רוצים להשתתף בפעילויות כיפיות?
- לחצו כאן בשביל עוד פרטים

אודות

 • ילדה קטנה שואלת את אחיה , מה זה אהבה ? האח עונה : אהבה זה שאני יודע שאת גונבת לי כל יום את השוקולד מהתיק שלי , אבל אני ממשיך לשים אותו באותו מקום :)
 • לוסי
 • מנגנתרוקדתשרה
 • הסוכן שלי עובד בשבילי
 • רמז: הוא נמצא בעיר גדולה
 • https://youtu.be/iW2yUrXXRTI
 • שיחה עם לא נותנת!
 • 0
 • נקבה
 • בת 16
 • הצטרף ב28/02/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 39 סויים: 8 מתכונן לצפות: 5
 • סה"כ: 52
 • פרקים: 0

Lusiana אהב את אני רוצה לאכול את הלבלב שלך הסרט.

פורסם 07/01/2019

@HK]XDarkXNetX]  כתב את הפוסט באתר

ערב טוב לכולכם אנשושים.

באתי להביא לכם סרט חם מהתנור סרט נורא מרגש ויפה שפשוט חובה צפייה.

אני נורא עסוק ובגלל זה היה לי נורא קשה להוציא אותו מהר ואם לא הייתי מקבל עזרה, לא הייתי מצליח להוציא אותו. אז לאנשים ששואלים לגבי אורגאירו, הפרקים מתקדמים בצורה איטית, כי אני אדם אחד ואני גם סטודנט ועובד, בקושי יוצא לי להיות בבית, אז אני נורא מצטער שיכול להיות שייקח הרבה זמן עד שזה ייצא, אלא אם מישהו נחמד פתאום יפול מהשמיים ויעזור לי.

נעבור לקרדיטים של הסרט

תזמון: RoTEX

תרגום: RoTEX

עריכה לשונית: RoTEX

קידוד: RoTEX

טייפסטינג:  HK)XDarkXNetX)

קריוקי: HK)XDarkXNetX)

תוספים שטויות וכו': HK)XDarkXNetX)

   >>קישור לפרק<<

Lusiana אהב את הפוסט של Senpai

פורסם 23/10/2018

[[פוסט פריקה]]

טוב, אני סתם מרגישה את הצורך לפרוק את מה שנאלצתי לעבור הרגע (לא מצפה לתגובות, זה יותר בשביל להוריד אבן מהלב).
אז לפני כשנתיים ביום ההולדת שלי, אימצתי לעצמי חתולה ממישהי בת"א. קיבלתי את החתולה בשם "ביוטי", אבל שיניתי לה את השם לצ'יבורשקה (כן, היצור המוזר הזה).
הבאתי אותה בהתחלה כדי להיפטר מעכברים שבאו בזמן השיפוצים, אך זה לא מנע ממני להיקשר אליה.

כולנו נקשרנו ליצורה הפרוותית והמוזרה הזו, היא עשתה בהתחלה הרבה צרות. כמו להפוך את הבית שלי לבריכה ענקית (אל תשאלו כמה שעות לקח לי כדי להוציא את כל המים).אבל בסופו של דבר, היא הייתה מקסימה. מקולקלת, אבל מקסימה. היא אהבה שמלטפים לה את הבטן (שזה נדיר למדי), היא הייתה פחדנית וברחה מכל החברים שלי, אבל היא לא הייתה תוקפנית אף פעם, היא הייתה אומנם "חתולת רחוב", אבל זה לא מנע ממנה להיות מדהימה.

עברתי איתה המון בשנה אחת, הרים של צרות עברתי ממנה, אבל גם לא היה חסר לי מעט אהבה ממנה. כשהרגשתי מדוכאת - היא דאגה לילל עם המיאו המוזר שלה, ולהצחיק אותי.
תמיד הרגשתי פחות רע כשהייתי מוקפת בכלבים שלי ובחתולה שלי, וזה באמת מדהים עד כמה חיות יכולות לעשות כל כך הרבה למען האדם מבלי להתאמץ בכלל.
אפשר להגיד שהיחסי אנוש שלי גרועים, ואני מראה פחות רגש כלפי בני האדם. אבל כשמדובר בחיות - לא תמצאו מישהי רגישה יותר ממני. :/

בכל מקרה,
עברה שנה שלמה שהכל היה טוב ושמח, ואז בשנה האחרונה הכל התהפך...
אחרי תקופה מסוימת, הבחנתי בחתולה שלי רועדת ובוכה. היא לא הצליחה לעשות את הצרכים שלה, אז לא היססתי לקחת אותה לווטרינר. שם התגלה שיש לה שבר באגן שחוסם לה את האופציה (לא אוהבת להגיד את המילה) לעשות את הצואה שלה. נאלצנו לשלם 1000 ש"ח בשביל חוקן.
לפי טענת הווטרינרית, זה היה נס שהיא בכלל יכולה ללכת ולעמוד כרגיל. 

אז לא ויתרתי, נילחמתי. שילמנו את ה-1000 ש"ח, נתנו לה את התרופות הנדרשות ועשיתי ככל יכולתי. זה עזר, בהתחלה לפחות.. אחרי עוד זמן מה, היא שוב הרגישה חלשה. אז שוב הלכתי לווטרינרית. עשיתי לה שוב פעם חוקן. הוספנו לה עוד תרופות. אבל לאט לאט, היא הפסיקה לשתות הרבה וכמעט ולא אכלה כלל. 

לפני שטסתי (ביולי), עשיתי לה את החוקן השלישי (כבר 3000 ש"ח בוזבזו, אבל למי אכפת?). השארתי את החיות שלי בידיים של החברים הכי טובים שלי, בזמן שאני בחו"ל.
בחודשיים האחרונים, היא רק סבלה יותר ויותר. היא הגיעה למצב שהיא מכרסמת את הזנב של עצמה, ולא משתלטת על השתן שלה. כאב לי לראות אותה נהיית רזה יותר ויותר.

היום, בזמן העבודה קבעתי לה תור לווטרינר שוב. לא רציתי לוותר. אבל הווטרינר טען שהניתוח יהיה יקר (בסביבות ה5-6 אלף), ובמצב שלה כבר - זה לא יעזור. באמת שלא היה אכפת לי לשלם אפילו 10 אלף, במידה וזה באמת היה מה שמציל אותה. כבר שילמנו 3 אלף, עוד 5-6 אלף לא היו מזיקים.
אמא שלי טענה שאין טעם לשלם על ניתוח שרוב הסיכויים יכשל, והעדיפה שנרדים אותה.

היה קשה לשמור את הכאב והדמעות בפנים, וכמובן שהם דאגו לפרוץ החוצה. לא הייתי יכולה לעמוד ולצפות בזה, אז המתנתי עם אמא שלי בלובי. אני באמת לא יכולה לתאר עד כמה שזה קשה לי :/
פעם אחרונה שאיבדתי מישהי חשובה לי מאוד וכאב לי כמו שכואב לי עכשיו, היה בכיתה י' :/
אם יש דבר אחד שמשמח אותי בסיפור, זה שהחתולה המדהימה שלי תפסיק לסבול.
אני מקווה שהיא נמצאת במקום טוב יותר, ושהיא לא סובלת כמו שסבלה :(
שתהיה לך שינה נצחית ונפלאה, צ'יבו :(

אם קראתם את כל זה, אני מעריכה את זה. זה מרגיש שמישהו באמת "הקשיב".
באמת שקשה לי עכשיו, אבל אני מנסה להתייצב. אני לא באמת צריכה ניחומים, תגובות או כל דבר אחר. רק הקשבה :/
אז, סיימתי לפרוק. ותודה למי שקרא עד כאן ~
 

Lusiana אהב את [דיון] | אוזניות VS רמקולים.

