אודות

 • סתם חובב אנימה משועמם-עייף תמיד ועצלן לאללה
 • שי
 • תופיםגיטרהעיצוב גרפישיחות (לפעמים)אנימהפאנסאבבישול
 • חייל עייף, ממורמר ושבוז לאללה
 • מודיעין
 • Shaykoko2
 • 2100
 • זכר
 • בן 19
 • הצטרף ב11/04/2018

סטטיסטיקת אנימות

מתכונן לצפות: 3
 • סה"כ: 3
 • פרקים: 0

Shaykoko2 פרסם נושא חדש [מדריך] כיצד לשים סרטון (מתנגן אוטומטית) בפרופיל

פורסם 15/04/2019

אעשה את זה קצר, הרבה מסתבכים עם זה משום מה וזה ממש פשוט.

שלב 1- בחרו סרטון שאתם רוצים וכנסו אליו ביוטיוב.

שלב 2- לחצו על 'שתף'.

ספויילר
mc80u0a.jpg

שלב 3- תפתח לכם חלונית קטנה, הסתכלו על 'שיתוף קישור' ולחצו על 'הטמע'. 

ספויילר
zoik620.jpg

שלב 4*- סמנו את קטע הקישור בלבד, ללא הגדרות הגודל (או במילים אחרות את מה שנמצא בין המרכאות ב-src).

הערה*- אם יש איזה סצנה מעצבנת לפני השיר ואתם רוצים שהוא יתחיל הישר מהשיר יש לסמן את תיבת 'התחל בשעה' ולקבוע את הזמן בו אתם רוצים שהסרטון יתחיל אוטומטית.

ספויילר
dzv1q0e.jpg

שלב 5-  נכנסים לספין>הגדרות>מידע>סרטון "יוטוב", מדביקים את הקישור ומוסיפים ? ו- autoplay=1 ולוחצים 'שלח'.

ספויילר
4a0yb19.jpg

לסיכום, מקווה שעזרתי לכם ומקווה שתשימו שירים נורמליים (כמוני למשל)- אני הייתי שי, לילה טוב קיסריה! 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש [דיון] אירוויזיון 2019 ישראל בשבת?

פורסם 04/02/2019

vqm9o3y.jpg

שלומות לכם קהילה יקרה!
 

היום יצא לי לדון דיון סוער עם חבריי מהשכבה בנושא האירוויזיון, כפי שהכותרת אומרת האירוויזיון (חזרת שופטים+חזרה גנרלית) יתקיימו בשישי-שבת (לא הקרובים נראה לי).

אתן עכשיו קצת רקע לסיפור ואת דעתי האישית על הסיפור, לאחר מכן אתם מוזמנים להביע את דעתכם :)

 

רקע: איגוד השידור האירופאי החליט לשדר ולקיים את חזרת השופטים וחזרות גנרליות של האירווזיון (לאלו מכם שלא יודעים, זו תחרות שירה בה מתחרות כל מדינות אירופה מדי שנה ושנה) שתתקיים במדינת היהודים- ישראל, בשישי בערב ובשבת.

להקת שלוה שנהייתה חביבת הקהל והייתה אחת המועמדות לגמר הכוכב הבא- רבים צפו כי היא תייצג את המדינה ואף תנצח. הלהקה נמצאת לקראת צעדים סופיים לפרישה מהתכנית ומהתחרות בכלל. מהסיבה הפשוטה ש-3 מחברי הלהקה דתיים שומרי שבת ולא מוכנים להופיע בשבת.

הפקת הכוכב הבא פנתה לאיגוד בבקשה שבחזרת השופטים ובחזרות הגנרליות ישודרו קטעים מצולמים מראש- הם קיבלו תשובה שלילית מכיוון שעל פי כללי התחרות כולם חייבים להיות נוכחים בחזרת השופטים ובחזרות הגנרליות ולבצע הופעה חיה, אם לא- הם לא יוכלו להתחרות באירוויזיון. היום גם שרת התרבות והספורט מירי רגב שלחה מכתב לאיגוד- אין תשובה בינתיים.

 

יש הטוענים שזו פגיעה בחופש הדת ולכן אסור, יש הטוענים שזה לא תקין לקיים את זה בשבת במדינה יהודית, יש הטוענים שזו זכותם של איגוד השידור האירופאי ועוד המון דעות כאלו ואחרות.

 

דעתי בעניין: אני חושב שחופש הדת לא נפגע פה, זו בחירה של להקת שלוה לא להופיע- ואילו הייתה פגיעה אני מניח שהדיון הזה לא היה נפתח מכיוון שהשידור היה כבר נדחה מזמן. בנוסף, אני מאמין כי יש לאיגוד השידור האירופאי את השיקולים שלו ללמה לקיים את החזרות דווקא בשבת (ולא, לא כי הם אנטישמיים או וואטאבר.), אך אני חושב שזה לא מוסרי לקיים חזרות בשבת ויהיה מאוד נחמד מצדם לדחות אותן- אין בזה שום דבר אסור או מותר, יש מוסרי או לא מוסרי לדעתי. אם לא- אני מקבל את זה, זה לגמרי פייר. מדובר בתחרות אירופאית שנציגי המדינות באים מכל קשת הדתות והצבעים שבאה לומר לדעתי בין היתר שכולנו שווים וכולנו אותו דבר, שזו גישה ליברלית (וחילונית לרוב) ולכן אין כל בעיה עם חזרות בשבת. מי שלא טוב לו יום טוב לו- סלאמתק (סליחה על הגניבה, @TsUNaMy WaVe ). אני בטוח שאם זה היה יוצא על חג מוסלמי או כל דבר דתי אחר זה לא היה נדחה. בסופו של דבר אף אחד לא מונע מחברי להקת שלוה הדתיים להאמין בה' או לא לשמור מצוות, ארגון האירוויזיון לא מכריח אף אחד להתחרות.

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין- דיון פורה ומהנה~

 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש הודעה חשובה לגבי הצפות והספמות באתר~

פורסם 23/01/2019

אהלן קהילה, הודעה קצרה אך חשובה בנושא הצפות והספמות: אם ידעתם ואם לא, ישנה באתר מערכת הנותנת באן IP באופן אוטומטי לחלוטין במקרה והיא מזהה משתמש שמנסה לשלוח יותר מדי בקשות בבת אחת למערכת (או במילים אחרות, להציף/להספים). מאחר והמקרה חזר על עצמו מספר פעמים שמשתמשים הורחקו בתמים הודעה זו נכתבה, נא לא להציף/להספים, בשל חשש שתקבלו באן אוטומטי. מיותר לציין שלאחר הודעה זו באנים אוטומטיים לא ירדו. המשך ערב מצוין לכולם~

נ.ב- אי קריאת ההודעה אינה פוטרת מעונש!

Shaykoko2 פרסם נושא חדש מנהל ראשי חדש דנדש באתר!

פורסם 07/01/2019

צלצלו בפעמונים, שרקו במשרוקיות, התחילו במחולות (קרדיט ל- @Pucci המלך אוהב 3>) והריעו בתשואות למנהל הראשי החדש באתר, הלא הוא סער המכונה אלטר ( @Alter )!

אנו מאחלים לסער הצלחה רבה בתפקידו החדש ושבעזרתו נגיע בהצלחה רבה להישגים חדשים, מצפים לעבוד איתך, בטוחים ששיתוף הפעולה יהיה מהנה ונפלא!

מוזמנים לברך ^-^

Shaykoko2 פרסם נושא חדש עדכון בפורום+חוקים חדשים

פורסם 29/12/2018

אהלן קהילה, באתי לעדכן אתכם בנוגע לכמה דברים חשובים.

ראשית אני מניח שחלקכם שמתם לב שפורום מלב אל לב נמחק, צוות האתר החליט למחוק אותו מכמה וכמה סיבות:

1. אין לנו את הכלים להתמודד, לתמוך ולעזור בכל הבעיות שם ויכול להיות שטיפ אחד קטן ולא נכון יעשה לאותו האדם ששאל תוהו ובוהו.

2. הפורום נהיה מפורום אנימה לפורום תמיכה וייעוץ.

3. יש משתמשים שהחליטו לעשות נושאים שקריים או נושאי טרול במטרה לצחוק על דברים שלא אמורים לצחוק עליהם בפומבי, ואף לפגוע בחלק מהאנשים או נושאים שמטרתם היא סתם קבלה של תשומת לב.

