אודות

  • לילו
  • ריקודפאנסאבקייפופמחזות זמרקראטה
  • Paradise Subs
  • 0
  • נקבה
  • בת 22
  • הצטרף ב20/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 1 סויים: 78 בהמתנה: 3 מתכונן לצפות: 6
  • סה"כ: 88
  • פרקים: 970

מלך השדים

פורסם לפני 6 יום

את חברה בצבא הסנאי האיום ?

עם כן מתי יוצא פרק של אקדמיית הגיבורים שלי

『 ⚙T⚙nsai H⚙ntai Sh⚙uj 』

פורסם 01/07/2018

נוווו איך זה לחזור לארץ אחרי 10 שבועות ב"ארץ הקודש"?

leeloo

פורסם 16/06/2018

ה-פרק של בוקו נו הירו מתחיל עכשיו ואני לא מוכנה לזה.

מלך השדים

פורסם 24/05/2018

מתי עולה פרק של אקדמיית  הגיבורים שלי  פרק 7

 

תודה

❧KΛNΞKII☙

פורסם 18/05/2018

חג שמח!^^

leeloo

פורסם 15/05/2018

היי שלום, למקרה שלא ידעתם, לפרסם קבוצה אחת בפוסט/פרק של קבוצה אחרת (בקטע של: היי גם הם תרגמו) זו פאקינג חוצפה. בשביל מה יש כל מקום אחר לפרסם בו?

Adeidara

פורסם 14/05/2018

מתי יעלה הפרק של בוקו נו הירו?

『 ⚙T⚙nsai H⚙ntai Sh⚙uj 』

פורסם 12/05/2018

וולפ לילו הנני כאן שוב לגביי יובר :>

בדיוק נזכרתי לכתוב לך לגביי התרגום של המשפט שאמרתי ושחכתי (האשכול השוואה הקפיץ לי את זה)... anyway נעבור לנושא!

אז... היינו תקועים במחלוקת קטנה על הקטע:
"מעבר לכך שאני מקבל את העובדה שאנשים שונים..." - - - "Hito to wa chigau to mitometa ue de"
עכשיו ההבדל בין דברינו הוא האם זה "אנשים שונים" או "אני (האינדיבידואל) שונה מאחרים" , אנסה להסביר את הביסוס לדבריי.
ראשית, אם כוונת המשורר היה דווקא ש"אנשים שונים" הוא היה משתמש במילה נוספת על מנת להראות שזו הכוונה: "hito doushi ga chigau to mitometa ue de" או "hito to hito wa chigau to mitometa ue de" בצורה כזאת ניתן לומר שאנשים שונים...
אבל רגע דן... אז מה נותן את הלגיטימציה שזה יהיה דווקא ל"אינדיבודואל"? 
מכירה את זה שלפעמיים את משמיטה בשיחה את המילה "אני" לפני פועל או משהו, לדוגמה "אני צריך פה עזרה" - - - "צריך פה עזרה" ועדיין מעבירה את המסר, לדעתי זה קטע כזה.

גם כל הרעיון שבא במשפט אחריו ש"כור ההיתוך של האפשרויות נפתח" מתבסס על הקטע הזה שאתה שונה מאחרים (כלומר ש"אני שונה מאחרים").
זה פשוט בא לי בטבעי ונראה לי הכי הגיוני, שאלתי את מקור השליפים שלי והיא הסכימה איתי :>

סורי שזה שוב בפוסט, שונא את ההודעות...

leeloo

פורסם 12/05/2018

הולי שיט אני רואה את הפרק החדש של בוקו נו הירו בטלוויזיה. בשידור חי.

מיצי

פורסם 12/05/2018

שלום :)

 

『 ⚙T⚙nsai H⚙ntai Sh⚙uj 』

פורסם 03/05/2018

לילוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו תראי איזו מתנה הבאתי!!!!

