אודות

  • חבר צוות בשיפודן ישראל
  • אדיר
  • מחשבים
  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב28/07/2018

הירוזן צ'אן אהב את SuperRoyZ

פורסם 30/05/2019

אני אשמח לאיזה פוסט חמוד שמסביר הכול ^^ 

מאוד מעריך את העבודה שלכם כבר מלא שנים שחושבים על זה אני וותיק ממשש

הירוזן צ'אן אהב את NarutoV

פורסם 18/05/2019

חופש נעים לצוות!

הירוזן צ'אן אהב את loo

פורסם 17/05/2019

*רוב צוות האתר נמצא כרגע ביפן, דעו לכם שזה ישפיע על קצב ההוצאות- וואאיי איזה כיף להם! 

תהנו משלחת יפן יקרה! ובהצלחה למי שנישאר כאן לעבוד על הפרקים!

שבת שלום :)

הירוזן צ'אן אהב את Senpai

פורסם 28/03/2019

בואנה רוצה מכות?????

הירוזן צ'אן אהב את Senpai

פורסם 18/03/2019

תולה אותך בעץ שביער המתאבדים (ובמקרה בטעות אני אהיה שם במאי)

הירוזן צ'אן אהב את Jonas Chan

פורסם 27/02/2019

לפחות היום אתה לא גונב זכויות יוצרים מ- @Senpai ;/

הירוזן צ'אן אהב את loo

פורסם 21/02/2019

קראתי את התגובות שהגיבו לכם וזה פשוט מרגיז אותי. אתם מקדישים מהזמן שלכם בשביל הפרקים הללו ובשביל שכולנו נוכל לצפות בהם בצורה הכי איכותית שניתנת ועל כל הטוב הזה ישנם כמה שפשוט מתנהגים בצורה מאוד לא מכובדת וגועלית. כבר חשבתי שהפסיקו להגיב דברים כאלו אחרי כבר כמה שיחות כאלו שהעלו באתר וזה נוראי שזה חוזר על עצמו.

אני מאוד מעריכה שלמרות התגובות הללו אתם ממשיכים לפעול כך שזה לא בא על חשבון שאר האנשים. מקווה שיפסיקו עם ההתנהגות המזלזלת והמבזה ויבינו כמה אתם משקיעים ורציניים במעשיכם, וזה שהפרק מתעכב זה לא סוף העולם. 

אז אני אומרת- תודה רבה לכם שאתם עדיין ממשיכים להוציא את הפרקים מתורגמים בשביל כולנו במשך כל השנים הללו!!

בהצלחה בהמשך פעילותכם :)

 

הירוזן צ'אן אהב את Fuminocchi

פורסם 15/02/2019

איתי, זה לא 6 שנים... שיפודן ישראל כבר קיים מ2011 עכשיו זה 2019 (הפרש של 8 שנים פחות או יותר)...
כשאני התחלתי לצפות בנארוטו זה היה בזכותכם בכלל, נפתחתי לאנימה רק בזכות העובדה שהצוות היה קיים והעלתם פרקים ונתתם לי הזדמנות לצפות בנארוטו ואנימה בכלל...
יש כל כך הרבה אנשים בצוות הזה שתרמו, ויותר מזה עשו מסע למען האנימה והצוות המדהים הזה שמעלה פרקים ***כל שבוע*** שזה משהו סופר קשה (לתרגם, לקודד, לערוך, ועוד מיליון ואחת פעולות נוספות)
אתם לא מבינים כמה אני מת על האנשים הללו! בלעדיהם ככל הנראה שנארוטו זה היה סתם משהו מעפן בשבילי, אבל זה לא ככה בזכותם! היום נארוטו (וקצת מבורוטו) זה אחת האנימות האהובות עליי. 
האנשים הנחמדים שמקריבים מעצמם, נותנים: גישה, יחס, אהבה, זמן, אחריות ועזרה מהרבה תחומים צריכים לעזור לאנשים שלא יודעים להעריך? הייתכן שהאנשים הנהדרים האלה שכל השנים נתנו ונותנים ומכוונים אותנו כמה נארוטו זה נהדר והחיים סבבה צריכים לחוות תגובות של מובן מאליו???? 
זה לא מובן מאליו וככל הנראה 80% מאזרחי ישראל חולמים על הצלחה בעשיית הקודש שהאנשים האלה עושים כל שבוע. 
הלוואי ותמיד תמשיכו ככה... אני אוהב כל בן אדם מהצוות מאוד!!! ואת הסדרה בכלל... תתעלמו מאנשים כאלה שמסתכלים על הרע כל היום, אתם מדהימים בהיותכם כאן, נקודה. 
שבת שלום כולם :) 
באהבה אסף

הירוזן צ'אן אהב את DR

פורסם 15/02/2019

אני רק רוצה לומר שאתם תותחים .

