כותרות

  • אנגלית: Chrno Crusade

מידע

תקציר

רוזט כריסטופר היא אחות כנסיה, וחלק מסניף ניו-יורק של המסדר "מאגדלנה". חלק מרכזי בעבודתו של המסדר היא לחימה בשדים שמגיעים ופוגעים בבני האדם. מה שמפתיע לגבי רוזט הוא, ששותפה הקרוב ביותר ללחימה הוא לא אחר מהשד כרונו. בנוסף לכך שהם שותפים, כרונו בכלל נמצא בחיים רק משום שהוא ורוזט קשורים בחוזה, שלוקח מעט מחייה כל פעם כדי להחזיק את כרונו בחיים.
מעבר לשמירה על הצדק והטוב, המטרה של רוזט ושל כרונו היא למצוא את יושוע, אחיה האבוד של רוזט, שנלקח על ידי השד העוצמתי איון לפני 4 שנים. לשניהם יש עניינים לא סגורים עם איון, שבנוסף על חטיפת יושוע, גם מתכנן איך לשנות את כל הסדר בעולם.

חוות דעת

8

  • מאת TsUNaMy WaVe
  • 19/11/2016
  • 5 מצאו את זה שימושי

סדרה שהפתיעה אותי לטובה.
במהלך הפרקים הראשונים היא נראית כמו האנימת אקשן-קומדיה הממוצעת, הרבה צחוקים, אקשן נחמד, דמויות צבעוניות ומשעשעות אבל לא משהו רציני. אך ככל שהפרקים מתקדמים, אנחנו מגלים יותר על העולם ועל העבר של הדמויות. הכל מתחבר אחד לשני, והגאונות האמיתית מאחורי הסיפור נחשפת. במיוחד הסוף המאוד לא צפוי (מבחינתי, בכל מקרה), ולא שגרתי לאנימה שהתחילה כמו הרבה מאוד אנימות אחרות.
יש באנימה הרבה אלמנטים ואיזכורים של אלוהים והנצרות, ואני לא חובבת דת באופן כללי. אבל לדעתי זה רק הוסיף לקסם של האנימה, ולא היה מעיק כמעט בכלל.