פורסם 07/09/2018

אוזניות VS רמקולים

אני חייבת להודות, כן, נורא הופתעתי לגלות שלא קיים נושא כזה כבר. באותה מידה של הוויכוח "אוזניות קטנות או גדולות" שמוכר לכולם, "אוזניות או רמקולים" גם הוא, וויכוח עתיק יומין. בכל מקרה, אוזניות ורמקולים - שניהם מוצרים שימושיים והכרחיים מאוד בחיים של אוהבי מוזיקה. אני חושבת שכולם מודעים לכמויות של הסוגים שלהם, האיכויות, הצבעים והמראה ואיך לא, המחירים. אבל זה לא בדיוק הנושא שלנו, אלא שאנחנו מתמקדים בהעדפה של אחד מהם על השני, העדפה קשה ומסובכת מאוד. לכן לשם ההשוואה הבאתי מספר שווה של יתרונות וחסרונות בכל אחד מהמכשירים, כדי להכריע אחת ולתמיד לאן רוב הקולות נוטה (לא, מסתבר שבחירות לא הסתיימו פה.) שנתחיל?

אוזניות

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªheadphones anime gifâ¬â

*עצם זה שלא התבלגן לה השיער כשהיא הניחה את האוזניות זה כל-כך לא אמין.

יתרונות:

♫  שמיעת מוזיקה מבלי להפריע לשאר הסביבה. - כי אין דבר יותר טוב מלשמוע את המוזיקה שלך לבד בלי שאף אחד עוד ישמע או יחטט ובלי הפרעות מיותרות לשאר הסביבה.

♫  בידוד השמע אפשר מאפשר איכות קול טובה יותר. - אין רעשי רקע, איכות הצליל עולה והעוצמה אפקטיבית יותר, כל איכות הקול משתפרת.

♫  ניידות ואפשרות לקחת אותן לכל מקום, בדר"כ לא תופסות מקום. - גם בעת סחיבה שלהן, במקרה ה"טוב" נכנסות לכיס ובמקרה ה"גרוע" תולים אותן על הצוואר.

חסרונות:

♩  מבודדות את האדם מהסביבה. - בעת בידוד של כל צליל המגיע מהסיבה האוזניות חושפות אותו לסכנה כשהוא לא שומע את המתרחש סביבו.

♩  לא תמיד נוחות לאוזן ואף עשויות לגרום לדלקות. - אני בטוחה שכולכם חוויתם את התקופה של חיפוש אחר אוזניות נוחות ונורמליות.

♩  האזנה בעוצמה גבוהה באוזניות עלולה לפגוע בשמיעה. - מין הסתם שקראתם את המשפט הזה אלפי פעמים כשהגברתם את עוצמת הקול באוזניות, אבל עם כמה שהוא מעצבן הוא גם נכון.

רמקולים

ת××× × ×§×©×ר×

*תתחשבו בי, לא מצאתי תוצאה טובה יותר.

יתרונות:

♬  שיתוף מוזיקה עם חברים. - כי לשמוע מוזיקה עם חברים זה תמיד כיף (כל עוד מתגברים על שלב המריבות של בחירת השיר).

♬  אפשרות לשמוע את המוזיקה גם כשאתה לא נמצא בסביבה הצמודה ביותר לרמקול. - אתה לא חייב להחזיק את הרמקול צמוד אלייך כדי לשמוע את המוזיקה, אתה יכול לעבור ממקום למקום ועדיין להאזין למוזיקה.

♬  מסוגל להוות גם כפריט עיצובי. - ואני לא מדברת על איזה רמקול JBL כן? יש המון בתים שרמקול מוסיף עיצוב בהם.

חסרונות:

♪  אפשרות לשמיעת רעשי רקע. - אומנם זה תלוי באיכות ובעוצמת השמיעה אבל קיימים לא מעט רמקולים שעדיין מאפשרים לשמוע את הרעש מבחוץ.

♪  ניידות פחות נוחה אם בכלל אפשרית. - קיימים רמקולים בכלל לא סחיבים בכלל אבל גם אם נלך על רמקולים ניידים, עדיין תצטרכו מקום להניח אותם בעת השמעת המוזיקה.

♪  חוסר אפשרות לפרטיות. - אלא אם אתה בבית/בניין ריק מאנשים, בחדר מבודד רעשים, סביר להניח שאם תשמיע מוזיקה ברמקול אתה לא תהיה היחיד שישמע אותה.

 

טוב אז אחרי שהדגשנו נקודות חשובות בכל אחד מהם (לטובה ולרעה) וערכנו השוואה לשניהם, מגיעה השאלה הגדולה (ואליה יצטרפו עוד כמה שאלות לשם הדיון.):

 • מה אתם מעדיפים, אוזניות או רמקולים? (אם יש סיבה מיוחדת לבחירה שלכם, מוזמנים לציין אותה.)
 • באיזה סוג רמקול/אוזניות אתם משתמשים הכי הרבה? - השאלה מכוונת לחברה של המכשיר כמו JBL ואו לסוג, לדוגמא בנושא אוזניות: כפתור/גדולות וכו'
 • האם יש לכם עוד יתרון/חיסרון לשייך לאחד מהמכשירים? אם כן, זה המקום.
 • סתם עוד הערות. (מעדיפה שיהיו קשורות לדיון ולא דברים כמו "אתמול זרקתי לחתול שלי חתיכת גבינה.")

דיון מהנה!

Lusiana אהב את [פעילות] כתיבת פאנפיקים~

פורסם 26/08/2018

תכנית לשנאה היוקדת לג'סטין ביבר:

כל חברי הצוות ( ליה, מלכת האופל ואנוכי), מסתננים להופעה של ג'סטין בגלל שאין לנו תקציב ( עדיין לא מצאתי חבר צוות טחון...). אני מחביא בסולייה של הנעל שלי, לייזר ועוברים את האבטחה אני ומלכת האופל מרימים את ליה על הכתפיים, כדי שתוכל לתצפת על ג'סטין. וברגע הנכון בו הוא שר שהוא חושב שהוא האחד, ליה שולפת את הלייזר, מכוונת בדיוק ברשתית של העין השמאלית שלו, וג'סטין מתעוור בעינו השמאלית וצורח כמו ילדה קטנה עם קוקיות. במידי ליה יורדת הכי מהר שלה אני עושה לה שק קמח, כי כל הבנות המשוגעות רואות את ליה בתור קורבן. אני רץ מהר לגדר מלכת האופל עושה לנו סולם גנבים אנו קופצים מעל הגדר ובדיוק מחכה לנו החבר צוות הטחון שלנו ( סוף סוף מצאנו מסתבר שדודה של אמא שלי מהצד התימני שגרה בלאס וגאס סופר טחונה אז היא שלחה את אחד מבניה שנמאים בארץ והשאילה לו את הלמבו) עם למבורגיני. כל חברי הצוות נכנסים ללמבורגיני החבר צוות הטחון נוסע פול גז לפני שהמאבטחים לא יתפסו אותנו ואז ליה שולפת את הפלאפון שלה נכנסת לYnet בודקת אם תפסו אותנו במצלמות וככל הנראה שלא כי היו שם מלא אנשים.

ובוםם התכנית הושלמה ומעכשיו קראו לג'סטין ג'סטין בעל הרטייה ובו אנוכי ליה, מלכת האופל החבר צוות הטחון ואני עשינו היסטוריה!!

חברי הצוות: @Lia_anime@מלכת האופל  החבר הצוות הטחון לצערנו לא הסכים לפרסם את שמו :sweat_smile: ואני.

Lusiana אהב את [פעילות] כתיבת פאנפיקים~

פורסם 26/08/2018

אוקיי אז לפני שאני אתחיל אני רק רוצה להבהיר כמה דברים:

1. הסיפור נכתב והועלה לפני יותר משנה.

2. כל מי שמופיע בסיפור מודע לכך ולא נעלב.

3. במקור הסיפור עבר עריכה לשונית אבל אלו הם הקבצים שהיו לי על המחשב ואין לי כוח לערוך אותם כי זה פאקינג ארוך.

4. חבר הצוות שעליו נכתב הסיפור הוא akagami no shimon

5. הסיפור הוא פרודיה על ספין

מבצע שמעון לימון לך לישון

הסיפור מספר את סיפורם הטרגי שלי של FREEZU בעל השפם זקן  ושל ronderi בתקופת מלחמת שמעון הראשונה מנקודת מבטו של aje311.

היה בוקר, קמתי, הלכתי לשטוף פנים ושמעתי את אמי קוראת לי לארוחת בוקר. סיימתי את ארוכת הבוקר והלכתי לראות חדשות עם אבי. שאלתי את אבי מי מנצח  בבחירות לממשלה שמעון או דוד? אבי אמר  ששמעון ניצח ואז אמי הזכירה לי שאני מאחר לבית הספר אז מיהרתי לקחת את התיק וללכת לבית הספר בדרך פגשתי את חברי הטובים  FREEZU בעל השפם-זקן ו ronderi אמרנו אחד לשני אוהיו והמשכנו בדרכנו בכל הרחובות היו שלטים הצביעו שימעון הגענו לבית הספר והמחנכת portgras d mor אמרה לנו שהיום יש שיעור מיוחד בנוגע לבחירות והיא התחילה לספר כפי שאולי חלקכם יודעים שימעון ניצח בבחירות אני ושני חברי לא הופתענו כי שמענו מהורינו מוקדם יותר באותו היום ששימעון ניצח המחנכת שאלה אותנו מה אנחנו חושבים על ניצחונו של שימעון חלק מהילדים אמרו שהורהם טענו ששמעון לא יעשה דברים טובים למען המדינה ויכול להיות שהוא יפתח במלחמה לפי דבריו בנאום הניצחון שלו השיעור די שיעמם אותי אז שמתי את ראשי על השולחן ולפני ששמתי לב נרדמתי ואחרי שעה וחצי התעוררתי לקולות הצילצול להפסקה יצאתי עם חברי להפסקה וכעבור חמש דקות היה צילצול נכנסנו לכיתה ואמרו לנו ללכת הביתה בגלל שהשמעונעים עושים מסדר בבתים אז כולנו הלכנו הביתה ובדרכי הביתה  ראיתי חיילים עוברים מבית לבית ואחד החיילים צעק עליי בגסות ילד לך הביתה התחלתי לרוץ ותוך דקות ספורות הגעתי לביתי כשהחיילים כבר היו בדלת ביתי נכנסתי הביתה וראיתי את הורי מוכים על ידי החיילים והמבטים שלי ושל אבי המוכה בידי החיילים נפגשו ואבי דיבר בלי קול והצלחתי להבין מה הוא אמר בשפתיו מילותיו היו תברח aje311 ליער אנחנו נפגוש אותך שם רצתי ליער כאשר הגעתי עצרתי מאחוריי עץ והתנשפתי בכבדות והסתכלתי בשעון שאמי נתנה לי ליום הולדתי האחרון וראתי שהשעה כבר 1 ועוד לא אכלתי כלום מהבוקר מזל שלא הספקתי לאכול את הכריך בבית הספר הוצאתי את הכריך והתחלתי לאכול אכלתי כאילו ידעתי שזו הארוחה האחרונה שאוכל חייתי ביער כמעט ולא אכלתי כלום מאתמול כי הפירות שהיו על העצים היו גבוהים ולא ידעתי לטפס וכל חיה שהייתה ביער הייתה מהירה מדי או גדולה מדי כדי שאתפוס אותה אז במשך חמישה ימים כל מה שאכלתי היה אוכמניות משיחים בכל צוהריים הלכתי למקום נסתר שיכולתי לראות ממנו את העיר בברור בתקווה שאני אראה אולי את הורי באים ליער כמו שהבטיחו כעברו שבוע הבנתי שאין מספיק אוכל ביער וגם האוכמניות שאכלתי היו רעילות אז הקאתי אותם הייתי צריך ללכת לעיר אבל  פחדתי שיש שם שמעונעים מרושעים אז נשארתי ביער ובאחד הימים שתיצפתתי על העיר זיהיתי בעיני מישהי מוכרת מתחבאה באחת הסמטאות ואז נפל לי האסימון זו הייתה המחנכת שלי portgras d mor הייתי כל כך שמח שיש בעיר עוד מישהו שאני מכיר ועוד המחנכת שלי אני זוכר איך היא תמיד הייתה מספרת בדיחות לכיתה כשהיו שואלים אותה אם היא מעשנת גראס בגלל שמה ואז כאשר הייתי שקוע בזכרונות טובים חזיתי במראה נוראי חייל מצא את מור והתחיל להשתמש בה למטרות מין וכאשר הכתה אותו החייל שלף את הנשק שלו וירה בה לא האמנתי שזה קרה ורק אז הבנתי  שמטרתו של שמעון היא להשתלט על העולם ולרצוח את כל מי שלא יכול לעזור לו עברו בי מחשבות כמו שימעון הדיקטטור הזה הלוואי שימות וכל דבר אחר שיכול להסב לו כאב. החלטתי כעבור שבועיים   שאני חי ביער שאני לא יכול להסתפק מהמים בנהר ומהאוכמניו תהרעילות שבכל פעם שאכלתי אותם השתדלתי לא להקיא במשך שלושה ימים. לאחר מכן עקבתי אחר הסיורים של השמעונעים ותיכננתי דרך איך להגיע לסופר יצאתי לדרך ובדרכי ראיתי מסכים ענקיים שכל החיילים צפו בהם בהתחלה חשבתי איזה מזל יש לי וכשכבר היית מול הסופר ראיתי את אחד המסכים שתי חנויות ליד וראיתי שם מחזה שתפס את עיני שימעון מכוון אקדח אל דוד כאשר שניהם היו על גרדום גבוה ואז שמעון צעק זה מה שיקרה לכל מי שיתנגד לי וירה בדוד שימעון שהציג את עצמו בסקרים רוצח את דוד שהיה מפקדו בשירותו הצבאי באותו הרגע החלטתי שאני ארצח את שימעון גם אם זה יהיה הדבר האחרון שאעשה ולאחר מכן התגנבתי לסופר בסופר לא היה איש למרות שנשאר שם דיי הרבה אוכל שיארתי שכל השימעונעים צפו במופע לקחתי בקבוקי מים, שימורים ומוצרי חלב שלא התקלקלו התחלתי בדרך חזרה שמתי לב למשהו מוזר באחת הסמטאות זה היה נראה כמו דלת נסתרת בראשי עברה המחשבה אולי זו מחתרת נגד שימעון או יותר מזה אולי ההורים שלי שם! פתחתי את הדלת וכאשר נכנסתי שני אנשים כיוונו עלי רובה וצעקו תרים ידיים מיד צרחתי אני לא מהשימעונעים! הם ראו שאני רק ילד קטן ומטונף ואמרו לי להיכנס הם הביאו אותי לחדר החקירות 
והם שאלו אותי המון שאלות כאשר אני מחובר למכונת אמת ולמרבה הפלא השאלה האחרונה שהם שאלו אותי הייתה מה שמי עניתי לי להם ששמי הוא aje311 ואמרו לי יכול להיות שאתה קשור ל aje211 ולaje111 ומיד עניתי כן! הם ההורים שלי הם נמצאים כאן? פניו של החוקר נראו עצובות כאילו הוא יודע משהו רע על הורי ולצערי הבעת פניו לא שיקרה והוא סיפר לי שהורי הקימו את המחתרת אך מתו כאשר הם נחקרו על ידי השמעונעים

