אודות

 • סתם אוטאקו משועמם-עייף תמיד ועצלן על
 • שי
 • תופיםגיטרהעיצוב גרפישיחות (לפעמים)אנימותפאנסאב
 • מודיעין
 • https://myanimelist.net/profile/Shaykoko2
 • 300
 • זכר
 • בן 17
 • הצטרף ב11/04/2018

סטטיסטיקת אנימות

מתכונן לצפות: 3
 • סה"כ: 3
 • פרקים: 0

Shaykoko2

פורסם לפני 18 שעות

סיכום "כנס" של אמא"י בסנטר:

אז כן! אתמול הלכתי לכנס לא כנס הזה וזה היה ממש ספונטני, התלבטתי כבר ביום שבת והייתי בכיוון של לא ללכת :/

ב10 בבוקר קיבלתי שיחת טלפון מחברי @ProToType-Mk4 (עידו) ששאל אם אני מגיע והציע לי טרמפ עד למקום, מפה לשם תוך רבע שעה התארגנתי ויצאנו לדרך. 

כשהגענו מצאנו את דרכנו די מהר בגלל כל ילדי הכנסים בקוספליי, והופתענו לגלות שיש כ6-8 דוכנים בלבד בלי יותר מדי מבחר לצערנו, עידו הלך לחברים שלו (בין היתר גם השכנה של @MMD שהגיעה הפעם בקוספליי של קאנה) ואני חיפשתי את @yoni-kun וחברותו (שהם שלושת המתוייגים הבאים) ובסופו של דבר מצאתי אותם! פגשתי את @Lucci-Kun , @☆aje311☆ ו- @Intopa , אנשים נחמדים ביותר, אנשים מבדרים שמאוד נהנתי איתם. שיחקנו קצת צ'יט, אחר כך יוני הדהים אותנו בקסמי הקלפים המגניבים רצח שלו ואחר כך הלכנו לקומיקס וירקות, שם יוני קנה פופ אקסקלוסיבי של סורה לאוסף הפופים הענק שלו, משם הלכנו לאכול ואז חזרנו שוב פעם לסנטר ושם הלכתי בלעדיהם לפגוש את @MrsJapan ו- @puma161~ החביבות, גאיה וריה רצו להלביש אותי באיזו פיג'מת פנדה יפנית הזויה שהן ראו בחנות אך למזלי הרב מישהי שריה מכירה אמרה לה "היי" ואז ראיתי את כישורי הבריחה של ריה בלייב (שהם 10/10 אני חייב להגיד)! חיפשנו את אקיהברה הקטנה בשביל לבדוק אם יש מרצ'ים שווים ל- @UVERworld והסתבר שהם פשוט העבירו את כל הסחורה שהייתה להם לדוכנים ולא ראינו שם כלום כי היה די צפוף. לאחר זמן מה שהסתובבנו נתקלנו שוב ביוני, איתי, שחק ואוראל דיברנו מעט (ואיתי ניסה להתחיל עם גאיה באופן הומוריסטי וכושל למדי) ואז ריה הייתה צריכה ללכת לשיעור פרטי אז אני וגאיה ליווינו אותה ליציאה. משם אני וגאיה הסתובבנו במעגלים בחיפוש אחר דיסק סנטר, לאחר חיפושים רבים גאיה החליטה לשאול את @zaza~ (מעוז) וריה בוואטסאפ אם הם יודעים היכן החנות נמצאת, קיבלנו תשובה מריה ומסתבר שזה היה בצד השני של הסנטר מאיפה שהיינו, כשהגענו גאיה הסתכלה על הדיסקים איזה 20 דקות ובסוף בחרה דיסק אחד שהיא חיפשה זמן מה (לא זוכר את שם הלהקה ושם האלבום לצערי), לאחר מכן גאיה הייתה צריכה ללכת לכיוון תחנת הרכבת אז ליוויתי אותה ליציאה ויש לציין שלאורך כל החיפושים אחר דיסק סנטר ובחזרה ליציאה היו לנו שיחות נהדרות- נהנתי מאוד לדבר איתך גאיה :) אז לאחר שנפרדתי מגאיה לשלום נתקלתי שוב ביוני וחברותו והמשכנו להסתובב, לראות מימס, להעלות פוסטים של יוני ואיתי המשתמשים האהובים עליי בספין וגם להצטלם איכשהו. עבר זמן מה והם החליטו לחתוך הביתה אז חיפשתי את עידו ומשם חזרנו הביתה.

