אודות

  • 0
  • חבר מכוכב אחר
  • הצטרף ב26/07/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 33 סויים: 29 מתכונן לצפות: 3
  • סה"כ: 65
  • פרקים: 18

סבסט-צאן אהב את התגובה של Escanor1 בפרק 12 באנימת דורורו

פורסם 02/05/2019

אנחנו פאנסאב מוזר~ 

אנחנו מפרסמים בתנאים שלנו ובזמנים שלנו... ואל דאגה, אנחנו לא מתכוונים לפרוש / לשחרר מפרוייקטים, הם פעילים ותאמין לי שעובדים עליהם "מאחורי הקלעים" פשוט מאוד התחזק כל-כך עמוס אנחנו בתקופות של מגנים ובגרויות.. אבל אני בטוח שיצאו פרקים חדשים בעוד זמן מה.. ובחופש הגדול נראלי הפעילות תעלה.

אל תיהיה במתח ותבדוק כל שנייה... אנחנו לא מעלים פרקים לפי שעות אחי.. פשוט תעקוב אחרי הפאנסאב שלנו ברגע שהפרק יעלה אתה תדע זאת כי ישוחרר אלייך הודעה.

סבסט-צאן אהב את התגובה של DeadlyAngle בפרק 12 באנימת דורורו

פורסם 02/05/2019

ירין יא רבי, רק לך יש כוח לזה. זה בסדר שישאלו, אני שמח ששואלים זה אומר שאכפת להם. אבל אני לא אוהב שאומרים לנו כיצד לפעול ולהכתיב לנו לו"ז שמתאים להם. בכ"מ, שרת הדיסקורד פתוח לכולם! אני עונה שם לרוב ושמח לראות אתכם מתדיינים ומשתפים את נקודת המבט שלכם. :) 

סבסט-צאן אהב את התגובה של Escanor1 בפרק 12 באנימת דורורו

פורסם 02/05/2019

היי לכולם. 

אני כותב את ההודעה הזאת ומקווה שכולכם תקראו אותה. 

אנא מכם הפסיקו לשאול מה קורה עם הפרקים \ מתי הם יצאו! הצוות עסוק אוקיי. והם לא יכולים לענות לכל משתמש על אותה השאלה מיליון פעם בגלל שאתם לא טורחים להזיז את העכבר קצת לכיון למטה ולראות את כל ה 999,999 ששולחים את אותה ההודעה "איפה הפרק?" הפרק כרגע לא יצא, יש עוד זמן. ברגע שהוא יצא תאמינו לי שאתם תדעו בין ואתם עוקבים \ לא עוקבים אחרי הדיסקורד אבל ממליץ לכם מאוד להיכנס לדיסקורד כי שם כולם יודעים קצת לפני הכל.. הנה הדיסקורד של הפאנסאב שלנו! - https://discord.gg/52rghk וכמו שאמרתי הפרק כרגע לא יצא מכיון שהוא מין הסתם בעבודה, זה לא אומר שאני אומר לכם לחכות שנה חלילה לפרק, אבל בבקשה סבלנות, אנחנו כאן ואנחנו עובדים על הפרקים! כל ההודעות הללו רק מפריעות לנו לעשות את זה. 

חג שמח, ותודה רבה לכולם.

סבסט-צאן אהב את DeadlyAngle

פורסם 02/05/2019

כיף לשמוע. ^^ 

סבסט-צאן אהב את DeadlyAngle

פורסם 01/05/2019

ברור! :) מקווה שבחופש הגדול יהיה לי זמן. 

סבסט-צאן אהב את התגובה של Escanor1 בפרק 12 באנימת דורורו

פורסם 24/04/2019

אוקיי, בקיצור כל מתרגם על החשיבות שלו... כנראה המתרגם שנפלת עליו תרגם את דורורו מההתחלה (כמובן) בתור זכר. 

אז לא הבנת מה קורה כאן ופשוט תרדמת אותו כזכר וזהו~ היוצר המקורי בסדרה (כמובן ביפנית) מזכיר את דורורו כנקבה כמובן, מין שמבין יפנית יכול לדעת זאת הכתוביות ביפנית שמדברים אל דורורו