לא ידעתי איך להגיב לבשורות שקיבלתי אבל ידעתי בתוך  שזה לא הזמן להתאבל זה הזמן להפיל את שמעון מהשלטון! הבחירים שבמחתרת לקחו אותי לחדר הישיבות ששם דנו כיצד נפיל את שמעון אחרי שעה וחצי של דיון החלטנו שנפיל את שמעון בהתנקשות, המפקד אמר לי ללכת לנוח ושמישהו יביא לי אוכל מחר נדון על התוכנית ואיך נבצע אותה. קמתי בבוקר כמעט ולא הצלחתי לישון מרוב מחשבות על הורי מישהו דפק על דלת ואמר aje311 בוא לחדר האוכל האיש הנחמד הוביל אותי לדחר האוכל והסביר לי טיפה על המקום. בחדר אוכל  אכלתי כאילו אני עומד למות מרעב כי זו הארוחה הטובה הארוחה הכי טובה שאכלתי  בהרבה זמן אם לא מחשיבים את הקרקרים בגבינה שהביאו לי אתמול ואז נזכרתי שלקחו ממני את האוכל שלקחתי מהסופר כאשר הגעתי הנה אז שאלתי את החוקר איפה האוכל שלקחתם לי אתמול? החוקר ענה לי אוו כמובן השארתי אותו בחדר החקירות אתה יכול לבוא לקחת אותו אחרי הישיבה. איזו ישיבה שאלתי את החוקר מה לא סיפרו לך יש היום ישיבה על ההתנקשות בשמעון הוא לחש לי באוזן. סיפרו לי עניתי לו פשוט חשבתי שזה יהיה יותר מאוחר. טוב זה לא משנה עכשיו אמר החוקר אנחנו מאחרים לפגישה כאשר הגעתי לחדר הישיבות לא האמנתי למראה עיניי אלו היו ronderi ו FREEZU בעל השפם-זקן הם לא היו בטוחים שזה אני הרי הייתי מלוכלך רזה ומבולגן הם שאלו אותי בתהייה aje311  מיד עניתי זה אני! התחבקנו שלושתנו והמפקד אמר אוו אתם מכירים טוב יהיה לכם זמן לדבר אחר כך עכשיו כן צריך לדון באיך להתנקש בשמעון למישהו יש הצעות שאל המפקד? ומיד אחד הציע עם צלף ומיד אחר פסל את הצעתו אחר הציע בפיצוץ ומיד פסלו את הצעתו ואחרי שעה של הצעת ופסילת רעיונות הגיעו להחלטת פה אחד אני ronderi וFREEZU בעל השפם-זקן נהיה הכי פעילים במבצע החליטו שננסה לשלוח מרגל אל ביניין הטקס הגדול שבו שמעון יכריז על השתלטות כל ספין ומטרתו של המרגל תהיה להשיג מפה של הביניין ומפה של כל תעלות האוורור התכנית הייתה שתלווה אותנו יחידת קומנדו אשר תעזור לנו לפרוץ לתעלות האוורור ומשם שלושתנו נמשיך בתעלות האוורור עד שנגיע לנקודה הקרובה ביותר לשמעון ואז נפרוץ את תעלות האוורור ונירה בשמעון ובסגנו kadosh ובשומר הראש שלו  otoshigami כדי שלא ישאר איש ממפלגת השמונעים אשר יכול להחליף את שמעון אמרו לנו שהמבצע יתרחש בעוד שלושה ימים וזה היה די מובן שאני ronderi ו FREEZU בעל השפם-זקן לא נלך לחדרים ונשב על כוס קפה בחדר האוכל וכל אחד סיפר את סיפורו הקשה והטרגי כאשר הוא מנסה לא להוזיל דמעה ronderi סיפר שאחיו ואביו נרצחו ישר ואמו עמדה מפניו כדי שכאשר היא תיפול אחורה היא תסתיר את גופו ronderi  סיפר שמילותיה האחרונות היו ''בני לא משנה מה יקרה תשרוד'' וכאשר הוא יצא מביתו הוא מצא את המחתרת כשהסתתר בסמטאות העיר

 FREEZU בעל השפם-זקן סיפר שכאשר החיילים נכנסו לביתו הוא היה בדרך למטה ואמו סימנה לו אל תזוז אם שפתיה הוא ראה את החיילים מפילים את אביו תקפו את אימו וכאשר אביו ניסה לעצור אותם הם הפילו אותו שוב ואז ירו ואז הוא רץ בקורת גג ואחרי כמה דקות הו שמע ירייה והבין שהוריו מתו אחרי שעה של בכי ניסה לצאת מהעיר וכאשר עבר באחת הסמטאות נפל מידית הדלת הנסתרת  פתח את הדלת והצטרף למחתרת ואז סיפרתי להם את סיפורי ובסוף הרמנו כוסית ונשבענו של משנה מה אנחנו ! נפיל! את שימעון! מהשילטון


ביום שלפני ההתנקשות נתנו לכל אחד מאיתנו אפוד דק כדי שנוכל לעבור במנהרות ואקדח מושתק יצאנו למשימה חיילי הקומנדו עמדו מסביבנו במעגל ואפילו חלק מהחיילים חטפו כדור בשבילנו אחרי חצי שעה של ריצה ולחימה כמעט הגענו לתעלות האוורור אבל לצערנו השימעונעים חשבו שננסה להיכנס משם והציבו שם שמירה של  חייל אליטת השמעונעים ובמבטי זיהיתי כמה מחברי לכיתה כגון mrsjapan ו danco ואז פריז זיהה את הסנפאי שלו its taco  לפריז היו כל כך הרבה שאלות למה הוא באליטה של השימעונעים ולא במחתרת? אני עכשיו אצטרך לראות אותו מת? FREEZU בעל השפם-זקן הזיל דמעה קם והמשיך בדרך כאשר itstaco זיהה אותו הוא צעק יחדית האליטא עצרו הוא מיד שאל פריז זה באמת אתה כן סנפאי אבל למה הצטרפת לשימעונעים שאל פריז כי הם עינו את אחי הקטן ענה itstaco רגע זה אומר שאנחנו צריכים להילחם עכשיו שאל פריז לא אני לא מוכן להילחם נגדך אני אקריב את עצמי כדי שאתה תוכל להפיל את שימעון ענה itstaco פריז הרים את אקדחו עם דמעות בעיניים ועשה headshot ל itstaco ולאחר שירינו בשאר השימעונעים אני פריז ורון נכנסנו לתעלות האוורור כשעברנו בתעלות היאיוורור היינו מעל חדר החקירות,המטבח וחדר העינויים בדיוק כאשר הגענו לנקודה שממנה היינו אמורים להתנקש בשמעון נאומו התחיל החלטנו להקשיב לנאום לפני שנתנקש בוא שימעון התחיל הוא אמר משתמשי ספין יקרים אני מצטער מאוד על הדברים שעשיתי בשבועות האחרוניםכנראה שרובכם לא יאמינו לי אבל פרי הבאן באן נו מי שאכלתי לפני הבחירות השתלט עליי כאשר זכיתי ובגלל זה לא שלטתי בגופי ועשיתי מעשים נוראיים למשתמשי ספין כגון לתת הוראה לחיילי לרצוח את כל האנשים בדף הפורומים ולתת באן לחודשיים לכל הפאןסאברים מלבד שימעון סאב אך מכל המעשים הנוראיים שעשיתי אני הכי מתחרט על כך שגרמתי לאשתי חנהלה לבכות עשרה ימים אחרי שנבחרתי ועכשיו אני אראה לכם את התיעוד של אותו המקרה   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אני נשבע לכם שבאמת התכוונתי לבצע את כל הדברים הטובים שאמרתי בעימותים נגד דוד אך לצערי פרי הבאן באן נו מי שלט עלי עד לפני שלושה ימים בשלושה ימים האלה חקרתי על אודות הפרי וגליתי שיש דרך לכפר על מעשי אך היא גובה מחיר מהמשתמש והיום החלטתי להשתמש בא שימעון פרס את ידיו ופתאום התחילו לצאת אלפי אורות ירוקים מלבו לאחר שהפסיקו לצאת אורות ירוקים מלבו של שמעון על המסך הענק שודרו שמעליו שודר ערוץ שימעון 2 וכעבור חמש דקות כתב אמר ידיעה מרעישה כל האנשים שנרצחו על ידי שמעון קמו לתחייה ואז שימעון נפל אחרונית קדוש הספיק לתפוס אותו לפני שנפל מה קרה שימעון שאל קדוש שימעון התחיל לדבר זוכר שדיברתי על המחיר שהכניקה גובה מהמשתמש שאל שימעון כן ענה קדוש הטכניקה גובה את חיי המשתמש שמה של הטכניקה היא unban no mi רגע שימעון על תעזוב אותי ככה מה אני אעשה בלעדיך שימעון ענה לו אני בטוח שאתה תסתדר,  אבל לא משנה מה קדוש תמיד זתכור אל תיתן באן לספאמרים תן להם היזדמנות שנייה אמר שימעון בסדר קדוש אמר עם דמעות בעיניו שימעון עצם את עיניו קדוש צעק לשמיים כאשר שמעון בידיו לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אחרי ששימעון הקריב את חייו כדי להחזיר את כל מי שהוא רצח לחיים כל השימעונעים מתו  בקרב נגד המחתרת מלבד קדוש ואוטושיגמי שנידנו לשנה בכלא במאסר אבל דוד החליט לתת להם חנינה לאחר 3 חודשים כי הוא הבין שהם היו תחת פקודותיו של שימעון כל אנשי המחתרת נחשבו לגיבורים ובינתיים אנימה ספין קיבלה עזרה מהאומות האחרות כדי לשחזר את האתר 
                                                        - הסוף 