 

חוק המשך לאיסור רווח אישי בפורום:

 1. אין לפרסם בפורום נושאים המכילים קישורים לסיקורים ותכנים באתרים חיצוניים אשר עלולים להתפרש כנושאי פרסום של אתרים אלו (לדוגמא נושא שיש בו קישור לסיקור באתר חיצוני אשר אותו אתם כתבתם). עם זאת, יש מספר חריגים לחוק זה:

 • פרסומי הוצאות/הכרזות של קבוצות פאנסאב.

 • פרסומים אשר אושרו על ידי צוות האתר.

 

חוק חדש התקף לפוסטים (עד השדרוג):

 1. אין לפרסם פוסט תומך/מקדם/בעל אופי אובדני. צוות אנימה ספין מבין כי לפעמים המצב נהיה קשה ועולה צורך לפרוק, אך יש גבול שאנו לא מסכימים שאותו יעברו באתר, פוסטים כאלו פוגעים בחוויית הגלישה של משתמשים רבים באתר, אנו רוצים שתהיה סביבה נעימה, כיפית ובטוחה לכולם. כמו כן, צוות אנימה ספין כן תומך בשיתוף רגשותיכם עם חבריכם באתר באופן פרטי, ומעודד אתכם לפנות לגורמים מוסמכים כדי לקבל עזרה מקצועית יותר מזו שאנו מסוגלים לספק לכם כאנשים ללא הכשרה פורמלית בנושא.

 

חשוב לציין כי החוקים יכנסו לתוקף מעתה והלאה, כלומר מהפוסט/הנושא הבא העניינים יאכפו.
 

עד כאן לעדכון הקטן שלנו- המשך גלישה נעימה באתר, צוות אנימה ספין.

Shaykoko2 פרסם נושא חדש תחרות JoJokes!

פורסם 11/10/2018

0b2p5do.png

ytqt5gj.gif

שלום לכולם כאן שי הג'וג'ואיסט והמנהל האהוב על כולם

מי מאיתנו לא אוהב קצת מימס איכותיים? ומי מאיתנו לא אוהב ג'וג'ו! לכבוד פארט 5 של ג'וג'ו החלטנו לפתוח בתחרות ג'וג'ו מימס או בשמה היותר טוב וידוע- JoJokes!

אז עליכם להכין JoJoke מקורי משלכם ולהגיש אותו לכאן עד ה-20.10 בשעה 20:00! זה יכול להתבטא בסרטון, גיף, תמונה, קולאז' וכל מה שעולה בדעתכם~

אך עם כל תחרות יש מספר נהלים:

 • ה-JoJoke שלכם חייב לעמוד בחוקי האתר הגלובליים.
 • אין להעתיק ממשתמשים אחרים, משתמש שיעתיק יפסל!
 • כל תגובה שלא קשורה לנושא תמחק והמשתמש יוזהר ובמקרים קיצוניים יקבל באן.
 • אין להעתיק בדיחה מהאינטרנט, משתמש שיעתיק יפסל!
 • שאלות ניתן לשאול כאן או בפרטי~

רגע? מה עם פרסים?

אז הפעם אין נקודות אך יש תגים! והם לגמרי לבחירתכם, התנאי היחיד הוא שזה יהיה תג של ג'וג'ו!

מקום ראשון יבחר אחד משלושת אלה, מקום שני יבחר בין השניים שנותרו והמקום השלישי מקבל את מה שלא בחרו השניים שלפניו, התגים הם עד השדרוג!

בהצלחה לכולם, נראה אתכם מפילים אותי מהכיסא!

 

 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש Lootaku ספטמבר 2018~

פורסם 07/10/2018

אז שלום לכולם, לחלק מכם סיפרתי על זה שהזמנתי לוט בוקס בשם Lootaku, מדובר בפלטפורמה דומה ל-Loot Anime שלין ( @Senpai ) מזמינה, רק שהמחיר של ה-Lootaku גבוה יותר אך זה לא סתם, הסחורה בפנים הרבה יותר שווה! בשביל השוואת המחיר קניה חד פעמית של ה-Loot Anime עולה 35$ (כ-127 שקלים) וה-Lootaku עולה 60$ (יחד עם המשלוח, 217 שקלים, יש לציין כי המחיר המקורי היה גבוה ב5% ממה שציינתי מאחר והשתמשתי בקוד הנחה), שווי המתנות ב-Loot Anime שווה ל-60$ בערך (217 שקלים) ושווי המתנות ב-Lootaku נע בין 90-110$ (326-400 שקלים)! כלומר מגיעים דברים הרבה יותר שווים.

