אודות

  • 0
  • זכר
  • הצטרף ב18/02/2018

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 7 סויים: 26 נזרק: 3 מתכונן לצפות: 1
  • סה"כ: 37
  • פרקים: 24

חברים (1)

TOMEK כתב חוות דעת במגאלו בוקס

פורסם 18/06/2018 6 מצאו את זה שימושי

*הביקורת מכילה ספוילרים! *

מגאלו בוקס, סדרת אנימה המספרת על ג'ו, מתאגרף תת קרקעי בעל כישרון רב אבל לא מוכר, עקב מאמנו האומר לו להפסיד בכל קרב על מנת שיוכלו לכסות את התוצאות.  טורניר המגאלוניה הוא הוא טורניר של איגרוף ברמה עולמית עם gear, מכשיר המחזק ומשפר את יכולות המשתמש בו ונועד לטורינירים של "מגאלו בוקס" (ומכאן שם הסדרה). ג'ו הולך למגאלו בוקס. והוא הולך עד לטופ. 

אנימציה: 10/10

האנימציה טובה, הציורים יפים , אין כמעט פריימים שפשוט "עומדים" (still frames) . האנימציה והציורים , שכולם נעשים במעין סגנון ישן כזה, מתאימים לאופי של הסדרה. גם נראה שלצוות מאחורי הסדרה יש כשרון לציור פצעים (סדרת איגרוף , איך לא?). 

מוזיקה : 9.5/10

המוזיקה, בדיוק כמו האנימציה, מתאימה את עצמה לסגנון מיושן וקלסאי יותר, שגורמים לאווירת הסדרה רק יותר אימפקט. המוזיקה גורמת להייפ בקרבות הטובים ביותר, ולהרגיש כמו ג'ו נפילות ומורדות. המוזיקה הראשית של מגאלו בוקס (megalo box main theme) מצוינת ובין הסאונד טראק הטובים ביותר ששמעתי באנימה,ובכללי. שיר הפתיחה נופל מן האיכות של שאר הסדרה, אבל הוא עדיין נשמע טוב מספיק בשביל לא לדלג עליו כל פעם.

סיפור : 9/10

הסיפור, כמו שציינתי בהתחלה , מתמקד בג'ו. המאבק שלו לטופ מצוין. המתח נבנה לאט ובצורה חכמה, והכתיבה גאונית. מלבד האיגרוף הפשוט (ויש לציין עוד פעם ,הכתיבה הנהדרת) יש לנו דברים אחרים להתמקד בהם, ככה שהסדרה לא "טיפקל שונן" בשום צורה כלשהי. בוא נתחיל ממה שקורה בפרק הראשון. הפרק לא נראה מיוחד כל כך, אבל לקראת אמצע הפרק, מנהלת מגלו בוקס ואלוף המגאלו בוקס נתקלים בג'ו בכמעט תאונת דרכים. הם מציאים לו כרטיס פיצוי, אך ג'ו דוחה זאת, מכיוון שהמנהלת היא דיי חרא של בנאדים  הבחור הרע של הסיפור. לאחר מכן, הוא נלחם באלוף שבא לנקמה, ולבסוף (עד כמה שהייתי רוצה לפרט על אותו קרב) ג'ו מקבל סוג של הזמנה/אתגר להגיע לטורניר המגאלוניה, ולהביס אותו. לאחר מכן ג'ו נלחם לפסגה עם מאמנו וילד רחוב (שאין לי זמן או כוח לפרט על הארק האישי שלו), וכל קרב מרגש יותר, ואנחנו מסגולים לראות את המתח של ג'ו ויריביו ולהרגיש אותו בעצמינו.

דמויות : 9/10

בסיפור יש לנו שני דמויות מבוססות היטב וראשיות:

 ג'ו- פירטתי מספיק עליו.

פופס- המאמן של ג'ו, אדם בעל קשים עם שכר הדירה, ולמרות שהוא נחמד ביותר, נראה כי הדאגה העיקרית שלו שג'ו ינצח בקרב נוגעת אליו ולא על ג'ו, דבר המוביל לוויכוחים רבים בינהם. 

הנאה: 10/10

אין מה לפרט במיוחד. כל קרב מסעיר ומרגש, המריבות עצובות אבל מלהיטות, ולכל קטע גדול יש את ה"build up" שמגיע לו.

סה"כ: 9.5/10. סדרה מצוינת, ממליץ עליה לכל אחד, במיוחד אם אתם אוהבים קרבות באדאס או "סיפורי אנדרוג".