אעאאעאעעעעעעעעעע זה כזה paffffffffectooooooooooooooo

leeloo

פורסם 01/05/2018

מסתכלת על כמות הכסף שהוצאתי בסופ"ש האחרון

מודה ללילו של העבר על שבחרה ללמוד בקיוטו ולא בטוקיו א מ ן 

 

לקונטקסט: אנחנו בחופש Golden Week עכשיו אז נסעתי לטוקיו עם חברה. כואב לי בארנק, אך נעים לי בנשמה.

MrsJapan

פורסם 27/04/2018

אומנם פחות מכתום, אבל גם סגול הולם אותך~

תודה, לילו. היית מנהלת מדהימה.

Ishailg

פורסם 27/04/2018

סגול זה השחור החדש :blush:

תתחדשי על התג :)

leeloo

פורסם 26/04/2018

29c3f718b109a333afa2a2a6e62850d0.gif

שלום לכל קהילת אנימה-ספין היקרה~

הפוסט הזה נכתב בשם שני מנהלים ראשיים, אלאור (Otoshigami) ולילו (leeloo), והוא בא בעצם להודיע… על הפרישה שלנו מהתפקיד, ולפרוק מעט ממה שעברנו בתפקיד בכלל ובתקופה האחרונה בפרט.
שנינו היינו מנהלים ראשיים באתר כשנה וביצענו את התפקיד נאמנה, ברצינות ובדומיננטיות רבה. אלאור יותר בקרב הקהילה (לכן ייתכן ואתם מכירים אותו יותר), ולילו יותר מאחורי הקלעים. לשנינו היו את הסיבות שלנו להשקיע ולתת מעצמנו את כל כולנו למען קידום ופיתוח האתר והקהילה, להפוך את המקום לטוב יותר, לנעים יותר, למוצלח יותר. אלאור פעל מתוך הכרת תודה אישית, ולילו פעלה מתוך חזון גדול… עליהם נפרט בהמשך בחלק האישי יותר, אך המכנה המשותף הוא שהתפקיד היה חשוב לנו, ופיתוח האתר לא פחות. חברי הצוות מהעבר ומההווה יודעים כמה עמלנו, החל מבחינות, הסדרת נהלים, פיתוח קשר אישי, הפעלה של תחרויות, תכנון, הקשבה… באמת שהיה אכפת לנו מכל דבר שקרה באתר ובצוות. האמנו שנוכל לקדם אותו הלאה להיות דבר ענק.

אך למרות החזון והאמונה, אנחנו פורשים, ועל אף שאנו נזהרים מאוד לבל נפגע באנשים אחרים בדברינו, אנו מוכרחים והסכמנו על כך שנציין שעיקר סיבת הפרישה שלנו היא האופן שבו ההנהלה שמעלינו מתנהלת.
אנחנו אפילו לא מסוגלים לאמוד את כמות הריבים והוויכוחים שהיו לנו בהנהלה הגבוהה שהסתיימו בצורה מעוררת רחמים, והתישו מאיתנו כל כוח על ניסיון לדבר בהיגיון. בכל כך הרבה נושאים שונים ומקרים שקרו באתר… כמעט בכל דבר גדול שאתם יכולים לזכור, ובעוד עשרות מקרים קטנים שרובכם לא שמתם לב אליהם בכלל - התנהלו דיונים בהם ניסינו להבין כיצד להתייחס למקרים, ושיקול דעת לא-מקצועי הביא למצב שפשוט הרמנו ידיים ונתנו להתנהלות עקומה להתרחש למורת רוחנו. עם הזמן והישנות ההתנהלות הזאת, איבדנו את המוטיבציה ותחושת היכולת לקדם את האתר, עד למצב שהחלטנו על פרישתנו.

אנו רוצים להודיע שזה לא אומר שאנו מתייאשים מהאתר, ואם ביום מן הימים אכן נזכה לראות שהאתר עולה על דרך המלך… אנחנו נהיה שם לחזור ולעשות את המיטב עבורו מחדש.
וכעת נדבר באופן מעט אישי יותר.


אלאור / @Otoshigami 
חח וואו, אני אפילו לא יודע כיצד להתחיל לגשת לכל זה.
למי שפחות מכיר אותי, אני ממש 'חייתי' את האתר הזה בשנה + האחרונות. זה היה הרבה יותר מ'סתם תפקיד צד' בשבילי. לא התחלתי את פעילותי בצוות מתוך חזון כמו של לילו, אלא יותר מתוך הכרת תודה לאתר ששינה את חיי.
באתי לכאן ממציאות חיים שונה לגמרי, ולאחר משבר אישי גדול בחיי שגרם לי לסבול המון ולנסות להבין תקופה ארוכה 'פניי לאן?' מצאתי את עצמי כאן, נבנה מחדש. הכרתי אנשים, עברתי חוויות רבות, השתניתי ממש, ואני מאמין שלטובה… ובאמת, לא אוכל אפילו לסכם או לתאר במילים כמה מה שעברתי כאן נתן לי בחיי. אני מודה ראשית כל לדוד, שאלמלא הוא לא הייתי זוכה לכך וככל הנראה עד היום יושב בבית לבד ומנותק מכל חברה אנושית כלשהי... וככל הנראה במצב נפשי גרוע בהרבה, וכמו כן גם לכל החברים היקרים שזכיתי להכיר כאן (חשבתי בהתחלה למנות אותם בשמותיהם, אך הבנתי שזה יהיה יותר מדי חח… וגם הפחד לשכוח מישהו… מי שזה מכוון אליו יודע), לדבר איתם, לעבוד לצדם, לעבוד תחתיהם ומעליהם… מלדבר ולהתחבר, ועד להיפגש בכנסים ומעבר להם… תודה לכולכם שלקחתם חלק חיובי בשינוי חיי ^^

עם זאת, ארצה לספר קצת על התפקיד.
אהיה כנה, עד היום לא לגמרי ברור תפקידו של המנהל הראשי באתר. פעלנו על פי מה שהכרנו ממערכות אחרות - קבלת החלטות, לקיחת יוזמות של פרויקטים ופעילויות, וניהול הצוותים שתחתנו. איכשהו תמיד הייתה פעילות, ואפילו יותר מדי. עליתי בתקופה שדוד לא היה כאן, והתנהלתי לרוב מול שמעון ולילו. למדתי מלילו בעיקר, ומצוות פורום את התנהלותו של הפורום ואופן האכיפה והנהלים (הלא-ממש-מסודרים בזמנו)... ימי ה'צוות פורום - לשפוט!' שהם בטח זוכרים חח…
רוב חברי הקהילה הקבועים בטח ראו את שמי, ויותר ממה שראיתם כאן עשיתי במערכות חיצוניות עם הצוות, ואני יכול לפחות לפרוש בידיעה שעשיתי את המיטב ומכל לבי. לצערי, לא אוכל לומר שאני פורש בנסיבות חיוביות, והייתי שמח אילו המצב היה אחרת… קשה לי מאוד לכתוב סביב הסיבות מבלי לפרט עליהן, אך כן אומר שהתקופה האחרונה בניהול הייתה לי קשה מאוד, הן מצד התנהלות לקויה והן מצד יחסי אנוש, והשבוע האחרון (שבו התנהל כל תהליך הפרישה) היה נורא ואיום עבורי. עם זאת, אני שלם לחלוטין עם הפרישה, ויודע שאני עושה צעד שלא אתחרט עליו בעוד חודש או חודשיים. אני עומד מאחורי כל דבר שאמרתי אי פעם, והפרישה נעשית בשיקול דעת מוחלט, למרות הרגש הכואב שבה.
אם אסתכל לאחור אעדיף לראות את החוויות החיוביות יותר שהיו לי בזמני באתר ובניהול, ואכן אני שמח לדעת שיש לא מעט כאלו, ובהן אתמקד ^^
אני רוצה להודות מקרב לב שוב לכל אחד מחברי הצוות שיצא לי לעבוד לצדם או מעליהם, אם זה צוות אנימה שתקופה ארוכה היה לי למשפחה ממש, ואם אלו עמיתיי בהנהלה הגבוהה, ואם אלו צוות פורום מכל הזמנים שעבדתי לצדם המון. אני מאחל לכולכם המון הצלחה בהמשך, וכמובן, אני תמיד כאן לעצות, הכוונות או סתם לדבר (:

