כותרות

  • אנגלית: Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow
  • יפנית: 劇場版 NARUTO 大活劇!雪姫忍法帖だってばよ!!

מידע

תקציר

צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט, אך הם לא ציפו להפתעה שתגיעה אליהם!
הסרט ברובו מתרחש במדינת השלג. הסיפור בסרט מספר על צרתם של מנהיג מדינת השלג, ביתו הצעירה, ואח שלו. בעקרון, מנהיגה של המדינה הקטנה ומכוסת הקרח היה אדם מכובד ושמו היה קאזהאנה סוסטסו (Kazehana Sousetsu), שעזר לשמור על המדינה שלבה ושקטה, ורצה שביתו תמשיך לשלוט במדינה לאחר שהוא יפרוש. אחיו הצעיר של סוסטסו, דוטו (Dotou), רצה את כס המלכות ומדינת השלג לעצמו, ולכן, ארגן שנינג'ות מכפר השלג הנסתר יתקפו את הטירה ויהרגו את סוסטסו וביתו, קויוקי (Koyuki). זמן מה לפני המרד, נתן סוסטסו לביתו קריסטל מיוחד. באותו זמן, חבר צעיר באנבו (ANBU), שמילא משימה באיזור, מצא את הנסיכה ונמלט איתה מהמקום ומארץ השלג.
דוטו, כשליט החדש של מדינת השלג, רוצה לחזק את כוחה של מדינת השלג, במטרה להביס את חמש המדינות הגדולות.
צוות 7, המורכב מנארוטו, סאקורה, סאסקה וקאקשי, מקבל משימה מיוחדת, לשמור על שחקנית מפורסמת, שחצנית ואדישה בזמן צילומי הסרט הבא שלה, אותה במקרה מעריץ נארוטו. צוות 7, יחד עם צוות הצילום והשחקנים, יוצא לארץ השלג לצלם את הסרט.
כשהצוות מגיע לארץ השלג, הם מגלים אויבים חדשים וחזקים, ששמותיהם – נאדארה, מיזורה ופובוקי (פירושם: מפולת, גשם שלג, סופת שלגים). לאויבים החדשים יש חליפות מיוחדות המאפשרות להם להשתמש בטכניקות מבוססות על שלג. בנוסף, החליפה מעצימה את הצ'אקרה שלהם ומחזקת את מתקפותיהם. נינג'ות השלג תוקפים את הצוות, וכנראה שיש קשר בין ההתקפה שלהם לבין הילדה קויוקי שנעלמה עשר שנים קודם לכן.
לפני הסרט הוקרן סרטון קצר של כ 10 דקות על תחרות האתלטיקה של קונוהא, שבה משתתפים חברי קבוצה 7 וקבוצות אחרות.
זהו סרטון קומי שמומלץ לראות.


מקור: אתר shippuden-IL.

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

חוות דעת

10

  • מאת פאן~גירל1
  • 16/07/2018

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: