כותרות

 • אנגלית: Log Horizon
 • יפנית: ログ・ホライズン

מידע

תקציר

כהרף עין, שלושים אלף גיימרים יפניים מבולבלים נלקחים מחיי היום יום שלהם אל המשחק מרובה המשתתפים המכונה – "מעשיית אלדר". לאחר העדכון האחרון של המשחק הם אינם מצליחים להתנתק מן המשחק. אחד מהם הוא הסטודנט הכושל חברתית, שירו, שמצבי בלבול והלם עוברים אצלו כהרף עין. שירו שיחק במשחק בעבר ולאחר שמגלה שנתקע במשחק יוצא למסע לחקירת המציאות החדשה שלו.

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

דיונים

חוות דעת

7

לוג הוריזון

 • מאת Silver King
 • 01/06/2017
 • 13 מצאו את זה שימושי

זה אנימה ממש טובה ממה שראיתי עד עכשיו, זה ממש לא חיקוי של SAO בגלל שמדובר על אנשים שנתקעים במשחק(פה הדמיון נגמר) ועל הקוסם שירו שקשה לו להסתדר עם אנשים, קיימים 5 ערים גדולות בשרת היפני שנהפך לעולם שלהם, יש קלאסים שונים ועוד. שירו לבסוף מקים גילדה בשם לוג הוריזון והוא בעצם מתבגר ומנסה לתקן את העיר שלו בעולם של מעשיית אחדר

5

 • מאת josh
 • 14/06/2017
 • 5 מצאו את זה שימושי

האנימה הזאת עברה התעללות אני לא זוכר אפילו כמה קבוצות תרגמו פרק שתיים וזרקו אותה אני מקווה שהייפר סאב באמת יסיימו את הפרוייקט הזה.

אני אישית עוד לא צפיתי בה בגלל כל הקבוצות שתרגמו וזרקו אותה תמיד חשבתי שזאת אנימה גרועה אני מקווה לשנות את דעתי שאני יתחיל לצפות בה ישנה גם את הדירוג בהתאם למה שאני חושב אחרי שאני אראה אותה.

עריכה:

קודם כל מוריד תכובע בפני הייפר סאב שלא התייאשו וסיימו את הפרוייקט הזה כל כבוד מעריך את זה.

נכנסתי לאנימה בלי צפיות מיוחדות וטוב שכך :

- דמויות חסרות עומק ואופי חוץ מאולי דמות או שניים 

- האנימה לא מעבירה שום רגש מיוחד יבשה וחסרת תחליט לפי דעתי

- לא היה שום קליימקס לסדרה בלי ששמתי לב הגעתי לפרק 15 מבלי שהיה משהו לצפות לו

- הסדרה הלכה בדרך שונה ממה שדמינתי (במיוחד אחרי צפייה ב SAO ) יותר פוליטי ואסטרטגי גם מזה הייתי נהנה אם זה היה נעשה טוב.

- ולתת ל''נאטסו'' לדובב את הדמות הזאת לא התיישב לי טוב.

בגדול לא הייתי ממליץ אפילו לא בשביל להעביר את הזמן כרגע סיימתי אותה והיא לא השאירה לי שום רגש מסויים משהו לחשוב עליו דרך חדשה לסתכל על דברים בחיים לא חושב לראות את העונה השנייה.

7

 • מאת Slice
 • 29/06/2017
 • 4 מצאו את זה שימושי

היום אני הסקר את לוג הוריזון(כל מה שנאמר בסיקור הוא דעתי האישית וכמובן שחלקכם לא תסכימו איתה וזה בסדר גמור)

תקציר:                                                                                                                                                                                                                                אנחנו עוקבים אחרי שירו ואת רוב הסדרה אנחנו מסתכלים דרך עינייו שעצם 30אלף שחקנים יפנים נשעבו על המשחק "מעשיית אלדר" בלי היכולות לצאת ממנו וכעט על שירו להתחיל את חייו במשחק בתור "משקפי הרשע" ,וביחיד עם חבריו ללמוד על העולם החדש .

דברים שאהבתי:                                                                                                                                                                                                          ההעולם שהיוצרים יצרו לסדרה והפיתוח שלו(הסיפור והמראה הוזואלי) + פיתוח הדמויות בקצב טוב ובצורה שאנחנו והדמויות  ביחד לומדים את העולם החדש ואת חוקים(לא שיש כ"כ) שלו  ושלנו הצופים יש את אותו רמת ידע כמה של הדמויות וזה גורם לנו להתענינות רבה יותר. ואהבתי את העובדה שהסדרה גורמת לך לחשוב מה אתה הייתה עושה במקומם כי בעולם שאין חוקים ושאין הגבלות "הכל אפשרי" איך אנחנו היינו נוהגים.

דברים שלא אהבתי:                                                                                                                                                                                                            חלק מהדמויות לא מרגישות לי בעלות רקע כלשהו,והם סתם נמצאות שם בגלל שהסדרה צריכה את זה,זה חלק די גדול מהדמויות נמצאת אבל הם מרגשים יותר כמו NPS, באמת זה מרגיש שבלי שירו הם לא יכולים לעשות כלום,זה מרגיש שכל האנשים חוץ מהדמויות הראשיות והמשניות (פשוט מפגרים) ויותר גרעה הוא שיש לי יותר שאלות מתושבות,כמו שזה נראה אין עונה שניה. והאינטרקציה בין הדמויות המשניות לשירו מרגישות ממש אבל ממש לא טבעי כאילו ילדה בת 12 מתאהבת במשהו בין 20+ ושפתאום כל הבנות נדלקות על שירו למרות שהוא בן אדם מבוגר משעומם שמשחק במחשב כל היום והוא קר לב(זה משהוא אומר שהוא) איזה שאישה תרצה כזה גבר. וגם אני חייב להגיד שצפיתי ליותר אקשן בסדרה אבל התאכסבתי והסדרה יכולה להרגיש לפעמים עטיט ומשכת.

בקיצור:                                                                                                                                                                                                                                עם אני ממליץ על האנימה זה קשה עם אתם מחפשים סדרה מלאת אקשן עם מפלצות וקרבות גדולים כמו SAO מצטער אבל זה לא בשבילכם אבל עם אתם מחפשים אנימה טיפה יותר מורכבת שמדברת על פוליטיקה ומדינה(בדרך עקיפה) עם סיפור מעניין זה האנימה בשבילכם רק על תפתחו צפיות לדמויות יותר מידי חדשות ומורכבת .

מקווה שעזרתי כאן היה sLice ונתראה בסיקור הבא.