*לפני שאתחיל עם החוות דעת שלי מהקופסא אני רוצה להגיד תודה ל- @leeloo האחת והיחידה שעודדה אותי לפתוח בכלל את האשכול הזה ^-^

החלטתי לקנות את החבילה של חודש ספטמבר בשם Thousand Years Of Freindship, שהפריטים שבפנים שייכים לאנימות וואן פיס ונארוטו, וכמו שאתם קוראים מקבלים 2 פיגרים בקופסא הספציפית הזאת!

6y5tkni.jpg

לצערי היה מעט עיכוב בגלל הטייפון שהכה בהונג קונג (כן, הקופסא מגיעה מהונג קונג) אך היום זה הגיע!

אז נתחיל!

מראה הקופסא הוא דמוי תיבת אוצר, שזה משהו מאוד מקורי לדעתי. הקופסא הייתה יחסית גדולה וכבדה ללוטים. [תמונה- לחיץ]

אז לאחר שלא הייתי סבלני (וקבעתי עם @Ishailg שיחת וידאו מתחילת האנבוקסינג), התחלתי בפתיחה לבדי- וזה מה שראיתי בפנים : [תמונה- לחיץ]

בפנים מצאתי 4 דברים, פיגר ע נ ק י של קאקשי, פיגר של הסאני עם לופי עליה (למרות שיש לי כבר מודל קיט גדול של הסאני, לחיץ), סיכה של סאסקה, וחולצה של אייס.

אז נתחיל בפיגר של קאקאשי, שווה 35$ (כ-127 שקלים), גובה 29-30 ס"מ (שזה מאוד גדול) של בנפרסטו (banpresto) והפרטים מאוד מדויקים ונאמנים לאנימה. נתחיל בזה שמדובר במוצר מקורי לחלוטין [לחיץ], התרשמתי מהפיגר מאוד לטובה והנה כמה תמונות נחמדות שלו [לחצו עליי].

נעבור לפיגר של הסאני יחד עם צ'יבי לופי, גם כן של בנפרסטו ושווה 30$ (כ-108 שקלים), גם פה התרשמתי לטובה מהפרטים ומדובר במוצר מקורי [לחיץ], ועכשיו נעבור שוב לתמונות נחמדות [לחצו עליי].

ועכשיו לסיכה של סאסקה, מדובר בסיכה אקסקלוסיבית ש-Lootalu מייצרים, הסיכה מוגבלת ל-500 יחידות ושוויה עומד על 9$ (כ-32 שקלים). הסיכה בעלת מראה נחמד ובטוח אשים אותה על התיק! [תמונה- לחיץ].

ולקינוח, החולצה של אייס! מדובר בחולצה אפורה עם כמה מאפיינים של אייס ולדעתי החולצה ממש מגניבה (החולצה גם כן במהדורה מוגבלת של 500 יחידות בלבד!), החולצה שווה 20$ (כ-72 שקלים). אז יאללה, לתמונות! [לחצו עליי].

בכל לוט בוקס של Lootaku מגיע עלון מידע של מה בדיוק מגיע, מה השווי של כל פריט ומה השווי הכולל של כל הפריטים יחדיו, זו הייתה קופסא ששווה 94$ (כ-341 שקלים)! ללא ספק רווח נאה ביותר. העלון [לחיץ].

 

מסקנות:

לחלוטין אחת הקניות הכי שוות שיצא לי לעשות באינטרנט, במקרה ותהיה קופסא נוספת שלהם שתעניין אותי אני בטוח אקנה! היה שווה כל שקל :)

אני ממליץ בחום P:

קישורים:

Lootaku- https://www.lootaku.com/

Loot Anime- https://www.lootcrate.com/crates/anime

מוזמנים לדון, לשאול אותי שאלות ואולי גם לקנות משהו בסגנון בעצמכם ולהעלות לפורום ^^

  

Shaykoko2 פרסם נושא חדש זוכי תחרות עיצוב אנימה למנהיגי עולם!

פורסם 29/09/2018

שלום לכולם, היום באתי להכריז בשעה טובה על הזוכים בתחרות שלי!

אני יכול להגיד שרוב ההגשות היו ממש טובות ולכן היה מאוד קשה לבחור זוכים, אך בסופו של דבר הצלחנו לדרג שלושה :)

הערה חשובה מאוד: לגבי התגים המובטחים, מאחר ויש עליי רוח חג מאוד חיוביות החלטתי לתת לגיטימציה לכל זוכה לבחור את התג שהוא רוצה! לקבלת התג תפנו אליי בפרטי ואגיד לכם מה הדרישות.

