אודות

 • סתם חובב אנימה משועמם-עייף תמיד ועצלן לאללה
 • שי
 • תופיםגיטרהעיצוב גרפישיחות (לפעמים)אנימהפאנסאבבישול
 • חייל עייף, ממורמר ושבוז לאללה
 • מודיעין
 • Shaykoko2
 • 2100
 • זכר
 • בן 19
 • הצטרף ב11/04/2018

סטטיסטיקת אנימות

מתכונן לצפות: 3
 • סה"כ: 3
 • פרקים: 0

Shaykoko2

פורסם לפני 9 שעות

אהלן קהילת ספין, אגש ישר לעניין מאחר וכבר נשבר לי הזין מהקרקס שברוק עושה פה (וגם נשבר לי הזין מברוק, ילד חיזבאללה), נשבר לי הזין שחברה טובה שלי סובלת ורק פורקת באופן שנהיה יומיומי בפניי את כל הסיפור הזה בלי יכולת לעשות יותר מדי- אז נשבר לי הזין, אני לא מסוגל להמשיך ולשתוק על זה והכל הולך לצאת כאן. בוודאי שמעתם על הסיפור שהתרחש לאחרונה עם לילו וברוק, אז אני הולך להראות לכם בדיוק מי זה ברוק, להראות לכם שהוא חתיכת גנב, שיטסאבר, שקרן, מישהו שפועל רק מתוך אינטרס, אידיוט ומעל הכל חלאת אדם שלא הייתי ממליץ לאף אחד להתקרב אליו/לצרף אותו לקבוצת הפאנסאב שלו (ובקיצור, להוציא את כל הכביסה המלוכלכת החוצה). בפוסט יוצג כל הסיפור ללא שום צנזורה, האמת ורק האמת תוצג בליווי תמונות לשם הוכחה לאנשי ה-"אין תמונה אין אמונה".

אז, הבה ניגש לעניין: למי שלא מכיר את הסיפור הכל התחיל כאשר ברוק גנב ללילו תרגום לפתיח של ריבורן (שלילו עובדת אגב במשך 9 שנים על הפרויקט המקסים הזה), שם הכל היה ברור ולא היה ויכוח, צוות האתר מחק את הפרק בשל גניבת עבודה של מישהו אחר.

חשבתם שאדון ברוק למד את הלקח שלא גונבים? טעיתם! הוא הוציא את הפרקים עם התרגום של לילו לפתיח/סיומת עם עיוות קל במילים (שרק עשה את זה רע יותר וביזה את התרגום של לילו) בשביל שזה לא יראה כאילו הוא גנב את זה. לילו לא טיפשה, לילו חשדה שאולי הוא גנב שוב וגילתה שהחשד היה נכון (היו מילים שהיא תרגמה מיפנית ולא קיימות בתרגום האנגלי במונח שאפילו קרוב לזה ואיכשהו זה הופיע בתרגום של ברוק, מתרגם שלא יודע עברית/אנגלית/יפנית כמו שצריך). שם כבר לילו התעצבנה וכתבה על כך בתגובות לפרק, ברוק וחברי נאו טוקיו (THE HATS סאבס עכשיו) הכחישו את כל מה שנאמר במשך שבועות למרות ההוכחות של לילו. עד שיום אחד כמה מהצוות הודו שהתרגום אכן גנוב, צילומי מסך ראשונים!

ספויילר
xn44gw6.jpgfgqtb3u.jpg

אגב, גם לאחר שהצוות (שלא ממש יודע עברית כפי שאתם רואים, אנצל את הבמה הזאת להראות שזאת העברית של המתרגמים האלה, אל תצפו בהוצאות שלהם!) הודה שהתרגום גנוב ברוק שלנו המשיך להכחיש :) עד הרגע שהוא חשב לעצמו שאולי להמשיך להכחיש את זה לא יהיה טוב והוא ניסה לעשות את הדבר הבא:

ספויילר
m3hge22.jpgv8qw7ag.jpg8g8wywn.jpgv1y32jf.jpgss0c988.jpgadue1gi.jpgr100qdc.jpgונעבור לסוף השיחה, לאחר כשעה וחצי של זיוני שכל מברוק
4iy5ybp.jpgכפי שאתם רואים, לא ממש אכפת לו מזה שהתרגום שלו לא איכותי (תמונות יבואו בהמשך)
2z59pek.jpg23bcsrt.jpgהמתרגם המהולל מתקן לשגיאת כתיב, בטוח אצפה אצלו! 

