אודות

 • מנהל ואחראי הפאנסאב KOIAnime
 • Yoni-Sama
 • תרגוםתזמוןעריכה לשוניתביקורות
 • תקשוב
 • הצפון
 • KOIAnime
 • 0
 • זכר
 • בן 19
 • הצטרף ב29/04/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 2 סויים: 34 בהמתנה: 1 נזרק: 10 מתכונן לצפות: 5
 • סה"כ: 52
 • פרקים: 0

Yoni-Sama פרסם הודעה אצל REAPER

פורסם לפני 3 שעות

אנימה זה גיי, אבל בכל זאת יש לך תמונה של נארוטו, מה זו הרשלנות הזו, אני אתבע אותך!

Yoni-Sama

פורסם לפני 5 יום

אם אפשרי לבקש טובה ?

Yoni-Sama פרסם הודעה אצל シラ_♥

פורסם 04/06/2019

אני בן ואני חושב שמה רשמת הוא לא נאות. "אוהבת אתכם" מה אני אמור להבין מזה אם את שונאת בנים? הרי יש גם בנים בספין. מילא אם היית רושמת 'אתכן' הייתי מבין :frowning:

Yoni-Sama

פורסם 03/06/2019

rwqkvx3.jpgככה כדאי להבהיר את הנקודה שלי. לילה טוב.

Yoni-Sama פרסם הודעה אצל o.p.o.v

פורסם 29/05/2019

אני מוכרח לומר לך, שאני נורא מעריך אותך על מה שהגבת לו. קראתי הכל, ואני חושש שהקיר אמור להבין יותר. 

Yoni-Sama

פורסם 26/05/2019

יש לי בעיה קטנה, כשאני יוצר עמודים זה פשוט נשאר על העיגול הכתום הזה. וזה לא אומר כלום, למה זה ככה?

Yoni-Sama

פורסם 24/05/2019

מה הולך כולם? אני מנהל את הפאנסאב KOIAnime ביחד עם AllyChan.

יש לי שאלה קטנה, אבל לי יש תשובה גדולה עבורה.

השאלה היא: מה חשוב לכם בפאנסאב? כולל צופים ומנהלים.

תזכרו שזוהי דעתי הבלעדית ואני לא מתכוון להיכנס לויכוח.

קודם אגיב כצופה: 

בעיקרון, מה שחשוב לי כצופה בפאנסאב, שקודם כל תיהיה אנימה שאוהב. מי לא בתכלס? אבל זה לא העיקר עבורי, אין לי גם בעיה לצפות באנימה שאני לא מכיר, אולי סתם כדאי להכיר משהו חדש. ולא להיתקע על מה שאני כבר צופה וצפיתי. לכן אני משתדל לגוון. בתור צופה, חשוב לי גם רצינות ממנהלים, מה הכוונה? יש פעמים שראיתי שפאנסאב פשוט נוטשים את הפרויקט או פשוט פורשים מהסיבה הבאה: "אין לנו זמן", אני יכול ממש להבין ואפילו להתחשב, אבל יש איזושהי סיבה שפתחתם את הפאנסאב הרי לא? אז למה לוותר? אני כאן כדאי לתת מוטיבציה לפאנסאבים. כמובן שניתן להניח פרויקטים בצד לצורך התמקדות באחד, זה אמור לעזור. אבל אולי פעם אחת נתקלתי בפרויקט שלגמרי ננטש ונשכח. זה די איכזב בצורה כלשהי, אמנם זה לא הפך את הפאנסאב "לגרוע" אין דבר כזה אצלי פאנסאב גרוע, כולם מוערכים. תזכרו, יש כאלה שבאמת צריכים עזרה, לשם זה ישנה קהילה עבור זה. לשם זה יש דבר שנקרא פאנסאב, שאנשים יכולו להיעזר. וכמובן שהזילזול בצופים הוא די נושא שנורא מעציב, לא נתקלתי בהרבה. אבל נתקלתי בהרבה מנהלי פאנסאבים שמזלזלים בפאנסאבים אחרים, תארו לכם והיו אומרים לכם את זה, איך אתם היית מרגישים או שפשוט אתם הייתם עונים "למי אכפת? ליטרלי" עדיין, צריך לתמוך גם אם אתה חושב שהפאנסאב עצמו לא טוב, אתה תמיד יכול לעזור ולתת חוות דעת בצורה הכי נחמדה וחברתית שיש, במקום לזלזל באחר. אין טעם להתווכח על מי יותר טוב בלה בלה. את מי זה באמת מעניין? כל אחד עושה את העבודה שלו בכיף, באהבה והשקעה. אני אישית חושב שבעניין הזה חובה שיפור, אפילו בפאנסאב שאני נמצא בו שלא תטעו, אני מסתכל גם על הטעויות שלי לא רק של אחרים. כי לפני שאני מסתכל על אחרים, אני מסתכל על הבעיות שלי, להבין היכן לתקן ולשפר, רק ככה באמת אני מתקדם. גם אם התרגום הכי לא משהו וגם אם סתם אתה לא אוהב את הבן אדם, זוהי לא סיבה לשפוט ללא סיבה. פאנסאב מבחינתי היא עבודת "קודש" השקעה מהזמן הפרטי שלך עבור אחרים, זה הכי מתחשב.

בתור מנהל:

כפי שאמרתי אני מנהל את הפאנסאב KOIAnime, אין לי את התרגום הכי הכי טוב או מושלם, אבל אני משתדל להשקיע כמה שיותר. וכמה שפחות להיכנס לויכוחים עם הצופים או כל מנהל פאנסאב, כי בסופו של יום, אני רואה את זה מיותר. למה? למה לי להתווכח עם מנהל אחר שפועל אחרת בדרך שונה ממני, כל אחד יש לו את ה"דרג" שלו כיצד לנהל פאנסאב. כל אחד צובר ניסיון עם הזמן, זה בטוח. כפי שאמרתי, גם לי אין את הכי הרבה זמן בעולם, אני בצבא, אני כל היום נמצא שם, מגיע הביתה מאוחר. אבל תמיד תמיד משתדל למצוא לתרגם, לעשות משהו מועיל עבור האתר שלי. אני נורא מעריך את האתרים שהחזיקו שנים בלהחזיק פאנסאב, זוהי לא עבודה קלה, הייתי בכל כך הרבה פאנסאבים שכבר הפסקתי לספור. אבל היום אני נמצא כבר שנתיים בפאנסאב אחד עם עוד מישהי שמנהלת איתי, אנחנו צריכים להקים צוות של מתרגמים/מקודדים/מתזמנים או תפקיד אחר שיהיו רציניים. עבור הצופים שלי אני מוכן להשקיע מעבר גם למה שאני יכול, כי אני חושב שהקהל שלי שתומך בי הוא זה שמקדם אותי, מקדם אותי הלאה. להמשיך לתרגם ולעשות מה שאני אוהב, אני משתדל לתרגם גם מה שאני אוהב וגם מה שאני פחות, כדאי שיהיה איזון באתר. אבל כל אחד עובד אחרת, לכן לא תיהיה לי תלונה עבור שם אתר אחר. אני בסה"כ מאחל לכולם בהצלחה, לצופה ולמנהל. לילה טוב :)

Yoni-Sama

פורסם 22/05/2019

איזה פתיח של אנימה הכי אהבתם? מעניין אותי לדעת :)

אני של Overlord בעונה הראשונה.

 

דיון פורה :P