כותבים: אני

תיעוד והחלק האחרון
 
 
 
 
 

אני נשבע לכם שבאמת התכוונתי לבצע את כל הדברים הטובים שאמרתי בעימותים נגד דוד אך לצערי פרי הבאן באן נו מי שלט עלי עד לפני שלושה ימים בשלושה ימים האלה חקרתי על אודות הפרי וגליתי שיש דרך לכפר על מעשי אך היא גובה מחיר מהמשתמש והיום החלטתי להשתמש בא שימעון פרס את ידיו ופתאום התחילו לצאת אלפי אורות ירוקים מלבו לאחר שהפסיקו לצאת אורות ירוקים מלבו של שמעון על המסך הענק שודרו שמעליו שודר ערוץ שימעון 2 וכעבור חמש דקות כתב אמר ידיעה מרעישה כל האנשים שנרצחו על ידי שמעון קמו לתחייה ואז שימעון נפל אחרונית קדוש הספיק לתפוס אותו לפני שנפל מה קרה שימעון שאל קדוש שימעון התחיל לדבר זוכר שדיברתי על המחיר שהכניקה גובה מהמשתמש שאל שימעון כן ענה קדוש הטכניקה גובה את חיי המשתמש שמה של הטכניקה היא unban no mi רגע שימעון על תעזוב אותי ככה מה אני אעשה בלעדיך שימעון ענה לו אני בטוח שאתה תסתדר,  אבל לא משנה מה קדוש תמיד זתכור אל תיתן באן לספאמרים תן להם היזדמנות שנייה אמר שימעון בסדר קדוש אמר עם דמעות בעיניו שימעון עצם את עיניו קדוש צעק לשמיים כאשר שמעון בידיו לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אחרי ששימעון הקריב את חייו כדי להחזיר את כל מי שהוא רצח לחיים כל השימעונעים מתו  בקרב נגד המחתרת מלבד קדוש ואוטושיגמי שנידנו לשנה בכלא במאסר אבל דוד החליט לתת להם חנינה לאחר 3 חודשים כי הוא הבין שהם היו תחת פקודותיו של שימעון כל אנשי המחתרת נחשבו לגיבורים ובינתיים אנימה ספין קיבלה עזרה מהאומות האחרות כדי לשחזר את האתר 
                                                        - הסוף 

 

Lusiana אהב את [פעילות] כתיבת פאנפיקים~

פורסם 26/08/2018

הסיפור הוא קומדי לגמרי 

אל תהרגו אותי כי הרסתי את הדמיות הלולי

הסיפור הוא על @Ishailg

תודה

ספויילר

בזמנים קשיים כאלה שעולם תחת אסונות קשיים כגוון סגירת מקדולנס

יש משטרה אחת שעוצרת את כל הרשע משטרת הפלאפאל אבל הפעם יש מישהו שהם צריכים לתפוס התרנוגלת המעופפת  ishailg ורק בן אדם אחד יכול לתפוס אותו השוטר שוריק     אבל אין לו הוכחות עד שיום אחד הגיע אליו הסוכן הכי טוב מסיטר פוקסי מווואן פיס שמצא הוכחה לכך לishailg רשע מיסטר פוקסי "מה הוכחה שלך" שאל שוריק "שוריק גיליתי כי ishailg ישן בלי שמיכה" אמר פוקסי "אוקיי תודה אני התקשר לממונים עלי ניצור צוות שיתפוס את התרנגלות המעופפת ishailg"

אמר שוריק והתקשר *מוזיקת מעליות* חמש שעות אחר כך "שלום שוריק כן נמצאת המזכירה נחמה מה אתה רוצה"  שוריק אמר" אני רוצה ליצור צוות מיוחד שיתפוס את  ishailg אני צריך שתייגסו לי טסונדרה אחד לולי אחת וגם דמות חזקה שתמות ותגרום לי לעצב גדול שיצור לי כוח חזק שיתן לי להביס את ishailg" נחמה אמרה "בכיף אני אשלח לך אותם בדואר ישראל יגיעו עוד שבוע" חצי שנה אחר כך בדואר הגיע הטסונדרה  מושיקו מכפר סבא

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªtsunadeâ¬â

היריב שימות ויחזק את הגיבורה רן

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªcringe anime girlâ¬â

והלולי המושלם קאנו

ת×צ×ת ת××× × ×¢××ר âªgazellemen one pieceâ¬â

"שלום לכולם אנחנו ניהיה קבוצת אדוויל המטרה שלנו היא לתפוס את התרנגולת המעופפת ishailg

הוא כפי שאתם יודעים היה מנהל מקדונלס שהחליט לסגור את מקדונלס  בתור מתנת בריאות לכולם

כרגע הוא נמצא בחנות של ביביבי אוכל פרגיות אנחנו נפעל כך המושיקו אתה תיכנס ראשון תנסה להתקיף אותו תיפצע קשה ותתעלף ואז רן את מתצבענת ומתחילה להלחם נגדו עם כל כך המתה אחרי זה לולי את מתעלפת מכלום ואז אני שוריק אלחם בואו איצור פאור אף ואנצח את התרנגולת המעופפת קפיש" אמר שוריק

כעבור שעה במסעדת ביביבי רואים את ishailg אוכל קבנוס באותו הזמן מעל הראש של ishailg נמצא הטסונדרה מושיקו שמתכוונן לקפוץ אל ishailg אבל רגע פתאום הופיעה הלולי המושלם קאנו והיא אמר " אני אלחם בך ishailg כדי שאף אחד לא יצטרך לסבול ומקדלנס יחזור" ishailg חשף את החרב שלו ואמר אוקיי ואז הקרב התחיל ishailg ניסה לחותך את קאנו ואז קאנו נפלה עליו בטעות והרגה אותו סוף סיפור

Lusiana אהב את [פעילות] כתיבת פאנפיקים~

פורסם 26/08/2018

ספויילר
טוב אז זה היה לילה אחד חשוך....  לא רגע טעיתי בסיפור. יום אחד אוטאקו משועמם אמר לעצמו: היי בוא נקים אתר. אותו אוטאקו משועמם התחיל לאסוף אנשים. אנשים טובים חזקים בדיוק כמו קונו סובה. מפה לשם הם התחילו ליצור את האתר לתרגם קצת אנימות שהיה חיים לאתר (למרות שאין חיים וכל מי שבאתר משועמם) והאתר קם לתחייה. אוטאקוים התחילו להיכנס לאתר להתכתב בו. זהו סיפורו של הצוות איפה הנקודות? 

