אודות

  • אין לך הרשאות כאן (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • ג'וג'ומנגהאנימהגיימינגסרטיםלחיות וזה
  • Thot Patrol
  • מרכז
  • 70
  • זכר
  • הצטרף ב05/04/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 5 סויים: 118 בהמתנה: 3 נזרק: 4 מתכונן לצפות: 2
  • סה"כ: 132
  • פרקים: 400

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של AltairChan

פורסם 26/10/2019

מה לא בסדר בלחשוב על משהו נורמטיבי למשך זמן מה? זה בדיוק כמו שתחשוב על זה שבא לך מרק, לא תהיה שום בעיה בזה. לעומת זאת, אם תחשוב על משהו כמו להרוג מישהו(או כל דבר אחר שנחשב כלא נורמטיבי על פי החברה) אז משהו יהיה ''ממש לא בסדר אצלך''.

 

 

urifying $ky₽ הגיב בחוות דעת של urifying $ky₽ בתיבת מדאקה

פורסם 02/10/2019

אני לא חושב שתרגמו את הסדרה לעברית. בטח תוכל למצוא פרקים באנגלית באתרים פיראטיים(kissanime..) או בטורנט.

urifying $ky₽ הגיב בחוות דעת של urifying $ky₽ בתיבת מדאקה

פורסם 05/08/2019

אני לא יכול לכתוב חוות דעת לסדרה שגמרתי לפני כמעט שנה, אני פשוט לא זוכר. חוץ מזה, הסדרה בהחלט יכולה להיות מהנה בשביל צופים מתחילים וגם ותיקים, כך שאני לא רוצה להוריד אנשים מלצפות בה, זה שאני לא חושב שהיא כזאת טובה לא אומר שאחרים לא ימצאו אותה ככזאת. אה וגם אי אפשר לערוך חוות דעת /:

urifying $ky₽ הגיב בחוות דעת של urifying $ky₽ בתיבת מדאקה

פורסם 05/08/2019

חוות הדעת די ישנה. אחרי שאני מסיים סדרה אני טיפה בהייפ אז כתבתי חוות דעת ''מוגזמת'' עם ציון גבוה מדי, לפני איזה חודש-חודשיים נזכרתי בחוות הדעת הזאת והורדתי לציון שאני חושב שמגיע לסדרה עכשיו.

urifying $ky₽ הגיב בפוסט קיר של LuckaPow

פורסם 27/06/2019

זה תלוי, אם הייתה בשרת באופן יחסית קבוע אז כנראה שכן, אבל אם לא הייתה בו אז לא מפני שהוא כבר נסגר.

urifying $ky₽ הגיב בפוסט קיר של LuckaPow

פורסם 27/06/2019

זה תג שקיבלו אלה שהיו בשרת מיינקראפט של ספין.

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של Freeze

פורסם 18/06/2019

Rotazione

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של Freeze

פורסם 18/06/2019

?

urifying $ky₽

פורסם 06/06/2019

36ms235.jpg

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של TsUNaMy WaVe

פורסם 16/04/2019

אנא סלחי לי על טעותי. אבל בכל זאת, למה טיפול נקודתית בהכרח טוב? איך היה אפשר לטפל במצב נקודתית? במקום להפיל הכל על הצוות(שאת חלק ממנו), אולי תפרטי יותר.

בנושא פורום מלב אל לב, בכלל לא התכוונתי לספאם שהיה ולמחיקה. דיברתי על כך הפוסטים האובדניים נכנסו דרכו לפורום הכללי, והוקפצו עם הודעות שלא מספקות עזרה מקצועית.

כן, לי לא נעים עם המונח, ונראה שלרבים נוספים לא נעים. עםכל התלונות שהיו בנושא, אפשר לומר שהיה רוב מסויים באתר שלא היה נעים לו עם האובדניות ולכן נוצר החוק. זה לא כאילו שעשר אנשים אמרו לא נעים והחוק נוצר. כנראה שזה היה מצב שלא היה נעים לכמות גדולה של אנשים באתר, כנראה רוב, ולכן צריך להתחשב בו.

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של TsUNaMy WaVe

פורסם 16/04/2019

אם לא שמת לב לחלק הזה בתגובה הראשונה שלי, אציין את זה עוד פעם - הפורום גם היה מלא בפריקות אובדניות. היו המון נושאים עם תגית ''מלב אל לב''(או לב אל לב[לא זוכר])  בהם אנשים פרסמו דברים כאלו, הייתי שולח אבל פורום ''מלב אל לב'' נמחק ואיתו כל הנושאים. עכשיו לחלק של עמוד הבית, אם הבנתי אותך נכון, את אומרת שאם לא נעים לנו מהדיכאונות שפשוט ניתן להם את דף הבית ולא נכנס אליו יותר? כן, אני לא מוותר עליו, דף הבית הוא אמנם לא כל האתר, אך הוא בהחלט מהווה חלק משמעותי ממנו ולכן לנקוט בצעדים להפוך אותו לנעים יותר זה עדיף מלוותר עליו.

