אודות

  • 0
  • נקבה
  • הצטרף ב21/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 4 סויים: 3 בהמתנה: 2 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 10
  • פרקים: 0

Alois Trancy הגיב בחוות דעת של Lily בהגבר הנעים ביותר לחיבוק מאיים עליי.

פורסם 26/11/2018

ראשית,  מותר לכל אדם באשר הוא אדם להביע דעה בציבור,  גם אם היא רעה , היא סהכ' הביעה את דעתה ובעייני האנימה הזו חסרת משמעות. לדעתי,  סקס כל פרק מראה אי מהות לאנימה . אנימה רומנטית אמורה להתבטא ברגשות אינטימיים בין בני הזוג אך הבה נודע שהאנימה הזו מתקמדת בעיקר ביחסי מין.  למה אנימה של זכר וזכר בדרך כלל מתקמדת ביחסי מין מאשר באהבה מרגשת אשר מייצגת אהבה אמיתית?. בעייני זה פשוט אנימה נוראית . הודה בכך שהציור נהדר והיוצר עשה עבודה מלבבת, אך הורשה לעצמי לכתוב שאני לא אמליץ לאף אחד לקרוא כזו אנימה אשר מתקמדת בסוג כזה של אהבה.  במילים אחרות הדבר שכל כך "דפוק" פה זה עניין אך ורק של טעם.  אנו הצגנו את דעתנו והיא שהאנימה הזו בהחלט לא שווה צפייה מאחר ובמהלך הפרקים ניתן לראות רק זוג בנים שמתעיינים רק במין . אמנם הם לא עשו זאת בעבר ובכל זאת לפי האנימה מדובר פה בזוג פנים שרק גילו שהם מרגישים רגשות מעבר מחברים לאחד אל השני וכבר רצים אל תוך המניות והסקס. 

Alois Trancy הגיב בחוות דעת של Lily בהגבר הנעים ביותר לחיבוק מאיים עליי.

פורסם 08/11/2018

בעיניי זה לא נכון, מכיוון שבמהלך האנימה במקום להראות רגש אינטימי ואוהב בין שתי זוגות אוהבים שאחד מבין השניים מתכחש לכך השני שכביכול המאוהב רק ממחיש תעווה מינית.  ולכן אינו מדבר פה בשום רגש רגשי. ובעייני האנימה הזו אפילו חסרת משמעות . 

Alois Trancy הגיב בחוות דעת של Lily בהגבר הנעים ביותר לחיבוק מאיים עליי.

פורסם 21/10/2018

מסכימה איתך. הנני חושבת שזה מיותר העניין שכל פרק הם מזדיינים ..  לא הולם!, כדי לגוון בעלילה כך שזה לא יהיה רק מערכת יחסים בין גבר לגבר אחר ושזה יתגוון גם במערכת יחסים בין זוג אוהב של אהבה הדדית ! מסכימה בהחלט עם כל מילה ומילה !.

Alois Trancy הגיב בנושא 5 האנימות הכי טובות שראיתם. זרמו

פורסם 21/08/2016

1. המשרת השחור

2. קודוצ'ה

3.דאנג'אנרונפה

4.טאסוגארה אוטומה × אמנסיה

5.אינלי אנימה ספציפית בראש אבל גם פריסון סקול