Lusiana אהב את [פעילות] כתיבת פאנפיקים~

פורסם 26/08/2018

כבר הגיע הסתיו ועלי העצים התחילו לשנות את צבעם. על ראש גבעה עמדה האישה הפרחונית, מוני. היא הסתכלה גבוה למעלה, אל השמיים הכחולים המלאי עננים. ענן אחד משך את צומת ליבה. היא הביטה בו בעיניה הגדולות והיפהייפיות וחשבה לה : ''הענן הזה מזכיר לי אותה''. היא חייכה ורצה במורד הגבעה בזמן שהיא צוחקת בקול רם את צחוקה המיוחד. היא התקדמה לעבר אגם המוקף ביערות של עצים מתחלפים והביטה במיי האגם. היא נעמדה וצעקה בקול רם אל עבר היערות: ''אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההה''. נשמע הד צורם ברחבי הסביבה. ''מעצבן! היא אפילו לא אמרה לי שלום!'' היא אמרה בכעס והמשיכה בדרכה. היא עברה הרים, חורשות, שדות ונהרות עד שלבסוף הגיעה לביתה, הלכה לחדרה ונשכבה במיטתה. כבר הגיע החורף ומוני במצב קודר יותר ומתמיד, ''מתי תחזרי? עוד כמה זמן אצטרך כבר לחכות?''. החדר בביתה היה מאוס עליה אז היא החליטה לצאת החוצה, לטייל קצת ולנשום אוויר. היא הלכה ברחובות העכורים, ללא יעד. פתאום התחיל לרדת גשם, ולא סתם גשם, אלא גשם חזק במיוחד. בהתחלה זה לא הפריע לה, אך הגשם התעצם עוד יותר עד שנאלצה לרוץ ולחפש מקום מסתור. היא הגיע לתחנת אוטובוס, שם נעמדה מתחת לגגו. מתחת לתחנה היה איש נוסף. האיש התקרב אליה ושאל '' מה השעה?'' מוני השיבה: ''איני מכירה בך, אם תאמר לי קודם את שמך אענה לשאלתך''. ''אני ישיו. ובכן, כעת תוכלי לענות על שאלתי?'' מוני הביטה בשעונה על ידה השמאלית, חייכה והשיבה: ''בוודאי, השעה שמונה. שמונה בלילה כמובן''. ''תלוי איפה'' אמר ישיו וחייך בחזרה. ''מה את עושה בשעה כה מאוחרת בתחנת אוטובוס?'' ''השאלה חוזרת אלייך''. ''טוב, אם את מתעקשת, אני צריך לקחת אוטובוס לכיוון העיר הגדולה. הוא אמור לבוא עוד כמה דקות. מה איתך?''. ''סתם, יצאתי להליכה, ירד גשם אז חיפשתי מקום מסתור בפניו והגג שכאן היה הכי קרוב''. לפתע התקדמו לעברם אורות ורעש מנוע מטרטר. ''הינה האוטובוס שלי, תהני בהליכתך, להתראות''. '' להתראות ישיו''. ישיו עלה על האוטובוס ונסע לדרכו, הגשם הפסיק אז גם מוני המשיכה בדרכה. היא כבר הרגישה שמיצת אז הלכה חזרה לביתה, ניכנסה לחדרה ו..... והיא רואה.... היא רואה אותה..... זאת היא!!!..... ''סן!!!'' צרחה מוני וקפצה לעבר נערה מלבלבת. ''סן!! מה את עושה פה!?!? מתי הגעת?!'' ''תרגעי מוני, הגעתי רק עכשיו'' סן חייכה. ''אל תעשי לי את זה בחיים!! ללכת ככה בלי להגיד כלום''. ''מצטערת אבל לא היה לי זמן, הייתי חייבת לצאת כמה שיותר מהר''. מוני חיבקה חזק את סן וסן הבטיחה לה שבפעם הבאה שהיא תלך להרבה זמן, היא תיפרד ממנה כמו שצריך.

 

 

דמויות

מוני- @Muni 

ישיו- @Ishailg 

סן- @Senpai 

 

Lusiana אהב את [פעילות] כתיבת פאנפיקים~

פורסם 26/08/2018

12+ מבוסס על סיפור אמיתי
היו הייתה פעם ילדה בת 14 בשם ריה שחזרה בגלל הבצורת וחיפשה עם מי לדבר.
ריה יצאה מהבית בשעה מאוחרת ודיברה בסקייפ עם מישהו.
מעין "שיחת פדופילים" שכזו.
לאחר שקיבלה אישור מישי שהוא לא פדופיל היא התחילה לספר בדיחות על תינוקות מתים, והוא פשוט שתק.
כעבור רבע שעה של שיחה משעממת ביניהם, הוא אמר: "יש לך שיער חום" -  "מה??".
"ועיניים כחולות" - "א-אוקיי..." היא אמרה.
"ומספר הבית שלך הוא בין 50 ל-60" - "איך?!"
"תסתובבי 90 מעלות שמאלה, יש שם איש?" - "כן! איך לעזאזל אתה עושה את זה?"
 האיש התקרב אליה כשהוא צוחק לעצמו, ונעצר.
דממה שררה באותו הלילה. אפילו הצרצרים הפסיקו לצרצר....
ואז...האיש התפצל לשלושה ויצאה ממנו אנטנה.
צבע השמיים השתנה לסגול וחללית בצורת נעל סניקר הגיחה מאחורי ענן.
היא שאבה את ריה במהירות.
הסוף לא ידוע לרבים, אך יכול להיות ש @MrsJapan כבר לא אותה ילדה בת 14....אולי היא בעצ-
Image result for tv error

Lusiana אהב את פרסי ספין לשנת 2018

פורסם 19/08/2018

2go53lk.png

טקס פרסי אנימה ספין לשנת 2018

 

היי לכולם!
יום ההולדת הוא תאריך מושלם להסתכל פנימה אל עצמנו ולשבח עצמנו על הדברים בהם אנו מוצלחים במיוחד.
בעקבות חגיגות יום ההולדת שנתיים של האתר, ובהמשך לרעיון שהעלתה @Futaba Sakura בשנה שעברה, החלטנו להסתכל פנימה אל הקהילה שלנו ולשבח את הטובים ביותר בתחומים שונים.

השנה יחולקו 20 פרסים, ל23 משתמשים שונים!
איך זה אפשרי, אתם שואלים? כשהרגשנו שאותו הפרס מגיע לשני משתמשים שונים, הענקנו אותו לשניהם!

כל פרס יעניק למקבלו שני דברים:
1. תג אקסקלוסיבי לאותו הפרס.
2. 70 נקודות.

ועכשיו, לחלוקת הפרסים!

:selfie_tone2:

בפרס הראשון, פרס הפעילות, זוכה @Oppai Dragon !

פעילותו באתר במשך השנתיים הייתה סדירה וגבוהה - החל ממספר הפוסטים וההיענות בפורומים.


:selfie_tone2: 

בפרס העקשנות זוכה @Ashifu-Sama !

את אסיף לא תשכנעו בקלות! הוא יעמוד איתן על עמדותיו ויביע אותן בגאווה.


:selfie_tone2: 

בפרס החנוניות זוכה @Akagami no Shimon !

עובדה מעניינת: האם ידעתם ששמעון התעקש על "מדינה" מההתחלה? גם אם באתם רק לשיחה קצרה, להתחמק מהחפירות המדיניות שלו זוהי לא משימה קלה!


:selfie_tone2: 

בפרס העצלנות זוכה @Ishailg !

מילותיו של שמעון (מי האליטיסט שיכתוב לעצמו, נו באמת): מי שמכיר את ישי בטח כבר יודע - כשאין לו את הכח לעשות משהו הוא לא ייעשה לא משנה כמה תנדנד לו.


:selfie_tone2: 

בפרס הציור, זוכה @~MiYo_Chan~ !