אזזזזזזז....

במקום הראשון- זוכה לא אחר מאשר @FREEZU  ! הוא זוכה ב-200 נקודות ותג עד השדרוג!

התמונה הזוכה:
e67sypk.png

במקום השני- זוכה @Blago  ! הוא זוכה ב-150 נקודות ותג עד השדרוג!

התמונה הזוכה:
jn7bi8b.png

במקום השלישי- זוכה @FL@WER B@Y ! הוא זוכה ב-100 נקודות ותג עד השדרוג!

התמונה הזוכה:
5xmyrjp.png

 תודה לכל המשתתפים ומזל טוב לזוכים!

Shaykoko2 פרסם נושא חדש מזל טוב ללין! פוצצו אותה בברכות!~

פורסם 21/09/2018

6ff0sco.gif

וחזרנו למסורת של גיפים של בובספוג (בטוח שהתגעגעתם)

אז שלום אנשים, היום אני כאן כי לא מדובר ביום שישי רגיל כמו כל ימי שישי, היום לין, @Senpai - הראשית האהובה עליי (ועל כולנו) מכל הראשיות שיש לנו חוגגת יום הולדת 20!~

נתחיל מברכה בשמי ובשם שמעון:

לין היקרה, המון מזל טוב ושפע איחולים וברכות לרגל יום הולדתך ה-20, אנו מאחלים לך את כל הטוב שבעולם, המון אושר ושמחה בחיים, שאהבתך האינסופית לאנימה ומנגה תמשיך תמיד לבעור לעד, את מאוד מיוחדת ואנו מצפים להמשיך לעבוד איתך ולהגיע לפסגות חדשות באתר- מאוד כיף ונחמד לעבוד איתך. את יותר משותפה לעבודה שלנו כראשיים את חברה!

 מאחלים, שי ושמעון ^-^

נ.ב תהני בתל אביב הסופ"ש ;)

 

ונעבור לברכה אישית ממני:

אני חושב שבזכות לין לא הייתי מגיע לאיפה שאני היום בספין (לא רק מבחינת תפקיד אלא גם חברים רבים שהכרתי כאן), היא פתחה לי כאן המון דלתות מאז שדיברנו בגלל שבכלל נכשלתי בטסט הראשון שלי, תודה רבה לך לין! לאחר מכן היא הצליחה לגרור אותי אל תוך עולם הפאנסאב וכיום אני עובדים יחד בשותפות מלאה בשני פאנסאבים וכאן, כראשיים בספין!

את לגמרי אחת האנשים שאני הכי נהנה לדבר איתן בספין ותתפלאי, גם בכלל! את בן (בת) אדם שכולה זהב ואני מאחל לך רק טוב, בריאות, עד 120, שכל משאלותייך יתגשמו, בהצלחה בכלללללל אשר תנסי בחייך ובהצלחה בכלל בחיים, המון מזל טוב ויום הולדת 20 שמח :)

נ.ב2 אל תחשבי ששכחתי מהחדר בריחה שקבענו ;) 

 

בקיצור מזל טוב לין!  :birthday::fireworks::tada::confetti_ball::gift::balloon:

 

עכשיו תורכם לברך אותה, עופו על זה!^^

מי שלא מברך חוטף #באן, דיר באלק ;)

 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש [תחרות] עיצוב אנימה למנהיגי עולם!

פורסם 11/09/2018

tgxu0s6.png

סתם פוטושופ כושל שעשיתי בדקה וחצי

שלום לכולם, מקווה שהיה לכם אחלה חג :)

אני מביא עמי תחרות שווה נוספת והפעם משהו שיסגור מעגל עם הדמוקרטיה (איף אני שונא דמוקרטיה) שהייתה בספין.

הרבה זמן רציתי לפתוח תחרות שמיועדת לקהילה המעצבת בלבד, והנה הגיע לו הרגע בשעה טובה^^

אז מה בעצם התחרות?

עליכם לעשות עיצוב בפוטושופ/כל תוכנת עיצוב/עריכה מקצועית אחרת למנהיג עולם ולעשות אותו סוג של חצי מנהיג חצי דמות אנימה.

דוגמא מהממת שהיא במקרה תמונת הפרופיל שלי: 

0ql0rti.png

מספר חוקים:

 • החוקים הגלובאליים וחוקי הפורום תקפים גם כאן כמו שהם תקפים בכל מקום אחר.
 • הגשה אחת לכל אחד (ניתן לשנות את ההגשה)
 • התמונה חייבת לעמוד בחוקי האתר, משתמש שיעצב משהו פורנוגרפי עלול למצוא את עצמו בבאן.
 • חייב לשלב את המאפיינים של דמות האנימה יחד עם המנהיג, ולא משהו כזה למשל:

fzh783y.png

תמונות כאלה יפסלו אוטומטית!

 • מי שינסה לקחת תמונה מהאינטרנט/לגנוב משהו שמישהו אחר הכין יפסל מהתחרות ללא אפשרות להגיש שוב, וכנראה לא יוכל להשתתף בתחרויות הבאות שנעשה בעתיד- אל תנסו אותי.
 • יש להגיש את התמונה בתוך תיבת ספוילר. jf2o9gv.png
 • תגובות שהן לא שאלה/הגשה ימחקו.
 • אין לעצב תמונה שקשורה לנאציזם.

מאחר ושבוע הבא ישרף יום וחצי על כיפור ועוד מלאנתלפים זמן על לימודים, יהיה ניתן להגיש תמונות עד ה25.9 בשעה 20:00- כלומר שבועיים שלמים! איחור בהגשה יפסל!

ועכשיו לפרסים!

מקום ראשון- 200 נקודות+תג עד השדרוג!

מקום שני- 150 נקודת+תג עד השדרוג!

מקום שלישי- 100 נקודות+תג עד השדרוג!

בהצלחה לכולם, מצפה לעיצובים גאוניים!

Shaykoko2 פרסם נושא חדש תחרות סיקורי מנגה- הזוכים!

פורסם 04/09/2018

mdu3y8p.gif

שלום וערב טוב לכולם, היום אני כאן להכריז על הזוכים בתחרות סיקורי המנגה שהייתה אמורה להסתיים מזמן!

לצערנו לא הוגשו סיקורים רבים אך עדיין השיפוט נעשה (קרדיט ל- @Oppai Dragon על עזרה עם השיפוט).

לכל זוכה אוסיף מספר הערות למיטוב הסיקורים שהם יוציאו בהמשך (ושוב אתן קרדיט ל- @Oppai Dragon גם לקיחת חלק בהערות) ^-^

אז בלי להכביר יותר מדי במילים ניגש לעניין:

מקום ראשון- @(((Gaijin))) שזוכה בתג עפרון בלעדי ו-100 נקודות!

אמנם כתבת על מנגה ללא מילים, אך הצלחת להעביר הכל באופן מושלם, בדיוק מה שאהבת וחווית בזמן הקריאה וחשפת קצת מידע מבעד לשורות תמונות וכל זה יחד עם אחלה אסתטיקה ישר כוח!

 מקום שני- @namiko שזוכה ב-50 נקודות!

היה חסר לנו מעט דעה אישית שיכלת להרחיב מעט, אך בסך הכל מדובר בסיקור מצוין- כל הכבוד לך!

מקום שלישי- @☆aje311☆ שזוכה ב-25 נקודות!

הסיקור שלך לא היה בנוי טוב מבחינה אסתטית, ריווחת שורות סתם, פיסקת לא נכון (#פיסוק_מציל_חיים- @anilina סליחה שגנבתי P:), והיו מספר שגיאות כתיב ושגיאות דקדוק- מה שגרם לסיקור בסופו של דבר להיות מעט מסורבל. אך עדיין בצורה מסוימת הצלחת להעביר חלק מהנקודות שלך ועל כך כל הכבוד, בטוחים שתשתפר בפעמים הבאות!

ובנימה זו:

מזל טוב לזוכים ותודה לכל מי שהשתתף, נתראה בתחרות הבאה! 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש פעילות מדיה- הכרזת הזוכים!~

פורסם 30/08/2018

v1i5bte.gif

עוד גיף של בובספוג הסרט כי למה לא

שלום וערב טוב לכולם, שבוע וחצי עברו והנה מגיעה הכרזת הזוכים המאושרים בתחרות עם הפרסים הכי שווים שהיו בספין אי פעם! (נכון לעכשיו)

לצערי לא הרבה הגישו (היה צפי למלא הגשות) אך עדיין דירגנו חמישה זוכים מאושרים והם יצאו מורווחים ובענק :)

לגבי התגים, כל הזוכים עיצבו משהו בפוטושופ ולכן החלטנו לתת תגים על פי התמונה עצמה!