אני אף פעם לא מגיב , אבל לפי מה שקראתי אני נעלב בישבילכם .

מעולם לא אכזבתם יש לכם תרגום מעולה ומי שאין לו סבלנות זה בעיה שלו (שישתה מים קרים) 

בכול מקרה אני מעריך אתכם ותודה רבה על הכול . ממשיך לעודד אתכם תהיו חזקים ותדעו 

שיש עוד המון אנשים כמוני שנהנים מכם ואוהבים את התרגומים שלכם .

צופה בכם מעל 7 שנים תוצאת תמונה עבור אמוטיקון לייק

הירוזן צ'אן אהב את נועם1131

פורסם 14/02/2019

וואוו באמת לוקח לך רק שעה וחצי? לי זה לוקח איזה חמש שעות כיף לך זה ממש מהר בכללי ממש התעצבנתי כי אני גם מתרגמת ככה שבאמת שזה עלה לי על העצבים שככה אנשים מתייחסים אליכם כשאתם כל כך משקיעים בשביל אנשים ובשביל עצמכם באמת לא צריך להתייחס לאנשים כפויי טובה כאלה תמשיכו עם העבודה שלכם חבל שבגלל אנשים כאלה הפרק צריך להתעכב בשביל כולם כשיש אנשים שממש מעריכים את התרגום והעבודה הקשה הם צריכים להבין שלא חייבים להם כלום ואם יש להם בעיה שיהיו בשקט ולא יקללו ויצאו על אנשים אף אחד לא מכריח אותם לראות את הפרקים יש להם בעיה שילכו למקום אחר אבל שלא יוציאו את זה על אנשים מדהימים שמשקיעים ומוציאים פרק כל שבוע וגם אם מתעכב הם מסבירים למה ולמרות שיש להם חיים הם עדיין מקדישים את הזמן שלהם לאנשים שהם בכלל לא מכירים

נ.ב-יש ווטסאפ? כאילו קבוצה או או משהו? אם כן יש כאילו אפשרות להצטרף אם אני רוצה?

מ.צ(ממש מצטערת)-וואוו חפרתי לכם:sweat_smile:

הירוזן צ'אן אהב את dorafriat

פורסם 14/02/2019

להתחלה נגיד שכל הכבוד לכם שאתם עושים את זה כבר מלא זמן בשבילינו ותודה על כל הזמן שאתם משקיעים בזה גם אם הפרק מאחר שזה מובן מאליו שלכל אחד יש את העיסוקים שלו והוא לא יכול לעשות את זה כל היום וכל הלילה.

כל האנשים חסרי בושה האלה הכפויי טובה המסריחים האלה שלא יודעים להעריך עבודה והשקעה של אנשים יכולים ללכת לעשות את העבודה בעצמם אם לא טוב להם ולא בנוח להם שהפרק מאחר ולא יוצא בזמן, לא מגיע לאנשים כאלה בכלל שיתרמגו להם את הפרקים ושאנשים אחרים יעבדו בשבילהם!!! 

לגבי האנשי צוות הייתי שמח להצטרף ולעזור אבל כמו כל תלמיד בתיכון שמפוצץ במבחנים ובגרויות שאפילו אין לו זמן פנוי ושיעבור הלחץ אני אשמח לעבוד אתכם ולעזור לתרגם או לעשות משהו בשבילכם על כל השנים האלה שעשיתם בשבילי ובשביל כולם. 

:yellow_heart:

 

הירוזן צ'אן אהב את ימ"ר

פורסם 14/02/2019

אני מצטער לשמוע שנתקלתם בתגובות כאלה נמוכות ופוגעניות.

זה אירוני בעיני שאנשים שמבצעים עבודה בהתנדבות ובלי תמורה למען הקהילה מקבלים תגובות שנאה במקום הערכה או לכל הפחות הכרת טובה.

אני רוצה להאמין שמדובר בתופעות של שוליים ושרוב הצופים יודעים להעריך את העבודה והתרומה שלכם.

 

מקווה שאירועים כאלה לא ישנו, ושתמשיכו בתרומה המבורכת שלכם בלי לקחת ללב פגיעות נלוזות מהסוג הנ"ל.

הירוזן צ'אן אהב את iddo

פורסם 14/02/2019

אני בדרך כלל לא אוהב להגיב על פוסטים או בכלל. יש מלא אנשים, אפילו בפוסט אחד כמו זה, שרואים את זה, ולא כל אחד מבין, מקבל, או בכלל אוהב את מה שאני כותב, אז בשביל להימנע מזה אני לא אוהב לכתוב.