באותה הזדמנות אני רוצה גם להתנצל בפני כל האנשים הרבים מאוד שקרה ששלחו לי הודעות ו'סיננתי' אותם. אני לא בטוח אם יש משתמש שמדבר איתי באופן שוטף פלוס-מינוס ולא יצא ש'סיננתי' אותו חח… זה באמת באמת לא היה בכוונה, ונבע מהעומס הגדול שהייתי נתון לו בהודעות פרטיות ובסקייפ, ומהעובדה שהייתי מגיע הביתה או קם בבוקר עם שבע שיחות להשלים שמתוכן אני זוכר להתייחס לשלוש אולי… באמת, זה לא נעים לי, אני רוצה להתנצל על עגמת הנפש ומבטיח להשתדל להיות זמין יותר מעתה כשכל העומס הזה יהיה מאחוריי ^^

אז, חברים יקרים, מקווה שאזכה ליהנות מהאתר לצדכם כחבר קהילה אף יותר מכפי שנהניתי לנהל מעליכם.
אוטושיגאמי~


לילו / @leeloo 
טוב, אז מכיוון שאת סיבת הפרישה שלנו כתבנו בכלליות למעלה - אני רוצה לספר לכם בעיקר על החוויה החיובית שלי כאן בספין. אני זוכרת את כל השיחות עם דוד, עוד לפני ספין החדש, שהוא סיפר לי איך הוא רוצה שהכל יעבוד, ואיך אני התלהבתי. באמת, עד היום יש לי אמונה בדבר הזה שנקרא אנימה ספין. ועל יצירתו אני מודה לדוד מאוד. לכן, אני אמנם פורשת מניהול - אבל אני לא בורחת לשום מקום. אני עדיין אהיה כאן, בעיקר בתור פאנסאברית. 

אני זוכרת כמה רציתי לעשות שינויים בערכים באינדקס של ספין הישן, ולכן בשנייה שנפתח ספין החדש הצטרפתי לצוות אנימה. זמן לא רב לאחר מכן, התקדמתי לניהול ראשי. והמשכתי לעשות מה שאני יכולה, בין לבין המון תקופות עמוסות ולחץ רב שהיה לי בחיי. באמת שראיתי את החזון הזה של דוד, איזה דבר מדהים אנימה ספין יכול להיות, דברים שרובכם לא יכולים לראות עדיין בשלב זה. ורציתי לתרום לדבר הזה מעצמי כמה שיותר. אהבתי את התקופה שלי בניהול ספין, את רובה לפחות. באמת שהיה לי מדהים להיות בתפקיד הזה, למדתי המון והכרתי אנשים מדהימים. אני מקווה שבאמת תרמתי לאתר הזה כמו שרציתי, בין אם ראיתם את זה ובין אם לא, ואני מקווה שאוכל להמשיך לעשות כן גם כמשתמשת רגילה.

עצוב לי מאוד שהפרישה שלי היא כזו… ואם היה משהו לעשות בנידון, כנראה שזה לא היה קורה כלל.
ההחלטה הזו היא אמנם החלטה קשה, אבל היא לא החלטה של רגע. חשבתי המון על הרגע הזה, ועם כל הצער שיש בי על כך, אני נפרדת מהניהול הפעם.
אני רוצה להגיד תודה רבה לכל הצוות. היה לי העונג והכבוד לעבוד עם כל אחד ואחת מכם, ואני מעריכה אתכם מאוד.

עד הפעם הבאה ;)
לילו