והבטחתי לכם הוכחה שהתרגום שלו חרא? בואו בהמוניכם! (אגב, התזמון גנוב, הקריוקי גם גנוב וברוק הודה בכך. שניהם ללא קרדיט ובפרק עצמו ברוק נתן קרדיט לעצמו! שפל, הא?)

ספויילר
vb6h1yc.jpgהתרגום של לילו, כפי שאתם רואים הכל מנוסח כראוי, מובן ותקין מבחינה לשונית. 
tjhcr9k.jpgהתרגום של ברוק, סברני שלקח לכם זמן להבין/לא הבנתם כלל, יש שגיאת כתיב (כדי* ולא כדאי) והניסוח מאוד חלש ולא אופייני לעברית. תרגום מילולי. 

 אז מה הוכחנו בינתיים? שברוק שיטסאבר ולא יודע עברית/יפנית/אנגלית, שברוק גנב ושברוק פועל מתוך אינטרס.

בואו נמשיך (כן, כן, יש המשך לזוועה הזאת)!

האדם השפל פתח אלט, נכנס לשרת הדיסקורד של לילו וביקש עזרה בתרגום שורה מסוימת, לילו עזרה לו בתור מישהו שמבקש עזרה ולאחר מכן התברר שזה הוא וזה הוכנס לתרגום שלו. הבן אדם פאקינג נעזר במרמה במישהי שהוא יודע שהיא יותר טובה ממנו. מצרף תמונת הוכחה.

ספויילר
mtt09ii.jpglesov7i.jpg

לאחר מכן לילו החליטה לפנות אל צוות האתר בבקשה למחוק גם את הפרקים האלו, צוות האתר החליט לאחר מספר דיונים להסיר כל פרק של ריבורן שברוק מפרסם (ולא משנה מאיזו קבוצה, ברוק. לפרסם מאולטרה לא יעזור לך.) בין אם הוא גנוב ובין אם לא- כי לברוק היו מספיק הזדמנויות והוא לא ניצל אף אחת מהן, אין ולא תהיה שום מחילה לפשע.

בהתחלה ברוק והצוות לא הבינו למה הפרקים שלהם נמחקים, כשהעניין התבהר ברוק החליט להמשיך לתרגם מקבוצה אחרת, אולטרה סאב (שגם עליהם אני לא ממליץ, חרא של תרגום)! אך אדון סלבדור (מנהל קבוצת אולטרה סאב) לא פראייר, הוא הציב לברוק תנאי שהוא יצטרף אך ורק אם הוא יודה במעשיו בפוסט ויתנצל- שיראה טוב בעיני כולם. ברוק אפילו לא זה שכתב את הפוסט (אין לי שמץ מי כתב, אבל אם זה מישהו מאולטרה אתם יותר שפלים ממה שאתם עכשיו) וברור שלא הביע שום חרטה על כך. צילומים!

ספויילר
4lzolf5.jpg1fz21jo.jpgwu9b7pe.jpgמתרגם שלא יודע לתרגם ומקרייק שיודע לגנוב קריוקי, לא לקרייק- נהדר!

ולבסוף, אראה לכם שהבן אדם חלאת אדם. הוא נכנס עם האלט שלו לשרת של ידידתי Chi-Chan (מנהלת אוקיו סאבס, מומלץ!) והציע ללילו, אישה מבוגרת ממנו, אישה שהוא לא מכיר, אישה שהוא לא פגש, אישה שהיא לא מישהי שהיא יותר מרנדומלית באינטרנט ללכת לראות פסיכולוג כי היא לא בסדר (לטענתו, חושבת שהיא יותר טובה מכולם ומתנשאת, כל מי שביקש ממנה עזרה ולא משנה מה הייתה הרמה שלו קיבל תשובה הולמת ונחמדה ממנה)!!!!! באיזו זכות? באיזה קטע? זה משהו שבחיים האמיתיים אפשר להגיש תלונה למשטרה, זה פשע! תמונות!