תוך כניסה קצרה לקבוצת הציור הנהדרת של אנימה ספין, ניתן לראות בבירור את הזוכה מתבלטת בזכות כישורי הציור שלה.


:selfie_tone2: 

בפרס הספאם זוכה @Naruto uzomaki !

יש באמת מה להגיד פה? כל מי שאי פעם ביקר בעמוד הבית של ספין יודע בדיוק כמה ספאם יוצא מנארוטו...


:selfie_tone2: 

בפרס העיצוב זוכה @cN3rd !

החל מפרופיל מעוצב בטוב טעם ועד יכולות תכנותיות נדירות (תודה על העזרה בשיעורי הבית) - לא ניתן להתעלם מכישורי העיצוב של שלמה!


:selfie_tone2: 

בפרס אי-ההחלטיות זוכה @FREEZU !

אם היה לי שקל על כל פעם שפריז שינה את השם, את תמונת הפרופיל, או את העיצוב שלו- כנראה שהייתי עכשיו הבעלים של האתר.


:selfie_tone2: 

בפרס המוזיקלי זוכה @Itay !

למי שלא יצא להתענג על צליל הגיטרה של איתי לא יצא להתענג על מוזיקה מימיו.


:selfie_tone2: 

בפרס הפאנסאב, זוכות @TsUNaMy WaVe ו- @leeloo !

ווהו! פרס כפול! באמת שהפעם לא הצלחנו להחליט בין שני הכישרונות האדירים האלה שמתחבאים ממש פה בספין!


:couple_mm: 

בפרס השיפופ (מלשון שיפ) זוכה @MrsJapan !

כמעט אף אחד לא מתחמק מהשיפופ (החד מיני) של ריה. גם אם הוא נשוי. עם ילדים.


:couple_mm: 

בפרס הבדרן זוכה @yoni-kun !

ללא ספק האדם המצחיק ביותר שיצא לכם לפגוש, לא ישקוט ולא ינוח עד שיגרום לכם להתאהב.


:couple_mm: 

בפרס היצירתיות זוכה @bravo six !

המוח מאחורי SpinArt, בעל חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת למצוא פתרון לכל דבר, זוכה הפרס, Bravo Six!


:couple_mm: 

בפרס הכתיבה זוכות @puma161~ ו- @PortgasDMor !

עוד פרס כפול! האחת חולמת על דובי נמלים, השנייה על וואן פיס. אין ספק שהחלומות האלה מרתקים במיוחד!


:flag_ru: 

בפרס השמעוניות זוכה @Holylure !

לא, זה לא הלוגו של פפסי. זה דגל רוסיה.


:couple_mm: 

בפרס הגיימינג זוכה @Ye Xiu !

החל מניהול קבוצת גיימינג פורה ועד כישורי משחק מעולים - הגיימר האולטימטיבי של ספין נמצא ממש מולכם.


:couple_mm: 

בפרס "המשתמשות העמוקות ביותר" זוכות @AltairChan ו- @Elementary !

הזוכות בתג שדוד מת לקבל, העומדות מאחורי נושאים עמוקים שיגרמו לכם לתהות במשך שעות- קרן ואלמנטרי, "הפילוסופיות" אם תרצו.


:couple_mm: 

בפרס החברותיות זוכה @elya !

הוא יענה לכם בשיא הנימוס שתוכלו לדמיין, הוא יעזור בכל בעיה שאי פעם תתקלו בה, המשתמש שאנו מאמינים שתמיד מתהלך עם חיוך על הפנים.


:couple_mm: 

בפרס האדיבות זוכה @Otoshigami 

כל מי שיצא לו לדבר עם אלאור אפילו לשיחה קצרה יכול להעיד על האדיבות המדהימה שלו. שיחה עם אלאור תמיד תעלה לכם חיוך על הפנים והוא יקבל אתכם בידיים פתוחות! 


:couple_mm: 

בפרס האחרון להיום, משתמש השנה, זוכה @Knightmare !

גם בביקור קצר בספין, נתנאל ימשוך את עיניכם. מדריכים, דיונים, פעילות, היענות, שיחות ארוכות ומשחקי מחשב אל תוך הלילה. ללא ספק נתנאל זיכה את עצמו בפרס כזה!


 

מזל טוב לכל הזוכים, ויום הולדת שמח לכל משתמשי האתר!
אני מאחל לנו עוד שנתיים נהדרות כמו אלה!

Lusiana אהב את יום הולדת שנתיים לאנימה-ספין - הנושא המרכזי!

פורסם 17/08/2018

פתח דבר

לאחר שנתיים של עשייה וקידום אוכל לומר בבטחה שאנימה ספין הינה הבית הבלתי מעורער של כל צופי האנימה בישראל. מגוון רחב של תחומים ומגוון רחב של אנשים יוצרים יחד קהילה שצועדת קדימה.
כבר שבועיים שאנו עובדים במרץ על תוכנית מסודרת ומפורטת לפרטי פרטים ליום ההולדת והיום, ביום המיוחל, פרטי התכנית יפורטו כאן ויחד נירה את יריית הפתיחה של יום ההולדת השני של אנימה ספין.
במהלך השבועיים הקרובים יפתחו נושאים ותחרויות רבות בנושא יום ההולדת. בנושא זה נפתח את החלק הראשון של האירוע המרכזי ונסביר איך הוא יתנהל.

"הרינו מכריזים בזאת על הקמת מדינה ספינית בארץ אינטרנט - היא מדינת ספין!"
כן, כן, מדינה. כבר נעבור פרט פרט ונסביר, אבקש שתקראו בעיון בשביל למנוע אי הבנות ושאלות לא רלוונטיות.

ברכת הצוותים

כמו בכל יום הולדת אמתי, החגיגות מתחילות בברכתם של חברי צוות האתר.

ברכת הבעלים - קדוש ודוד:

קהילת ספין -
שנתיים חלפו מרגע הלידה המחודשת של הרעיון לרשת חברתית שתרכז את תחום האנימה בישראל.
שנתיים.
שנתיים של צוות, פעילויות, פוסטים, שיטפוסטינג, משתמשים, אירועים, כנסים, פאנסאב, מאגר ו... קהילה.
תודה לצוות שעובד ימים כלילות על היצירה, תודה למשתמשים התומכים והמשפיעים ותודה לכל מי שקורא את זה : שבוחר להיות חלק מדבר חדשני ומוביל לקידום התחום בארץ.

ברכת ההנהלה הראשית - שמעון, רואי ולין:

ימים עוברים, חודשים חולפים, והנה, הגענו לכאן שוב, ליום ההולדת השני של האתר!

 

במהלך השנתיים שעברו האתר השתנה בלא מעט דרכים, אם זו הקהילה שגדלה או האתר עצמו שקיבל עדכונים קטנים וגדולים מאת המתכנת שלנו – דוד.

יום הולדת זה לא סתם תאריך, זה תאריך בעל משמעות, זה תאריך שנותן לנו הזדמנות להגיד "וואלה, אנחנו פה כבר שנתיים שלמות", זה תאריך שאומר שהדבר הזה שנקרא ספין הוא לא סתם – הוא פה כבר שנתיים.

יש שיאמרו "הא, שנתיים, זה כלום" אבל זמן שווה רק את מה שיוצקים לתוכו. בתוך השנתיים האלו יצרנו את קהילת האנימה הגדולה ביותר בישראל, יצרנו פורום עם חשיפה לא קטנה בכלל ויצרנו מאגר אנימות שמונה מעל לאלף וארבע מאות אנימות, אז אל תתנו לאנשים לזלזל באתר הזה, כי הוא לא משהו שאפשר פשוט לבטל, הוא ה-אתר המוביל לענייני אנימה בישראל!

אבל בואו לא נתמקד רק בעבר, לאתר הזה יש גם עתיד ובעתיד הזה מחכים המון דברים שרק מחכים לקרות: פעילויות מדהימות, נושאים מושקעים, קבוצות פעילות וכמובן – שדרוג מדהים שאחריו האתר ישתנה ללא היכר!

