כותרות

 • אנגלית: Black Bullet
 • יפנית: ブラック・ブレット BLACK BULLET [黒の銃弾]

מידע

תקציר

בעתיד הרחוק, בני האדם לחמו בטפילי ענק חדשים ולא מזוהים המוכרים בשם 'הגסטראה' וכמעט הובסו במהלך הלחימה; כתוצאה מכך, הם אולצו לעזוב את בתיהם וללכת אל אזורי מגן ובכך להמשיך בלחימה על הישרדותם.

העלילה סובבת סביב רנטרו, נער אשר חי ביפן ומשרת בארגון הביטחון האזרחי, שמטרתו היא להגן על התושבים מפני טפילי הגסטראה. לוחמי ארגון הביטחון האזרחי עובדים בזוגות ולכל חבר בארגון יש 'נערה מקוללת' המסייעת לו בעת הלחימה בגסטראה. 'הנערות המקוללות' הן ילידות הדור שהגיע לאחר פלישת הגסטראה ונדבקו בנגיף הלא-מוכר, אך מסיבה כלשהי הוא לא הצליח להשתלט על כל גופן ובכך איפשר להן לשמור על תכנותיהן האנושיות תוך שימוש בכוחות הגסטראה.

'הנערה המקוללת' של רנטרו היא אנג'ו, והיא מתמחה בקרב מטווח קרוב. כעת רנטרו ואנג'ו לוחמים ביחד על-מנת שיוכלו לשחרר, ביום מן ימים, את העולם מהנגיף האכזרי שפקד אותו.

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

דיונים

חוות דעת

9

 • מאת קיריטו
 • 14/09/2016
 • 5 מצאו את זה שימושי

סדרה יפה מומלץ ביותר.
יש עונה שניה?

9

 • מאת orian.^.
 • 19/08/2016
 • 5 מצאו את זה שימושי

אני מאוד אוהבת את האנימה הזאת 

העלילה מעניינת מאוד לא צפויה ומסתורית

ישנם חלקים קומדיים אך הרוב לא הצחיקו אותי..

אהבתי מאוד את המראה והמבנה של הדמויות

 שיר הפתיחה אהבתי אפילו מאוד אהבתי הוא ממכר והוא שמור לי על הטלפון

הסוף של האנימה יחסית לאנימות אחרות שראיתי סגור אך יכול לקבל המשך מה שמוביל לתקווה לעונה שניה!

אך יש לי כמה שאלות שלא נענו באנימה שזה די אכזב אותי

אבל סך הכל ממליצה על הסדרה בחום

10

 • מאת I NEED HEALING
 • 28/12/2017
 • 5 מצאו את זה שימושי

להגיד תאמת, היו לי חששות לפני שבאתי לראות את האנימה כי ראיתי מספיק אנימות מהסוג הזה. ועכשיו אני רואה את עצמי כדפוק אמיתי, זאתי סדרה מושלמת כל כךךך.

העלילה לא מרגישה כמו שכתוב. הרקע הכללי והעלילה נכתבו בצורה טובה ואין טעויות או דברים שלא גילו לנו. הבעיות שהוצגו בהמהלך האנימה היו מעניינות ושונות ככה שלפחות אותי זה תמיד הרגיש טוב ומעניין (בעיקר הטוויסטים). והסוף היה טוב חוץ מתלונה אחת שתוצג בדעה הכללית שלי בהמשך.

הדמויות, אני יכול לדבר על הדמויות שעות ולהציג עד כמה כל אחד ואחד מהם שונה ומגוונת, עם יכולות אופי ואישיות שונים ומגוונים. ההתפתחות של הדמויות מוצגת בדרך טובה ואפשר לראות אותה. ולמרות כל הכאב, היה כיף להתפתח ולהבין מה עובר על כל דמות (כן, זה כיף שהדמויות לא מרגישות כמו קופסאת קרטון)

האנימציה ועיצוב הדמויות והעולם הכללי נעשה טוב וההתחלפות בין הצבעוניות לאפלוליות מידי פעם מוסיף אפקט יפה.

הסאונד בסדרה ניתן לשבח, הוא נעשה טוב והיה מתאים במהלך הסדרה והשיר פתיחה היה מדהים.

המסר שעולה מהסדרה שהוא יותר כוון ל"ילדות הבעיתיות" בעצם מציג איך סטיגמה עובדת, כולם חשבו שהן סוג של מפלצת ושהן צריכות להעלם ושהן שונות מבני האדם, אך ניתן לראות באנימה שבאמת יש לכל אחת מהן רגשות רצונות וחלומות ושהן באמת כמו בני האדם, אך למרות זאת האנשים לא קיבלו אותם ואפילו רצחו בלי רחמים קבוצה שלמה שלהן שלא עשו כלום, רק בגלל שהם "שונות" והם פחדו מהם.

קצב ההתקדמות של העלילה הרגיש לי ממש בסדר ולא הייתה לי בעיה איתו, למרות שאני חושבת שאם היו נותנים עם 1-3 פרקים על מנת להסביר קצת יותר על הדמויות ועל העולם הכללי היה יכול להיות נחמד, אפילו סתם אובות או פילרים, אבל לא לדאוג כי באמת שכמות הפרקים לא מפריע לעלילה.

לסיכום הייתי נותן לאנימה יותר 10 אם הייתי יכול, היא הייתה כיפית יפה ומעניינת וסיימתי אותה ביום אחד כי לא יכולתי להשאיר אותה בצד ככה, אני לא ישכך אותה ואני מצפה (אבל ממשששש מצפה) לעונה הבאה בעיקר אחרי הסיום שלהם.

הדעה הכללית שלי, מכיל ספויילרים
טוב, אין לי יותר מדי בעיות עם היצירת מופת הזאתי ככה שבואו נסיים מהר.
כל הקטע של לראות איך העולם גדל ואנשים מתים במהלך הניסיון הקלוש להצלת האנושות היה מדהים, ליוצרים היה תאומץ להוריד חלק מהדמויות ובכך לקדם את העלילה ולהעצים ולגדל (מלשון גידול, התבגרות) את הדמות הראשית וזה לא נעשה לחינם כי רואים את ההתבגרות שלו. כל הקטע בסוף עם קיסארה הרגיש לי מוזר כי הם שינו את הדמות שלה 180 מעלות בשנייה אחת וזה הרגיש לי קצת מוזר. והבעיה המרכזית היא מאיפה הוירוס הופיע לראשונה ולמה.