כותרות

 • רומאג'י: Tsuritama
 • אנגלית: Fishing Ball
 • יפנית: つり球

מידע

תקציר

סאנאדה יוקי הוא נער בעל בעיות חברתיות קשות בעקבות מעברי דירה רבים שהוא נאלץ לחוות בשל עבודתה של סבתו. הוא לא יודע כיצד לנהוג בסיטוצאיות פשוטות ויומיומית, וקשה לו אפילו לדבר עם אנשים. יום אחד עוברים הוא וסבתו לעיר נמל בשם אנושימה. שם, ביומו הראשון בבית הספר, פוגש יוקי נער מוזר שמסתובב עם דג מדבר על הראש. הנער, הארו שמו, טוען שהוא חייזר, ויש לו קטע לירות על אנשים עם רובה מים. יוקי ההמום מנסה להתרחק מהארו, אך כשמסתבר שסבתו הזמינה את הארו לגור איתם, הוא מבין שזה אבוד. בנוסף על כך, הארו מצפה מיוקי ללמוד לדוג, בטענה שככה הם יצילו את העולם.

מקור: אתר AntyLicense Subs.

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

חוות דעת

10

 • מאת ~Sakamoto-san~Undertaker~Axe~levi
 • 16/07/2017
 • 7 מצאו את זה שימושי

זה קורע, חמוד (וכולנו מתכוונים להארו במובן מאליוXD). ממש ממליצות אם אין לכם בעיה עם דייג או משהוXD סתם צחקתי. 

"קערת אנושימה!!!" לסיום.:laughing::grin::innocent:

9

 • מאת TsUNaMy WaVe
 • 18/08/2016
 • 5 מצאו את זה שימושי

דבר ראשון שקולטים ברגע שמתחילים לצפות באנימה הזו זה האנימציה הצבעונית והלא כל כך רגילה שלה. קשה לי לתאר אותה כמו שצריך, זה כאילו היא ריקה מפרטים אבל בעצם יש בה כל כך הרבה. הכל חי וזוהר וממש כיף להסתכל על זה, ככה לפחות אני חושבת. בהחלט אחד הפלוסים הגדולים של האנימה. 
PLOT WISE, בהתחלה כנראה לא תבינו מה הולך. אבל לאט לאט זה משתפר, ויותר נגלה לנו על הארו ועל למה הוא הגיע. זו לא אנימה רצינית מדי עם איזה עלילה כבדה, והכל עובר בקלילות - אבל זה בכלל לא מוריד מההנאה, להפך. גם הדמויות וגם העלילה עוברים פיתוח טוב, שלקראת הסוף אתה באמת מרגיש שעשו את זה כמו שצריך. 
הדמות שהכי התפתחה היא כמובן יוקי, אבל גם האחרים עוברים פיתוח לא קטן ופשוט כיף לראות איך כל אחד מהם יוצא מהפינה הקטנה שלו שבא הוא התחיל, והופך לבן אדם פתוח יותר שמבין מה הוא רוצה מהחיים שלו (שזה פחות או יותר לדוג חח). 
מעולם לא ראיתי אנימה שעסקה בדיג (למען האמת אני לא יודעת אם יש עוד כאלו, כנראה שכן). זה לא נושא שעניין אותי אף פעם. גם עכשיו הנושא עצמו לא מעניין אותי, אבל באנימה הוא עבר בצורה מעניינת ולא משעממת בכלל, ונהנתי ללמוד את מלאי המושגים המצומצם שהאנימה מציעה כדי שכולנו נוכל פחות או יותר להבין מה הולך. 
כמו כן, אנושימה היא פשוט עיר כיפית. מלבד הדמויות הראשיות יוצא לנו להכיר עוד תושבים אחרים של העיר, כל אחד מיוחד ומשעשע בדרכו שלו, וכל אחד משחק תפקיד כלשהו במהלך האנימה. 
דבר אחרון, אזכיר את הOST הנהדר. חוץ משיר הסיום שהיה קצת מעיק, גם הפתיח וגם כל מוזיקת הרקע במהלך הסדרה היו מדהימים, ואפילו עכשיו תוך כדי כתיבה המוח שלי מנגן את ה"THEME" של הדמות של הבחור ההודי (נראה לי שזה שלו בכל אופן. תמיד השמיעו אותה בסצנות שלו חח). 
באמת שזו אנימה שמתאימה לכולם לדעתי, חוץ מאלה שבאמת לא אוהבים אנימות קלילות ואוהבים רק דברים רציניים. כן יש באנימה דברים רציניים, אבל זה ממש לא שם אותה תחת הגדרה של "אנימה רצינית". בסופו של דבר זה קומדיה נחמדה עם עלילה טובה, דמויות כיפיות ואנימציה צבעונית. 

10

 • מאת MaximuM BAKA
 • 30/09/2017
 • 5 מצאו את זה שימושי

סדרה שממש מהעולם הזה, אחת מסדרות האנימה הכי "רטובות"שראיתי, לדמות הראשית תמיד "מגיעים מים עד נפש":shower:

ויש שם גם חייזרים אז שווה לראות אותה.:alien:

וברווזים...  וגם דגים... כן יש גם אותם....:ballot_box_with_check:

 

יאללה צפו כבר ביצירת ה"מים" הזו:100: