין. מה אתם רוצים?

ואז תגובה של לילו שמחזקת את הטענה הקונקרטית של ליה (שעדיין לא קיבלה מענה, למקרה ששכחתם), בתור אחת שגם מבינה בתחום:

חביבי, גם בשביל מתחילים זה לוקח 2 דקות בתוכנה השניה.

שוב, מחזק את הטענה העיקרית.

תגובה של אסקנור:

צמד המתרגמות הגיעו(: HEY YOU 

אני לא ממש יודע, בסך הכל אני בא ללמד מדריך לקידוד שאני יודע.

חברים, מה דעתכם על המשפט הראשון? מי פאקינג עוקץ את מי כאן?!

טוב, אין לי עוד כוח להביא ציטוטים, פשוט תסתכלו על האשכול.
מכאן, לילו ואסקנור מנהלים איזו שיחה מוזרה שבה אסקנור פתאום מודה שהוא בכלל לא מתווכח ומבין את הטענה, שזה היה יכול להיות יפה (אבל קצת באיחור), אם לא שלאורך כל הדרך אסקנור טען שליה הייתה עוקצנית כלפיו ואילו לילו לא, ואין הבדל בין צורת הניסוח שלהן. מה, כי לילו עשתה סמיילי בסוף המשפט? די להיות ילדים.

ואז מגיע האדם הבא... "עידן | sabo"

תגובה של עידן:

ליה ולילו, הוא לא עשה שום דבר לא בסדר, ולהפך. הוא כתב מדריך מהידע שיש לו כי הוא בסך הכל רוצה לפתוח לפאנסאברים מתחילים אופציה לקודד בדרך הזאת. כלומר, למרות כל הניסיון שיש לכן, אתן עדיין לא יכולות להחליט עבור פאנסאברים מתחילים איך לקודד...
תודה על המדריך דרך אגב!

התגובה הזאת עוד סבבה מבחינתי. הדבר היחיד שמפריע לי בה הוא ההגזמה של "להחליט עבור פאנסאברים מתחילים איך לקודד".
מי החליט? נתנו טענות קונקרטיות ואמיתיות לאורך כל הדיון, שאפילו אני שאני לא פאנסאבר הבנתי והשתכנעתי מהן שהשיטה הזאת לא יעילה כמו השיטה האחרת. אם מישהו היה מציע לי נוקיה ישן ומישהו אחר מציע לי גלקסי 8, והיו אומרים לי "לך על ה8, יש בו יותר פונקציות והוא יותר יעיל" וגם מסבירים לי היטב למה הנוקיה הוא זבל, גם הייתם אומרים ש"הבן אדם שמסביר למה הגלקסי 8 טוב יותר הוא עוקצני וזה פויה שהוא "מחליט בשבילך"! אתה צריך להתחיל מקטן בפלאפון מעפן ודפוק ולאט לאט לעלות לגלקסי 8!!!!!"
למה זה נשמע מפגר? כי אתם יודעים מה ההבדל בין נוקיה עלוב של סבא שלי לגלקסי 8. כאן אתם בכלל לא טורחים להבין את הטענות וישר מתרכזים בזה ש"ליה עוקצנית" או איזה בולשיט אחר.

והנה, ליה מסבירה בדיוק את מה שעובר לי בראש:

אף אחד לא החליט עבור אף אחד איך לקודד.
אנחנו ציינו עובדה - שזו אופציה נחותה שרק תקשה על אותם מתחילים בהמשך כשהם ירצו להשתפר. זו עובדה, והוא בחר להתווכח איתה.
אם הוא היה אומר "אני יודע שזו אופציה פחות טובה אבל ככה אני מעדיף" לא היינו מגיבות כאן בכלל.

פשוט. פשוט. פשוט.
למה הטענה היבשה והברורה הזאת כל כך קשה לכם לעיכול? בחיי. איפה ליה הייתה לא בסדר עד כאן??

תגובה של עידן:

ניסית לחשוב למה הוא "בחר להתווכח איתה"? כן, כשמגיבים למישהו בצורה "לא כל כך נחמדה", יש נטייה להתגונן ולהתווכח. אם היית מנסחת את התגובה שלך בצורה יותר נחמדה, הוא לא היה מתווכח בכלל.

בא לי פשוט לשים מימ של FACEPALM, אבל אני במוד רציני, אז אסביר את המובן מאליו.
מה פה לא נחמד? שאין קוצ'י מוצ'י או סמיילי? ליה מתבטאת באופן יבש. לא עוקצני, לא חם - יבש. עד לכאן היא דיברה רק על התוכנה, רק טענות קונקרטיות והשפעות על התוצר. מה פאקינג "בצורה לא כל כך נחמדה" כאן? אלו טענות. זה דיון. מה קשה לכם כל כך להבין באיך שעולם הדיונים והטענות עובד??????

תגובה של ליה:

לא משנה את העובדה שמה שהוא עושה זה להתווכח עם עובדה. אני לא מתכוונת לקחת אחריות על מעשים שגויים של אנשים אחרים.

זה בדיוק מה שקרה כאן. זכותה לומר עובדה נכונה, וזכותה להיאבק על העובדה כשמישהו סותר או מכחיש אותה, בפרט כשהתוצאות של זה הן למורת רוחה.
חברים, אפילו דעות בקושי יש בדיון הזה. מה קורה לכם?

תגובה של אסקנור:

אין פה שום דבר שגוי ליה, הגזמת יותר מידי.. בסל הכל תוכנת קידוד.

איזו הגזמה יש כאן?!?!?!
היא הגיבה טענות יבשות לאורך כל הדיון. מה אתם רוצים ממנה???????
והוא ממשיך (בתגובה לעידן)...

ואתה צודק, החזרתי לה באותה הרמה~

תודה רבה לך(;

מי העוקצני כאן?!

מכאן בקצרה:

ליה:
אתה רוצה להכנס לוויכוח הזה שוב? חבל, כבר הודית שהפסדת.
ואם זה בסך הכל תוכנת קידוד בשבילך, לא היית צריך להשקיע בלכתוב לה מדריך.
תפסיק לזלזל בתחביב ובמשמעות של התחביב אצל אנשים אחרים, ואז אולי לא תקבל תגובות כמו שלי. 
[ותכלס, סקרתי כל תגובה של ליה כאן ולא ראיתי שום תגובה "עוקצנית". הכל יבש, והכל מתוך הדעה שפאנסאב צריך להיעשות כמו שצריך, ששוב, כמו שליה אמרה בעצמה - היה אומר שהוא לא מסכים עם זה, הכל היה בסדר. הוא פשוט נלחם על זה שהתוכנה שלו כן יעילה ועדיפה על התוכנות שהיא נתנה בזמן שהיא הסבירה באופן ברור מאוד למה זה לא נכון.]

ליה (בתגובה לתגובה העוקצנית של אסקנור):
וואו, איך החזרת לי, בטח עכשיו אני אעבור לתוכנה הגרועה הזו שלך~
[פעם ראשונה שליה מגיבה בעוקצנות וסרקזם בדיון הזה, וזה אחרי שאסקנור כבר הגיב את התגובה העוקצנית השלישית שלו, כן? מכאן זה סתם דבילי הקטע על העוקצנות, אז אעזוב את זה.]

אסקנור:
נכון מאוד, כתבתי פשוט מאוד את הידע שלי על התוכנת קידוד הזאת. לא אמרתי שאין עוד.. לא אמרתי שהם לא יעילות או טובות ממנה, פשוט שהיא זריזה יותר זה הכל..
[קודם כל, כן אמרת. דבר שני, היא הסבירה יפה מאוד למה זה לא "זריז יותר..." וטוב, זה מה שהיא אומרת מיד]

ליה:
אבל היא גם לא זריזה יותר. די לשקר ולהטעות אנשים~

אסקנור:
אין כאן עובדות, רק דעות.
ועמנואל ביקש להפסיק.
[לא. נכון. זה בכלל לא דעות... KILL ME PLZ....]

תגובה של ליה:

יש כאן המון עובודת. התוכנה שלך פחות טובה מהתוכנה המקצועית. התוכנה שלך לא יותר מהירה מהתוכנה המקצועית.
כל אלה הן עובודת שאתה ממשיך להתווכח איתן כדי לנסות לצאת צודק. אתה לא צודק.

והוא ביקש שנפסיק לדבר לא לנושא - כלומר שאתה ומשמו השני תפסיקו לרדת לפסים אישיים של איך אני מדברת ואיך אני לא (עוקצנית וכל שאר השטויות שאתם מפיצים). אני הגבתי לעניין, ואתם התחלתם להגיב על המסביב כי לא היה לכם איך לענות.
אני מדברת על התוכנה של המדריך הזו - היא קשורה לנושא ועוד איך.

טענה ראשונה - הכל עובדות, לא דעות. זה נכון לגמרי.

טענה שנייה - אתם אלו שיורדים לפסים אישיים, לא אני. וזה גם נכון לגמרי. אם לא ברור לכם שזה נכון, כל מה שחפרתי עד עכשיו מסביר את מהלך הדברים היטב.

תגובה של אסקנור:

אין צורך להתחכם, חוץ מזה בבקשה תשתחררי מהתוכנה הזאת כבר... איזה עין את עושה עליה. 

בסך הכל תוכנה, חאלס ליה..

וואו, טענה פיצוצים.

בכל מקרה, זה עיקרון. זה לא משנה אם זה "כולה תוכנה" - אתה טועה, ומטעה אחרים. לליה, שפאנסאב זה דבר שחשוב לה, חשוב לתת את הדרכים הנכונות והטובות לפאנסאברים חדשים, ולכן היא לא הולכת להעלים עין מטעויות בגישה, והיא מציינת באופן לא עוקצניויבש לחלוטין מה לא בסדר בשיטות הלא טובות. מה לא בסדר בזה???? היא אמורה לשתוק כי....???? היא אמורה להסכים עם מה שהיא לא מסכימה? אסור לה למחות על כך ולהסביר באופן בוגר וברור למה דבר מסוים הוא שגוי??? מה אתם רוצים ממנה??!!?

תגובה של ליה:

אתה זה שמתחכם. במקום להודות בטעות ולשחרר מזה, אתה ממשיך להגיב לי ולנסות לרדת עליי עם טענות שלא קשורות לנושא כמו "את סתם עוקצנית" "זה בסך הכל תוכנה" "כולה קידוד".
אבל אני לא אתן לך להטעות אנשים מתחילים שרוצים ללמוד תוכנה טובה שגם תאפשר להם להשתפר בהמשך.

הכי לעניין שיש. אתם יורדים לפסים אישיים. אתם עוקצניים. אתם יוצרים מדריכים לא יעילים שמלמדים אחרים דרכים שלא טובות בעיניה ועל כן הזכות בידה לפחות לציין באופן ברור את החסרונות שבדרכים האלו.

עכשיו תגידו לי, קהילה.
מה. פאקינג. היה. כאן. לא. בסדר. בצד. של. ליה?!!?!

אני גם ככה בקושי נמצא פה, ומנסה איכשהו להחיות דיונים על אנימה. אבל די, נמאס לי מחוסר היכולת והקטנוניות של הקהילה. נמאס לי שמתייחסים לאנשים בצורה לא צודקת בגלל איזה רושם ישן שיש עליהם, ומשתמשים בזה ככלי לברוח מדיונים רק כי אין לאנשים ביצים לדון עם עובדות או להרכין ראש.

הקהילה הזאת מגעילה אותי. מתגעגע לאנימס. היו שם אנשים שמסוגלים לדון.
אתר של ילדים.

Shinkou

פורסם 10/02/2019

שינקו מצא תעלומה. לשינקו יש השגות. בואו תסבירו לשינקו מה קורה כאן!

3lnt98m.jpg

או שהמבנה ההיררכי הוא שלכל חבר צוות יש מנהל ראשי שעושה לו בייביסיטר, או שכמה חבר'ה בהנהלה הגבוהה נמצאים בנופש תמידי.

אה כן, ואז מגיע "משתמש" שמבקש הצעות לפעילויות, איפה הוא בהיררכיה? עוד הנהלה גבוהה?

Shinkou

פורסם 07/02/2019

THIS

 

UVERworld

פורסם 03/02/2019

להפסיד נכס בשביל נטל :'(

Shinkou

פורסם 30/01/2019

שמתי לב עכשיו שכל האשכולות שפתחתי בקשר לאנימה באתר חוץ מהפרק הראשון של יאקוסוקו איבדו את הקישור שלהם לדף האנימה (כולל הדיון של אביר המגן מאתמול), ואי אפשר להחזיר את הקישור בעריכה. מישהו מוכן להסביר לי את התופעה?

Shinkou

פורסם 14/01/2019

אני המום מזה שלקחו את הבדיחה שלי ברצינות. בהתחלה חשבתי להגיב לכל אחד ואחד, אבל זה יהיה ארוך מדי וכבר אין לי מחשב אז... פשוט לכו עם זה שזו הייתה ביקורת פרודית. לא באמת באתי "לטשטש את הזהות", לשחק משחק או לתת להם חומר להשתפר ממנו.

כן, רע, מרושע, מה שתרצו. אבל אסביר לכם מאיפה השנאה שלי לשיטסאב.