כן, ''מוות'' הוא מונח שלא בא לאנשים בטוב. מונח שעושה הרגשה רעה בבטן. אני יכול לומר שבשבילי לפחות, אם באים אליי ואומרים לי ''קשה לי''/''כואב לי'', זה הרבה פחות נותן הרגשה רעה מאמירות אובדניות. אז תוכלי בבקשה להסביר לי שוב איך זה ''מראה כמה החוק הזה טיפשי מיסודו''? אני לא מתייחס לקטע של ה''נועד להשתיק אנשים כשהם במצב הכי קשה בעולם'' כי זה טיפשי. אני לא רואה למה שהצוות יבוא יום אחד ויאמר: ''בא לי להשתיק אנשים כשהם במצב הכי קשה בעולם''. וכתבתי, אם ספין זה המקום הבטוח שלהם, יש הודעה בפרטי לאנשים קרובים. קשה לי להבין איך זה המקום הבטוח של מישהו אם אין לו אנשים שקרובים אליו פה.

איך לא טיפלו בזה נקודתית? לא נתנו באן לכולם, הם אסרו לעשות את הדבר שמפריע. לאנשים שהתחילו לסמוך על המקום מספיק בשביל לשתף דברים כנראה יש אנשים לשתף בפרטי פה, לא משתיקים אותם, בסך הכל אומרים להם שיש מקום לזה.

 

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של TsUNaMy WaVe

פורסם 16/04/2019

החוק אוסר על פוסטים וכל סוג אחר של פריקה אובדנית באזור ציבורי באתר. החוק נחקק מכיוון שכל העמוד הראשי והפורום היו מתמלאים מדי יום בהודעות אובדניות, מה שעכיר את האווירה באתר, הרי, כמישהו עם דיכאון רואה שכל הסביבה בה הוא גולש מלאה באנשים שרוצים להתאבד, הוא גם ירצה. דבר שלילי נוסף שהיה באווירה העכורה באתר היה שלא היה נעים להיות באתר. במקום אתר אנימה, המקום הפך לאתר לפריקות אובדניות ושלאף אחד מהגולשים באתר אין דרך לעזור, כי אינם פסיכולוגיים מורשים ואינם יודעים מה לעשות במצב כזה. המצב הלא נעים הוביל לתלונות רבות שהובילו לחקיקת החוק.

אם את שואלת אותי, המצב בספין כיום טוב בהרבה מלפני החוק. חוץ מזה, לאותם אובדניים יש עוד מקומות לפרוק חוץ מספין, כמו בני משפחה, רשתות חברתיות אחרות, פסיכולוגיים, חברים קרובים וכמובן שאם רוצים שזה יהיה בספין אז אפשר לפרוק בפרטי למישהו קרוב.

urifying $ky₽

פורסם 13/03/2019

שלום לכולם, לא התראינו כבר המון זמן.

אז עוד יום, הולכת לחלוף לה חצי שנה מאז שהקבוצה יצאה להפסקה. אני הגעתי כבר די ממזמן לצ'אפטר העדכני ביותר של האנטר, וטוגאש'י יצא להפסקה נוספת.

לצערי, המצב לא השתנה כל כך מהיום בו ההפסקה החלה. אין לי את הזמן, החומר או הרצון לנהל את הקבוצה יותר, אני לא חושב שיש פה המון שקראו/קוראים את המנגה של האנטר ולכן דיונים על המנגה לא נראים לי אפשריים. אני לא רואה את עצמי ממשיך לנהל את הקבוצה.

ישנה רק דרך אחת להמשיך את פעילות הקבוצה, והיא מציאת מנהל חדש, אחד בעל זמן, רעיונות ורצון לנהל את הקבוצה, לפתח אותה ולשפרה. אם אפשר הייתי רוצה למצוא מישהו שינהל את הקבוצה במקומי, עד מחר לרגל חצי שנה מהפסקתה. אז בקיצור, אם אתם רואים את עצמכם כעונים על מה שתיארתי למעלה, ראיתם/קראתם האנטר, רציניים לגבי הניהול לתקופה ארוכה ומעוניינים לקבל את התפקיד, תפנו עליי בפרטי ובמידה וראיתי אתכם כמתאימים לתפקיד, אחזור אליכם.

בהצלחה ולילה טוב.

 

urifying $ky₽ הגיב בפוסט הפסקה לקבוצה.

פורסם 13/03/2019

6 חודשים עוד יום!

לצערי איני יודע מתי הקבוצה תפתח שוב.

urifying $ky₽ הגיב בפוסט של urifying $ky₽

פורסם 11/03/2019

אוקיי.