ספויילר
vmvdng0.jpgov5w6qr.jpg

רוצים לראות עוד מחלאת האדם שהוא? גם עליי הוא לא פסח! חומר טרי מהשעות האחרונות!

ספויילר
havr76x.jpgvhe77yy.jpg  

 אז מה למדנו? מה הוכחתי? ברוק הוא חלאת אדם. אדם שקרן, גנב, אידיוט ופועל רק מתוך אינטרסים. ברוק מעולם לא הביע חרטה ומעולם לא התנצל על כלום ונראה שזה גם לא יקרה בעתיד. אז מה ההמלצות?

1. לא לצרף את ברוק לקבוצת הפאנסאב שלכם, מי ירצה אדם שכזה בקבוצה שלו?

2. לא לצפות בקבוצות שהוא חבר בהן ולא לעזור להן בשום צורה, הן תומכות בגנב שפל! (אה, והן גם גרועות)

3. לחכות כמו ילדים גדולים להוצאות של לילו של ריבורן או לחילופין ללכת לצפות באנגלית אם אין לכם סבלנות של ילדים גדולים. ה-"תרגום" של ברוק הוא לא אופציה!

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 12 שעות

ואתה ממשיך לרדת עליי :)

ואני בן 19 :))))))

 

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 12 שעות

להגיד שבטח יורדים עליי בבית (ואני מבטיח לך שלא) וכל מה שכתבת שם זה לא לרדת עליי? אתה באמת אידיוט בקטע אחר.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 12 שעות

אז אתן לך הסבר, פאנסאב נחשב תחום אפור.

וזה למה? פאנסאב נועד בשביל לספק תרגום שפשוט לא קיים לו תרגום רשמי לאותה השפה (וכידוע לך, ישראל לא צרכנית גדולה של אנימה ולכן רוב האנימה לא מקבלות שום תרגום רשמי). מתי פאנסאב כבר לא נחשב פאנסאב ונהיה תחום שחור? כשעושים מפאנסאב כסף. אין לך זכויות תרגום ואת עושה כסף על גבם של היוצרים, זו עבירה פלילית לכל דבר ועניין.

ואני מניח שאת העניין שלשמו פתחת את הפוסט הזה הבנת.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 12 שעות

חחחחח אין לו טיפת כבוד, תאמיני לי, בתור מישהו שמכיר את כל הסיפור. אני מעדיף לא להוציא את הכביסה המלוכלכת של הסיפור הזה כי זה סתם להיות רדוד.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

הוא התנצל בפרטי ו5 דקוצ אחר כך ביקש שיתוף פעולה, הוא מתנצל רק בשביל אינטרסים.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

מקווה שהבנת אחרי כל התגובות האלה עם מי יש לך עסק ועל מי ניסית להגן :)

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

אתה בושה לקבוצות התרגום ואני ספציפית כן חבר של לילו, אף אחד אבל אף אחד לא יגנוב ממנה תרגום ובטח שלא ינסה להוציא ממנה משהו שהיא לא.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

ה-"רק" הזה לא היה אמור להיות מלכתחילה. לא גונבים.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

הילד כאן הוא אתה חביבי.

ויש לי השפעה, במיוחד כשמדובר באתר כאן ;)

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

אני יכול לרדת לרמות נמוכות... אבל יש לי כבוד, לעומתך.

עצם התגובה הזאת זו ירידה שלך לכבוד שכבר מזמן אין לך.

Shaykoko2 הגיב בפוסט של 天使&サタン~♡☆

פורסם לפני 13 שעות

ברגע שזה היה בפומבי יש לנו כל זכות לקחת בזה חלק, וזה התחיל פומבי. על העניינים שלכם בפרטי אף אחד לא התערב.

זכותנו המלאה להסכים עם לילו ולתמוך בה.