אז לסיכום, הכנס ככנס היה פח, אבל האנשים- זהב!

הסוף~

Tal Senpai

פורסם אתמול

מה הסיכויים

ראיתי ששיחקת בסיאס היום אל תשאל אותי איך פשוט הופעת לי בצד:joy:

Shaykoko2

פורסם לפני יומיים

גם @Lucci-Kun המשתמש האהוב עליי!

נ.ב איתי לא אמר לי לכתוב את זה.

Shaykoko2

פורסם לפני יומיים

יוני הוא המשתמש האהוב עליי

 

Shaykoko2 פרסם הודעה אצל Lucci-Kun

פורסם לפני יומיים

אני אוהב אותך.

Shaykoko2 פרסם הודעה אצל UVERworld

פורסם לפני 3 יום

תג סקסי

Shaykoko2

פורסם לפני 3 יום

bwl6yu2.pngעשיתי סידור חדש לאוסף P:

Shaykoko2 פרסם הודעה אצל achyo

פורסם לפני 3 יום

כמה כסף שילמת ללין בשביל שתהיה בנבחרות? P:

Shaykoko2

פורסם לפני 3 יום

מי שבחר את הבאנר, אני אוהב אותך!

Shaykoko2

פורסם לפני 4 יום

סיכום כנס אנימה-קון 2018 של שי, אלטר (סער) ועמנואל:

אזזז בסביבות השעה 9 וחצי אני (שי) וחברי @ProToType-Mk4  (לא פעיל, שמו הוא עידו) אצנו ורצנו בגשם (לא מבול), הגענו לכנס ואת פנינו קיבלה המנהלת הראשית האחת והיחידה (תרתי משמע), הלא היא @Senpai ! לאחר מכן המטחנט העגדי @Holylure  גרר אותי ואת עידו להרכיב שולחנות, לסדר כסאות ולחלק כסאות לדוכנים השונים.


אחר כך חזרנו קצת ללין ולפתע הגיע הספאמר האגדי והידוע לשמצה שחטף מאות באנים ממאות משתמשים שונים- @MMD  (בטוחים שאתה קורא את זה יא גבר) ושכנתו בקוספליי של מגומין שעליה (לצערנו) נפרט אחר כך, התבשרתי לגלות שהוא אדם די נחמד ומצחיק והיה ממש נחמד, עבר מעט זמן והגיע @Ishailg  ונגרר יחד איתי ועם עידו למשימות השונות, לאחר מכן @Pucci הגיע והצטרף לעזור.


אחרי שעזרנו פגשנו באזור דוכן ספין את @W. Minerva  שהכין לישי ציור נחמד~ אחר כך סער זקן השבט הגיע ופשוט הסתובבנו בכנס וחזרנו לדוכן ספין, אני ועמנואל תכננו לקנות פופ של רושי, אני (שי) קיבלתי מלין המלכה כובע צמר של קפסול קורפ (החברה של בורמה מדרגון בול זי)! באזור השעה 11:30 הסתיים העדכון המיוחל של לאב לייב, שלפתי ללין 2 UR (סיכויים ממש נמוכים) כי אני הוא שי ידי זהב בלאב לייב וזכיתי לאכול מהפרינגלס של לין ולקבל ממנה ביס!
עכשיו נדבר מעט על דוכן ספין לא ספין... הדוכן שלנו סיפק הכל מהכל, ממתקים, כדורי שוקולד שהוכנו על ידי לין המלכה  וחטיפים יפניים (בחסות @UVERworld  העיראקי יפני) שגרר לאכילת פוקי "רומנטית", אנימה לצפיה ישירה, קריוקי, ריקודים אירוטיים (בביצוע השכנה הפריקית של מיכאל המחופשת למגומין) וסרט כחול של מגומין×מגומין (בודי פילואו) שתועד לצערנו על ידי עידו (ויקבל מיליוני צפיות אם זה יעלה לpornhub). לאחר מכן דוד וסער הלכו להביא פיצות, בזמן שחיכינו השטויות המשיכו, דן, מיכאל ועמנואל הלכו לשחק בנרותו סטורם ואני סתם ישבתי עם לין בדוכן והייתי בשוק ממה שהולך לנו בדוכן יחד איתה, דוד וסער (אלטר) חזרו עם הפיצות שהיו לנו 2 דקות לאכול ואז דוד קרא לי, לישי ועמנואל לבוא איתו להרצאה על ספין- ההרצאה הייתה מאולתרת ועם מעט קהל (ידוע לי ש- @achyo  ושותפו בcoffee-subs היו נוכחים), דוד דיבר מעט על השדרוג, על האח הקטן והחדש של ספין, ועל תכניות ופרויקטים לעתיד הרחוק ולאחר מכן ענה על מגוון שאלות, לאחר שנגמרו השאלות (האם יהיה הנטאי באתר וכד' ;)) דוד פתח בתחרות שירה, עמנואל שר fighting gold (כמובן שהמאורע תועד!) ואחר כך סתם צחקנו עד שהגיעו המרצה הבאה, דוד השאיר אותי (שי) לעזור לה (למרות שלא היה לי ממש במה לעזור לה), תוכן ההרצאה היה כביכול שיעור יפנית והייתי בערך ב45 דקות מההרצאה והיא רק שיווקה את עצמה ואת העסק שלה בעיקר והציגה מעט עובדות (חלקן ידועות וחלקן חידשו לי) על יפן, מניח שדן יסכם את שאר ההרצאה שלה מאחר והוא היה בכולה אם אנו לא טועים.


