כותרות

 • אנגלית: Orange
 • יפנית: オレンジ

מידע

תקציר

יום אחד, נאהו טקמיה מקבלת מכתב מעצמה בעוד עשר שנים. בזמן שנאהו קוראת את המכתב, היא רואה ספויילרים לאירועים שמתרחשים באותו הזמן, כולל כניסה של תלמיד חדש בשם קאקרו נארוסה אל הכיתה שלה.

לנאהו מהעתיד יש הרבה חרטות, כך היא אומרת שוב ושוב, והיא רוצה לתקן אותם בכך שהיא תוודא שנאו מהעבר עושה את ההחלטות הנכונות – בעיקר בקשר לקאקרו. מה שיותר מדהים, הוא שהיא טוענת שבעוד עשר שנים, קאקרו כבר לא איתם. היא מבקשת מנאהו מהעבר להשגיח עליו.


מקור: אתר Neko-Sub

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

דיונים

חוות דעת

9

 • מאת איילוס
 • 16/12/2016
 • 33 מצאו את זה שימושי

אני בספק שמישהו פה באמת יתעניין יותר מדיי לקרוא חוות דעת מלאה אז אני אגיד את זה בקצרה

אני חושב שזאת סדרה מדהימה, היא לא מושלמת, כי יש פרקים שמרגישים קצת נדושים, ומי שסיים לראות אותה ידע על מה אני מדבר אם אני אומר שיש שם דברים לא הגיוניים.

אבל היא לא מתמקדת בדברים הלא הגיוניים, זה לא העיקר שלה. הם לא מנסים להסביר ולחקור את התופעות האלה, כמו סרט בדיוני, הם מתמקדים בדמויות ואני חושב ששם הם מצליחים. אני חושב גם שבגלל זה זה בסדר. לא אכפת לי איך זה קרה, ולא מתייחסים אליי כצופה כאילו אני מטומטם ומנסים להוכיח לי שזה הגיוני ומרתק, זאת לא הנקודה ואני חושב שזה בסדר כי זה תורם משהו הרבה יותר גדול לסיפור.

הסדרה מרגשת ומיוחדת, הדמויות לא סתם מושלמות ועושות את מה שהייתי מצפה מסיפור בסיסי, הן אמינות והסיטואציות שהם עוברים מעניינות ומרגשות.

הלוואי שיכולתי להסביר יותר כי מעניין אפשר להגיד על הרבה דברים, אבל כל הסדרה עובדת על איך שלאט לאט מגלים יותר ויותר על מה קרה ואיך, אז אני חושב שעדיף פשוט להמליץ לכם עליה ולתת לכם לראות בעצמכם.

מאוד מאוד ממליץ, מהסדרות היותר טובות שראיתי השנה, ובטח שיותר מעניינת מכל הפאנסרבייס הדבילי שיוצא בזמן האחרון. קצת עצוב שסדרות כמו פוד וורס מקבלות יותר תשומת לב מזאת.

9

 • מאת AppleMill
 • 12/02/2017
 • 16 מצאו את זה שימושי

הייתי חייבת הפסקה מספרי וחוברות הלימוד, אז החלטתי שהגיע הזמן לעשות בינג'-ווצ'ינג לאחת מסדרות האנימה שפספסתי, אורנג'.

אם לתאר את חווית הצפייה באורנג' בשתי מילים, הן ללא ספק יהיו: "מערבולת רגשות". מצאתי את עצמי לאורך הצפייה באנימה; צוחקת, בוכה, עצובה, שמחה, מובכת, מאוכזבת, נרגשת, מצפה, מודאגת, מאוהבת, עצבנית, מתמוגגת ומייעצת. לרגע אחד הסדרה לא השאירה אותי אדישה למתרחש בה, מהשיחות ההומוריסטיות של החבורה ועד הסיטואציות הדרמטיות להמביכות. תמיד הרגשתי חלק ומוערבת.

הדמויות מדהימות, מרגישות אמינות, כנות, עדינות, אדיבות ובעלות צבע, אופי ואישיות ייחודי המתאימות לאופי העלילה ומשרתת אותה כהלכה. כל אחת מן הדמויות מרגיש אדם שונה עם רצונות, פחדים וחששות. והאגיטהההה~~~ :heart: הוא מושלם. :heart_eyes: 
לא פעם ולא פעמיים הרגשתי שהייתי באמת שמחה להכיר אותן במציאות וחושקת בחברתן. מזכיר מעט את מערכת היחסים בין החבורה מאנוהאנה ושיגאטסו ששתיהם חולקות עם האנימה הזו  מאפיינים רבים.

האנימציה הייתה טובה רוב הזמן, צבעונית ומקסימה, אך היו פה ושם כמה טעויות שקצת הרסו סצנות מסויימות וממש הייתי שמחה אם הן לא היו. הפסקול של הסדרה היה חינני והנעים את הסצנות השונות. מאוד אהבתי את שירי הפתיחה והסגיר. המדובבים עשו עבודה מעולה והעניקו לכל דמות את צבע הקול המתאים לה.

מאוד ממליצה לצפות בה: היא נורא אמוציונלית וכנה עם מסר ברור אותו היא מצליחה לעביר. יש כמה בעיות מינוריות בסיפור ולעיתים הרגיש לי שהיא נמרחת בכוונה בקטעים מסוימים, אבל היא בהחלט אנימה ששווה צפייה.

10

 • מאת puma161~
 • 01/02/2017
 • 12 מצאו את זה שימושי

אני נוטה שלא לכתוב יותר מדי חוות דעת מהסיבה הפשוטה שאני לא יודעת מה לכתוב בהן...

אבל באמת שהאנימה הזאת מדהימה, ונהניתי מכל פרק. הדמויות מציאותיות ונורמליות לגמרי, שעוברות חוויה שקיימת, אולי לא באותה הדרך, אבל מצבים כאלה קיימים ואני חושבת שהאנימה הציגה את דרך ההתמודדות שלהם בצורה נפלאה. כן, לפעמים היו רגעים נדושים ולפעמים רציתי לשבור את המסך מרוב כעס על דברים שידעתי שיקרו מראש, אבל זה היה במקום לפי דעתי.

למדתי מהאנימה הזאת המון ואני ממליצה מכל הלב לראות אותה.