אבל אני חייב להגיד, אני התחלתי לראות נארוטו עוד באמצע הסאגה ההיא כשסאסקה נמצא עם שאר קבוצה 7 תחת הסוסאנו, ורואים אותו חושב על העבר של איטאצ'י, כאילו הסאגה על העבר של איטאצ'י בתכלס, ואני פשוט חשבתי לעצמי כל פעם "איזה מלכים!!!". ועוד שיש כאלה כפויי טובה שלא מעריכים, להמשיך, בין אם בשביל אלה שכן מעריכים ובין אם סתם כיף לכם, אני לפחות חושב שאתם, כולכם מה זה תותחים. וכמו שאני רואה בתגובות האחרות שקראתי (רציתי לראות איך יגיבו לפוסט החריף (שוב, אני לא אומר בשביל לפגוע, לרדת, לעקוץ או להעליב. סתם מציין שמאוד התרשמתי מהתגובה. מאוד אסרטיבית", אני לא בטוח אם זה מה שאני מתכוון נראה לי שכן... אסרטיבי נכון?)) אני ממש לא היחיד. מקווה שתמשיכו בעבודה המדהימה שאתם עושים. מת עליכם (לא באופן מוזר. כמו שצופה בסדרות אנימה יכול לאהוב אנשים שמקריבים מזמנם לתרגם פרקים של אנימה שהוא רואה לשפה שלו בשביל שיהיה גם לנו פה חיוך, חיוך מסמיק, חיוך עם הלשון בחוץ (אני לא יודע איך לעשות סמיילים. אז אני נותם לכם אפשרות לדמיין). מת עליכם!!!

וגם, תודה על הפרק הספציפי הזה. אפילו שזה לא קשור לעלילה, או לפחות ככה זה נראה, עדיין לא הספקתי לראות, מיד הגבתי, אני אוהב לראות איך נארוטו עם המשפחה שלו. סוג של "ליוויתי" אותו עוד מאז שהיה מטומטם שבשביל לנצח בקרב המוקדמות בבחינות הצ'ונין נגד קיבה היה צריך... טוב אתם יודעים...

סליחה על כפל המילים, אבל חשוב לי לומר. מת עליכם, תותחים.

(ו... וואו, אני באמת צריך ללמוד לתמצת את התגובות שלי.. לא משנה, אחרון, מבטיח! רק רציתי לומר שאני מצטער על כל השטח שאני תופס בדף עם ההודעה הזו, וכמה שאני חופר. סליחה חיוך מתנצל עם עין סגורה)

הירוזן צ'אן אהב את Middle Of December

פורסם 13/02/2019

קודם כל אני מבין אתכם, זה באמת מתסכל לקרוא דברים כאלה ומוריד את המוטיבציה.

אתם מתרגשים מילדים קטנים (אם הם היו משקיעים טיפה מחשבה הם לא היו מגיבים כך) וקצת קשה לשפוט ילדים קטנים כי... הם ילדים קטנים.

תגידו את האמת, אתם פועלים מתוך עצבים או שאתם חושבים שתשיגו משהו? אל תצחיקו אותי. התגובות המפגרות האלו לעולם לא יפסיקו וגם לא יופחתו. הילדים האלה הייטרים שלא מכבדים בשיט כל מי שנמצא באינטרנט כי הם לא רואים אותם פנים מול פנים ומקשרים שהם גם בני אדם. לא תצליחו לחנך אף אחד מהם, המקסימום שתגיעו זה טיפה פחות תגובות מהסוג הזה לשני פרקים (פינקתי).
תסתכלו בכל מקום אחר באינטרנט (אתם אפילו לא חייבים לצאת מספין) האנשים האלה נמצאים בכל מקום, אין לכם כוח לשנות את זה. לקבוצה הזאת יש נסיון של כמה שנים וזאת לא פעם ראשונה שאתם נתקלים בדבר כזה. עברתם דברים יותר קשים עוד בתקופה הקצרה שאני נמצא כאן (כשאיתי פרש למשל ולא היה צוות, אם אני זוכר נכון).

מה"עונש" הזה כולם יוצאים מפסידים. הצופים הנורמאליים שלא עשו כלום. אתם שמתעסקים בשטויות האלה וחסרי התקנה שעכשיו מתנפח להם האגו.

אולי תצליחו להביא לשינוי, אני לא מאמין.

באמת שלא אכפת לי אם תדחו את הפרק אפילו בחודש ויותר, פשוט חבל לי לראות את השנאה מנצחת.