לאחר זמן מה הייתה לדוד הרצאה נוספת והוא גרר אותי ואת לין לתוכה, היה קהל יותר גדול ורובו הגדול היה חלק מקהילת ספין! (ידוע לי ש-  @Shaharpi , @lihitrisomy21itachi ו- @Tal Senpai  היו נוכחים, מי שקורא את זה והיה בהרצאה הזו שיזדהה!), דוד דיבר על אותו דבר בערך, הסקנו שהשדרוג הוא צפיה ישירה, דוד שידל אותי להציג את עצמי (שי) וזה היה מביך אחושרמוטה (מי שראה את זה, בבקשה תשכחו מזה.), לאחר כ20 דקות עלינו לאוטובוס אני (שי), עידו, עמנואל, דן, סער ואיתמר בצורה ממש מייאשת (חיפשנו את התחנה 1 רבע שעה בערך ואז החלטנו ללכת ברגל לתחנה שהאוטובוס היה אמור להוריד אותנו שם והלכנו בבוץ >< חיכינו מלא זמן לאוטובוס) הגענו למסעדה בשם ממפיס (ישי היה בצפון תל אביב ולמד עם חברים שלו למבחן לאוניברסיטה והצטרף אחר כך), אל המסעדה הצטרפו אלינו צמד האחים האהובים עלינו, @Otoshigami  ו- @Knightmare , היה מאוד נחמד ויחסית המבורגר סבבה, ישי הגיע באיחור אופנתי למרות שכל המפגש וההגעה שלהם הייתה לכבודו, אני (שי) ואלאור שיחקנו מעט לאב לייב, נתנאל שלף לאלאור UR ולאחר זמן מה של דיבורים הצטלמנו. לאחר מכן הלכנו אני (שי), עידו, סער, איתמר ועמנואל לכיוון הרכבת, היה מבול מטורף והיינו ספוגים במים מכף רגל ועד ראש, וכל אחד המשיך לדרכו הביתה, הסוף!

משתמשים שאמרנו להם שלום:
@yoni-kun  המלך
@Michiko מהמייד קפה
@igor.x3  החייל הבסטי (עבד) של לין

Shaykoko2 פרסם הודעה אצל lihitrisomy21itachi

פורסם לפני 4 יום

הו! אני מזהה אותך תשכחי מהחרא הצגת פנים שדוד שידל אותי לעשות, היה נחמד לראות אותך אתמול :) 

ושמעתי שאחר כך הסתובבת עם לין ואיגור המגניבים רצח~

Shaykoko2

פורסם לפני 4 יום

תזכורת לעצמי:

לא ללכת יותר לכנסים בימים גשומים.

לגבי סיכום כנס, אכתוב מאוחר יותר ואף מחר~

Shaykoko2

פורסם לפני 5 יום

מי שבכנס, בואו לדוכן ספין!

Shaykoko2

פורסם לפני 6 יום

t9hlr0m.jpgשובינסטי או לא, זה עדיין מצחיק!

Shaykoko2

פורסם לפני שבוע

לא ציפיתי שפוסט תמים על סופגניות יגיע למעל 70 תגובות ם:

לגבי הדיון שהזכרתי שם, כרגע אני מהטלפון מאחר והכתה בביתי בעיית אינטרנט, מקווה שהיא תסתדר עוד היום :/