כותרות

 • אנגלית: Tokyo Ghoul:re 2nd Season
 • יפנית: 京喰種トーキョーグール:re 第2期

מידע

תקציר

העונה השניה של שדי טוקיו: Re.

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

דיונים

חוות דעת

4

 • מאת KaTeX
 • 23/10/2018
 • 16 מצאו את זה שימושי

האנימה נהרסה לגמרי, הם דוחסים 70 צ'אפטרים בפרק אין תוכן אין שום דבר ובנוסף הם מקצרים דברים

2

~דעה שלי אישית~

 • מאת GODMODE064
 • 02/01/2019
 • 6 מצאו את זה שימושי

טוקיו גול... עם הרבה זכרונות של אנימה מדהימה שמציבה לפני את הבעיה שעומדת לפניה העיר טוקיו, השדים ובני האדם. רעיון כל כך טוב שמראה לי שני צדדים שרוצים פשוט לשרוד ולחיות חיים נורמליים שבשביל שזה יתקיים הם צריכים לקחת את חיי הגזע השני את חיי בני האדם. הסדרה בעונה הראשונה הייתה מאוד איכותית, מלאת צבעים, דמויות מטורפות, עלילה מושכת ומבטיחה. הראה לי את חיים בסתר שמנהלים השדים בלילות שצריכים להסתובב עם מסכות יצירתיות (שדרך אגב סימלו את הסדרה הזאת, בעיקר זאת של קנאקי) אהבתי את החיים הכפולים שלהם, ואת הדילמות והמשברים שהם עוברים בעונה הראשונה.
 בעונה השנייה... עוד היה משהו בסדר. האיכות השתנתה מעט, פחתו הצבעים ומאוד התרכזו בצבעים שחור לבן וסגול כהה שטיפה איכזב אותי.. משהו שאהבתי זה את השינוי שקאנקי עבר מהמשבר שלו, שהוא סוף סוף נהיה גבר. אבל היו המון דברים לא מובנים שקרו שם שלא אפרט מחשש לספוילרים..
לאחר כמות הזמן הענקית שלקח לעונה השלישית להגיע, ראיתי את הטריילר וציפיתי למשהו גדול.. מאוד גדול.. שיביא הרבה טעם והרבה רגש לסדרה. אבל במקום זה קיבלתי כאילו סדרה שונה לגמרי עם עלילה לא מובנת. הם שינו את המראה של קנאקי לגמרי, ממבנה הפנים ועד לצבע העור... שזה מאוד מאוד איכזב אותי. וגם שם  הכמות צבעים לא הייתה מספקת בשבילי.(שלפי דעתי הצבע של האנימה זה משהו שמאוד חשוב לרושם של האנימה) האנימה דחסה לי בלי שום רחמים 2,000 דמויות חדשות שלא הכרנו, בלי שום רקע שהופיעו אולי לפרק ועשו יותר מידיי באותו הפרק. הרגיש גם כאילו אני מפספס משהו כשהדמויות מדברות על איזשהו נושא שקרה ואני לא יודע על מה אז אני חוזר אחורה בפרקים להבין על מה ולא מוצאף פשוט לא מובן. לאט לאט כשהתקדמנו בפרקים האיכות עצמה של האנימה ירדה עד לרמה של כישלון טוטאלי. והכישלון והאכזבה הגדולים ביותר הגיעו בעונה הרביעית והאחרונה. האיכות הייתה על הפנים היא הייתה פשוט כישלון. העלילה הסתבכה יותר מידיי, הגיע למצב שבו כל האנשים הטובים של העונה הראשונה כבר לא טובים ובלי סיבה. המטרה של הנוול הראשי לא ידוע באמת. השדים כבר לא מפחדים להיות בלי מסיכות. האנימציה הייתה על הפנים במיוחד בדיבור. כל העלילה התהפכה והסתבכה יותר מידיי. הפרק הראשון של הסדרה היה מבולגן ולא מובן. כבר מההתחלה נראה כאילו דילגו על 2 עונות. הצבעים כבר לא אותו דבר בכלל. אני רק מבקש ממי שקורא את זה, שישווה בין האיכות והצבעים של עונה ראשונה, לעונה האחרונה, ויבין את כמות האכזבה ואת כמות הכישלון מצד היוצרים מבחינת הכל. כל כך הרבה שאלות ללא מענה. וסוף מטומטם יותר מזה לא ציפיתי. האנימה השפיעה כל כך טוב והראתה לי קונפליקט בין שני גזעים שנלחמים על חייהם ועוברים דילמות. ולאט לאט הסדרה התרכזה רק בקאנקי שזה הרס אותו לגמרי ושינה אותו ואת הסדרה לגמרי. 
 

שאלות שעברו לי בראש ללא מענה (מכיל ספוילרים!):
1. מה עלה בגורלו של מנהל אנטייקו?

2. למה השדים לא מסתובבים עם מסיכות יותר?

3. מה קרה בכל הזמן בין קאנקי להייסה?

4. מאיפה כל הכח החדש הזה שיש לקאנקי הגיע אליו?

5. למה אוטה ואיטורי החליפו צד?

6. לאויבים החדשים אני צריך לקרוא עדיין ''עץ אאוגירי''?

7. איך הגיוני שריזה הייתה בתור השדה הכי חזקה שיש? ובעונה הראשונה התנהגו אליה יחסית סביר מהעצומה שהתגלה שיש לה בעונה האחרונה?

8. למה לא מצוינת הסיבה האמיתית לאיבוד הזיכרון של קאנקי לעומת המנגה שהראתה את כל התהליך?

אשמח לתשובות לגבי השאלות האלו...
5

 • מאת LYEROO
 • 09/10/2018
 • 6 מצאו את זה שימושי

ספויילר
הפרק התחיל ממש טוב גילנו מלא דברים ואני די משאר בפרק השני שהיה הייט הולך לחוזר

 אחלה פרק

קאנקי סנפאיייייי