אנו גאים להיות חלק ממובילי החזון האגדי והקהילה המדהימה שנבנתה כאן במשך שנתיים שלמות ומודים לכולם, במיוחד לחברי הצוותים היקרים שמשקיעים מזמנם ומרצם למענכם, המשתמשים.

אז יאללה, למה אנחנו מחכים? בואו נחגוג את השבוע המופלא הזה שבו האתר חוגג לו שנתיים!

ברכת צוות אנימה - ליה, שלמה, בנימין, רותם וישי:

במהלך השנתיים האחרונות, נוספו כמעט 1,500 סדרות, סרטים, אובות, אונות וספיישלים למאגר האנימות באתר. אותו המאגר שמתחבר ללשונית ה"אנימות במעקב" ול"קבוצות" בכפתור המשתמש. אותו המאגר שנכתבות בו עשרות חוות דעת ודירוגים כל יום, אותו המאגר שהפך לחלק אינטגרלי בקהילה שלנו. איך מגיעים למספר מכובד כזה?

 

ראשית, בזכות ההשקעה של הקהילה המקסימה אשר מוסיפה עשרות עמודים חדשים כל חודש. תפקידו של צוות אנימה הוא לעבור על העמודים בחריצות ולאשר אותם למאגר.

בכל עונה, צוות אנימה עושה מאמצים גדולים בכדי להוסיף כמה שיותר אנימות חדשות למאגר בזמן, וכדי לעדכן סטטוסים של אנימות ישנות. למרות שהצוות קטן (ומחפש אנשים איכותיים), בעונה הזו הגענו לאחוז כיסוי של יותר מ- 80%, ועכשיו רק אמצע העונה!

אז לסיכום, איך מגיעים למספר מכובד כמו 1,500? עם השקעה של שעות על גבי שעות, תשוקה ואהבה אדירות למאגר וקהילה נהדרת ותומכת.  

קהילה יקרה, צוות אנימה מאחל עוד שנים רבות של מאגרים מלאים ועבודה רבה ;)

ברכת צוות פורום - ריה, שי, דוד, עומרי, שי, עמית ויונה:

מזל טוב, אנימה ספין! הנה, ככה, בלי ששמנו לב - חלפו להן שנתיים. יש שיגידו ששנתיים זה לא הרבה זמן, אך אצלנו בספין היו שנתיים מלאות בעבודה, עשייה וחברי צוות מתחלפים ;). צמחה פה קהילת האנימה הגדולה בישראל, נוצר המאגר האדיר (זה הקטן גדול יהיה!) וכמובן - הפורום, המקום שכל חבר צוות פורום מכנה "בית שני".

לצערנו השנה יצא שהפורום היה די מת, אך אל חשש! אנו פועלים (כרגע בעיקר מאחורי הקלעים) על מנת לשפר אותו כמה שאפשר ולגרום לכך שהוא יתפתח עוד ועוד. העבודה בצוות פורום היא לפעמים מאתגרת, לפעמים מעצבנת ולרוב גם שנויה במחלוקת - אבל תמיד מכל הלב ובשביל הקהילה המדהימה הזאת.

אנו מאמינים בלב שלם בפוטנציאל הענק החבוי באתר ומקווים שמלוא הפוטנציאל ימומש בעתיד, אנו גאים להיות חלק מהצוות שהולך להשיג את המטרה הזו.

בשם כל צוות פורום אנו מאחלים לשאר הצוותים להמשיך עם העשייה והעבודה הטובה שהם עושים, ולכם, הקהילה, המשך גלישה מהנה באתר ושנזכה לעוד שנים רבות של שיח ודיון פורה, איכותי ובוגר בפורום :) יום הולדת שמח!

הדובדבן שבקצפת

הדובדבן שבקצפת, הבייבי שלי, מדינת ספין. האירוע המרכזי של יום ההולדת, אשר יארך שבועיים שלמים שבמהלכם, כאמור, יפתחו מגוון תחרויות ופעילויות אחרות.

מפלגות:

תחילה נעסוק במפלגות, הרי הן היסוד של האירוע. תהיינה 10 מפלגות, בכל אחת בין 5 ל-10 חברים. המפלגות יבחרו ע"י ההנהלה מתוך רשימה של מפלגות שהציעו את עצמן (ע"י שליחה של הטופס שיוצג בהמשך ל- @מזכירות הנשיא בהודעות הפרטיות). לכל מפלגה ראש מפלגה אשר מנהל ומייצג אותה. ניתן להדיח את ראש המפלגה באמצעות הכרזת פריימריז חוזרים בכל שלב בשבועיים יום ההולדת (וקבלת אישור ניהול פריימריז מהנשיאים - ההנהלה הראשית).
לאחר הכרזת 10 המפלגות הנבחרות ע"י ההנהלה, ראשי המפלגות יקבלו אור ירוק לפתוח קבוצה למפלגותיהם, עיצוב הקבוצות וארגונן כראות עיניהם.
אין להתלונן על אופן בחירת 10 המפלגות. המפלגות שנבחרו ע"י ההנהלה הן המפלגות המובחרות. גם אם המפלגה שלכם לא נכנסה ל-10 המפלגות, זה לא אומר שאין לכם יותר מה לעשות, תסמכו עליי.

תיארוך:

 • הגשת מועמדויות - מהיום ועד ה-20.8 בשעה 14:00.

 • הכרזת 10 המפלגות - 20.8 בשעה 16:00.

טופס בקשה לפתיחת מפלגה:

שם המפלגה: הזינו את שם המפלגה, בחרו שם קליט וקצר. נסו לבחור שם שייצג את עמדות ושאיפות המפלגה. 
שמות חברי המפלגה: תייגו את חברי המפלגה, ניתן לצרף בין 5-10 חברים, באישורם בלבד.
מצע: הרחיבו מהם עקרונות וכוונות המפלגה, במידה ותכנסו ל-10 המפלגות תצטרכו לפרט יותר בעמוד מיוחד.

בחירות:

לאחר גיבוש ההחלטה ופתיחת המפלגות, יתקיימו הבחירות לממשלה. בסיום הבחירות ייפתח נושא נפרד שבו יוסבר מה על המפלגה המנצחת לעשות ואיך האירוע מתקדם.

תיארוך:

 • בחירות - ה-20.8 בשעה 20:00.
 • הכרזת המפלגה המנצחת - ה-21.8 בשעה 20:00.

זהו להיום ולהתחלה, בהמשך האירוע יפורסמו עוד פרטים מעניינים אודות המדינה וגופיה.

Lusiana אהב את יום ההולדת מתקרב! כנסו לפרטים...

פורסם 14/08/2018

ערב טוב, אנשי ספין יקרים! :wave:

אז כמו שחלקכם יודעים, בעוד זמן קצר מאוד, ביום שבת ה-18.8, אנימה ספין חוגגת יום הולדת שנתיים!
כמובן שכבר הכנו קישוטים, שלטים, קונפטי, הזמנות מעוצבות, כובעים מצחיקים וכמובן קנינו עוגה! לא, היא לא תתקלקל.
הפעם המסיבה תהא גדולה כפליים ותימשך שבועיים! כן, כן. בעל הדומיין השתגע!! שבועיים!
אז אין תירוצים. אין "הייתי בחו"ל", "הייתי עסוק", "שכחתי", "שמרתי שבת". כולם יכולים לבוא וכולם מוזמנים!

אז מה בתוכנית?

 • איוונט בסדר גודל ענק שיפיל אתכם מהכיסאות!
 • מלא פעילויות/תחרויות.
 • מלא פרסים.
 • מלאאאאאאא נקודות.
 • שבועיים של דיפלו- מה? אה, אסור לגלות להם?

מצפים לראות היענות גדולה ביום שבת ובשאר הימים.
חדי העין בינכם מוזמנים לחפש רמזים בנושא הזה...