אז ניגש לעניין:

במקום הראשון- @AltairChan  שזוכה ב250 נקודות ותג של אלפקה/מה שזה לא יהיה!

התג- xkuhfdj.png

התמונה הזוכה
ohpkdsm.png

במקום השני- @❧KΛNΞKII☙  שזוכה ב200 נקודות ותג רקדן!

התג- 4390zrp.png

התמונה הזוכה
8hqcfe0.png

במקום השלישי- @Blago  שזוכה ב150 נקודות ותג סמארטפון!

התג- 0kx41gf.png

התמונה הזוכה
ca0wi9p.png

במקום הרביעי- @FREEZU  שזוכה ב100 נקודות ותג יחודי של המעצב המלכותי!

התג- ra8oo0g.png

התמונה הזוכה
1sdypqo.png

במקום החמישי- @Holylxrd  שזוכה ב50 נקודות ותג יחודי של יחידת הסקאוטס ממתקפת הטיטאנים!

התג- jg4575w.png

התמונה הזוכה
bva6u6z.png

תודה רבה לכל המשתתפים ומזל טוב לזוכים! נתראה בתחרות/פעילות הבאה ^-^

Shaykoko2 פרסם נושא חדש פעילות מדיה!~

פורסם 20/08/2018

ri92lww.png

zlqxy6e.gif

(סתם גיף סתמי ולא קשור)

שלומות לכם קהילה נחמדה ויקרה וברוכים הבאים לפעילות הצדדית הראשונה של יום הולדת שנתיים לספין! (נ.ב מזל טוב אנימה ספין)

אז מה התחרות בעצם?

עליכם להכין כל דבר שעולה בראשכם (עיצוב פוטושופ, באנר, לוגו, שיר, נגינה, ציור, מימ, סרטון, גיף, תמונה וכל דבר אחר שכולל בתוך המושג הכללי מדיה) לכבוד מדינת הקודש- מדינת הספין! מה שאתם מכינים חייב להיות קשור לאנימה ספין באופן ברור לחלוטין.

אתן לכם להגיש עד ה29.8 בשעה 20:00- כשבוע וחצי, דברים שיוגשו לאחר מכן יפסלו אוטומטית.

הזוכים המאושרים יוכרזו ב31.8 בתום חגיגות היום הולדת.

מספר כללים שכדאי (חובה) לקרוא לפני שמתחילים במלאכה

 • חוקי האתר הגלובאליים חלים גם כאן, בדגש על קללות, שמירה על כבודם של משתמשים אחרים, תוכן לא פוגעני ולא פורנוגרפי.
 • יש לפרסם את מה שהכנתם באשכול כאן בתוך תיבת ספוילר.
 • כל אחד רשאי להגיש דבר אחד בכל נושא- כלומר אפשר להגיש למשל ציור באנר וסרטון והכל יחשב לכם.
 • תגובות שהן לא שאלות או היצירה שהכנתם ימחקו (כלומר אין לכתוב וואו יצא יפה וכד').

שאלות ותשובות (שגם אותן מומלץ לקרוא)

בשביל למנוע שאלות מיותרות הנה כמה מהשאלות הנפוצות שבדרך כלל שואלים והתשובות להן!

 • איך אני עושה תיבת ספוילר?

תשובה: לחיצה על האייקון המסומן במסגרת האדומה [לחיץ] ותפתח לכם תיבת ספוילר, לאחר מכן תכניסו לתיבה את מה שהכנתם.

 • האם ציור/כל דבר אחר יתקבל?

תשובה: כל דבר שקשור איכשהו למדיה יתקבל, לא בטוחים? שלחו לי הודעה בפרטי או שתגיבו כאן באשכול ותקבלו תשובה.

 • אני יכול להגיש בפרטי את מה שהכנתי?

תשובה: לא, הכל צריך להשלח כאן בתוך תיבת ספוילר.

 • איך נבחרים הזוכים?

תשובה: צוות האתר (הרשות העליונה, הרשות האוכפת וסוכני הביון) ידון לגבי בחירת הזוכים ובסופו של דבר יבחרו הזוכים. לא יהיו הצבעות פומביות.