אני צופה אנימה וותיק, מהתקופה שאנימה הייתה מופצת ברשת אך ורק בפאנסאב אנגלי. לא היה את החרא הזה שנקרא תרגום רשמי, ואמנם גם באנגלי יש מלא שיטסאב וטרולים, אבל לא היו חסרים גם קבוצות איכותיות שעושות עבודה נהדרת בכל המערכת הזאת שנקראת פאנסאב. תרגום בלי לוקליזציה מטומטמת, תזמון טוב, טייפסטינג, תרגום וקריוקי לשירי הפתיחה והסיום - כל אלה דברים שהייתי רגיל אליהם והם היו חלק מהצפייה שלי.

עכשיו בשנים האחרונות אנימות מקבלות זכויות במדינות מערביות, וזה גורם לאיסור הוצאת פאנסאב באמריקה, ופריחה של השיטסאב המזעזע הזה שנקרא תרגום רשמי.

כל זה בפאנסאב אמריקאי. בעברי? אין מה לדבר שהמצב חרא אפילו יותר. באים ילדים שלוקחים את הקובץ של הוריבל, עם התרגום הרשמי שגם ככה גרוע, ומתרגמים אותו באופן גרוע עוד יותר, זה מחזור על מחזור, והתוצאה מזעזעת. בגלל שבסיס העבודה שלהם נטול כל מרכיב של פאנסאב - אין שום דבר ממה שהיה בפאנסאב הישן והטוב - לא תרגום לשירים (שזה הכי חשוב בשבילי) לא קריוקי, לא טייפ, לא תזמון טוב, לא פונט מעוצב. והכל גם בתרגום גרוע יותר, שמכיל שגיאות וטעויות הבנה.

מצטער, אני פשוט שונא את התופעה הזאת. שונא אותה.

הסיבה שאני כל כך מהלל את ALS היא שפעם ראשונה בחיי חוץ מהקבוצה העתיקה KaT, אני רואה קבוצה שגם מבינה מה זה פאנסאב אמיתי, ועושה את זה הכי טוב שאפשר. עם כל מה שהיה בפאנסאב אמריקאי ישן וטוב, ובעברית נהדרת. יפנית אני לא יודע לשפוט, אבל אני כן יכול לומר שבטוח הם לא נצמדו לאנגלית המכוערת של התרגום הרשמי, והתרגום שלהם הרבה יותר טבעי ונעים.

אני לא מדבר רק על יאקוסוקו, או רק על פאן-סאב. אני מדבר בכללי על תופעה רעה שהדבר היחיד שעוצר אותה הוא קבוצות כמו אלס. פאנסאב אמיתי שאכפת לו, שיודע מה היה בעבר ומשמר. אני מאמין שהילדים הצעירים שביניכם בכלל לא מבינים מה תיארתי למעלה, אבל נסו להבין שהייתה תקופה ארוכה ויפה שהתרגום הרשמי והשיטסאב העברי פשוט משמידים אותה יותר ויותר.

זו הגרסה ה"רצינית" לאשכול שלי.

Shinkou

פורסם 09/01/2019

oxos168.jpg

משני האחוזים שהספיקו לרדת בטורנט. בעוד חצי שעה נדע אם צפויה לנו אנימת העונה או אכזבת אדפציה.

Shinkou

פורסם 06/01/2019

אני רואה שהקהילה כאן מתה על גיפים ואנימה מימז. בתור אחד שאוהב לשוטט ולחפש את השטויות האלה, אני מכיר כמעט כל גיף שאתם משתמשים בו, וזה מביא אותי לשאלה:

אתם יודעים שאפשר בקלות ובמהירות להכין גיף משלכם מכל אנימה שראיתם וכל קטע שאהבתם? בקלות רבה אפשר גם להוסיף לו כיתוב משעשע ולהפוך אותו למימ. אל תגבילו את עצמכם למה שיש בגוגל תמונות ובגיפי.

אם זה מעניין אתכם ואתם לא יודעים איך - תרצו שאפתח מדריך קצר על שליפה ויצירה קלה של גיפים ומימז?

Shinkou

פורסם 03/12/2018

> שיטסאב מפליץ פרקים.
> אני:
cdc.jpg

מוקדש לשיטסאבים בשנאה 3>

UVERworld

פורסם 27/10/2018

הרגשתי צורך לשתף בגלל הthumbnail...

 

Shinkou

פורסם 18/10/2018

למה בכל פעם שההזוי הזה מצטט אותי, זו התוצאה?

k1bv727.png

נראה לי אפילו המערכת של האתר מעודדת ספאם.

UVERworld

פורסם 04/10/2018

אני חש בטיפת השפיות שנותרה בספין?

Shinkou

פורסם 20/09/2018

תמונת פרופיל חדשה, בהשראת מה שהולך באנימה-ספין.