 • איך אני שם תמונה?

תשובה: 

תלחץ על האייקון המסומן במסגרת האדומה [לחיץ], לאחר מכן יפתח חלון ובפינה השמאלית העליונה אתה תראה את הדבר הזה [לחיץ] תלחץ עליו, לאחר מכן תבחר את מיקום התמונה ואת התמונה.

התמונה תעלה, לאחר מכן תלחץ עליה ותלחץ "בחר".

 

 

לא יודעים מה לעשות? קחו דוגמא [לחיץ] כושלת שהכנתי בפוטושופ ב-5 דקות- הר ראשמור גרסת אנימה ספין!, אולי זה יתן לכם השראה למשהו מי יודע ;)

פרסים? ברור!

בגלל שאני מאוד מקורי החלטתי לתת תגים שונים, אם נניח זכיתם באמצעות שיר תקבלו תג שקשור למוזיקה, אם ציירתם משהו תקבלו תג שקשור לציור וכן הלאה... שווה לא?

אז בתחרות הזאת יהיו לנו לא שלושה זוכים מאושרים כרגיל אלא חמישה! והם יזכו בפרסים גבוהים במיוחד לעומת פעילויות העבר!

מקום ראשון- 250 נקודות ותג עד השדרוג!

מקום שני- 200 נקודות ותג עד השדרוג!

מקום שלישי- 150 נקודות ותג עד השדרוג!

מקום רביעי- 100 נקודות ותג עד השדרוג!

מקום חמישי- 50 נקודות ותג עד השדרוג!

 

כולם מוזמנים להשתתף^^ בהצלחה לכולם! :)

 

 

 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש דיון| וואן פאנץ' מן 2

פורסם 09/08/2018

5lxx0lu.jpg

אין לי יותר מדי מה להגיד אבל...

יש הכרזה שמתבררת כנכונה לוואן פאנץ' מן 2! כן, שמעתם נכון!

אך זה לא מסתיים בכך, יש חדשות טובות ויש חדשות רעות...

נתחיל מהטובות: פרק הבכורה אמור לעלות ב12.8- יום ראשון הקרוב! מעולה נכון?

ועכשיו לחדשות הפחות טובות: לצערנו שאר העונה תצא רק בחורף 2020!

רגע? מה? חורף 2020? למה לחכות עוד כמעט שנה וחצי נוספות?

אז אלה החדשות שיש עמי ועכשיו שאלות!

שאלות לדיון:

אז מה לדעתכם הולך להיות בעונה השניה של הפרודיה המטורפת הזו?

למה להם לשחרר פרק בכורה ואז לעשות הפסקה של כמעט שנה וחצי?

האם לדעתכם מתוכננים יותר מ12 פרקים?

אתם חושבים שהעונה השניה תצליח להתעלות מעל הראשונה עם כל כך הרבה עבודה, שהם מעקבים את קהל הצופים בעוד שנה וחצי?

האם סאיטמה ימצא אויב שיהפוך את חייו לפחות משעממים?

האם תצפו בעונה השניה?

*אצרף את הסרטון בו הוא מסביר חלק מן הדברים:

 

דיון פורה ומהנה

 

 

Shaykoko2 פרסם נושא חדש תחרות ציורי קיץ 2018- הזוכים!

פורסם 31/07/2018

שלום וצהריים טובים לכולם!

היום באתי להכריז על הזוכים בתחרות ציורי הקיץ שלנו, יש לציין שהבחירה ממש לא הייתה קלה מאחר והוגשו המון ציורים וכולם יפים ומושקעים, אך בסופו של דבר הבחירה נעשתה.

בכל מקרה כל הכבוד לכולם על ההשתתפות!

יהיו עוד תחרויות ציור בעתיד אז יש למה לצפות ;)

אזזזזזז הזוכים הם:

במקום הראשון- @justMe6 ! שזוכה ב-100 נקודות ותג מיוחד עד השדרוג- התג: wqqzaj0.png! (את התג תקבלי במועד מאוחר יותר)

הציור:
fdn7b53.jpg

במקום השני- @kawaiigirl ! שזוכה ב-50 נקודות!

הציור:
8k7mqig.jpg

במקום השלישי- @shiran - xz ! שזוכה ב-25 נקודות!

הציור:
nr24l80.png

מזל טוב לזוכים(ות)!